Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

a ja trafiłem Welbecka LW :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Zdaj relacje w wolnej chwili :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy miał ktoś z Was okazję testować zarówno Hazarda jak i Welbecka na lewej stronie ataku? Zastanawiam się właśnie jak gra Welbeck na Ln, porównując statystyki Welbeck jest lepszy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@piachu

Ja go wystawilem na st ze sturridgem w dotychczasowych 5 meczach i wali z dynki az milo. Na lm jeszcze jakiegos gruntiwnego testu nie zrobilem. Jest jeden mankament tej karty. 3* sztuczek. Ja tam wykonuje 2-3 tylko ale brak mi tego mimo ze zwinnosc, szybkosc i strzaly ma kozackie. No i dosc silny jest przy tym

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Panowie, czy miał ktoś z Was okazję testować zarówno Hazarda jak i Welbecka na lewej stronie ataku? Zastanawiam się właśnie jak gra Welbeck na Ln, porównując statystyki Welbeck jest lepszy..

Jak na ST To polecam Welbecka

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy miał ktoś z Was okazję testować zarówno Hazarda jak i Welbecka na lewej stronie ataku? Zastanawiam się właśnie jak gra Welbeck na Ln, porównując statystyki Welbeck jest lepszy..

Hazard to kot, nie lubię go w realu ale jak się przekonałem to już nie wyobrażam sobie innego lewego, no chyba żebym miał na CR7 ;) Strzela i asystuje, polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Formacja 4-2-3-1 (2) jest w tej edycji jakaś "zje*ana"(czyt. OP)? W każdym meczu przeciwko składowi z tą formacją każdy zawodnik chodzi jak nakręcony(Oscar zabił mi Ibrę kilka razy :o) + każdy mecz na tą formację to mecz chaosu...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Formacja 4-2-3-1 (2) jest w tej edycji jakaś "zje*ana"(czyt. OP)? W każdym meczu przeciwko składowi z tą formacją każdy zawodnik chodzi jak nakręcony(Oscar zabił mi Ibrę kilka razy :ohmy:) + każdy mecz na tą formację to mecz chaosu...

Jest solidna do obrony i dobra do gry kontratakiem, ciężko się na nią gra to fakt :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja 4231-2 uzywam na tych co chca w 2 strzalach wygrywac mecz. Na ogol 433(5) ale jak widze ze po 7 strzale nic nie wchodzi, zarzucam to ;)

Qrna nie ma paczek :(

...a mialo byc tak pieknie :/

Edytowane przez O.Tadeusz
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Webecka if na lm i calkiem daje radę.. Tylko przez te jego h/h czasem się zagubi, a czasem wyskoczy z nienacka w pole karne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej Fifie nic mnie już nie zdziwi. Grałem w koszulkach Wisły i jakiś Polaczek grający w strojach Niemieckich cały czas mnie wyzywał i śpiewał piosenki obrażające Wisłe. Całe szczęście szybko poszło i w 40 minucie się wycofał. :P

 

 

Grałem z nim! Też coś tam wył, ale dostał chyba kilka bramek i tez zrobił QR. Ale przed meczem to był taaaaaaaaaaaaaaaaaaaki cwaniak.

 

Najlepszy sposób na krzykaczy lub innych cwaniaków celowo uprzykrzających grę jest napisanie im  jakiejś wiadomości, w stylu good game etc. Jak odpowie nam inwektywami (co się zdarza w 90% przypadków), to zgłaszamy wiadomość z poziomu konsoli jako treść obraźliwa i SONY już się nim zajmie :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy sposób na krzykaczy lub innych cwaniaków celowo uprzykrzających grę jest napisanie im jakiejś wiadomości, w stylu good game etc. Jak odpowie nam inwektywami (co się zdarza w 90% przypadków), to zgłaszamy wiadomość z poziomu konsoli jako treść obraźliwa i SONY już się nim zajmie :)

A w ps4 możesz wysłać taką wiadomość? Na ps3 można było, w zakładce poznani gracze, w next gen jest ona pusta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@piachu

Ja go wystawilem na st ze sturridgem w dotychczasowych 5 meczach i wali z dynki az milo. Na lm jeszcze jakiegos gruntiwnego testu nie zrobilem. Jest jeden mankament tej karty. 3* sztuczek. Ja tam wykonuje 2-3 tylko ale brak mi tego mimo ze zwinnosc, szybkosc i strzaly ma kozackie. No i dosc silny jest przy tym

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Jak na ST To polecam Welbecka

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

@piachu

Ja go wystawilem na st ze sturridgem w dotychczasowych 5 meczach i wali z dynki az milo. Na lm jeszcze jakiegos gruntiwnego testu nie zrobilem. Jest jeden mankament tej karty. 3* sztuczek. Ja tam wykonuje 2-3 tylko ale brak mi tego mimo ze zwinnosc, szybkosc i strzaly ma kozackie. No i dosc silny jest przy tym

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Jak na ST To polecam Welbecka

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Welbeck na st to dzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w ps4 możesz wysłać taką wiadomość? Na ps3 można było, w zakładce poznani gracze, w next gen jest ona pusta.

 

Tak, dajesz Options w wiadomości którą chcesz zgłosić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, dajesz Options w wiadomości którą chcesz zgłosić.

Mi chodzi o to, czy da się komuś z kim grasz online wysłać wiadomość. Ręcznie trzeba jej psn klepac, czy z jakiegoś poziomu można to zrobić jak w ps3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w ps4 możesz wysłać taką wiadomość? Na ps3 można było, w zakładce poznani gracze, w next gen jest ona pusta.

Zakładka jest pusta, albo pokazuje graczy z którymi się grało kilka dni wcześniej...

 

Jedyną opcją jest odczytanie nicku podczas gry i szukanie jego profilu w PSN, wtedy bez dodawania do znajomych można wysłać wiadomość :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakładka jest pusta, albo pokazuje graczy z którymi się grało kilka dni wcześniej...

Jedyną opcją jest odczytanie nicku podczas gry i szukanie jego profilu w PSN, wtedy bez dodawania do znajomych można wysłać wiadomość :P

Ja mam włączone pokazywanie nazwisk piłkarzy,a nie nick rywala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi chodzi o to, czy da się komuś z kim grasz online wysłać wiadomość. Ręcznie trzeba jej psn klepac, czy z jakiegoś poziomu można to zrobić jak w ps3.

 

Znajomi > Poznani gracze. U mnie pokazuje wszystkich z kim grałem. Nie gram w FUT, być może działa to tylko w Seasons Online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od paru dni mam takie lagi że mi się grać odechciewa, też macie u siebię lagi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od paru dni mam takie lagi że mi się grać odechciewa, też macie u siebię lagi?

Jaki dostawca netu? Orange neostrada?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od paru dni mam takie lagi że mi się grać odechciewa, też macie u siebię lagi?

Od tygodnia mam jakas tez masakre, a wczesniej praktycznie zadnych problemów, dzisiaj 3 mecze przez te lagi położyłem. To ewidentnie ze strony serwerów EA, mam UPC i transfer sieci mega stabilny.

Edytowane przez evo666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki dostawca netu? Orange neostrada?

Ja mam bardziej taki osiedlowy internet, wcześniej było ok ale od paru dni grać się nie da

Edytowane przez Malix7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Centrala internetu, porty. Ktoś kto nim się zajmuje grzebał przy necie i coś pozmieniał. Ja tak miałem, kumpel tak miał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn? co proponujesz co mam zrobić? mam publiczne ip więc porty otwarte.

upnp mam mieć wlączone na routerze czy wyłączone?

Edytowane przez Malix7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osiągnąłem poziom Piacha w fut :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

w kwestii dropu z paczek od wczoraj :/

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn? co proponujesz co mam zrobić? mam publiczne ip więc porty otwarte.

upnp mam mieć wlączone na routerze czy wyłączone?

Wyłączne. Ja zadzwoniłem do nich, powiedzieli mi, że coś tam mi technik przyłączył, kazałem wrócić i lagi zginęły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale u mnie nic nie było robione, do domu wchodzi mi tylko przewód rj45 i podpinam go do routera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×