Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

piachu podaj statsy tego negredo,ile meczy ile goli u Ciebie ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jaką mendą grałem! Jego GK obronił strzał, na długi róg sparował, biegnę tam dobić, obrońca tez, a ze jego GK ostatni dotknął piłkę to ten cieć pauzę wciąsnął!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam, ze nie taki zly ten Alves jak go maluja.
Gra praktycznie jak Walker czy Clichy, nie widac tego low w obronie a do tego dosrodkowania swietne, genialny strzal i 4* trickow ;d

Mozna berba spiny albo chopy nim walic :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam, ze nie taki zly ten Alves jak go maluja.

Gra praktycznie jak Walker czy Clichy, nie widac tego low w obronie a do tego dosrodkowania swietne, genialny strzal i 4* trickow ;d

Mozna berba spiny albo chopy nim walic :biggrin:

Mam jego kartę TOTY. Ma większe parcie na bramkę niż IF Benzema :whistling:  Chyba wrzucę go na ST  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Formacja tez zostaje, chce ja wyprobowac (jak dostane pada :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Formacja tez zostaje, chce ja wyprobowac (jak dostane pada :P)

4 zawodników na 6chem :P ciężko będzie to ogarnąć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Song mi strasznie nie podchodzi. Jest nie uzytkiem w Barcelonie i obawiam sie ze bedzie tym samym w grze!

coś takiego zrobiłem dla Ciebie

http://www.futhead.com/14/squads/7941398/

ew. z songiem jak kolega wyżej :P

Ta wersja mi znacznie lepiej odpowiada!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

http://www.futhead.c...squads/7940057/

 

Co byście tu zamieszali? Neymar, Jese, Godin, Thiago Silva i Iniesta muszą zostać bo chcę ich wypróbować w swoim składzie..

 

Za Jese zdecydowanie IF Koke. Ta karta potrafi wiele. Nie jest "szalona", dobre prowadzenie i przewidywalność. Za Iniesta (jeśli Cię stać) IF Modric. Awasome. W 3/4 moich spotkań zostaje graczem meczu, a nie gram specjalnie na niego. Absolutnie "must have" w BBVA. Valbuena? Gdzie jest SIF Rakitic? ;) Patrzyłeś na jego kartę? Jest... napakowana do granic. Mam go w składzie. Dla niego zmieniłem formację, a on przyczynił się do sprzedaży NIF Bale. Za Silva karta IF Miranda. Za IF Carvajal karta IF Juanfran.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fabregasa sifa mam na cm i jest ok, nie wiem jak spisuje się na cdm, ale też może być. Niektórzy wrzucają tam nawet xaviego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za Jese zdecydowanie IF Koke. Ta karta potrafi wiele. Nie jest "szalona", dobre prowadzenie i przewidywalność. Za Iniesta (jeśli Cię stać) IF Modric. Awasome. W 3/4 moich spotkań zostaje graczem meczu, a nie gram specjalnie na niego. Absolutnie "must have" w BBVA. Valbuena? Gdzie jest SIF Rakitic? ;) Patrzyłeś na jego kartę? Jest... napakowana do granic. Mam go w składzie. Dla niego zmieniłem formację, a on przyczynił się do sprzedaży NIF Bale. Za Silva karta IF Miranda. Za IF Carvajal karta IF Juanfran.

Pokaz mi swoja wersje na futhead prosze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jese nie warto teraz kupować, lepiej poczekać, aż spadnie hype. Jego ovr jest tak niski, że będzie chodził za grosze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My robiliśmy składy aby gracze których chcesz testować byli w składzie, też mogę złożyć Ci skład z BBVA bez Silvy i ligue 1


Można wymienić Jese ale chciałeś go w składzie to samo z Neymarem i resztą :biggrin:

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yep, a na LW tylko Ronaldo :D reszta może mu sznurówki wiązać hehe. Ja Ronaldo wrzuciłem na LM w 442 i teraz strzela zarówno Messi, jak I CR7. Aczkolwiek zastanawiam się nad powrotem do nifa Messiego. Pamiętam, że on znacznie lepiej urywał się od obrońców, niż jego if. Ktoś tu pisał, że przez zwiększony drybling, a może Handicap :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokaz mi swoja wersje na futhead prosze.

http://www.futhead.com/14/squads/7942125/

Jest w formacji 4-3-3 (4) z Neymarem na ST. Wszyscy piszą, że Neymar jest słaby. I jest, ale nikt tak nie wychodzi do prostopadłych po ziemi oraz po L1+trójkąt jak on. Jest baaaaardzo szybki. Jak go miałem na CF, to i tak biegł do przodu daleko zostawiając NIF Messiego, który nominowany przeze mnie na pozycję ST zostawał w tyle. Ogólnie jestem przeciwny zmianom pozycji zawodnikom, bo TYLKO nieliczni zachowują się po takiej zmianie w sposób zgodny z nową pozycją.

Masz cztery karty, które mogą za Twoim zamysłem wygrać mecz. IF Koke, SIF Rakitic, NIF Neymar i IF Modric. Ja tą formacją grałem w ten sposób, że po obronie szybko oddawałem piłkę do pomocników. I teraz w zależności jak Fifa, ustawienie przeciwnika i jego taktyka pozwolą. Albo szybkie podania prostopadłe, albo prowadzenie piłki przez pomocnika i czekanie na odpowiedni moment, by podać kombinacją L1+trójkąt do Neymara. Neymar jest do tego idealny. Jest bardzo szybki, jeśli potrafisz dryblować szybkimi zawodnikami, to on do tego zachęca i świetnie kończy z pierwszej piłki (to podkreślam). "Perfect one touch", jak mawiają w Fifa komentatorzy, Neymar ma rzeczywiście "perfect". Ja jestem słaby technicznie i "jeden na jeden" wykorzystuję zdecydowanie za rzadko dlatego jest, to dla mnie ważna cecha napastnika.

Edytowane przez mrchilihead

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dryblowac nie umiem ale wlasnie chce sie nauczyc! Chce glowny nacisk Neymara polozyc na sztuczkach, dryblingu i roznorodnym wykonczeniu. Nie interesuje mnie juz czy wygram czy przegram-staty zostawie sobie na kolejne Fify.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dryblowac nie umiem ale wlasnie chce sie nauczyc! Chce glowny nacisk Neymara polozyc na sztuczkach, dryblingu i roznorodnym wykonczeniu. Nie interesuje mnie juz czy wygram czy przegram-staty zostawie sobie na kolejne Fify.

Czyli mamy podobne podejście. Ja od jakiegoś czasu już sę nie "napinam"  ;) Najgorszy w tym składzie będzie najprawdopodobniej Fabregas. Mam jego kartę SIF. Jest jakiś "zawstydzony". Nieobecny. Musze go szukać, a nie jestem na tyle dobry w tę grę by szukać konkretnego zawodnika, grać na niego i nim kończyć. U mnie IF Modric zjada SIF Fabregasa w każdym meczu. Modric tu, Modric tam, Modric w obronie, Modric w ataku, Modrić z za 16tki, Modric dobija po obronie bramkarza. Wszędzie Modric  :P 

Jeszcze jedno zdanie w kwestii IF Modricia. Podsumowałbym go tak. W ataku jest zawsze tam, gdzie powinien, a w obronie tam, gdzie aktualnie potrzeba. Mocna cecha. Ma Defensive Workrate M, ale uwierz mi, że jest wszędzie, gdzie jest lub zmierza piłka. Ma zadziwiająco wiele odbiorów. Ta karta HARUJE na boisku.

Mam doładowanego Modricia Chemistry Deadeye.

Edytowane przez mrchilihead

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest SIF Rakitic? ;) Patrzyłeś na jego kartę? Jest... napakowana do granic. Mam go w składzie. Dla niego zmieniłem formację, a on przyczynił się do sprzedaży NIF Bale. Za Silva karta IF Miranda. Za IF Carvajal karta IF Juanfran.

Powiem tak. SIF Rakiticia mam od TOTY. W 41212 brał na CAM. Wczoraj zacząłem grać 433v5 i do pomocy kupiłem nif Modricia, oraz cofnąłem mu Rakiticia na CM. Dla mnie ta karta nie powinna grać na CAM, jakoś nie spełniał moich oczekiwań. SIF Dos Santosa był tam lepszy. A na CM Ivan gra bosko! No i ma miejsce, aby się rozpędzić i cepem zaskoczyć bramkarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robię jakiś poważniejszy fitness skład bo tymi patałachami za 5-7k w 1L robią ze mną co chcą i tracę szanse na mistrzostwo bo nie mogę cały czas grać main składem!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robię jakiś poważniejszy fitness skład bo tymi patałachami za 5-7k w 1L robią ze mną co chcą i tracę szanse na mistrzostwo bo nie mogę cały czas grać main składem!

wystarczy grac fitnessem w pucharze a mainem w lidze ;) i po klopocie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wystarczy grac fitnessem w pucharze a mainem w lidze ;) i po klopocie :P

Wtedy sto lat trwa rozegranie sezonu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×