Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc chcialbym zaczac swoja przygode z UT czy moglby ktos podarowac swoj stary sklad, lub udzielic jakiejs pomocy jak szybko zarobic? bo w 10 lidze trafiam ludzi ktorzy maja juz topowych pilkarzy a grajac same mecze ciezko dorobic sie takiej kwoty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, kiedy jest najlepszy moment na sprzedaz skladow przed toty? Ten week, czy swieta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, kiedy jest najlepszy moment na sprzedaz skladow przed toty? Ten week, czy swieta?

Niby najlepiej teraz, ale czy ja wiem czy to takie opłacalne. 

 

Neymara sprzedam z 340 k, na czym tracę 16k podatku a watpie ze zejdzie ponizej 320k.

Yaya Toure teraz za 110k sprzedam na czym trace znow to 6k podatku, z Iniestą to samo i na innych tez trace troche wiec w sumie strace 50k zeby zarobic 20-30k ? Bez sensu + nie moge uzywac tych graczy tylko tani sklad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yaya Toure jest beznadziejny w porównaniu do swojej karty z FUT 13 - ta sama sytuacja co z RvP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yaya Toure jest beznadziejny w porównaniu do swojej karty z FUT 13 - ta sama sytuacja co z RvP.

Z RvP się zgodzę bo byl moim ulubionym napastnikiem w 13. Ale Toure jest dalej świetny tylko cena skoczyła bardzo do góry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yaya Toure jest beznadziejny w porównaniu do swojej karty z FUT 13 - ta sama sytuacja co z RvP.

 

No i z Fellainim tak samo.... Co ciekawe jedyny go chwaliłem jakiś czas temu, ale teraz mam go w belgijskim składzie i jest to kompletny bez mózg, głupie podania, straty i baaardzo słabe główki, co jest dziwne. Zawieszam piłkę bramkarzem na środek boiska, a on taki chłop silny i wysoki + afro i nic mi nie wygrywa :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z RvP się zgodzę bo byl moim ulubionym napastnikiem w 13. Ale Toure jest dalej świetny tylko cena skoczyła bardzo do góry.

to tylko moje odczucia :) w 13 to był młot, glowki, strzaly z daleka, podania - tutaj, przynajmniej mi sie nie sprawdzil, moze mialem go na ciulowej pozycji (CM)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to tylko moje odczucia :) w 13 to był młot, glowki, strzaly z daleka, podania - tutaj, przynajmniej mi sie nie sprawdzil, moze mialem go na ciulowej pozycji (CM)

Ja gram nim na CDM w 442(2) i jest tam idealny, obok niego Iniesta. A Fellaini np jeszcze na PS 3 był swietny, a na PS 4 gra mi się nim beznadziejnie, to samo z Benteke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram nim na CDM w 442(2) i jest tam idealny, obok niego Iniesta. A Fellaini np jeszcze na PS 3 był swietny, a na PS 4 gra mi się nim beznadziejnie, to samo z Benteke.

nie no z Benteke to przesadziłeś, on tu i tu jest/był potworem - w 15 tez bedzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teej bylo juz paczki za 100k na fife14 ? Jak tak to po ile fifa points ?

Pytanie dla tych bogatych :D czy ktos by byl taki mily i dal mi wyprubowac if costy na dzien lub dwa ?

Edytowane przez Trading24/7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz trafilem na kolesia, ktory mial 88 rated BBVA i ogarnial :o Messi, CR, IF Bale Isco i Benzema + reszta. Odziwo wygralem 3:2. Moja hybryda jeszcze w online nie przegralem ;) Lewy > jego team :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz trafilem na kolesia, ktory mial 88 rated BBVA i ogarnial :ohmy: Messi, CR, IF Bale Isco i Benzema + reszta. Odziwo wygralem 3:2. Moja hybryda jeszcze w online nie przegralem ;) Lewy > jego team :)

słuchaj, ja non rare hybryda ogralem kolesia z IF Lewym Robbenem, Reus i prawie same tuzy bundez - koles po tym pewnie wszystkich sprzedal :biggrin:

poka te hybryde :)

teej bylo juz paczki za 100k na fife14 ? Jak tak to po ile fifa points ?

Pytanie dla tych bogatych :biggrin: czy ktos by byl taki mily i dal mi wyprubowac if costy na dzien lub dwa ?

IF Costa nie wart zlamanego coinsa - kupilem, zagralem pare meczy i sprzedalem bo cieżki lewak z niego ;)

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja obecnie gram takimi. Ta, chciałem mieć jeden i składzik fitness, no ale nie wyszło :P

http://www.futhead.com/14/squads/3943358/
http://www.futhead.com/14/squads/3943669/
http://www.futhead.com/14/squads/3943698/

 

Zastanawiałem się nad sprzedażą, ale spóźniłem się o kilka dni. Ceny już lecą, a ja musiałbym zaniżać i tracić na podatku. Zresztą nic ciekawego nie przychodzi mi do głowy, aby zbudować. 

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś niebywałego...chyba nauczyłem się grać online w tym fucie. Co prawda 5 liga, ale wygrałem wszystkie mecze. Teraz 4rta, zobaczymy jak mi pójdzie. Gram składam z BBVA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też tak miałem, później dostałem po dupie i siedzę w lidze 7, jak jakaś pizda :biggrin:

 

W sumie nie gram już tak nałogowo, jak kiedyś. cały ten fut zaczyna mnie nudzić po prostu. No, ale z braku laku na ps4 jest to jedna z lepszych pozycji online. Do czasu... później już kończę przygodę z tym teatrzykiem.

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja na PS4 mam tylko tę Fifę ;) Fut jest wkrętowy, ale po jakimś czasie zawsze robię sobie z miesiąc przerwy ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
IF Costa nie wart zlamanego coinsa - kupilem, zagralem pare meczy i sprzedalem bo cieżki lewak z niego ;)

Mówisz ??!! Ale i tak wypróbuje go jak TOTY wyjdzie. Ja jestem od długiego czasu w 3 lidze i nie mogę wydostać się z niej, ostatnio jak udało w 2 dni z 10 do 2 wbić to od razu spadłem i tak pozostałem w 3 sezony już chyba 3 sezon czy 4 wczoraj bylem blisko jeden punkt mi zabrakło żeby wejść.

 

Sklady mam takie do pierwszego mysle nad tevezem za di natale bo mało coś bramek strzela ale ma z 20 pare asyst, a do drugie skladu to alves,ramos i moze jakis if tych co mam np benzema no i ronaldo tylko....

http://www.easports.com/fifa/football-club/ultimate-team/show-off?showoffId=eCaH2rWbnKDrh:ps3

http://www.easports.com/fifa/football-club/ultimate-team/show-off?showoffId=h828eBtMnKDrf:ps3

Edytowane przez Trading24/7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, co sądzicie o takim składzie. Przydałoby mi się pewne odświeżenie bo miałem przerwę od Futa. Około 100k zbiorę za sprzedaż moich dot. składów http://www.futhead.com/14/squads/3954839/

 

Ew. Etoo na napadzie, chociaż do Benteke mam spory sentyment :)

Edytowane przez Mysciak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, co sądzicie o takim składzie. Przydałoby mi się pewne odświeżenie bo miałem przerwę od Futa. Około 100k zbiorę za sprzedaż moich dot. składów http://www.futhead.com/14/squads/3954839/

 

Ew. Etoo na napadzie, chociaż do Benteke mam spory sentyment :)

tą wstawke z l. rosyjskiej bym sobie darowal ;) Hulk nie zachwyca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×