Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Dziala jeszcze glitch z nabijaniem lojalnosci przez wylogowanie sie ?
Czy moze jest jakis szybszy sposob na zrobienie tego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziala jeszcze glitch z nabijaniem lojalnosci przez wylogowanie sie ?

Czy moze jest jakis szybszy sposob na zrobienie tego?

Przedwczoraj jeszcze dzialal jak robilem

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo musze trzasnac w koncu "wyjsciowa jedenastke" i mi brakuje 9 chemii xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze to nie moga zabronic udzialu w tego typu imprezie, wiec ten baran jest w bledzie. To tak jakby Virtus.Pro nie moglo brac udzialu w jakimkolwiek turnieju hahaha. Boze co ten wasz bozek nie wymysli ;))

 

Po 2 i tak nikt z Polski sie tam nie dostanie, co zamyka temat.

 

ogladacie i sluchacie jakiegos blazna na yt/fb potem widzac te wszystkie komentarze czlowiek zastanawia sie, dlaczego niektorzy maja internet do dyspozycji(chodzi mi glownie o dzieciakow, ktorzy g wiedza a pisza bzdury idac za glosem swoich "idoli", stwierdzenie ogolnie, bez urazy do nikogo)

 

jak wspomnial kiedys Lem: "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów"

Dlatego wolalem zapytać czy to prawda. Bo wlasnie kiedyś byla możliwość wygrania 1 miliona monet i Polska nie brala w tym udzialu. Ale to widocznie dwie różne sytuacje

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw jak zmniejszą ilość wygranych na rangę, 

teraz jest:

Gold 3 - 18

Gold 2 - 22

Gold 1 - 26

Elite 3 - 30

 

A ma być:

Gold 3 - 18 bez zmian

I moim zdaniem zrobią obniżkę po 1 spotkaniu zapewne ;).

Czyli:

Gold 2 - 21

Gold 1 - 25

Elite 3 - 29

 

BTW marzy mi się Elite 3, ta mała paczka z 3 if jest zacna :D. Zawsze można zarobić na tym, a jak się trafią fajnie ify to i nawet 100k do przodu bo EA daje paki w czwartek koło 1-2 w nocy, a drużyna tygodnia od 19 w paczkach czyli ceny jeszcze zawyżone jak to na początku bywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Bartek_Red napisał:

Te IFY mają być untreadable.

 

mówię tutaj o nagrodach w lidze tygodniowej, miesięczne będą nie sprzedawalne, masz rację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, F3niX napisał:

Po pierwsze to nie moga zabronic udzialu w tego typu imprezie, wiec ten baran jest w bledzie. To tak jakby Virtus.Pro nie moglo brac udzialu w jakimkolwiek turnieju hahaha. Boze co ten wasz bozek nie wymysli ;))

 

Po 2 i tak nikt z Polski sie tam nie dostanie, co zamyka temat.

 

ogladacie i sluchacie jakiegos blazna na yt/fb potem widzac te wszystkie komentarze czlowiek zastanawia sie, dlaczego niektorzy maja internet do dyspozycji(chodzi mi glownie o dzieciakow, ktorzy g wiedza a pisza bzdury idac za glosem swoich "idoli", stwierdzenie ogolnie, bez urazy do nikogo)

 

jak wspomnial kiedys Lem: "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów"

Virtus.Pro to chyba rosyjska marka ? :1_grinning: co oni mają do nas?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, robson1425 napisał:

 

mówię tutaj o nagrodach w lidze tygodniowej, miesięczne będą nie sprzedawalne, masz rację.

pewne zródło ? tez cos słyszalem ze miesieczne paczki mają byc nie sprzedawalne a te tygodniowe tak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za dobrze by było gdyby miesięczne można wystawiać na aukcji.

Ktoś zawiedziony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, piachu00 napisał:

Virtus.Pro to chyba rosyjska marka ? :1_grinning: co oni mają do nas?

Ale graja pod polska flaga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, piachu00 napisał:

Virtus.Pro to chyba rosyjska marka ? :1_grinning: co oni mają do nas?

 

Rosyjska organizacja, ale drużyna Counter Strike'a to Polacy i jako Polacy występują na wszelkich imprezach.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam propozycje zarobkową dla chętnych gotowych poświęcić kilka chwil w trybie ultimate, wszystko uczciwie i bez żadnych gliczy i innych oszustw.
Potrzebuję po prostu kilka drużyn ultimate założonych na wskazanych kontach.

Więcej informacji na PW. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, kck napisał:

pewne zródło ? tez cos słyszalem ze miesieczne paczki mają byc nie sprzedawalne a te tygodniowe tak :)

Jest napisane na tym obrazku z nagrodami.

 

Swoją drogą czatowałem na złote karty zawodników Belgii, ale ludzie już ostro skupują :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam propozycje zarobkową dla chętnych gotowych poświęcić kilka chwil w trybie ultimate, wszystko uczciwie i bez żadnych gliczy i innych oszustw.

Potrzebuję po prostu kilka drużyn ultimate założonych na wskazanych kontach.

Więcej informacji na PW. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Szukasz jeleni żeby Ci konta odblokowali do botów? Rodzinkę uruchom

 

Dokładnie, trzeba uważać co oni wrzucają, nie którzy są nie ogarnięcia jak choćby ten Ovvy , jak można było pokazać debilnego glitcha z wyjście do twitcha, gościu ma taki zasięg, że i tak sporo osób to widziało i potem podało dalej dla mnie to dramat. Nagrywa fajne filmy odnośnie taktyki, ale takie coś.

To samo na PL yt , ciekawe serie, ale nie wielu jest dobrych graczy tak naprawdę. Junajted jest chyba najlepszy na PL youtube, z ego co śledzę, choć mogę się mylić, bo też jakoś specjalnie nie oglądam tego.

Bardzo dobrze zrobił. Jak taka firma nie potrafi tego przeskoczyć to powinno się to udostępniać za każdym razem jak i inne ułomności w tej grze . Może jakby raz do kasy wpłynęło mniej to byśmy dostali lepszy produkt za rok. Szkoda, że wymiekl i to usunął.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, stMikolaj napisał:

 

 

Szukasz jeleni żeby Ci konta odblokowali do botów? Rodzinkę uruchom

 

 

Bardzo dobrze zrobił. Jak taka firma nie potrafi tego przeskoczyć to powinno się to udostępniać za każdym razem jak i inne ułomności w tej grze . Może jakby raz do kasy wpłynęło mniej to byśmy dostali lepszy produkt za rok. Szkoda, że wymiekl i to usunął.

 

Niby dobrze, ale wielu wykorzystuje to w zły sposób i rozgrywka jest nie fajna. Gdyby najpierw napisał do EA pokazał co i jak a potem wrzucił film po tym jakby to ogarnęli to by było ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Niby dobrze, ale wielu wykorzystuje to w zły sposób i rozgrywka jest nie fajna. Gdyby najpierw napisał do EA pokazał co i jak a potem wrzucił film po tym jakby to ogarnęli to by było ok.

A myślisz, że ludzie nie wysyłają im setek filmików z gry? Napewno o tym wiedzą a dalej nie potrafią tego błędu naprawić, zmiana koszulki to już problem. Za to mamy super karty za 2 tyg. Strach pomyśleć co będzie za miesiąc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yebane pedauy z ea, 68 min jadę jakiegoś Patryka 2:0 i mnie z serwerów wywalilo i teraz do psn się wpisać nie mogę. 4 win i row w 3 lidze son of a bicze by był!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie grać w fife i zarabiaćcbae16ce8fe884872ebd30e75f8ce7a7.png

Dzisiaj zagrałem dwa pierwsze meczyki od dwóch tygodni i w dupencję

No takim leszczem jestem,że szok.

Jedyny plus to taki,że z końcem października jestem w 7 lidze po kilkudziesięciu meczach

W poprzedniej edycji dopiero późną zimą udało mi się wyjsć z siódemki

Jest progres

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem sobie 433-5 wg Freda z forum fifa. Powiem Wam, że wykorzystanie skrzydeł jest magiczne. Gram carrasco i salahem a pomiędzy gameiro, wszyscy nif a sieją taki chaos że aż wymienię ich na ify

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Van der Fck napisał:

Zrobiłem sobie 433-5 wg Freda z forum fifa. Powiem Wam, że wykorzystanie skrzydeł jest magiczne. Gram carrasco i salahem a pomiędzy gameiro, wszyscy nif a sieją taki chaos że aż wymienię ich na ify

 

 

wrzucisz link do postu ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minut temu, Van der Fck napisał:

Zrobiłem sobie 433-5 wg Freda z forum fifa. Powiem Wam, że wykorzystanie skrzydeł jest magiczne. Gram carrasco i salahem a pomiędzy gameiro, wszyscy nif a sieją taki chaos że aż wymienię ich na ify

I wtedy czar prysnie :1_grinning: z zadna druzyna, ktora miala if nie przegralem jeszcze w tej edycji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało się! Pierwszy raz wszedłem do ligi weekendowej :) jestem z siebie dumny, a najbardziej z Pipity :1_grinning: najlepiej wydane 75k w grze :) hattrick i 10 na koniec meczu. Dlatego rada chłopaki żeby się nie poddawać i cały czas się szkolić :) mi się opłaciło, ale tego to się dowiem dopiero po weekendzie :1_grinning:

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, zuba1899 napisał:

Udało się! Pierwszy raz wszedłem do ligi weekendowej :) jestem z siebie dumny, a najbardziej z Pipity :1_grinning: najlepiej wydane 75k w grze :) hattrick i 10 na koniec meczu. Dlatego rada chłopaki żeby się nie poddawać i cały czas się szkolić :) mi się opłaciło, ale tego to się dowiem dopiero po weekendzie :1_grinning:

 

Gratuluję ! :)

powiem Ci , że w lidze jest łatwiej niż w turnieju, bo  w lidze możesz wygrać 2 razy pod rząd a potem przegrać i nic się nie dzieje , taki spokój psychiczny ;), a tutaj nacisk trzeba 4 razy wygrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×