Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@Ćwir, ja jestem śmiertelnie poważny. Temat poruszany parę razy w tym temacie. Dźwięki trofeów w PS4 są uzależnione od którejś z tych 2 opcji. Sprawdzę przy najbliższej okazji której.

 

...z drugiej strony patyczki do uszów mogą posłużyć do połączenia mojej super hiper mega podstawki. Dzięki za pomysł!!

Edytowane przez SephiroT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jestem jeszcze śmiertelniej poważny (jak cały ten temat). jeśli twoja metoda nie zadziała, sprawdził bym nie wyjścia dźwięku, a wejścia ;)


...z drugiej strony patyczki do uszów mogą posłużyć do połączenia mojej super hiper mega podstawki. Dzięki za pomysł!!

 

no widzisz... patyczki są często niedoceniane, a w rzeczywistości potrafią zrobić wiele dobrego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Istnieje moze jakis sposob zeby odtworzyc gameplay z ostatnich 15 min autozapisu zaraz po ukonczeniu rozgrywki? ewentualnie jakas regola po jakim czasie bedzie dostepny? bo jak narazie to loteria, raz jest raz nie ma... (battlefield 4)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Istnieje moze jakis sposob zeby odtworzyc gameplay z ostatnich 15 min autozapisu zaraz po ukonczeniu rozgrywki? ewentualnie jakas regola po jakim czasie bedzie dostepny? bo jak narazie to loteria, raz jest raz nie ma... (battlefield 4)

 

jak wciśniesz Share to Ci automatycznie robi klip z ostatnimi 15 minutami albo od poprzedniego zapisanego klipu jeśli był wcześniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Ćwir, tylko w teorii. W praktyce działa to jak chce.


...ewentualnie docelowo tak ma działać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie tak właśnie działa  :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj natrafiłem pierwszy raz na jakiś zgrzyt :) Mianowicie grałem około 3 godzin w grę :biggrin: i gdy wyszedłem z przykminiłem ze wejdę na kamerki,Miedzy czasie poszedłem do kuchni wracam po jakimś czasie a tu widzę zwieche konsola na nic nie reagowała.Przyciski nie działały była mocno nagrzana,Słychać było w tle jak wiatraki chodzą gdy odłączyłem kabel zasilający przestawały działać.Podłączyłem kabel ponownie i znowu zaczeły pracować. Oczywiście w tym czasie nie dało sie odpalić konsoli.Odczekałem 5-10 minut odpaliłem i wszystko działa w 100 %.To dopiero pierwsze takie halo i jak myślicie jeszcze chyba nie czas na serwis? Chyba ze sie będzie to powtarzać ? Dziwi mnie to ze mitycznie głoszono o czerwonym pasku ktory swieci gdy konsola jest nagzana. Nie daje pewności może zaświeciła a jak wróciłem z kuchni to juz przestała no nie wiem dziwne to.Miał ktoś juz takie coś ?

 

 

Edit jeszcze pare info odnośnie miejsca i tak dalej:

-Konsola leży poziomo

-w środku półki 

-w pokoju czy w zimie czy w lecie cieplej niz w pozostałym domu 

 

 

Napisałem to jak by ktoś o to pytał zaraz :)

 

 

 

 

Edit2:

Pytanie mam w imieniu znajomego bo on nie pisaju jest na forum ;) 
Zakupił wczoraj konsole i za skurczybyka nie może do grupy (imprezy :D) dołączyć wyskakuje ze ma nat 2 ? co ma zrobić porty czy cos w routerze ?

Edytowane przez Dempsey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

-Konsola leży poziomo

 

Sorry stary,ale nie mogłem się powstrzymać :pardon:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dopiero pierwsze takie halo i jak myślicie jeszcze chyba nie czas na serwis?

 

już czas na serwis, wysyłaj czemprędzej!!!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już czas na serwis, wysyłaj czemprędzej!!!

 

 

Te westside haha poszukaj lepiej ludzi bo widac ze za tego monitora dziczejesz i nie bądz taki cwany w 4 ścianach bo jak wyjdziesz na ulice to nawet jak powiesz ze jestes z "Westside" to nic nie da.Administrator a curde beka na całego,Zamiast trzymać poziom.Wirtualny Cwaniak bez komentarza 

Edytowane przez Dempsey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te wiślak, już ci się kosa otwiera? Na ulicy byś mnie przegadał co? Jakbym trzymał poziom to pytania jak twoje znikały by od razu i świat by ich nie widział. Tylko że mi się nie chce już. Nikomu się nie chce. Jesteście przewrażliwieni jak panienki w ciąży i piszecie o problemach które nie są problemami. Jakbym się zastanawiał nad serwisowaniem każdego sprzętu który mi sę raz zwiesi to bym nie miał sprzętu. Tak samo nad podnóżkami, stopniem odbicia lakieru i dick knows czym jeszcze... Więc jak zadasz istotne pytanie z prawdziwym problemem to dostaniesz odpowiedź na poziomie. I nie fikaj bo nie jesteś na ulicy :)

  • Like 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oho, kolejny problem. Już jesteśmy ruchani przez Sony bo nawet dem nie ma. Nie ma niczego ;)

Nikt nikomu nie kazał konsoli na premierę kupować. 

Utwórzcie sobie konto US - tam jest jeszcze demo NBA do pobrania - tak Europa jest podwójnie ruchana przez Sony, a Polska w szczególności ;)

 

Te westside haha poszukaj lepiej ludzi bo widac ze za tego monitora dziczejesz i nie bądz taki cwany w 4 ścianach bo jak wyjdziesz na ulice to nawet jak powiesz ze jestes z "Westside" to nic nie da.Administrator a curde beka na całego,Zamiast trzymać poziom.Wirtualny Cwaniak bez komentarza 

Soft nie jest idealny - czasem się zwiecha zdarzy, ale to jeszcze nie powód żeby panikować. Nie wybuchnie. Na w razie czego zrób sobie podnóżki żeby i połóż ją w skosie - tak z 5 - 8 stopni prawa strona wyżej od lewej - pomaga. ...i jeszcze nie zapomnij owinąć folią aluminiową żeby Sony cię nie szpiegowało przez nadajnik w konsoli ;)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te wiślak, już ci się kosa otwiera? Na ulicy byś mnie przegadał co? Jakbym trzymał poziom to pytania jak twoje znikały by od razu i świat by ich nie widział. Tylko że mi się nie chce już. Nikomu się nie chce. Jesteście przewrażliwieni jak panienki w ciąży i piszecie o problemach które nie są problemami. Jakbym się zastanawiał nad serwisowaniem każdego sprzętu który mi sę raz zwiesi to bym nie miał sprzętu. Tak samo nad podnóżkami, stopniem odbicia lakieru i dick knows czym jeszcze... Więc jak zadasz istotne pytanie z prawdziwym problemem to dostaniesz odpowiedź na poziomie. I nie fikaj bo nie jesteś na ulicy :)

 

To ze mieszkam gdzie widać to znaczy ze mam ze szpejem latać ? ;) 

Słuchaj wkurzyło/załamało cię coś w moim pytaniu mogłeś pominąć odpisać na resztę lub po prostu Milczeć.

Nie znam na niektórych rzeczach.Nie mam czasu siedzieć i przeglądać forum,fejsa itd.Pomyślałem opisze sprawę i tyle.Są ludzie którzy pomogą są ludzie którzy ....

A wiesz co moze jestem przewrażliwiony bo na 5 moich znajomych którzy zakupili PS4  dwóch miało problem w jednym przypadku konsola była wysłana do serwisu (kratownica)

W drugiej na starcie nie działał napęd została natychmiast wymieniona ale tylko dzięki znajomości bo inaczej była by również serwisowana.

 

Dobra nic nie wnosimy do tematu pozdrawiam i każdy miał bez awarii :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, podczas grania w NBA 2k14 zauważyłem dość dziwną sytuację, mianowicie po rozpoczęciu pierwszego meczu wiatraki już chodzą głośniej, natomiast podczas drugiego, trzeciego itp meczu chodzą już dość głośno i jak się wyciszy dźwięk to wyraźnie to słychać. Natomiast gdy zatrzymam mecz i jest Menu to słychać jak po chwili wiatraki słabną i jest znacznie cisze i po chwili gry ponownie głośno. To normalne takie skoki prędkości wiatraków? W PS3 czegoś takiego nie uświadczyłem. Warto dodać iż ta chropowata część konsoli jest bardzo ciepła tak samo tył. Czy wszystko jest ok czy można coś podejrzewać już? I pytanie drugie czy u was na wyłączonej konsoli jak się ucho przystawi z tyłu słychać takie jakby działanie zasilacza? (przypadkiem przy sprzątaniu usłyszałem) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są ludzie którzy pomogą są ludzie którzy ....

 

którzy co? zażartują z Ciebie a ty z no-lajfami wyjeżdżasz co ludzi nie widzieli i na ulicy by po ryju dostali? z czego to wywnioskowałeś? że piszę na forum, że jestem administratorem? tak samo ja z twojej koszulki i ulicznej gadki mogę zrobić skrajny stereotyp. 

 

przez takie pytania o byle pierdoły prawdziwe problemy po których ludziom konsola nie działa toną w temacie i ciężko je odnaleźć. twoje pytanie nadal widnieje, nadal się może znaleźć ktoś kto ma jeszcze cierpliwość i Ci odpowie kulturalnie. a następnym razem może się zastanowisz zanim klikniesz wyślij czy może aby na pewno mój problem jest problemem. czy może jeszcze poczekam, bo przecież działa wszystko i nie będę robił halo jak baba.

 

Dobra nic nie wnosimy do tematu pozdrawiam i każdy miał bez awarii :)

wnosimy. powoli nakreślamy granicę od której zaczyna się realny namacalny problem z PS4. pozdrawiam również.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, podczas grania w NBA 2k14 zauważyłem dość dziwną sytuację, mianowicie po rozpoczęciu pierwszego meczu wiatraki już chodzą głośniej, natomiast podczas drugiego, trzeciego itp meczu chodzą już dość głośno i jak się wyciszy dźwięk to wyraźnie to słychać. Natomiast gdy zatrzymam mecz i jest Menu to słychać jak po chwili wiatraki słabną i jest znacznie cisze i po chwili gry ponownie głośno. To normalne takie skoki prędkości wiatraków? W PS3 czegoś takiego nie uświadczyłem. Warto dodać iż ta chropowata część konsoli jest bardzo ciepła tak samo tył. Czy wszystko jest ok czy można coś podejrzewać już? I pytanie drugie czy u was na wyłączonej konsoli jak się ucho przystawi z tyłu słychać takie jakby działanie zasilacza? (przypadkiem przy sprzątaniu usłyszałem) :D

Co do wiatraczkow to normalne, w NBA chodzi mi najglosniej z wszystkich gier :) (W KZ nie gralem, podobno jest gorzej.) Edytowane przez kevcio23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj natrafiłem pierwszy raz na jakiś zgrzyt :) Mianowicie grałem około 3 godzin w grę :biggrin: i gdy wyszedłem z przykminiłem ze wejdę na kamerki,Miedzy czasie poszedłem do kuchni wracam po jakimś czasie a tu widzę zwieche konsola na nic nie reagowała.Przyciski nie działały była mocno nagrzana,Słychać było w tle jak wiatraki chodzą gdy odłączyłem kabel zasilający przestawały działać.Podłączyłem kabel ponownie i znowu zaczeły pracować. Oczywiście w tym czasie nie dało sie odpalić konsoli.Odczekałem 5-10 minut odpaliłem i wszystko działa w 100 %.To dopiero pierwsze takie halo i jak myślicie jeszcze chyba nie czas na serwis? Chyba ze sie będzie to powtarzać ? Dziwi mnie to ze mitycznie głoszono o czerwonym pasku ktory swieci gdy konsola jest nagzana. Nie daje pewności może zaświeciła a jak wróciłem z kuchni to juz przestała no nie wiem dziwne to.Miał ktoś juz takie coś ?
To się zdarza jak już napisano kwestia softu ale wynika to z odpalonej gry w tle, bo domniemam że wyszedles z gry i nie zamknales aplikacji przed uruchomieniem "Na żywo" Też mi się to zdażyło kiedyś przy killzonie. Nie wylaczylem go i odpalilem "na żywo" i po chwili zobaczyłem tylko niebieskie tło menu. Po restarcie było ok. I do dzisiaj problem się nie pojawił. I teraz UWAGA!!! nie dlatego że oddałem ją do serwisu tylko dlatego że przeanalizowalem cała sytuację, wyciągnąłem wnioski i nie doprowadzam do jej zamulenia dwiema jakże obciazajacymi apkami. Wychodzę do menu wiem że nie wroce do gry to odrazu zamykam aplikacje. Także troche wyobraźni się przydaje... Edytowane przez tomekagu
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się zdarza jak już napisano kwestia softu ale wynika to z odpalonej gry w tle, bo domniemam że wyszedles z gry i nie zamknales aplikacji przed uruchomieniem "Na żywo" Też mi się to zdażyło kiedyś przy killzonie. Nie wylaczylem go i odpalilem "na żywo" i po chwili zobaczyłem tylko niebieskie tło menu. Po restarcie było ok. I do dzisiaj problem się nie pojawił. I teraz UWAGA!!! nie dlatego że oddałem ją do serwisu tylko dlatego że przeanalizowalem cała sytuację, wyciągnąłem wnioski i nie doprowadzam do jej zamulenia dwiema jakże obciazajacymi apkami. Wychodzę do menu wiem że nie wroce do gry to odrazu zamykam aplikacje. Także troche wyobraźni się przydaje...

Jak wychodze z gry zawsze ją zamykam.Dzisiaj tez coś zaciekawiło mnie przy odpaleniu konsoli w opcji wyboru loginu obraz znikł tak 1 sekunde.Trzeba bedzie sledzić to wszystko zobaczymy... :)

Tak czy siak dziękuje za posta Tomek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moglibyście pokazać jak wyglądają te stopki, na których ustawiacie konsolę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nakrętka + podkładka filcowa połączone patyczkami do uszu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi właśnie przyszły nowe

 

stopki.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja potrójna:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Wersja poczwórna będzie jak wypiję kolejną butelkę żywca smakowego.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie lepiej po prostu kupić podstawkę chłodzącą ? ;)

...tylko na to trzeba wydać pieniądze, a tutaj poza zestawem podkładek filcowych za złotówkę oraz  kilku takich samych butelek picia masz prawie za darmo :D Recykling roxxx !!

...chyba że uszu ktoś nie myje to jeszcze koszt patyczków dochodzi :D

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ;) Ostatnio zauważyłem, że konsola wydaje z siebie podczas pracy trzaski podobne do tych, które występowały w ps3 slim ( strzelający plastik). Nie przejmowałbym się tym gdyby nie fakt, że te trzaski nie występowały przez jakieś dwa tygodnie używania konsoli.  Dodam, że to występuję przez pierwsze 20-25 minut od włączenia a potem ustaje ;) Czy u was też można coś takiego usłyszeć? Kto miał ps3 slim będzie wiedział o co chodzi ;) Pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×