Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Tevez mi się zablokował, najprostszych akcji nie wykańcza. Chyba za dobry bilans wykręciłem i efekt nowego gracza się skończył :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja zrobiłem jak mówiłeś Mikoś :P inwestuje tylko w makarony i dziś mam nadzieję że moj amajz Dybala cosik efyja tor :P

 

Unki sam wiesz jak ja potrafię się zagalopować :laugh:

Edytowane przez Stary człowiek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to samo o Lahm Wam napisałem 3 tygodnie temu.

Sent from my SAMSUNG-SM-G900A using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to samo o Lahm Wam napisałem 3 tygodnie temu.

Sent from my SAMSUNG-SM-G900A using Tapatalk

A najlepsze jest to, że od kiedy dostał if na Rb dużo osób wstawia jego nif na Rb i myślą że są smart. Wtedy gnam lewa strona cały mecz ile się da

Sent from my SM-G928F using Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A najlepsze jest to, że od kiedy dostał if na Rb dużo osób wstawia jego nif na Rb i myślą że są smart. Wtedy gnam lewa strona cały mecz ile się da

Sent from my SM-G928F using Tapatalk

A ja daje zawsze graczy typu Zabaleta czy Insua i co? Pedziwiatry przejsc nie moga(zwlaszcza Insua to kox) poza tym tym filmem Ameryki nie odkryl. Tak jest od dawna. Chociaz niektorych kart czuc roznice tj. Kruse. Obroncow IF to w zyciu bym nie kupil :D nie warto wydawac wiecej niz 10k za karte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja daje zawsze graczy typu Zabaleta czy Insua i co? Pedziwiatry przejsc nie moga(zwlaszcza Insua to kox) poza tym tym filmem Ameryki nie odkryl. Tak jest od dawna. Chociaz niektorych kart czuc roznice tj. Kruse. Obroncow IF to w zyciu bym nie kupil :D nie warto wydawac wiecej niz 10k za karte.

Jeśli chodzi o Lahm na Rb to jest tak jak napisałem, może to kwestia siły jego? Może niska chemia na Rb sprawia że koleś jest do ogrywania non stop, nie miałem na myśli jego niskiego pace

Sent from my SM-G928F using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozliwe, do tegich nie nalezy, duzym minusem jest tez jego wzrost. Chociaz jako CDM daje rade i to nawet bardzo na plus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozliwe, do tegich nie nalezy, duzym minusem jest tez jego wzrost. Chociaz jako CDM daje rade i to nawet bardzo na plus.

Jako cdm sam nim grałem i było o wiele lepiej niż chwalony vidal. Co do wzrostu to ni y alba ma 170 też...

Sent from my SM-G928F using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Alba nadrabia te braki szybkoscia, balansem i zwinnoscia. Do tego glowki nie sa tak przesadzone jak chociazby w 14 i malo ludzi ogolnie wrzuca na dlugi slupek, gdzie teoretycznie Alba mialby rywalizowac w powietrzu z napastnikami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, w każdym razie jak grałem na nif lahm na Rb to gościu nie radził sobie, zapewne niska sila i niskie chemistry

Sent from my SM-G928F using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie meczy mnie pytanie - czy 92 karta Lewego jest az 200k wiecej warta wzgledem 91? bo ogolnie mega roznicy nie widac.

Tu można porównać:

http://www.futhead.com/16/players/21130/robert-lewandowski/compare/16-21136/

Ogólnie poza +5 do główek zmiany raczej kosmetyczne.

Czy to jest warte aż 200k? - pytanie otwarte pozostaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tu można porównać:

http://www.futhead.com/16/players/21130/robert-lewandowski/compare/16-21136/

Ogólnie poza +5 do główek zmiany raczej kosmetyczne.

Czy to jest warte aż 200k? - pytanie otwarte pozostaje.

Moim zdaniem zdecydowanie nie. IF Costa tez ladnie na ryj leci z cena.

Edytowane przez F3niX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie warty ale ma duzo ladniejsze zdjecie od 91:-)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie warty ale ma duzo ladniejsze zdjecie od 91:-)

Zdjecia na boisku nie widac :P a za ta cene jak dobrze pojdzie wjedzie SIF Muller...

Edytowane przez F3niX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami widaac jak pokazuje ile bramek strzelil i ile strzalow oddal :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Panowie takie pytanko robię sobie drugi skład serie A i brak mi drugiego lewego obrońcy .I tu moje pytanie jak zakupię if Sandro to będzie mógł latać w fitnessie czy to raczej nie realne pytam dlatego bo jego if to LM

 

W Serie A zawsze brakowało LB, ale w tym roku jest ich pod dostatkiem :) Jak chcesz tempa to masz Zunige, jak chcesz coś niepozornego to jest De Sciglio tylko trzeba pamiętać, że jest prawonożny. Jak chcesz IFa to jest Ghoulam, który ma warunki fizyczne jak CB a jak chcesz zupełnie coś nietypowego to stawiasz na LB Asamoah, który jest bestią. 

 

Grał ktoś może if Mkhitaryanem? Bo tak patrzę na statystyki Costy po upie i Armeńczyka i w zasadzie poza pace to Henryk we wszystkim lepszy.

 

Zgwałcił mnie wczoraj przeciwnik tą kartą. Jedyny IF jaki miał w składzie a reszta to dość standardowa Bundesliga. Grał nim na RF w formacji 4-3-2-1 i nie musiał nawet czarować. Prosty drybling, wpadnięcie w pole karne i strzał po krótkim słupku. 91 siły strzału robiło swoje a dzięki 5* słabszej nogi mógł uderzać z każdej pozycji

 

 

 

bartbuks nie jesteś sam, tylko nie wiem czy pisanie o tym tutaj to dobry pomysł

Edytowane przez Awruk87
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgwałcił mnie wczoraj przeciwnik tą kartą. Jedyny IF jaki miał w składzie a reszta to dość standardowa Bundesliga. Grał nim na RF w formacji 4-3-2-1 i nie musiał nawet czarować. Prosty drybling, wpadnięcie w pole karne i strzał po krótkim słupku. 91 siły strzału robiło swoje a dzięki 5* słabszej nogi mógł uderzać z każdej pozycji

tym tutaj to dobry pomysł

Dzięki. Obawiam się, że trochę za późno to przeczytałem. Wczoraj naszła mnie ochota zagrać, poniósł mnie futbol i kupiłem D. Costę po upie za 85k :/ jeśli mi się sprzeda, to wtedy sprawdzę if Henryka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bartbuks nie jesteś sam, tylko nie wiem czy pisanie o tym tutaj to dobry pomysł

Trochę racji w tym jest.

Niby fun z gry jest, ale nie taki jak rok, czy dwa lata temu. Monety też są, ale ciśnienia na karty totalnie brak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja też wyzbyłem się choroby na kary inne niż złote, to co miałem to sprzedałem, szkoda mi tylko IF Krychy bo to był mój etatowy wykonawca karnych i nigdy nim nie schrzaniłem karnego :)

Jedna kolorowa karta jaką mam to sif Casillas'a, dwa razy dawałem szansę De Gea, ale mi nie podszedł, często puszczał kuriozalne bramki.

 

gram takimi składami:

1. http://www.futbin.com/16/squad/3132720

2. http://www.futbin.com/16/squad/313275

 

i moim zdaniem też gra się lepiej

 

zastanawiam się czy aby ten drugi skład trochę nie zmienić na tak:

http://www.futbin.com/16/squad/313319

Edytowane przez AXA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zagrałem dziś jeden mecz i się wyleczyłem z grania :) kolo grał całym składem Juve i formacją dość rzadko spotykaną trzej środkowi obrońcy z Shadow oraz RB i LB reszta składu Hunter przegrałem 5-0 uwierzcie gościu zero sztuczek żadnego zastawiania piłki a miał 90 celnych podań i posiadanie piłki 65% strzały 20 w tym 19 celnych az popadłem w kompleksy .Teraz to się zastanawiam czy to moje umiejętności a może zgranie drużyny (zielone linie i jeden klub) bo chodziło mu to jak perpetuum mobile :laugh:
http://www.futbin.com/16/squad/313827

Edytowane przez Stary człowiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Słabszy dzień miałeś. Ja czekam na Pogbę i skład gotowy do zabawy. Rano cholernik latał w licytacji za 1kk...,tera droży

Miałem w weekend nie robić zakupów,ale jakoś tak korci

Resztę zostawię chyba na poniedziałek

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez unki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A reszta składu i formacja jaka panie Unki 

Ta słabszy dzień kolo był kosmitą jak dla mnie bez trików i innych zbędnych dupereli tak mnie zmiażdżył ze klękajcie narody 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×