Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

EA dodało kilka stron Fellainiego :P Jeżeli ktoś jeszcze chce, a nie ma.

 

Lepiej wygrać i mieć radość z wygranej 1 ligi w poprzedniej FIFIE, niż grać tutaj i meczyć się ze zbyt wysoką trawą czy ujj wie czym...

Hehe no jasne , że lepiej bić slabiakow niż próbować wygrać ligę w fifie 15, ale od tego skilla nie przybędzie ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, to jest dziwne.

Gram z jakims FC Lubliniec polaczek.
Wrzucil na dzien dobry ultradefa. 

15 chlopa na swojej polowie, prawie w polu karnym i cisnie pilki L1+:triangle: przez bite 93 min na Auba IF i Ramosa.

Najlepsze jest to, ze raz mu sue udalo - tzn. Kompany sie wydupil podczas wybijania pilki.

Strzelil na 1;0 i dalej mur, ale Neymar+Suarez+ Bale postanowili kazdy strzal oddac na 3 pietro trybun.

Zaden silowy ani finezyjny nie wchodzil, mecz pozniej, podobna sytuacja tylko, ze koles gra rozsadnie.
Dobrze broni - ciezko mu wjechac na chate, uderzam 2 finezyjne w ciagu 3 min Bale i mam 2:0.
Mecz skonczylem 5;1 bo jeszcze Suarez dorzucil 2 i Neymar 1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótko mówiąc, nie zbadane są wyroki ea, nie dwa i nie trzy mecze takie miałem, logiki tu nie należy się doszukiwać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w ogole jak w nastepnej edycji nie wprowadza opcji zapisu custom takty to przejade sie do tej kanady i ich zbluzgam NAWET PO HAMERYKANSKU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz nerwowo wysiadam przy tej fifie. Tak beznadziejny nie bylem w zadna edycje

Zaczalem sie nawet zastanawiac, czy to ja jestem zalosny, czy ta gra tak zwalona ze tylko zboczency sa w stanie w tym roku byc ponadprzeciętni.

Szczerze,to miałem ochotę zrobić z płytą to co zrobiła kobieta Maxa(chyba).Rozpocząłem grę w 3 lidze i pierwszy mecz,rozjechany zostałem jak trampkarz,drugi podobnie,w trzecim nawiązałem walkę,ale też w plecy,czwarty i piąty to był pogrom mojego zespołu-nic mi nie szło.Przy stanie 0-1-5,chciałem wyciągnąc płytkę i cisnąć o glebę,moja młodsza przypomniała mi,że to tylko gra.Nie wiem jak to wytłumaczyć,bo wiary we własne umiejętności nie mam,ale wiedząc,że jeśli chcę sie utrzymać muszę wszystko do końca wygrać,zaczyna mi wszystko wychodzić,wygrywam dwoma trzema bramkami,tracąc w 4 spotkaniach tylko jedną :blink: .Bądź tu mądry człowieku...

 

Ludzie,bierzta paki,są,są największe paki,jedyne 35k :yes:

Edytowane przez unki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie chyba za bardzo na pesa przestawilem w ktorego gralem od listopada do lutego. Chociaz i tak ciężko mi pojac jakim cudem w kazdej poprzedniej edycji mialem minimum 2x tyle zwyciestw co porazek a teraz tylko 140; 110 i brak pomysłu co zmienic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe no jasne , że lepiej bić slabiakow niż próbować wygrać ligę w fifie 15, ale od tego skilla nie przybędzie ;D

Skilla łapania sprinterów :p Dziękuję, postoję... Jeżeli chodzi o inne umiejętności, miałyby sens, gdyby nie losowość gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi po paczu sprinterzy zupelnie nie przeszkadzaja. Po samej premierze to byl na prawde dramat

Edytowane przez matinx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skilla łapania sprinterów :p Dziękuję, postoję... Jeżeli chodzi o inne umiejętności, miałyby sens, gdyby nie losowość gry.

Sprinterzy w tej edycji to mały pikus, wystarczy przypomnieć sobie takich asów jak Aleksander Es-zwajn, Majuka, Pato i król Welington - to byli czasy ;d

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noo Mayuka to byl przeziom ;) jalknim masakrowalem ludzi z messim/ronaldo to bylo najzabawniejsze. Sliczny murzynek. W ogole o istnieniu tego typa dowiedzialem sie z futa. Mayuka i aruna kone - najlepsi zawodnicy w grze a w realu nie graja ;p ;p

Edytowane przez matinx
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem skilla nie kupisz,ale w tych turniejach zbyt dużo jest przypadków(właśnie gram turniej Niemcami) - półfinał to jest maks co osiągnąłem - ba...właśnie mi leci od 52 minuty mecz,który skończę przegrywając 5-2,bo EA nie dało piłki na boisku :biggrin: Swoją drogą koleś ma skilla nie powiem,overall 76 ale robi te ruletki,kręci jak mało kto - owszem jest to efektowne itd..ale to niech EA nie robi ludzi za debili i niech wyprodukuje osobny produkt FIFA Street,a nie w FIFIE liczy się pace,skill moves dorzucić do tego przypadek równa się Australia - Wyspy Dziewicze 32:0 jak za starych czasów :P

 

Lol no i po 15 minutach musiałem zamknąć aplikację,naliczało mi jako ucieczkę - bo sędzia nawet nie mógł skończyć spotkania w 90 minucie - EA :/

Edytowane przez ddemon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EA zaczęło kasować tematy na oficjalnym forum, które dotyczyły sprzedaży kart poniżej minimalnych widełek xd serio? zamiast wyregulować widełki uniemożliwiają sprzedaż kart, które po prostu wiszą na rynku.

 

Już teraz jestem ciekaw jakie widełki ustalą TOTSom.

Edytowane przez vkkaaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chlopaki. Kto posiada z was neta radiowego ? I jak go skonfigurowaliscie by smigal na pc i konsoli przez router ?

bo net mi dziala ale tylko na konsoli... podpinam go z routera pod pc i nie dziala. :) chcialem sprawdzić dlaczego mnie nie laczy z niektórymi z tego forum w meczach towarzyskich i przedobrzylem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a na konsoli ci działał przez routera czy bezpośrednio przez konsole?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a na konsoli ci działał przez routera czy bezpośrednio przez konsole?

dzialal. dobra problem rozwiazany jakims cudem. Przywrocilem system do niedzieli i smiga. pierdziele juz nic nie kombinuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Evo za wczorajsze mecze. Dalej nie mogę złamać twojej 41212-2 :biggrin:. Pierwszy mecz szybko spisałem na straty. Ależ mi nie leży to BBVA, chyba pójdą na sprzedaż Benzema, Rodrigo, Neymar nie potrafię nimi grać. Podobnie jest u mnie z Bundesligą. A Serie A się wypaliło. W drugim meczu tak blisko a tak daleko. Po tej bramce Aguero złapałem wiatr w skrzydła ale widziałem że wróciłeś do swojej formacji i mnie dogoniłeś na 3-3.

Dzieki, Dzięki. Drugi mecz ewidentnie źle zaczałem, potem czasu brakło zeby cie przegonic chociaz sytuacja po strzale Pogby była. Dzisiaj musze przetestowac Shaqiriego na ST, stracil swoja pozycje CAM na rzecz genialnego Tottiego :)  Zobaczymy jak sie sprawdzi, Palacio nie łatwo wygryźć ze składu :biggrin:

Edytowane przez evo666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzialal. dobra problem rozwiazany jakims cudem. Przywrocilem system do niedzieli i smiga. pierdziele juz nic nie kombinuje

Dobrze,że sobie poradziłeś,bo byś warna dostał od moda,nie na temat ;)

Kupujecie te paki po 35k? Komuś coś fajnego wpadło,czy eee tam?

Zauważyłem sporo składów grających"podstawowymi" kartami,zero ifów,sifów i dupifów,co raz bardziej mam wrażenie,że "czarnuszki" to takie placebo :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze,że sobie poradziłeś,bo byś warna dostał od moda,nie na temat ;)

Kupujecie te paki po 35k? Komuś coś fajnego wpadło,czy eee tam?

Zauważyłem sporo składów grających"podstawowymi" kartami,zero ifów,sifów i dupifów,co raz bardziej mam wrażenie,że "czarnuszki" to takie placebo

Odnosnie paczek - eee tam.

Odnosnie czarnuszków - czasem srebrzaki grają niebo lepiej ;) cała fifa :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze,że sobie poradziłeś,bo byś warna dostał od moda,nie na temat ;)

Kupujecie te paki po 35k? Komuś coś fajnego wpadło,czy eee tam?

Zauważyłem sporo składów grających"podstawowymi" kartami,zero ifów,sifów i dupifów,co raz bardziej mam wrażenie,że "czarnuszki" to takie placebo

czarnuszki zawsze sprawiali ze gralo sie jeszcze gorzej :) ja kupilem 2 x 35K i nawet if wpadl Januzowic ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze,że sobie poradziłeś,bo byś warna dostał od moda,nie na temat ;)

Kupujecie te paki po 35k? Komuś coś fajnego wpadło,czy eee tam?

Zauważyłem sporo składów grających"podstawowymi" kartami,zero ifów,sifów i dupifów,co raz bardziej mam wrażenie,że "czarnuszki" to takie placebo :biggrin:

Unki ja wywaliłem wszystkich "czarnuszków" i gra mi się mega lepiej!

Nieporównywalnie lepiej i przyjemniej.

Polecam spróbować :)

Na srebrne się nie porywam, skilla nie mam aż takiego, ale cały skład zrobiony z rare gold i z głową sprawia masę przyjemność\ci z gry.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc jaki jest sens kupowania kolorowych kart? Moze tylko czysto wizualny? Jesli tak to jest calkowicie bez sensu. Dlaczego utrudniać gre komua kto chce kupowac ulepszone karty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EA zaczęło kasować tematy na oficjalnym forum, które dotyczyły sprzedaży kart poniżej minimalnych widełek xd serio? zamiast wyregulować widełki uniemożliwiają sprzedaż kart, które po prostu wiszą na rynku.

 

Już teraz jestem ciekaw jakie widełki ustalą TOTSom.

 

Oczywiście zależy za kogo, ale już regularnie od kilku tygodni przed TOTW obniżają widełki większości piłkarzy, także nie powinno być tak źle. Z drugiej strony jak zrobią za niskie to kart nie będzie w markecie dopóki sami ich nie dodadzą. Jak obecnie IF Bale czy IF Opara. Niemal niemożliwi do zakupienia. Znikają w sekundę.

Więc jaki jest sens kupowania kolorowych kart? Moze tylko czysto wizualny? Jesli tak to jest calkowicie bez sensu. Dlaczego utrudniać gre komua kto chce kupowac ulepszone karty :)

 

Dokładnie, w większości wizualny. Porównaj np. MOTM-a Teveza i SIF-a Teveza. Kilka statystyk w górę o 1. Inna sprawa przeskok z NIF-a do TOTS czy TOTY. Chociaż w zeszłym roku np. było dziwnie. Grałem sporo Jacksonem Martinezem. Jego NIF > TOTS. I to dla wielu osób. Fenix też pamiętam jego TOTS-a nie lubił. Nie wiadomo dla czego tak było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc jaki jest sens kupowania kolorowych kart? Moze tylko czysto wizualny? Jesli tak to jest calkowicie bez sensu. Dlaczego utrudniać gre komua kto chce kupowac ulepszone karty :)

To oczywiście moja opinia i luźne spostrzeżenia, ale właśnie tak się poczułem - kupowanie, zasuwanie w handlu, żeby mieć coraz lepsze karty i na koniec poczułem się oszukany, bo skrypty mnie zjadały, żeby teoretycznie słabsza drużyna miała szanse.

 

Odkąd nie gram kolorowymi kartami ani razu nie miałem wrażenia, że prowadzę worek ziemniaków, a w mega przepasionych składach niestety nie raz się to zdarzało.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To oczywiście moja opinia i luźne spostrzeżenia, ale właśnie tak się poczułem - kupowanie, zasuwanie w handlu, żeby mieć coraz lepsze karty i na koniec poczułem się oszukany, bo skrypty mnie zjadały, żeby teoretycznie słabsza drużyna miała szanse.

Ja juz dawno takie mialem spostrzezenia. Od dawna tak bylo. Ta fifa nie jest pierwsza. W 14 mialem limit 3 czarnych kart w skladzie. Po przelroczeniu go moi piłkarze zaczeli potykac sie o wlasne nogi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz dawno takie mialem spostrzezenia. Od dawna tak bylo. Ta fifa nie jest pierwsza. W 14 mialem limit 3 czarnych kart w skladzie. Po przelroczeniu go moi piłkarze zaczeli potykac sie o wlasne nogi :biggrin:

Hehe czyli dobrym tropem idę, bo też sobie założyłem limit, tylko że dwóch max.

A ostatnio w ogóle żadnego nie wrzucam do składu.

Dla przykładu : polowałem na if Fellainiego na cdm i nie przypasował mi zupełnie, już lepiej gra Ramires.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×