Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

I wtedy czar prysnie :1_grinning: z zadna druzyna, ktora miala if nie przegralem jeszcze w tej edycji

Ty chyba w ogóle nie przegrywasz %-)

Jak dax czy Gorilla - 350-15-10

Chryste! Wtf?

IF salah 7 dych, carrasco 100k, gameiro 60! Widziałem ich ostatnio 20k temu o_O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Van der Fck napisał:

Ty chyba w ogóle nie przegrywasz %-)

Jak dax czy Gorilla - 350-15-10

Chryste! Wtf?

IF salah 7 dych, carrasco 100k, gameiro 60! Widziałem ich ostatnio 20k temu o_O

Nie przesadzajmy. Ale ciezej sie gra przeciwko zwyklym nif niz if. Przynajmniej mi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle to do ligi weekendowej najłatwiej awansować w turniejach gdzie są jakieś wymagania. W tych bez wymagań grają wszyscy Ci najlepsi bo i tak są pewni, że awansują. Ja w tym tyg. w tym bez wymagań przegrałem wszystkie 4 próby, a w tym z wymaganiami do 3,5 gwiazdek spokojnie za pierwszym razem.

Swoją drogą w tym tyg już był automatyczny awans za golda w poprzedniej lidze weekendowej? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, xantiv napisał:

Tak w ogóle to do ligi weekendowej najłatwiej awansować w turniejach gdzie są jakieś wymagania. W tych bez wymagań grają wszyscy Ci najlepsi bo i tak są pewni, że awansują. Ja w tym tyg. w tym bez wymagań przegrałem wszystkie 4 próby, a w tym z wymaganiami do 3,5 gwiazdek spokojnie za pierwszym razem.

Swoją drogą w tym tyg już był automatyczny awans za golda w poprzedniej lidze weekendowej? 

Nie, dopiero od tego weekendu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, F3niX napisał:

Nie, dopiero od tego weekendu

 

A jest może gdzieś nowa rozpiska rankingowa tzn ile na jaką pozycją potrzeba? Czy jutro się dowiemy dopiero?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, robson1425 napisał:

 

A jest może gdzieś nowa rozpiska rankingowa tzn ile na jaką pozycją potrzeba? Czy jutro się dowiemy dopiero?

Pewnie dopiero jutro

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fenix jakim rekordem się legitymujesz bo lubię wiedzieć z kim rozmawiam %-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Van der Fck napisał:

Same wygrane %-)

 

przez weekend w lidze weekendowej następne +40 dojdzie :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minut temu, piachu00 napisał:

Fenix jakim rekordem się legitymujesz bo lubię wiedzieć z kim rozmawiam %-)

W czym? Sezony, wl? ;> ja nie jestem miszczem fify Kappa :>

 

po prostu te if karty nie sa az tak dobre jak moglo by sie wydawac, ale to w kazdej edycji tak jest i tyle. Nie wiem o c wam chodzi ;)

Edytowane przez F3niX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem nawet, nie przywiazuje wagi do rekordow, wyroslem z tego :22_stuck_out_tongue_winking_eye: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj nie bądź taki skromny, stary piachu Cię prosi to podaj :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie pamietam lol, odpal sobie archiwum stream na twitchu to tam bedzie na 100% ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takze dolaczam do grona weekendowego raka :) I takze wygrana za 1 podejsciem a sklad chodzil jak marzenie ( w skrocie Son ktory przez 20 spotkan nie strzelil nic dzis wladowal ze 3 bramki) wiec mozna powiedziec ze gra mi pomagala... trafiam slupek? to nic zawsze ktos sie znalazl na dobitke. Przeciwnicy nie obijali mi slupkow i poprzeczek ale duzo skutecznosci mialem w ataku co mnie troche zdziwilo.

Podkrecilem troche ustawienia CT Gorilli czy jak mu tam i jakos leci.

Pierwszy przeciwnik dostal 8:0 wiec to musial byc moj turniej :24_stuck_out_tongue: Mialem wiecej w to nie grac ale info o dodatkowym dniu zaskoczylo mnie pozytywnie.
W nagrode otworzylem pake za 25k i... Fabianski.

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakis dobry sklad pod lige weekendowa?

 

Nie drogi bo mam raptem 100k na koncie do gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Dkrecik napisał:

Jakis dobry sklad pod lige weekendowa?

 

Nie drogi bo mam raptem 100k na koncie do gry

 

To ja proponuję 1-4-4-3 (4) Ter Stegen - Bernat, Varane, Umtiti, De Marcos - Thiago, Koke (CAM), Turan - Douglas Costa, Gameiro, Vela

 

Najdroższy D. Costa - około 25k , reszta po 3 - 4k, Bernat, Vela do 1.5 k powinni wpaść.

Kim zastąpić Modrica, żeby nie stracić na jakości, a żeby był tańszy? Turan / Gomes? A może Rakitic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idealny target man, ledwo co się rusza ale przystrzelic potrafi %-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W drafcie gralem Mullerem co mial 98 shotingu. Ten to dopiero potrafil przyfasolic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zmieniłem CT z tych od Ovviego na te od Kinektyka..

4 wygrane mecze z rzędu, IF Immobile jak rzadko kiedy nagle się wystawia do podań, w jednym meczu hat-trick, w innych przynajmniej 1 bramka strzelona. To samo Volland, jak wcześniej chłopa nie było widać tak teraz zapier.. pod bramke i czeka na dobre podanie :)

 

Nawet udało mi się nie przegrać z @no4b :1_grinning: Czułem się jak Legia w meczu z Realem :24_stuck_out_tongue: przez chwilę nawet prowadziłem :24_stuck_out_tongue:

 

Mimo wszystko czegoś mi jednak brakuje w obronie, traciłem bramki przez jakieś głupie sytuacje - np. piłka odbita od przeciwnika i przez dobre 2-3s nikt z moich zawdoników nie ruszył się do piłki, która leżała sobie sama na 16 metrze. I oczywiscie przeciwnik dopadł i trafił bramkę. 
Było kilka takich kwiatków, myślę, że jeszcze troche w CT trzeba pomieszać i będzie super ;)

 

Albo to po prostu efekt placebo i tylko mi się wydaję, że jest lepiej :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby coś było widać trzeba rozegrać minimum sezon. Ja raz się napalilem na CT, sama podobno wygrywa mecze. Odpalam, gram, 3 mecze, 3 dominację, 7 strzelonych, 2 puszczone. Mówię sobie, świetna taxa! Chcę pokazać ja szwagrowi, patrzę a tam default bo nie zapisałem %-)

BTW. Pokaż te filmik od kinetyka, i kto to w ogóle jest? Jakiś gracz? Utuber czy co?

Nie znam typa..

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A maciee takie coś, że czasami obrońca się zawiesza, nie reaguje na ruch gałką, tylko tak kroczy z piłką w jakąś stronę i tylko podanie albo wybicie załapuje? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, madithon napisał:

Nawet udało mi się nie przegrać z @no4b :1_grinning: Czułem się jak Legia w meczu z Realem :24_stuck_out_tongue: przez chwilę nawet prowadziłem :24_stuck_out_tongue:

Twój Farhman mnie do szału doprowadza. Skuteczność miałem żałosną :) Jakbym dostał takiego gola w doliczonym czasie z (chyba ponad) 30 metrów na remis to by mną telepać zaczęło :1_grinning: Pan Ben Arfa ma przepiękne uderzenie z dystansu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×