Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czekajmy spokojnie na update. Dużo rzeczy nie działa jak zaplanowano. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak za dużo według mnie rzeczy nie działa tak jak powinno.SephiroT dziękuje za pomoc napisze co i jak jak juz się z tym uporam pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak upada mi w menu dostaje nóg i upada - ehhhhhhhhhh ewidentnie wina przegrzania tylo dziwne że bez komunikatu ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem tym pierwszym sposobem co mi przetłumaczyłes niby sie zsynchronizowało i git ale hmm połowe trofików diabli wcieli.Oj to sony igra sobie troche z nami ale nic trzeba przeczekac jeszcze troche chociaz mi sie to nie usmiecha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak upada mi w menu dostaje nóg i upada - ehhhhhhhhhh ewidentnie wina przegrzania tylo dziwne że bez komunikatu ;/

No widzisz,sam odnalazłeś odpowiedź na swoje pytanie, postaw wiatrak przy konsoli i sprawdź teorię,dzięki Tobie może kilku z nas uniknie przegrzania i lepiej będzie dobierać ubrania.

Gdybyś od razu jasno i czytelnie sformułował pytanie nie było by powodu do sarkazmu. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja też stoi na czterach stopkach po 5 centów każda i spód jest dużo chłodniejszy. Tak samo robilem z PS3 dopóki nie poleciała w pion. PS4 u mnie w pionie się nie sprawdza.

 

Oprócz tego zauważyłem, że płytę wysunać można nawet naciskając przedłużenie tego plastiku nad dotykiem, ciągnące się pod spodem konsoli - stąd też u niektórych wysuwanie płyty. Jeżeli położy się konsolę na miękkiej powierzchni to może jakoś tam dotykać i katapultować płytę. Eh, Day1 edition.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a ja wlaśnie sobie zrobiłem pół profesjonalne stopki z nakrętek od wody smakowej i podkładek filcowych z Ikei (2zł za komplet). Chociażby tak dla jaj - nie, nie mam fobii że mi płyty się same będa wyswały. Niech żyje recykling. Chyba będę je puszczał na Allegro po 30zł za komplet :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mi się same nie wysuwają, a konsola stoi na stopkach bo nie lubię jak pół biurka osiąga 30pare stopni od jednego pudełka >.< a o tym defekcie z wysuwaniem płyt dowiedziałem się przypadkiem. Przesunąłem palcem pod obudową przypadkiem i zapikało 3x >.>.

 

Chociaż może tak miało być? Może ten przycisk jest tak zrobiony dla postawienia pionowego żeby nie trzeba było sięgać w razie potrzeby... Tylko w takim razie design nóżek jest tragikomiczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a ja wlaśnie sobie zrobiłem pół profesjonalne stopki z nakrętek od wody smakowej i podkładek filcowych z Ikei (2zł za komplet). Chociażby tak dla jaj - nie, nie mam fobii że mi płyty się same będa wyswały. Niech żyje recykling. Chyba będę je puszczał na Allegro po 30zł za komplet :D

U mnie 4 także stoi na nakrętkach, tylko właśnie filc lub gumę muszę podłożyć, żeby drgania zredukować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz miałem problem z wysuwaniem się płyty, podkleiłem filcami cienkimi (ok 1mm) w czterech miejscach i nic się nie dzieje. Nie wiem czy to to, zobaczymy co czas pokaże. Trzeba przyznać że projektant chyba był pijany jak wymyślił że konsola ma stać na trzech stopkach, z których jedna dotyka przełącznika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba wiatrak zamontuje żeby dmuchal na playsi a do konsoli spojlery żeby lepsza aerodynamika byla :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Dziś otrzymałem swoją konsolę. Zaktualizowałem oprogramowanie do wersji 1.52. Po aktualizacji pasek na konsoli zaświecił się na niebiesko jednak na ekranie nic nie było wyświetlane (brak sygnału). Wyłączyłem konsolę z prądu. Włączyłem ją ponownie i się uruchomiła. Niestety to nie koniec niespodzianek. Chciałem się po kilku minutach zalogować do PSN i podczas wpisywania loginu konsola się wyłączyła. Kolejne uruchomienia kończyły się na niebieskim pasku i braku obrazu. Wszedłem w tryb serwisowy i próbowałem ponownie w pendrive'a wgrać oprogramowanie. Wgrało się. Konsola się uruchomiła ponownie, jednak po 15 minutach wyłączyła się. Czego to może być wina? Na fabrycznym sofcie nie było problemu, ale krótko na nim działałem, także też mógł wystąpić. Właśnie konsola się inicjuje z oprogramowania z jej dysku. Mam nadzieje, że to pomoże. Konsola nie była gorąca, a wentylator kręci się cicho. Miał ktoś tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UPDATE

 

ok konsola padła mi niestety zupełnie. Obecnie nie jestem w stanie włączyć jej nawet w stanie serwisowym. Wczoraj grałem znów w Fifę. Po 3 lub 4 minutach od włączenia konsoli podczas meczu ta ponownie się wyłączyła. Następnie to samo stało się po kilkunastu sekundach grania w Resogun. Zadzwoniłem na infolinię sony, gdzie poradzono mi abym ściągnął z ich strony oprogramowanie, wrzucił to na pendrive a następnie przy pomocy trybu serwisowego zainicjował PS4 ponownie. Tak też zrobiłem. Po pierwszym włączeniu konsoli w menu było wszystko ok. Zaznaczyłem ściąganie Resogun ze sklepu. Niestety nie udało mi się tego ściągnąć, gdyż zarówno w przypadku resogun jak i patchy do fify pojawiał się komunikat "nie udało się pobrać tytuł gry). Okazało się, że konsola traci połączenie z internetem ale to mniejszy problem. Zaczęła się już wyłączać nawet na etapie menu gdy chciałem np. zmienić ustawienia. O graniu już nawet nie wspominam. Cóż, ponowny format i reinstalacja. Tym razem nie udało mi się już nawet dokończyć pierwszej konfiguracji, gdyż konsola wyłączyła się już podczas tego procesu. Dzisiaj rano nie potrafię jej już nawet włączyć w trybie serwisowym. Po wciśnięciu przycisku na konsoli słychać jeden beep po czym miga niebieska dioda na obudowie. Przy próbie włączenia konsoli w trybie serwisowym tj. poprzez przytrzymanie przycisku przez około 10 sek konsola po prostu się wyłącza.  Dzisiaj dzwonię już do serwisu. Szkoda, nie tego się spodziewałem po sprzęcie tak renomowanej firmy, mam nadzieję że jestem jednym z nielicznych. Z  for anglojęzycznym wiem, że nie jest to odosobniony przypadek :sad:

 

 

Dalsze Info:

 

Konsola obecnie znajduje się w firmie Pram, która jest jedynym autoryzowanym serwisem Playstation w Polsce. Obecnie mam mieszane uczucia, gdyż konsola została dostarczona do nich w środę (dwa dni temu) o godzinie 11.00 a do chwili obecnej brak jest w ich "systemie" co uniemożliwia uzyskanie jakiejkolwiek informacji na temat konsoli. Na infolinii pan powiedział mi, że dział logistyki musi wprowadzić konsolę do "systemu" a dopiero wtedy zaczną coś z nią robić. Trochę szkoda, ze zajmuje im to tyle czasu a pan na infolinii powiedział także, że takie prowadzanie do "systemu" trwa od kilku do kilkunastu dni.  Cóż pozostaje czekać. Napiszę jak się sprawa zakończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalsze Info:

 

Konsola obecnie znajduje się w firmie Pram, która jest jedynym autoryzowanym serwisem Playstation w Polsce. Obecnie mam mieszane uczucia, gdyż konsola została dostarczona do nich w środę (dwa dni temu) o godzinie 11.00 a do chwili obecnej brak jest w ich "systemie" co uniemożliwia uzyskanie jakiejkolwiek informacji na temat konsoli. Na infolinii pan powiedział mi, że dział logistyki musi wprowadzić konsolę do "systemu" a dopiero wtedy zaczną coś z nią robić. Trochę szkoda, ze zajmuje im to tyle czasu a pan na infolinii powiedział także, że takie prowadzanie do "systemu" trwa od kilku do kilkunastu dni.  Cóż pozostaje czekać. Napiszę jak się sprawa zakończy.

 

 

Czyli przybyła do serwisu razem z moją ;) Mi tak samo dali odpowiedż że jeszcze nie wprowadzi do system. To jaja jakieś sobie robią z nas. Konsole wymieniać będą 14 dni - to jest chamstwo w biały dzień.

 

 

Panowie, spokojnie.

 

Takich konsol jak wasze jest dużo - nie jesteście jakimiś VIPami z którymi się obchodzi jak z jajkiem - każdy serwis ma swoje priorytety, kolejność itp. itd.więc "zamknąć się i do kolejki". ;)

Z tego co się po wcześniejszych wpisach orientuję, to wprowadzenie do systemu w PRAMie oznacza że ktoś się tą konsolą już fizycznie zajmuje a nie leci dopiero na sam spód sterty do naprawy, czyli ją "naprawia" / wymienia na nową i jeszcze zazwyczaj tego samego dnia status zmienia się na "wysłana do klienta" czy jak to tam mają.

Pewne rzeczy muszą być zrobione w odpowiedniej kolejności, zaksięgowane i muszą mieć odpowiednie statusy w bazie danych. Nic nie idzie jak to u nas się przyjęło "na hura" czy "na gębę".

Przed świętami, konsole które w piątek nie miały żadnego statusu, potrafiły w poniedziałek dostawać status przyjęte do naprawy a na wtorek (wigilia) jeszcze dochodzić do ludzi więc weźcie sobie na wstrzymanie.

 

Głęboki wdech, wydech i spokojnie czekamy ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz, teraz powinna być zima i być około -5 stopni, a jest tak jak każdy widzi za oknem. czasem jest tak że sama podróż konsoli kurierem trwa dwa dni.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymian konsoli i sprawdzenie czy działa przycisk w konsoli i wysłanie do klienta powinna trwać 48 h a nie 14 dni. PLAYSTATION 4 i wymiany powinny być priorytetem i obsługiwane bez kolejki.

 

Tak, serwis rzuci w kąt wszystkie inne PS4 z tym samym lub podobnym problemem i poleci do twojej która musi zostać potraktowana priorytetowo, bo przecież inni zapłacili za konsolę mniej. Dorośnij człowieku. Nie jesteś sam na świecie.

Poza tym chyba nie jesteś ani projektantem ani serwisantem PS4 i to nie ty ustalasz "co powinno i ile zajmować". Każdy helpdesk czy serwis ma swoje odgórne standardy których się trzyma. Twoje "widzi mi się" możesz schować do kieszeni i grzecznie czekać aż dostaniesz naprawiona lub nową konsolę.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... PLAYSTATION 4 i wymiany powinny być priorytetem i obsługiwane bez kolejki.

 

Priorytetem dla kogo? Dla Ciebie? Dla mnie? Dla nas tu obecnych? "Uwielbiam" posty od egocentrycznych małolatów z gimbazy ale ty ze swoim rokiem urodzenia powinieneś ciut trzeźwiej patrzeć na życie. W czym jesteś lepszym klientem od Iksińskiego który kupił np: spieprzoną BRAVIE za 5000, ewentualnie amplituner za 4000? Albo od Nowaka którego wart 3000 laptop VAIO odmówił posłuszeństwa? Weź zimny prysznic i przestać siać propagandę na forum bo mi oczy krwawią od czytania takich bzdur.

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

 

Otóż dzisiaj grając w Fifa 14 spotkałem się z dziwnym problemem a mianowicie brakiem dźwięku podczas zdobycia trofeum. Dotychczas wszystkie osiągnięcia słyszałem, czy ktoś wie czym to może być spowodowane ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.. ty nigdy nie będziesz kierownikim) i wiem co mówię.

 

Od 6 lat pełnie wyłącznie kierownicze stanowiska w wielozadaniowych zespołach ludzi zajmujących się sprzedażą w PTK Centertel i TP. Kolejny raz udowodniłeś że nie masz pojęcia o czym mówisz :thumbsup:

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

 

Otóż dzisiaj grając w Fifa 14 spotkałem się z dziwnym problemem a mianowicie brakiem dźwięku podczas zdobycia trofeum. Dotychczas wszystkie osiągnięcia słyszałem, czy ktoś wie czym to może być spowodowane ? 

Żeby był dźwięk trofeów musisz mieć włączone w opcjach odgłosy ;)

Menu > Dźwięk i Ekran > ?Muzyka w systemie? albo "dźwięki klawiszy" - nie pamiętam które z nich trzeba czy obydwa na raz, bo mam zawsze włączone obydwa.

 

Widzę że masz już ponad 30 lat a nie masz zielonego pojęcia co mówisz. To jest wymiana traktowana jako tzw przedsprzedażowa, to nie jest naprawa. Trochę pokory niewierny TOMASZU, Jestem gościu klientem i wymagam - jak taka wymiana w niemczech czy czechach trwa 48 h to dlaczego w POLSCE ma trwac 14 dni.

Znalazł się obrońca wielki

 

Widocznie "wiesz lepiej" więc dalsza dyskusja na ten temat jest bezsensowna. Jak już pisałem wcześniej, każdy z nas żyje w swojej własnej bajce. Powodzeni a w Twojej. 

Edytowane przez SephiroT
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Wiloxx78
Kurcze, wpienia mnie już ten offtopowy kiermasz w całym temacie o PS4, ale wrzucę kamyczek.
Stary , sam odpowiedziałeś sobie na swoje bajdurzenie słowem : w Niemczech. Polska to trochę inny kraj, teoria z praktyką często mijają się o lata świetlne.
Podam przykład , właśnie dziś zamówiłem w jednej z firm obsługujących biura trochę pierdół za około 1tys zł. Pani mnie obsługująca miała problem z kopertami( jakieś braki w magazynie) , miała się odezwać , potwierdzić i uzupełnić zamówienie za pięć minut. Czekam dwie godziny na telefon. Poczekam jeszcze jeszcze jedną i zamówię w konkurencji. To jest Polska właśnie.

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

A mam dowiadczenie ponieważ byłem pare lat temu kierownikiem w dużym salonie Media Expert (ty nigdy nie będziesz kierownikim) i wiem co mówię.

 

Czas przeszły dokonany? W sumie też bym Cię zwolnił z takim Ego.

Przepraszam za Offtop ale nie mogłem się powstrzymać. 

 

Żeby nie było że całkiem offtop:

 

zrobiłem sobie te wielozadaniowe podstawki z nakrętek i filcu - "przeciw przegrzewaniu się i wciskaniu przycisku wysuwania płyt".

Połączenie czarnego z pomarańczowym wygląda prze zabawnie :D

Żona się na mnie teraz patrzy jak na idiotę bo nie rozumie żartu sytuacji :D

W planach mam jeszcze je jakoś połączyć może patyczkami lub jakimiś pręcikami z odpadów i zrobię zdjęcia - tak dla zwały :D

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Wiloxx78

 

Wiloxx78? Kto to jest Wiloxx78? :whistling:

 

tumblr_lph8x8WcNt1qmk708o1_500.gif

To forum będzie lepszym miejscem bez tego prowokującego wszystkich wkoło Pieniacza :yes:

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiloxx78? Kto to jest Wiloxx78? :whistling:

 

To forum będzie lepszym miejscem bez tego prowokującego wszystkich wkoło Pieniacza :yes:

 

Bo widzisz, normalnie by jeszcze nie dostał bana, zwykle trzeba dłużej poczekać i więcej przeskrobać. Ale przecież nie powinno to tak długo zajmować a on był kierownikiem...

Żeby był dźwięk trofeów musisz mieć włączone w opcjach odgłosy ;)

Menu > Dźwięk i Ekran > ?Muzyka w systemie? albo "dźwięki klawiszy" - nie pamiętam które z nich trzeba czy obydwa na raz, bo mam zawsze włączone obydwa.

 

a jeśli to nie zadziała to może to?

 

Cotton-Swab-300x300.jpg

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×