Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Od tygodnia nie mogę zsynchronizować trofeów w PS4. Cały czas dochodzi do 40% i wyskakuje błąd...

Pisałem o tym w temacie Playstation 4, jeśli kojarzysz na jakiej grze mogło się zaciąć to musisz zdobyć jakiś trofik z tej gry i od razu kliknąć przycisk PS, przejść w powiadomienia i kliknąć na ten trofik, wówczas zsynchronizują się trofea i wszystko będzie działać poprawnie, sprawdziłem tą metodę na Call of Duty: Ghosts i rzeczywiście pomogło.

 

Prawdopodobnie musi być to gra która spowodowała zacięcie się tej synchronizacji ale pewności na 100% nie mam. Ewentualnie pozostaje Ci czekanie na patcha od Sony który rozwiąże ten problem, który jest im ponoć znany (kod błędu NP-32157-8).

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem z wypluwaniem płyty jest chyba związany z nóżką pod przyciskiem wysuwającym płyty. Nie miałem tego problemu ale spróbowałem z ciekawości docisnąć nóżkę od spodu i o dziwo płytę wypluło. Nóżka jest gumowa i reaguje chyba na przycisk dotykowy wysuwającym płyty gdy sie się go mocniej od spodu docisnie. Generalnie u mnie wszystko ok

Faktycznie cos moze byc na rzeczy!

Na poczatku potrafilo mi kilka razy rzygnac plytka

Ale odkad przykleilem podkladki filcowe na spod jest spokoj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...to co, zanim Allegro zaleją "profesjonalne" i "jedyne" podkładki pod konsolę wracamy do niezawodnych sposobów z lat 90tych czyli nakrętki z pepsi ;)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...to co, zanim Allegro zaleją "profesjonalne" i "jedyne" podkładki pod konsolę wracamy do niezawodnych sposobów z lat 90tych czyli nakrętki z pepsi ;)

Mam do sprzedania 254 korki po pepsi-córka zbierała,ale co tam jak można zarobić... :pardon:

Kto chętny pisać na priv-dogadamy się :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pryśnij czarną farbą, najlepiej żeby miały takie same zacieki i niedomalowania jak PS4 - chętnie kupię :P

 

...a tak na serio, to ciekawe co Sony z tym zrobi.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieliście przypadek, że PS4 Wam się sama włączyła? Dziś miałem taką akcję - sama się włączyła, weszła w tryb awaryjny, z którego nie mogłem wyjść. Pomogło odłączenie od zasilania.
Wciskanie przycisku POWER to też pomyłka. Nie dość, że mały, nie podświetlony to jeszcze reaguje raz na 3 dotknięcia. Gumki z padach też zaczynają się łuszczyć.
Sprzęt za prawie 2 koła...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I biznes mozna krecic :) Ja na nieswiadomce podkleilem zeby konsola nie rysowala mebli i pod spodem byl lepszy przeplyw powietrza a calkiem mozliwe ze "naprawilem" konsole :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I biznes mozna krecic :) Ja na nieswiadomce podkleilem zeby konsola nie rysowala mebli i pod spodem byl lepszy przeplyw powietrza a calkiem mozliwe ze "naprawilem" konsole :)

No proszę Cię...,jak niby ma Ci konsola porysować meble-chodzi i szura stopami całymi w piachu?

Bez urazy.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Unki,

 

Zdziwiłbyś się co ludzie potrafią mieć w domach.

Może u niego są małe dzieci które bawią się w piasku i potrącają konsolę?

Może ma żonę której nie idzie przetłumaczyć?

Może jest pedantem?

 

Ważne że dzięki temu nie odczuwa potencjalnego problemu z wysuwaniem się płyty.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh spoko nie uraziles :)

Mialem poprzednio ps3 i podczas sprzatania,przesuwania itd potrafila rysowac :)

A teraz elegancko sie "slizga" po polce pod tv :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak napisałem, że nóżka może się przyczyniać tej nadmiernej aktywności napędu to, że niby mam paranoje. Sam nie doświadczyłem takich problemów ale ja od początku mam konsole na podkładkach i to tylko ze względu na temperaturę, już przy ps3 zauważyłem że jak nie styka się z meblem to jest wyraźniej chłodniejsza od spodu. Pisząc o tym chciałem pomóc no i mam nadzieje że Rambo8 nie będziesz miał już problemów z napędem. Ta felerna nóżka przyszła mi do głowy kiedy zobaczyłem konstrukcje konsoli za 1700 zł, coś co tyle kosztuje nie powinno się gibać na płaskiej powierzchni. Sony w tym aspekcie dało ciała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje PS4 od początku jest na dodatkowych 4 nóżkach zrobionych z korka tak jak ps3 i xbox360. Konsola w ten sposób jest wyraźnie chłodniejsza ponieważ pod nią przepływa powietrze. Zostawiłem PS4 po wyjęciu z pudełka w pierwszej fazie bez "moich nóżek" godzina grania w BF4 i szafka RTV pod konsolą była cholernie gorąca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to czasami wydawac sie moze "jakies paranoje" do czegos konstruktywnego prowadza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to czasami wydawac sie moze "jakies paranoje" do czegos konstruktywnego prowadza :)

Powiem tak własnie niektórzy przychodzą i patrzą się na te podstawki jak debile i patrzą i pytają "a co to, a po co to" Dzięki takim podstawkom PS3 mam już przeszło 3 lata zaraz będzie 4 xbox330 podobnie zaraz będą 3 lata, bezawaryjnie i bez problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany coś dzisiaj dzwinie się dzeje konsola mi upada w grze i w menu ( wcześniej też z raz tak miała ale jej przeszło ) objaw jest taki że się włącza startuje gierę i pyk jak by kto kabel z zsailania odpiąła bez wyjścia do dasza czy zgłoszenie błędu po włączenu przechodzi do testowania systemu ( leci pasek )  potem komunikat że zostałą nieprawidłowo wyłączona. wcześniej targałem na BFie ja całą noc i nic się nie działo - jakieś pomysły ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany coś dzisiaj dzwinie się dzeje konsola mi upada w grze i w menu ( wcześniej też z raz tak miała ale jej przeszło ) objaw jest taki że się włącza startuje gierę i pyk jak by kto kabel z zsailania odpiąła bez wyjścia do dasza czy zgłoszenie błędu po włączenu przechodzi do testowania systemu ( leci pasek )  potem komunikat że zostałą nieprawidłowo wyłączona. wcześniej targałem na BFie ja całą noc i nic się nie działo - jakieś pomysły ????

ale jak to ci upada ? fizycznie na ziemię (podłogę)? stary , troszkę liter pogubiłeś/pomieszałeś i trochę ciężko to zebrać do kupy jak się czyta.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,miał ktoś z was błąd NP-32157-8 na ps4? Odbudowałem baze danych i nic. BO SONY : proszę zainicjowac zmiane systemu właśnie pobieram plik zaraz zobacze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale jak to ci upada ? fizycznie na ziemię (podłogę)? stary , troszkę liter pogubiłeś/pomieszałeś i trochę ciężko to zebrać do kupy jak się czyta.

To pewnie z tej paniki, jakby mi konsola upadała też bym tak pisał :P

Na serio napisz to tak żeby dało się to czytać, może ktoś będzie ci w stanie pomóc.

 

@sejen

Tutaj zerknij: http://www.ps3trophies.org/forum/4059431-post1.html

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki pierwszy sposób już zrobiłem i nic, a drugi no cóż powiem tak wstyd się przyznac ale angielski u mnie nie smiga tak jak bym tego oczekiwal, moze ze w szkole mialem zgola inny jezyk:)Bede wdzieczny jak mi opiszesz drugi sposob a jak nie to biore sie za tlumaczenie:)Sciagnolem nowe oprogramowanie wiec czekam na odp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki pierwszy sposób już zrobiłem i nic, a drugi no cóż powiem tak wstyd się przyznac ale angielski u mnie nie smiga tak jak bym tego oczekiwal, moze ze w szkole mialem zgola inny jezyk:)Bede wdzieczny jak mi opiszesz drugi sposob a jak nie to biore sie za tlumaczenie:)Sciagnolem nowe oprogramowanie wiec czekam na odp

If you already have 100%/Platinum in the bugged game and you cant earn anymore trophies as well as rebuilding the database didn't work you will then need to delete and re-create your ps4 profile. 

1. Backup your save files to PS+ cloud.

2. Create a new user, choose guest and don't link a psn account, he will be called User1 by default.

3. With User1 go to Settings -> Initialize and choose to delete your main profile. It will delete the save data and any bugged and un-synced trophies but will leave the downloaded games.

4. Create your main profile once again.

5. Earn the bugged trophies once more and it should sync.

 

W nawiasach moje własne dopiski:

1. Zrób kopię zapasową save do Plusa (ewentualnie na pendrive).

2. Stwórz nowego użytkownika i nie przypisuj mu konta w PSN - konsola go nazwie Użytkownik 1

3. jako Użytkownik 1 wejdź w Ustawienia i skasuj swój profil główny. Usunie to stany zapisu gry oraz nie zsynchronizowane trofea ale nie usunie gier z dysku.

4. Załóż swój normalny profil ponownie (normalnie, razem z PSN)

5. Zdobądź/Zdobędziesz trofea jeszcze raz (co do tego nie jestem pewien czy musisz jeszcze raz je zdobyć czy same od razu wpadną) i powinny się zsynchronizować.

Edytowane przez SephiroT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy u Was tez występuje problem z nagrywaniem? Mam ps3 od początku prawie i tylko raz ps4 nagrała mi to co chciałem. Zawsze jest to przypadkowe 15 minut w którym oczywiście nic się nie dzieje. Próbowałem odbudowywać bazę danych, ale to niestety nie pomogło. Usunąłem tez grą i zainstalowałem od początku(BF4) ale i to tez nie dało żadnego rezultatu.  Jakieś pomysły? Sprawdzone metody?

Edytowane przez api

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy u Was tez występuje problem z nagrywaniem? Mam ps3 od początku prawie i tylko raz ps4 nagrała mi to co chciałem. Zawsze jest to przypadkowe 15 minut w którym oczywiście nic się nie dzieje. Próbowałem odbudowywać bazę danych, ale to niestety nie pomogło. Usunąłem tez grą i zainstalowałem od początku(BF4) ale i to tez nie dało żadnego rezultatu.  Jakieś pomysły? Sprawdzone metody?

 

czy u Was tez występuje problem z nagrywaniem? Mam ps3 od początku prawie i tylko raz ps4 nagrała mi to co chciałem. Zawsze jest to przypadkowe 15 minut w którym oczywiście nic się nie dzieje. Próbowałem odbudowywać bazę danych, ale to niestety nie pomogło. Usunąłem tez grą i zainstalowałem od początku(BF4) ale i to tez nie dało żadnego rezultatu.  Jakieś pomysły? Sprawdzone metody?

Mam już ponad czterdziechę na karku,ale kur... prawie nic nie widzę-pisałeś tuszem sympatycznym,czy trzeba to odczytać w ultra-fiolecie?

 

O widzisz-dopiero teraz coś mozna przeczytać...

 

Dobrze,że edytowłeś posta-teraz widać jak na dłoni :)

Edytowane przez unki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też nagrywa przypadkowo, a powinno zawsze być ostatnie 15 minut rozgrywki. Chyba można nagrywać ręcznie dwukrotnie szybko naciskając share.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×