Skocz do zawartości
ONE

BioShock

Rekomendowane odpowiedzi

PS3 wygenerował już nie raz lepszą grafikę niż tą w Bioshock'u

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka stron tematu o tym, że jakaś tam tekstura na bucie jest słabsza niż na X360

Ukończyłem grę na X360, grałem w demo z PSS, nie widzę różnic, może jakbym postawił obok siebie dwa TV, to wtedy coś by mi się rzuciło w oczy.

Pamiętajmy o najważniejszym, to nadal świetna gra z ładną grafiką! Jeżeli komuś podobało się demko, to nich śmiało inwestuje, gwarantuje, że się nie zawiedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"Bioshock" na PS3, wygląda tak jak pozwala na to ten sprzęt i nie ma co się czepiać

Pół roku temu pisałem w tym temacie:

http://www.ps3forum.pl/index.php?s=&sh...ost&p=77171

chyba człowieku niezdolność teamów które robiły tego porta , sam fakt ze robi ich aż 4 !!! to daje do myślenia bo wystarczył by 1 team i by sobie poradził jak by miał odpowiednie umiejętności...

i tak jak kolega Tom wyżej napisał ps3 wygenerowała graficznie lepsze gry niż Bioshock i nie miała z tym żadnych problemów..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Data premiery przesunięta o dwa tygodnie....uwielbiam takie pocunięcia...to samo było kiedyś z San Andreas. A tak się napaliłem, że w ten weekend sobie pogram...damn!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Data premiery przesunięta o dwa tygodnie....uwielbiam takie pocunięcia...to samo było kiedyś z San Andreas. A tak się napaliłem, że w ten weekend sobie pogram...damn!

To faktycznie szkoda... tez sie nakrecilem na ten tytul :-(

P.S.

Po wtopie z Pure i SBK 08 - ktore zwrocilem do sklepu, nie mam w co grac :-( Moze GTA odpale - hehhe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
P.S.

Po wtopie z Pure i SBK 08 - ktore zwrocilem do sklepu, nie mam w co grac :-( Moze GTA odpale - hehhe

nie masz w co grac? ja nie wiem w co grac, tyle tego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Data premiery przesunięta o dwa tygodnie....uwielbiam takie pocunięcia...to samo było kiedyś z San Andreas. A tak się napaliłem, że w ten weekend sobie pogram...damn!

Pewnie zmieniają tekstury dla Big Daddiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To faktycznie szkoda... tez sie nakrecilem na ten tytul :-(

P.S.

Po wtopie z Pure i SBK 08 - ktore zwrocilem do sklepu, nie mam w co grac :-( Moze GTA odpale - hehhe

Kup XO, będzie w co grać .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście uratowąła mnie amerykańska wersja Silent Hill: Homecoming po którą jadę za dwie godzinki;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kup XO, będzie w co grać .

Heheh.. no nie bez przesady - az tyle wolnego czasu to nie mam - choc zalozylem sobie ze jak wyjdzie 720 to robie preorder :-)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Heheh.. no nie bez przesady - az tyle wolnego czasu to nie mam - choc zalozylem sobie ze jak wyjdzie 720 to robie preorder :-)

pozdrawiam

Nie radzę. Więcej czasu spędzi w serwisie, niż pod telewizorem. Poczekaj miesiąc, wtedy będziesz wiedział czy znowu każdy pada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesunięta? Why? To kiedy on w takim razie wyjdzie, bo już się pogubiłem...

Poprawić to już raczej nic nie poprawią, bo gra jest ponoć już tłoczona. No chyba że patcha piszą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przesunięta? Why? To kiedy on w takim razie wyjdzie, bo już się pogubiłem...

Poprawić to już raczej nic nie poprawią, bo gra jest ponoć już tłoczona. No chyba że patcha piszą

Żaden serwis o tym nie informuje. Może ktoś z forum miał przewidzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie radzę. Więcej czasu spędzi w serwisie, niż pod telewizorem. Poczekaj miesiąc, wtedy będziesz wiedział czy znowu każdy pada.

Kolega nie ma pojęcia jakiegokolwiek i bzdurki plecie . To nie te czasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolega nie ma pojęcia jakiegokolwiek i bzdurki plecie . To nie te czasy.

No masz rację. Miałem tylko dwa X360 i co ja mogę wiedziec. Nie te czasy, a jaką masz pewnośc, że nowy xzlom nie będzie tak samo wadliwy przez pierwsze miesiące jak 360? Żadnej. Patrząc na twój gamertag to masz pewnie konsole z 4 miesiące, więc nie masz żadnego pojęcia, jak sprawa się przedstawiała na premierze. Najpierw poznaj trochę historii, porozmawiaj z użytkownikami od dnia premiery, a dopiero potem komentuj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie to wali. I tak grę zakupię w październiku. Ale niemożliwe, żeby 2 tygodnie poprawiali jedną teksturę :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolega nie ma pojęcia jakiegokolwiek i bzdurki plecie . To nie te czasy.

oj niestety te czasy, zobacz sobie na forum pewnego czasopisma i tam w temat o awariach i niestety zaczynają się pojawiać tzw te nie awaryjne falcony...szkoda bo myślałem ze już po problemie...

..a to żeby kupić x360 bo tam dużo gier nie to co na ps3 to można było mówić z ponad rok temu a nie teraz niestety kolego

co do tematu to dziwne ze przesunęli o 2 tyg pewnie po tych komentarzach na necie o demie jeśli to prawda z ta datą to może te niektóre bugi poprawiają...chociaż gra już w złocie...ale kto wie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście nie wierze w to, że premiera została przesunięta bo nawet na oficjalnej stronie nie ma wzmianki o tym, że cos zostało przesunięte...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera została przesunieta, ale jemu chodzi o tą ż przesunięta z 14 pażdziernika cyz tma którego na 24 czy coś takiego więc my o tej przesówce wiemy uz duzo czasu a on sie dopiero skapnol;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiście nie wierze w to, że premiera została przesunięta bo nawet na oficjalnej stronie nie ma wzmianki o tym że cos zostało przesunięte...

Prawdopodobnie osobie, która to napisała, chodzi o datę premiery na ultima.pl. Nie daję głowy, ale chyba przesunęli tam premiere o 10 dni. Co nie zmienia faktu, że to może byc tylko jeden sklep. Co ciekawe w UK data premiery to 17.10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety na tych screenach nie widac czy poprawili ta pixeloze ktora mozna uswiadczyc w demie. Poza tym mimo wszystko bardziej podobaja mi sie screeny z xklocka. Sa o wiele wyrazniejsze. Mi juz wystarczy jeden blur powodowany slepota i dodatkowa para oczu i nie wiem po co taki efekt symulacji slepoty dali na ps3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Martwi mnie "Bioshock 2" bo jeżeli wyjdzie na obie platformy równoczesnie to graficznie

będzie wyglądał podobnie jak jedynka a może nawet gorzej, bo PS3 nie ciągnie.

Jeżeli posiadacze xboksów mieli nadzieję że w dwójce bedą mieli lepsza grafikę to się mogą z tymi

marzeniami porzegnać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ty jesteś ograniczony naprawdę... nie ciągnie ? najładniejsze gry jak narazie tej gen na ps3 nie na x360 , jak okaże się ze port zwalony to wina developerów (4 !!!) i ich braku umiejętności . Bioshock 2 jak będzie robiony od podstaw na ps3 a nie portowany to napewno nie będzie odstawać od wersji na x360 a nawet może być lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×