Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Przeciez sa upy z naszej ligi - Vacek i Gerson...

No i jednak nie takie EA straszne jak psioczymy od kilku stron :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez sa upy z naszej ligi - Vacek i Gerson...

Haha w takim razie bez komentarza. Debile :laugh:

 

A ja się nie zgodzę że nasza liga jest słaba tylko po prostu zaczynając od menadżerów prezesów i ludzi powiązanych z klubami a jest ich cała masa wyciągających pieniądze gdzie nawet nie powinni znajdować się na trybunach. Coś o tym wiem bo od 25 lat widzę jak Polskie kluby są dymane przez tak zwanych przyjaciół klubu. Zaczyna się to zmieniać na lepsze patrząc na aktualnie najlepsze polskie kluby i to cieszy .Choć widzę ze niektórzy znowu popełniają błędy albo są do tego zmuszani wiem że post dość tajemniczy ale kto się Polską kopaną interesuje pewnie wie o czym piszę

No Ty najbardziej odczuwasz tych "przyjaciół klubu" i im podobnych... Ale to temat na osobną dyskusję, zresztą gadaliśmy już o tym prywatnie :)

Co tam Grajewski porabia ostatnio? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie migneło mi że podczas transmisji ekstaklapy nawet i ifa linetty widziałem reklame , skoro taki product placement to patałachy powinni sobie zagwarantować jakąś pulę tych upów symboliczną :) może z łysym się teraz dogadaja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EA ma umowę z Ekstraklasą, z tego co ogarniam temat, to i Legia z nimi coś kombinuje. Potwierdzam, premiera 14 była na stadionie Legii, a 15 była nawet do kupienia w wersji z piłkarzami Legii na okładce. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mnie leją w tej 3 lidze, łomatko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Pewnie kręci nowe wałki i nadal mu pozwalają ile młodych zdolnych graczy przez tą świnkę nie ma dostępu do profesjonalnej piłki to głowa mała i piszę tu o czasach teraźniejszych i to jest przykre ale prawdziwe.

Verbatimek miałem to samo i od razu spadek tak się nacieszyłem

Edytowane przez Stary człowiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laporte w Man City od przyszłego sezonu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laporte w Man City od przyszłego sezonu. 

 

Kompany, Otamendi, Mangala, a jest jeszcze na wypożyczeniu młody, zdolny Denayer. Laporte wielka przyszłość (zmarnowana w Premiership), ale 4 CD raczej nie wyjdą.

 

BTW, co do samej gry, widzę, że nienormalna cena za IF-a Teveza, który tylko minimalnie został podbity względem NIF-a wciąż się trzyma. Jeśli ta karta nie będzie poniżej 100k to jej nie kupię. Absurdalne przy tak minimalnym podbiciu statystyk. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proste, ze nie bedzie ;)

Laporte w Man City od przyszłego sezonu.

Zrodlo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na marginesie ten łysy :biggrin: od kulek został prezesem fify

 

Co do Teveza to ea zagrała idealnie dając mu takie widły. Choć to jeden z moich ulubieńców ale też go nie kupie za taką kasę bo to jest chore.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest rzetelne zrodlo :D z tego co wiem, to najblizej mu do Barcelony. On sam mowil, ze z checia tam przejdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to by było na tyle jeśli chodzi o mnie i BBVA. Wszyscy sprzedani. Nie umiem grać skrzydłami, wracam do 41212(2) i klepania środkiem.

Kupuję Pogbe TOTY i 10 krasnoludków z serii a :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale dałem dupy kupiłem Coste z przed upa za 40k bo mi się poj.. z upem :) Żona mnie zagadała cholera jedna :biggrin:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie takie pytanko robię sobie drugi skład serie A i brak mi drugiego lewego obrońcy .I tu moje pytanie jak zakupię if Sandro to będzie mógł latać w fitnessie czy to raczej nie realne pytam dlatego bo jego if to LM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli planujesz mieć if Sandro w podstawowej 11 a jego nif na ławce by załapał fitness, to nie, gra nie pozwoli Ci mieć dwóch kart tego samego zawodnika w skladzie

Sent from my SM-G928F using Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Tez macie problemy z fut dzisiaj? Ciagle mnie wywala :/

Tapniete z OnePlus One

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grał ktoś może if Mkhitaryanem? Bo tak patrzę na statystyki Costy po upie i Armeńczyka i w zasadzie poza pace to Henryk we wszystkim lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wyskoczył mi Lewy 92... Patrzę 620 000... Patrzę ale dostałem zaćmienia @#$$ i mózg mi się zawiesił... 59,58,57,56,55.. Patrzę 62K... Klikam! Error Web App... No w mordę... 

Wszedłem... Ślad zaginął... 

Po sekundach, pewno tego samego kupiłem za 525K. 

Przewidziałem, że ktoś będzie chciał w sekundę zdobyć 400K+. 


Dobra skład ogarnięty... Jestem zadowolony...

Jak zwykle nic nie zostało, do ostatniego coinsa he he... No 700 mi zostało...

Zaraz wpadnie tu taki jeden i będzie się darł, bym się nauczył grać, a nie składy wklejał... 

 

15gqby8.jpg

 

 

Dołączam się do grupy protestującej... Za taki hajs Teveza nie będzie - bo to głupota. 

Edytowane przez MaxyM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie kręci nowe wałki i nadal mu pozwalają ile młodych zdolnych graczy przez tą świnkę nie ma dostępu do profesjonalnej piłki to głowa mała i piszę tu o czasach teraźniejszych i to jest przykre ale prawdziwe.

Verbatimek miałem to samo i od razu spadek tak się nacieszyłem

Bo się napala Pan z tym strzałem jak Jehowy z pukaniem do drzwi Troszkę poczekaj i w drugiej lidze spokojnie będziesz grał.

Panowie takie pytanko robię sobie drugi skład serie A i brak mi drugiego lewego obrońcy .I tu moje pytanie jak zakupię if Sandro to będzie mógł latać w fitnessie czy to raczej nie realne pytam dlatego bo jego if to LM

Spokojnie if sobie może tam grać. Ba nawet w twoim 4321 za defensywnego cm poradzi sobie znakomicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miki bo jak gram z Tobą to mnie zbyt duże emocje ogarniają ;) Dziś możemy znowu cosik popykać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grał ktoś może if Mkhitaryanem? Bo tak patrzę na statystyki Costy po upie i Armeńczyka i w zasadzie poza pace to Henryk we wszystkim lepszy.

wygral mi raz drafta, jako PS czy tam PN na N dawal rade i to bardzo :) Szybki i zwinny z dobrym uderzeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miki bo jak gram z Tobą to mnie zbyt duże emocje ogarniają ;) Dziś możemy znowu cosik popykać

Pykniemy coś. Tylko sobie fita złożyć muszę w końcu bo sam wiesz jak wygląda okropnie 4 ligi w jednej drużynie hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Staruszku,tak spojrzałem na web,na transfer profit i widzę,że jesteś w tym tygodniu na minusie 33k,co Cię tak kosztowało? :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×