Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Ja sobie zrobiłem coś takiego. Jeszcze mam w składzie Diego Alves SIF, Jordi Albę, Mirandę IF, Pepe, Carvajal IF, Bousquetsa, Cesca, Trochowskiego, Velę IF, Davida Villę i Pedro. 

 

http://www.futhead.com/14/squads/7946449/

 

Kogo za Trochowskiego na CM (wiem, Iniesta, Xavi, ale na razie bez nich)? Piotrek nie jest zły, ale podanie pozostawia wiele do życzenia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wystarczy grac fitnessem w pucharze a mainem w lidze ;) i po klopocie :P

 

A opłaca się w ogóle grać puchar :P?

 

Panowie poradźcie mi jak usprawnić ten skład. Po serii porażek, jakoś się ocknąłem i pozostałem w 3 lidze, awans był blisko. Przebudowałem skład i teraz mam coś takiego:

 

http://www.futhead.com/14/squads/7946853/

 

Diego mi nie pasuje na CM, ale kogo bym nie wstawił to nie będzie pasował z Silvą. Dante gra jak napastnik prawie :shok: .

 

BTW wracając do tematu sędziów, dzisiaj taka sytuacja. Biegnę akcją w środku pola i przeciwnik mnie zachacza, koleś dostaje żółtko, patrze co robi sędzia a ten biegnie pod bramkę i daje żółtą kartkę Neuerowi :D, który nie uczestniczył w akcji i wcześniej nie przewinił. Chyba, że nawrzucał sędziemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A opłaca się w ogóle grać puchar :P?

 

Panowie poradźcie mi jak usprawnić ten skład. Po serii porażek, jakoś się ocknąłem i pozostałem w 3 lidze, awans był blisko. Przebudowałem skład i teraz mam coś takiego:

 

http://www.futhead.com/14/squads/7946853/

 

Diego mi nie pasuje na CM, ale kogo bym nie wstawił to nie będzie pasował z Silvą. Dante gra jak napastnik prawie :shok: .

 

BTW wracając do tematu sędziów, dzisiaj taka sytuacja. Biegnę akcją w środku pola i przeciwnik mnie zachacza, koleś dostaje żółtko, patrze co robi sędzia a ten biegnie pod bramkę i daje żółtą kartkę Neuerowi :biggrin:, który nie uczestniczył w akcji i wcześniej nie przewinił. Chyba, że nawrzucał sędziemu.

Zmienić formacje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego wszyscy teraz 433(5) robia? :D przeciez formacja nie sprawi, ze zaczniecie lepiej grac :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da rady, założyłem sobie że będę grał dwiema formacjami. Bundes 4-3-3(5) i Serie A (zmieniłem na 4-1-2-1-2). Mam jeszcze w planie grać tym co mam i uzbierać na Hummelsa IF, wtedy mógłbym pokombinować z CM.

 

Piachu, jak u ciebie w Serie A spisuje się Vidal na CDM? Ja gram De Rossim i powiem, że raz lepiej raz gorzej. Kupiłem na LB Criscito i chyba lepszy od Constanta :biggrin:. Za Muriela dałem Hernanesa, bo nie lubię gości z dużym pace w środku pola albo nie umiem nimi grać.

Edytowane przez Whizzer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego wszyscy teraz 433(5) robia? :biggrin: przeciez formacja nie sprawi, ze zaczniecie lepiej grac :P

Ja ją zrobiłem, bo potrzebowałem trochę odpoczynku z fajnego ustawienia 41212. A do tego chciałem zagrać trójką z przodu, aby sprawdzić Pedro na RW, a przede wszystkim kupić Davida Villę, którego mam kilka koszulek z czasów VCF :D Jaram się jak El Guaje* strzela gola :D 

 

*trzy dychy na karku, a jak dziecko się zachowuję przy tej grze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da rady, założyłem sobie że będę grał dwiema formacjami. Bundes 4-3-3(5) i Serie A (zmieniłem na 4-1-2-1-2). Mam jeszcze w planie grać tym co mam i uzbierać na Hummelsa IF, wtedy mógłbym pokombinować z CM.

 

Piachu, jak u ciebie w Serie A spisuje się Vidal na CDM? Ja gram De Rossim i powiem, że raz lepiej raz gorzej. Kupiłem na LB Criscito i chyba lepszy od Constanta :biggrin:. Za Muriela dałem Hernanesa, bo nie lubię gości z dużym pace w środku pola albo nie umiem nimi grać.

Vidal raz lepiej raz gorzej :D Muriel musi być, nikt inny na CAM :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muriel na CAMie ssie i polyka.

Podac w ogole nie potrafi, wole Hamsika z deadeye albo hunterem.

Muriel CAM to pomysl pokroju Ramosa na LB czy jak to tam bylo..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vidal raz lepiej raz gorzej :biggrin: Muriel musi być, nikt inny na CAM :biggrin:

 

Dlaczego? nim się nie da biegać w środku pola. Przynajmniej ja tak miałem, co lekko nacisnąłem sprint to od razu do niego doskakiwali i tracił piłkę. Imo Hernanes ma lepszy strzał, podanie, stałe fragmenty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego? nim się nie da biegać w środku pola. Przynajmniej ja tak miałem, co lekko nacisnąłem sprint to od razu do niego doskakiwali i tracił piłkę. Imo Hernanes ma lepszy strzał, podanie, stałe fragmenty.

Nie umiem Ci tego wytłumaczyć, u mnie strzela z nogi z bani, asystuje - nie mam z nim problemu.

Zrobię fitness pod fałszywą 9 :) jakie łork rejty ma mieć ten CF aby najlepiej się odnajdywał? H atak i L def ?

Muriel na CAMie ssie i polyka.

Podac w ogole nie potrafi, wole Hamsika z deadeye albo hunterem.

Muriel CAM to pomysl pokroju Ramosa na LB czy jak to tam bylo..

Nie w mojej drużynie :P

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem go i od razu odpalilem, mial sens w 13 gdzie pace byl najwazniejsza statystyka w grze.

Tutaj wole kogos kto zapoda penetrujacym podaniem albo przystrzeli z 25m w okno.
Muriel nie ma zadnego z tych czynnikow. u mnie gral fatalnie i go nie polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. SIF Rakiticia mam od TOTY. W 41212 brał na CAM. Wczoraj zacząłem grać 433v5 i do pomocy kupiłem nif Modricia, oraz cofnąłem mu Rakiticia na CM. Dla mnie ta karta nie powinna grać na CAM, jakoś nie spełniał moich oczekiwań. SIF Dos Santosa był tam lepszy. A na CM Ivan gra bosko! No i ma miejsce, aby się rozpędzić i cepem zaskoczyć bramkarza.

Masz rację. SIF Rakitic na CM, ale na CAM po namyśle umieściłbym IF Garcia http://www.futhead.com/14/players/12591/raul-garcia/ Miałem tę kartę, gdy grałem Atletico. Zapomniałem o nim. Bardzo dobra karta.

Edytowane przez mrchilihead

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie umiem Ci tego wytłumaczyć, u mnie strzela z nogi z bani, asystuje - nie mam z nim problemu.

Zrobię fitness pod fałszywą 9 :) jakie łork rejty ma mieć ten CF aby najlepiej się odnajdywał? H atak i L def ?

 

Ja zaraz będę próbował Draxlera na CF w mojej Bundesce. BTW Maicon SIF lepszy od Abate?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem go i od razu odpalilem, mial sens w 13 gdzie pace byl najwazniejsza statystyka w grze.

Tutaj wole kogos kto zapoda penetrujacym podaniem albo przystrzeli z 25m w okno.

Muriel nie ma zadnego z tych czynnikow. u mnie gral fatalnie i go nie polecam.

Jedyne z czym się mógł bym zgodzić to, że nie jest wyśmienitym rozgrywającym ale cała reszta jest gdzie być powinna :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W bundeslidze Diego na CF bardzo fajnie gra, Mkhitaryan tez daje rade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zaraz będę próbował Draxlera na CF w mojej Bundesce. BTW Maicon SIF lepszy od Abate?

Draxler b. dobry jest. Wg. mnie lepszy.

W bundeslidze Diego na CF bardzo fajnie gra, Mkhitaryan tez daje rade.

Armeniec imo nie wart pół coinsa :) sprawdzę Mlape :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mlapa ze swoimi podaniami, agility i wizja pewnie bedzie 10x lepszy od armenca ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Draxler b. dobry jest. Wg. mnie lepszy.

Armeniec imo nie wart pół coinsa :) sprawdzę Mlape :biggrin:

 

Jakie ma chemistry u ciebie Maicon?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie ma chemistry u ciebie Maicon?

Shadow.

No mlapa ze swoimi podaniami, agility i wizja pewnie bedzie 10x lepszy od armenca ;]

To jest gra, nie rzeczywistość :) grając to formacją nie muszę bawić się tylko w rozgrywanie CF, ja go będę posyłał w pole karne, a tam Mlapa przy Mikitarjanie jest bogiem :P

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To rownie dobrze mozna zagrac 433-2 wyglada tak samo tylko na szpicy bedzie stala ta wielka malpa, tam sie bardziej przyda.

Po co komu cofniety czolg?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To rownie dobrze mozna zagrac 433-2 wyglada tak samo tylko na szpicy bedzie stala ta wielka malpa, tam sie bardziej przyda.

Po co komu cofniety czolg?

Aby wbijał z partyzantki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Web app daje czadu, zawiesza się co chwilę. Dzisiaj w ogóle odkryłem zayebistego LB w Bundesce. Marcel Jansen, na razie się nim jaram. Zobaczymy jak długo. Tak sobie myśle, że jak Draxler nie podoła to spróbuje De Bruyne, w sumie w BPL wymiatał.

 

Ehh Maicon podrożał, jeszcze parę dni temu chodził po 30k.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Web app daje czadu, zawiesza się co chwilę. Dzisiaj w ogóle odkryłem zayebistego LB w Bundesce. Marcel Jansen, na razie się nim jaram. Zobaczymy jak długo. Tak sobie myśle, że jak Draxler nie podoła to spróbuje De Bruyne, w sumie w BPL wymiatał.

 

Ehh Maicon podrożał, jeszcze parę dni temu chodził po 30k.

Draxler napewno podoła, ja kupiłem go za 30500 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to efekt weekendowych szaleństw, może od jutra cena spadnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie rozegrałem w FUT taki mecz, po którym sędziowie w PL pojechaliby prosto do Wrocławia. Koleś wpadł na mnie po wykonaniu dośrodkowania i dostałem czerwoną kartkę. Każdy mój kontakt z rywalem, to był faul i żółtko. po 20 min grałem w 9, bo rywal wpadł na mojego leżącego zawodnika i sędzia uznał, że jeśli tak, to czerwona. Odłożyłem pada, niech koleś się wyżyje. Wygrał 9:0. Biegał skrzydłem i wrzucał na Adebayora :D Do tego te cieszynki, jakby nie wiadomo co zrobił :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×