Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sobie ostatnio obserwuje rynek i dochodze do wniosku ze EA chyba rzeczywiscie doklada karty do rynku... Przed widelkami nie bylo szansy na kupienie Messiego 95 , a teraz codziennie jest jakis ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię porządek, więc pomagam żonie, zwłaszcza ze mamy małą księżniczkę. A gotować uwielbiam. W tyg robi to żona, w weekendy ja często eksperymentuje.

Carrick, Mata, Roo, Fellaini, a teraz Herrera. Kolejny IF z UTD.

 

Jakiś ruch na rynku,nagle zaczęły mi schodzić karty menadżera w ilościach hurtowych,grosz do grosza...,weekend czy co?

Edytowane przez unki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie ostatnio obserwuje rynek i dochodze do wniosku ze EA chyba rzeczywiscie doklada karty do rynku... Przed widelkami nie bylo szansy na kupienie Messiego 95 , a teraz codziennie jest jakis ...

 

Oczywiście, że to robią. Gdyby tak nie było przykładowo nie było by na rynku 5 stron kart TOTY Di Marii, MOTM Yaya Toure czy IF-a El Kabira. Teraz patrzcie uważnie na IF-a Łopaty aka Opary. Obecnie nie ma go w markecie, dorwanie graniczy z cudem. Patrzcie uważnie i czekajcie aż nagle się wysypie, np. w środę jak wyjdzie nowy TOTW. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak zrobic body feint ? Udaje mi sie czasami jedynie.. A chciałbym za kazdym razem jakies rady ?

Edytowane przez lokitheman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Panowie jak zrobic body feint ? Udaje mi sie czasami jedynie.. A chciałbym za kazdym razem jakies rady ?

 

biegaj na arenie we wszystkie strony boiska i cwicz tylko to. Co tu radzic.. Nikt nic madrzejszego nie wymysli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  

biegaj na arenie we wszystkie strony boiska i cwicz tylko to. Co tu radzic.. Nikt nic madrzejszego nie wymysli :)

no trudno to zrobic na zawołanie. mi się fuksem udaje jedynie czasem zrobic :D a powiem wam ze kombinacja tego i markowania strzału jest zabójcza. Tylko wlasnie ogarniecie tego do łatwych nie należy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ta nowa, lepsza inteligencja GK:

Lepiej nic o tym nie pisać, zagrałem przed chwilą jeden mecz(3 liga, walka o awans), przeciwnik po rozpoczęciu strzelił na bramkę z połowy... piłka po odbiciu się od murawy przelobowała bramkarza, który mógł wystawić jedną łapę w górę :ohmy: ale po co? xd Przez resztę meczu próbowałem odrobić jedną fartowną bramkę obijając poprzeczki, obrońców, bramkarza i wszystko inne... ofc. skończyło się 1-0 dla przeciwnika przy jego 1 strzale -> zaliczonym jako niecelny :biggrin:

 

Na fifauteam w newsie dot. TOTSów jest taka informacja: "EA has something special for the last few months before the release of FIFA 16, similar to what happened last year with the World Cup expansion". Co takiego mogą dodać?

Edytowane przez vkkaaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany mógłby mi ktoś wysłać rozszerzenie listy transferowej z 80 do 100?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

To ta nowa, lepsza inteligencja GK:

 

 

No to bylo najwieksze moje zdziwienie. tyle szumu przed premiera, huczne zapowiedzi, jacy to GK zaje teraz nie beda. W becie juz przecieralem oczy ze zdziwienia, ze gorzej w tym temacie nigdy nie bylo. Wyszedl full i zdarzaja sie maga gowna. Ale generalnie moje zdanie jest takie, ze te farfocle nie sa jakies strasznie nagminne. Raczej.. realne.

Ale jak widze takie cos jak to, to nie wiem co myslec:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ronaldo już 3 bramki do przerwy może będzie tif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ronaldo już 3 bramki do przerwy może będzie tif

Raczej na 100% będzie TIF, bo ceny są wysokie, zaraz karty zaczną znikać jak wcześniej :P

 

Tym bardziej, że już ma 4 bramki.

Edytowane przez vkkaaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli tym razem IF 96, TOTY 99, TOTS-a dostanie 98. Brakuje 97 i całą pulę wykorzysta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe tylko na jakiej pozycji, w meczu LW, ale może żeby nakręcić jeszcze większe otwierane paczek EA wrzuci go na st?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 100% na LW :D EA nie moze sobie od tak wybierac pozycji :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ta nowa, lepsza inteligencja GK:

Ja w piątek 3 mecze, w każdym GK zawalił jedną bramkę. Diego Alves IF, Handanovic, Wajdenfela...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mathieu nie dostał IFa po klasyku, więc powinien za dzisiaj dostać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No rudzielec to moze byc ciekawa alternatywa dla BBVA/Francuzow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ta gra to mega gowno.
Gram z polakiem,, herb wisly, nazwa ger.

Auba,Lewy, Reus atak.
Mecz mega trudny i wyrownany, wygrywam 1;0.

68 min zwis i DNF.

Mialbym 4 winy pod rzad w 2 lidze ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten brązowy turniej to fajna sprawa, dobrze się gra bez cyborgów, śmieszne sytuacje się zdarzają przez ułomność brązowych bramkarzy czy innych kopaczy :) kilka razy podchodziłem zanim go wygrałem bo poziom jest całkiem wysoki :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebne mi jeszcze jedno potwierdzenie, jak odpale fut na ps4 to wszystkie karty automatycznie mi się przeniosą z ps3? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×