Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra bo smutami zalecialo.

Ktos moglby napisc krotka recenzja Daniego "skrzydlowego" Alvesa ? :F

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba Steven Caulker dostanie NIFa co nie? Dzisiaj dwie bramki strzelił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TIFA, nifa to on ma silver, a SIF juz jest goldem ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jak jeden zawodnik w składzie będzie miał chemie na 6 to będzie to bardzo odczuwalne ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jak jeden zawodnik w składzie będzie miał chemie na 6 to będzie to bardzo odczuwalne ?

Gralem z kolesami, ktorzy mieli 4222 i Ronaldo na ST, potem widzialem Neymara na LW, koles nawet mial w 4222 na pozycjach CAMow Walcotta i Lennona.

Nie przeszkadzalo im to zdobywac bramek..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piachu,a ty tego jednego Negredo od 'nowosci' trzymasz?Zeby sie lepiej wyrazic - zawsze sie nim zachwycales,czyli mam rozumiec ze go miechy temu kupiles i trzymasz caly czas w klubie? :biggrin:

tak, mam go od początku futa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak zamiast licytacji wcisnąć kup teraz, i w efekcie mam Balotelliego za 18k z 53 kontraktami..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co myslicie o cacaresie na lb, mysle w ten sposob bo richards na cb w man city u mnie chodzil az milo, pierwszy mecz przegralem nimi za 5-6 podejsciem wiec moze sie nada...

 

 

Ustaw sobie Benteke z Lukaku na CB.

 

 

Gralem z kolesami, ktorzy mieli 4222 i Ronaldo na ST, potem widzialem Neymara na LW, koles nawet mial w 4222 na pozycjach CAMow Walcotta i Lennona.

Nie przeszkadzalo im to zdobywac bramek..

Nic z hipokryzja nie ma wspolnego , ani troche...

...co za swiat...

ps. sorki chlopaki ale nie moglem sobie darowac  ;)

...juz 105 postow, niedlugo swieto lasu  :)

Edytowane przez cosheq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hipokryzja?
Proponuje sprawdzic co to slowo dokladnie znaczy.

U mnie w skladzie jest tylko 1 zawodnik ze zmieniona pozycja dzieki karcie Pedro RW-> RM.

 

Ja tylko opowiedzialem mu o przypadkach z ktorymi gralem. Ronaldo ze swoimi statystykami moglby grac na kazdej pozycji i siac zamet.

Ogolnie takich zawodnikow jeszcze mozna spotkac bo Ronaldo na RW nie pokazuje swojego pazura w pelni, no ale mozna przeciez wrzucic Richardsa na CB i Ramosa na LB :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież można grać nawet samymi bramkarzami, takie przypadki też widziałem :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hipokryzja?

Proponuje sprawdzic co to slowo dokladnie znaczy.

U mnie w skladzie jest tylko 1 zawodnik ze zmieniona pozycja dzieki karcie Pedro RW-> RM.

 

Ja tylko opowiedzialem mu o przypadkach z ktorymi gralem. Ronaldo ze swoimi statystykami moglby grac na kazdej pozycji i siac zamet.

Ogolnie takich zawodnikow jeszcze mozna spotkac bo Ronaldo na RW nie pokazuje swojego pazura w pelni, no ale mozna przeciez wrzucic Richardsa na CB i Ramosa na LB :biggrin:

No problemo, nie gniewam sie  ;)  :pardon:

Zobacz jakie richards ma standing tckle i heading (84,86) do tego 91 jumping, to po co ma latac za skrzydlowymi kiedy obroncy z man city sa... coz ...niezbyt szybcy w fifa 14

Edytowane przez cosheq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KUp na srodek Kompanegp + SIF Caulkera i po bokach mozesz miec latawcow do pogoni za skrzydlowymi,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KUp na srodek Kompanegp + SIF Caulkera i po bokach mozesz miec latawcow do pogoni za skrzydlowymi, simple as fuck.

nie tak simpel bo to juz nie bedzie man city...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pisz petycje do Pellegriniego dlaczego trzyma tak wolnych bocznych obroncow zamiast sciagnac Walkera czy Abate.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pisz petycje do Pellegriniego dlaczego trzyma tak wolnych bocznych obroncow zamiast sciagnac Walkera czy Abate.

No, to juz jest jakas alternatywa  :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, to juz jest jakas alternatywa  :thumbsup:

Albo nie skapowałem waszej dyskusji o bocznych obrońcach MC, ale dla was Clichy jest wolny? Zabaleta też daje rade. Dacie mu jakiś styl typu Shadow,Anchor i jest jak Abate.

Edytowane przez Michalx2204
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chętny na mecz towarzyski?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo nie skapowałem waszej dyskusji o bocznych obrońcach MC, ale dla was Clichy jest wolny? Zabaleta też daje rade. Dacie mu jakiś styl typu Shadow,Anchor i jest jak Abate.

kolega twierdzi ze lepszy od richardsa w man city na cb bedzie lukaku i benteke

...a zabaleta u mnie gra na rb, clichy na lb, ale z wyboru cb w man city nie ma 'za szybkich' opcji, dlatego posiadl richards ta pozycje i spisuje sie ok, idac w te strone mysle czy skoro w serie a nie ma za wielu lb, moze przesunalby tam tam caceresa...  :)

Edytowane przez cosheq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolega twierdzi ze lepszy od richardsa w man city na cb bedzie lukaku i benteke

...a zabaleta u mnie gra na rb, clichy na lb, ale z wyboru cb w man city nie ma 'za szybkich' opcji, dlatego posiadl richards ta pozycje i spisuje sie ok, idac w te strone mysle czy skoro w serie a nie ma za wielu lb, moze przesunalby tam tam cacaresa... 

Jak nie chcesz ani Constanta ani Radu to kupuj Balzarettiego. Fakt jest srebrny, ale pamiętam go z początków gry w UT 14,że spisywał się dobrze. Pace to nie wszystko. Ogólnie mi to wisi jaki zawodnik ma pace, ważne aby był 70+. Idąc moim tokiem myślenia jeśli chcesz stawiać obronę na graczach jedynie z Manchsteru City to... Clichy-Kompany-Nastasić-Zabaleta

Edytowane przez Michalx2204

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde... Grałem Złoty Puchar - ćwierćfinał , Balo wcisnął gościowi 4 bramy i jeszcze jeden grajek ... Wynik - 5-2 . No i by było ok , ale coś musiał chyba gościu zrobić , bo wywaliło mnie i DNF ... No i nieśmiertelnie śmieszny komunikat że "odłączyłem się od meczu" ... 

No a tak na marginesie - jednak skład z Serie A z Balo i Murielem na szpicy - niszczy ... U mnie  najwięcej bramek z włoskiego składu walnął Palacio :)

 

http://www.futhead.com/14/squads/7922436/

Edytowane przez ambient noise

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SiF Auba warto?

Jeśli pytasz o Aubemayanga to nie jest wart złamanego coinsa, takie jest moje zdanie, mimo tego że odradzano mi go na forum napaliłem się i kupiłem, na boku porażka, ustawiłem go na środek ataku i grał dużo gorzej niż nif.

Panowie, klaszczcie sobie i trzymajcie palce nie wiem gdzie nawzajem ale forum jest po to zeby sobie popociskac pierdoly, pojajcowac, czasem posprzeczac, jednak niekoniecznie trzeba traktowac to tak powaznie jak wy, bo krzywde sobie robicie, nie wszyscy sa tacy sami i nie wszyscy musza wszystkim dziobac, troche luzu i dobrej zabawy, niedlugo bede zajety to dam wam spokoj  :)

Nie rozumiem twojej wypowiedzi, mi się wydawało że to forum jest od tego żeby sobię wymieniać poglądy na temat futa i pomagać w pewnych sprawach, nikt nikomu nic nie dziobie jak to ty nazwałeś tylko jest grupa ludzi na tym forum  która się szanuję  i za to lubie to forum.

Urwałeś się nie wiadomo skąd i kozaczysz, tobie przydałoby się trochę luzu i dystansu do tematu.

Edytowane przez Malix7
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jakich stadionach nie pada deszcz ani śnieg?

 

  • Amsterdam ArenA (gold)
  • BC Place Stadium (gold)
  • King Fahd Stadium (gold)
  • Sanderson Park (silver)
  • Veltins-Arena (gold)
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×