Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, robson1425 napisał:

 

zobacz film jest dla 4-3-3

to jest 4-3-2-1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też nie działa. Czy ktoś byłby taki miły o skleil coś do 50k na ps4 w 433 4

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
IF Carrasco klpeszy od maertiala ?

Martial jest genialny

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal nie wierze, ze ugralismy remis z Realem, chociaz mogla byc wygrana...

 

NIE PODDAWAJ SIE... <3

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odebrałem nagrody za ligę, niestety Slimani najlepszy

 

ciekawe kiedy będą miesięczne

Edytowane przez robson1425

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie Igła, ale to za SBC. Jak się pojawiły argentyńskie flagi to mało się nie zsikałem. Potem literka 'N' to w głowie miałem tylko Dybale (który chyba nie jest walkoutem nawet). Ostatecznie wyszedł grubasek. Nie ma co narzekać. :thumbsup:
A za FC szrot. 

Edytowane przez Mariusz1501

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w paczkach za Gold 2, najlepszy Slimani, mam też kilku anglików z Premier League, ale zostawię ich na SBC gdyby Walcott został piłkarzem miesiąca :D. BTW widziałem nominowanych i są sami Anglicy + Hazard i Allen - ale myślę, że on nie. Między Hazardem a Walcotem się podobno rozegra - pytałem kolegi który namiętnie ogląda piłkę Angielską ;)

 

A ze sprzedaży kart jakieś +/- 20 tys coins. Miałem te same złote i sporo wpadło kondycji , poszła po 800. Udało mi się pójść do przodu ze składem do Overmarsa tym Eredivisie. Mam już Ajax skompletowany. Brakuje mi tylko i aż po 2 grajków z Go Eagles i z Willem II :1_grinning: , mam nadzieję , że za te 3 tygodni będą po sensownych cenach, albo trafi się coś w paczce ;)/

Edytowane przez robson1425

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmienili drop, na początku, za dwie pierwsze FC dostałem Eriksena, smallinga, shaqiri, hamsik. W sumie jakoś 50k za FC, a teraz? Jak 20k ukulam to jest dobrze..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te paki Prime z 6 rare gwarantują trochę lepszy drop w porównaniu do tych z 3 rare? Czy po prostu będzie 6 rare ale niekoniecznie z wyższym OVR?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te paki w ogóle nic nie gwarantują poza tym co jest napisane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako ze syn mi sie rozchorowal i musialem zostac w domu, skorzystalem z chwili jak zasnal i zasiadlem pierwszy raz do eliminacji ligi weekendowej, zrobilem awans za pierwszym razem tak wiec ligo nadchodze ;) wczesniej nie probowalem bo nie chcialo mi sie kombinowac ze skladami, teraz byly takie wymagania, ze moj sklad lapal sie bez problemu i zadnych kombinacji. Moglo by tez tak zostac w lidze :)


Coraz bardziej napalam sie na karte Giovinco z SBC, w eliminacjach wstawilem go po pierwszym meczu za Balotelliego bo mial kontuzje i karakan w zasadzie zrobil mi awans :) kupiony za 1700 monet, a w 30 meczach strzelil 33 bramki. Uwielbiam go.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, baku83 napisał:

Jako ze syn mi sie rozchorowal i musialem zostac w domu, skorzystalem z chwili jak zasnal i zasiadlem pierwszy raz do eliminacji ligi weekendowej, zrobilem awans za pierwszym razem tak wiec ligo nadchodze ;) wczesniej nie probowalem bo nie chcialo mi sie kombinowac ze skladami, teraz byly takie wymagania, ze moj sklad lapal sie bez problemu i zadnych kombinacji. Moglo by tez tak zostac w lidze :)


Coraz bardziej napalam sie na karte Giovinco z SBC, w eliminacjach wstawilem go po pierwszym meczu za Balotelliego bo mial kontuzje i karakan w zasadzie zrobil mi awans :) kupiony za 1700 monet, a w 30 meczach strzelil 33 bramki. Uwielbiam go.

zazdro :1_grinning:

gz

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozbrat z FC trwał u mnie tydzień - EA słucha i reaguje, niesamowite. Przedłużenie o jeden dzień, nagrody miesięczne i zmiana sposobu kwalifikacji (wystarczy gold 3), no dziękuję bardzo! 40 meczów na 3 wieczorki to rozumiem. Wczoraj złożyłem Calcio A i La Liga na 3,5 gwiazdki (po 4 srebrnych + złoci) i awans wpadł za pierwszym razem.

W finale trafiłem na rare silver (a raczej rare silver nigga :P) z niemieckiej , śmigali jak gumisie na soku z gumijagód, nie zdążyłem piłki przyjąć a już któryś był przy mnie. Dwa razy prowadziłem i dwa razy od razu po rozpoczęciu koleś przebiegał pół boiska i sam na sam a ja katowałem zmianę zawodnika i nic z tego nie wynikało. Za trzecim razem kosa i skończyło się 3:2 :24_stuck_out_tongue:

 

ulala, ciekawe czy któryś z "naszych" się zakwalifikuje:

 

o kur%# 200,000$ za zwycięstwo w FIWC, 160,000$ za zwycięstwo w FUT Champions! to się będą spinać teraz pro playerzy

 

image.img.jpg

Edytowane przez danon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie ale...

 

"competitive gaming" :DDDDDD

 

oni chyba za bardzo nie wiedza, co to znaczy, zwlaszcza, ze ta gra nigdy nie bedzie competitive jak chociazby cs, lol czy inne gry. Tu za duzy wplyw ma przypadek i AI w tej grze. Prosty przyklad. Wystarczy nie ruszac obroncow a przeciwnik ma mega problemy ze strzeleniem goli ;)

Edytowane przez F3niX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za gold 2 najlepsza karta to kante reszta to sam szrot ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja za gold 2, mialem hummelsa z paczek. Prawde mowiac dodajac wszystko to jestem ponad 100K na plusie.

Pamietacie jak czasami EA ogłasza ze zagrajcie mecz w weekend a rozlosujemy wśród was 1 milion monet. Wówczas Polska nie była brana pod uwage bo mamy jakies dziwne przepisy ze to niby podchodzi pod hazard.

Na fb Kartomani wyczytalem jak Dommanu niby mowi ze nie widzi sensu napalania sie na ten tryb FC skoro i tak nikt z Polski nie awansuje. I ma nagrac w najbliższym czasie o tym filmik. Moze my jestesmy wykluczeni z tego.

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to nie moga zabronic udzialu w tego typu imprezie, wiec ten baran jest w bledzie. To tak jakby Virtus.Pro nie moglo brac udzialu w jakimkolwiek turnieju hahaha. Boze co ten wasz bozek nie wymysli ;))

 

Po 2 i tak nikt z Polski sie tam nie dostanie, co zamyka temat.

 

ogladacie i sluchacie jakiegos blazna na yt/fb potem widzac te wszystkie komentarze czlowiek zastanawia sie, dlaczego niektorzy maja internet do dyspozycji(chodzi mi glownie o dzieciakow, ktorzy g wiedza a pisza bzdury idac za glosem swoich "idoli", stwierdzenie ogolnie, bez urazy do nikogo)

 

jak wspomnial kiedys Lem: "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów"

Edytowane przez F3niX
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, F3niX napisał:

Po pierwsze to nie moga zabronic udzialu w tego typu imprezie, wiec ten baran jest w bledzie. To tak jakby Virtus.Pro nie moglo brac udzialu w jakimkolwiek turnieju hahaha. Boze co ten wasz bozek nie wymysli ;))

 

Po 2 i tak nikt z Polski sie tam nie dostanie, co zamyka temat.

 

ogladacie i sluchacie jakiegos blazna na yt/fb potem widzac te wszystkie komentarze czlowiek zastanawia sie, dlaczego niektorzy maja internet do dyspozycji(chodzi mi glownie o dzieciakow, ktorzy g wiedza a pisza bzdury idac za glosem swoich "idoli", stwierdzenie ogolnie, bez urazy do nikogo)

 

jak wspomnial kiedys Lem: "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów"

 

Dokładnie, trzeba uważać co oni wrzucają, nie którzy są nie ogarnięcia jak choćby ten Ovvy , jak można było pokazać debilnego glitcha z wyjście do twitcha, gościu ma taki zasięg, że i tak sporo osób to widziało i potem podało dalej dla mnie to dramat. Nagrywa fajne filmy odnośnie taktyki, ale takie coś.

To samo na PL yt , ciekawe serie, ale nie wielu jest dobrych graczy tak naprawdę. Junajted jest chyba najlepszy na PL youtube, z ego co śledzę, choć mogę się mylić, bo też jakoś specjalnie nie oglądam tego.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ponowie bywalcy salonow FC niech mi powiedza, kryteria jaka druzyna ma byc sie zmieniaja czy tym czym awansowales grasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, baku83 napisał:

A ponowie bywalcy salonow FC niech mi powiedza, kryteria jaka druzyna ma byc sie zmieniaja czy tym czym awansowales grasz?

 

możesz zmieniać, w tej lidze nie ma kryteriów zdaje się. Wchodząc w terminarz klikasz sobie szczegóły danej ligi i tam masz.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×