Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebne mi jeszcze jedno potwierdzenie, jak odpale fut na ps4 to wszystkie karty automatycznie mi się przeniosą z ps3?

Dokładnie. Cały fut przechodzi Ci na ps4. Wszystkie karty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Cały fut przechodzi Ci na ps4. Wszystkie karty.

To jutro ide spokojnie wymienic z ps3 na ps4 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem jeden meczyk w południe i miałem dziwną sytuacje. Chciałem zrobić zmiany po przerwie i ja wszedłem w moja drużynę to miałem w niej przeciwnika;) Myślę sobie jakiś błąd, wróciłem do gry i po chwili spróbowałem znowu i to samo. Zmieniłem mu suarez z ramosem miejscami i Neymara z pepe, ale nie miało to odzwierciedlenia na boisku,grali tam gdzie powinni. Nie udało mi się zrobić zmiany do końca meczu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tak mam często jak z kumplem gramy moją druzyną w futa we dwóch, chce zrobić zmiane, pauza , patrze a tutaj skład przeciwnika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Whizzer za mecze... A to dlaczego Puchacz u mnie zastępuje Toure, między innymi - świetny jest ten IF. 

W obronie go pełno, a jak trzeba to i w ataku się odnajduję. 

 

Edytowane przez MaxyM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak byś bo porównał do Matica? I jak żeś go w ogóle go trafil? Bo jak tylko patrzę to nie ma ani jednej jego karty IF.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Whizzer za mecze... A to dlaczego Puchacz u mnie zastępuje Toure, między innymi - świetny jest ten IF. 

W obronie go pełno, a jak trzeba to i w ataku się odnajduję. 

 

Również dziękuje. Tyle pisaliście o tym kudłatym, a na mnie nie zrobił żadnego wrażenia. Owszem strzelił bramkę, ale po rykoszecie i po moim błędzie. Zamiast kwadratu, nacisnąłem podanie...

Wyniki trochę niesprawiedliwe w mojej ocenie, no ale cóż it's fifa.

 

P.S nagrywasz całe mecze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FIFA nie FIFA, ale piłka nożna nie zawsze jest sprawiedliwa i Dzięki Bogu nie zawsze wygrywa zespół który oddał więcej strzałów, czy miał większe posiadanie piłki

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mi sie wydaje czy sedziowie bpl mają EA SPORTS na ramieniu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak byś bo porównał do Matica? I jak żeś go w ogóle go trafil? Bo jak tylko patrzę to nie ma ani jednej jego karty IF.

Teraz to juz go latwo kupic :)
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mi sie wydaje czy sedziowie bpl mają EA SPORTS na ramieniu :D

EA Sports jest partnerem Premier League więc nic dziwnego.

Edytowane przez Krosek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EA Sports jest partnerem Premier League więc nic dziwnego.

Oby poziom sedziowania nie był taki sam :D

Jak gralismy w lidze, grales autobusem?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mpNKPbv.jpg

Tevez Shaqiri. To będzie atak ;)

Nie gram z pacerami. Chyba ze tak jak Krosek - autobusem ;D
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie gram z pacerami. Chyba ze tak jak Krosek - autobusem ;D

Hehe a kim grasz ? Napad Totti, Luca Toni?;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Evo za wczorajsze mecze. Dalej nie mogę złamać twojej 41212-2 :D. Pierwszy mecz szybko spisałem na straty. Ależ mi nie leży to BBVA, chyba pójdą na sprzedaż Benzema, Rodrigo, Neymar nie potrafię nimi grać. Podobnie jest u mnie z Bundesligą. A Serie A się wypaliło. W drugim meczu tak blisko a tak daleko. Po tej bramce Aguero złapałem wiatr w skrzydła ale widziałem że wróciłeś do swojej formacji i mnie dogoniłeś na 3-3.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe a kim grasz ? Napad Totti, Luca Toni?;)

Teraz Vargas i Rooney ;) Tottim gralem ifem. Całkiem spoko ceef, nie wiem z czego tu drwic ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz nerwowo wysiadam przy tej fifie. Tak beznadziejny nie bylem w zadna edycje

Zaczalem sie nawet zastanawiac, czy to ja jestem zalosny, czy ta gra tak zwalona ze tylko zboczency sa w stanie w tym roku byc ponadprzeciętni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz nerwowo wysiadam przy tej fifie. Tak beznadziejny nie bylem w zadna edycje

Zaczalem sie nawet zastanawiac, czy to ja jestem zalosny, czy ta gra tak zwalona ze tylko zboczency sa w stanie w tym roku byc ponadprzeciętni.

Ostatnio mam to samo : p Mam wrażenie, że gdy wygrywam to dzięki skryptom, gdy przegrywam to z tego samego powodu... Gdy podczas meczu stracę bramkę i jest ona z "dupy" mam ochotę wyjść :ohmy: a nie pamiętam meczu w którym straciłem "normalną" bramkę...

Edytowane przez vkkaaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze zdziadzialem na tyle, ze to juz czas na warcaby i dokarmianie golebi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz nerwowo wysiadam przy tej fifie. Tak beznadziejny nie bylem w zadna edycje

Zaczalem sie nawet zastanawiac, czy to ja jestem zalosny, czy ta gra tak zwalona ze tylko zboczency sa w stanie w tym roku byc ponadprzeciętni.

 

normalka, rozterki każdego gracza fify ;) w tej edycji fut jestem w 2. lidze i nie mogę awansować do 1. Jakiś miesiąc temu przesiadłem się na x-a i odpaliłem fifa 14 fut od zera. 11 sezonów i mistrzostwo 1 ligi (ceny takie, że już w 7 lidze. miałem bpl 80 ovr) już się nie wkurzam bo wiem że to nie ja przestałem grać, a ea pokazało mi wielki środkowy palec tą edycją...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wez pod uwage, ze co lepsi gracze od razu przeskakuja na nowa wersje, wiec wygranie 1 ligi pol roku po premierze nowej wersji to niewielkie osiagniecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EA dodało kilka stron Fellainiego :P Jeżeli ktoś jeszcze chce, a nie ma.

 

Lepiej wygrać i mieć radość z wygranej 1 ligi w poprzedniej FIFIE, niż grać tutaj i meczyć się ze zbyt wysoką trawą czy ujj wie czym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×