Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Zazwyczaj grałem 4-2-3-1 chociaż imo wolałbym w końcu zagrać czymś innym. Raczej preferuję grę z kontry, raczej w każdym meczu mam posiadanie piłki <50%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tą wstawke z l. rosyjskiej bym sobie darowal ;) Hulk nie zachwyca.

dla mnie Hulk to prawdziwy kocur, mam go na RW i jak nie uderzy wlasnie z lewej to genialnie schodzi mi do srodka i tam wymiata niczym rasowy ST

 

z lewej tzn ze skrzydla swoja lewa noga :P

Edytowane przez Vinnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No no ładny skład ja bym dal Dani Alves zamiast Mariano. Ceny leca i to drastycznie wczoraj Ramos 36/37K dzis 30k lajtowo można kupić ale np IF Costa dzis byl 150k a teraz 163k 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm na razie zostanie tak jak jest poza tym Mariano jest o wiele tanszy :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak ale na przyszłość dobra inwestycja do składu a po TOTY będzie kolo 40k i tak

Zero szacunku dla takich noobow ktorzy caly mecz dlugie pilki wali na szybki napad wole przegrac z kims co klepie gala niz z takim noobem az nerwy mnie lapia no skill i tyle

Edytowane przez Trading24/7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alaba (LO), Dante (SO), Hummels (SO) albo Boateng (SO) no i Lahm (PO) albo Piszczek (PO).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero co zaczynam zabawę z FUT i poszukuję kilku praktycznych porad. Jakieś sprawdzone sposoby na zarabianie coinsów, czy formacje muszą się zawsze zgadzać - ma to jakiś większy wpływ? Reasumując, proszę o kilka rad dla laika ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graj mecze online najlepiej, możesz też offline, za to idą coinsy. Możesz też handlować jak znasz ceny kart na rynku, jednak jest to trudno i czasochłonne. Możesz też czitować programem autobuyer. ;)

 

Musisz dobierać do teamu zawodników albo z tej samej ligii, albo narodowości, dzięki czemu mają przez to lepsze zgranie ze sobą. Ludzie też tworzą tzw. hybrydy, czyli mieszanki mocnych zadowników z różnych lig i mają chemistry koło 9 ;) czyli całkiem niezłe.

Edytowane przez Salwik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tego autobuyera ściagnąć, czy kupić trzeba?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Bundesligę polecam wam strasznie taktyke 1-4-3-3(5)/cofnięty(CF) w moim przypadku Lewy :D  co do obrony to Alaba; Dante(lub Toprak IF) Hummels i Piszczu.

Mój składzik z ligi niemeickiej:
http://www.easports.com/pl/fifa/football-club/ultimate-team/show-off?showoffId=d1GVwfiPnKDD1:ps3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiego prawego i srodkowego obrońcę oraz skrzydłowych polecacie do składu Premier League

Koscielny/Luiz/Vertonghen/Richards/Schurrle/Ben Arfa/Nani/Wilian/Mirallas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to w takim razie won stąd także innym, którzy używają tego programu. Pozdrawiam isurvivala czy jakoś tak, sponsorującego tego fifacza jcoba, który reklamuje, że coinsy przez niego sprzedawane (przez isurvivala) są w 100% legalnie zarobione (przez trading).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super dzień. Miałem trochę czasu i zacząłem bawić się w handel. Nie kupiłem / sprzedałem żadnego gracza. Same Club items i 15 koła pomnożylem dwukrotnie. A jeszcze z 10 tys mam na licytacjach.

Jaram się :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie Hulk to prawdziwy kocur, mam go na RW i jak nie uderzy wlasnie z lewej to genialnie schodzi mi do srodka i tam wymiata niczym rasowy ST

 

z lewej tzn ze skrzydla swoja lewa noga :P

ja gralem IF Hulkiem - za ta kase, porażka.

Szczesny fajnie wypadl u fifaplaya ;)

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i chyba się zaczyna tak jak w 13 było. Dominuje cały mecz 15 strzałów 11 celnych, karny nie strzelony, posiadanie o 15% większe, parę słupków i poprzeczek no i chłop wgrywa mecz na farcie.... Od wczoraj tak mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do starych wyjadaczy :biggrin: Warto coś zmienić ? http://www.futhead.com/14/squads/4025670/

Ja bym za Herrerę dał Koke, a Benat ma workrating M/M (możesz rzucić go na rotację z Borja Valero). Obrona - zmień. Mascherano i Puyol troszę wolni. Mirandę polecam, np w parze z Mathieu, bądź za 1800 spokojnie wyjmiesz Pepe (Anchor). Ja na DM dałem Xabiego Alonso, super wolne i rogi, dobre podanie, no i kopyto z dystansu! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mi też się dobrze zaczął dzień jak wspominałem paczek nie kupuje ale gift packi przyjmuje chętnie

W goldzie dostałem Naniego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×