Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

niskie trzaski czy wysokie trzaski?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że podkładka filcowa zniweluje trzaski, najlepiej z nie noszonego gumofilca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh tak tak bardzo śmieszne ;) Jestem tylko ciekawy czy to normalne tak samo jak w przypadku ps3 slim nic więcej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh tak tak bardzo śmieszne ;) Jestem tylko ciekawy czy to normalne tak samo jak w przypadku ps3 slim nic więcej :)

Na 100% nikt nie odpowie, ale być może to wina plastiku który sobie "szczela" przy podgrzaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to zamiast pisac normalne posty, to musicie robić z ludzi debili? forum schodzi coraz bardziej na psy... właśnie dzięki takim durnym odpowiedziom pozdrawiam

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...tylko na to trzeba wydać pieniądze, a tutaj poza zestawem podkładek filcowych za złotówkę oraz  kilku takich samych butelek picia masz prawie za darmo :biggrin: Recykling roxxx !!

...chyba że uszu ktoś nie myje to jeszcze koszt patyczków dochodzi :biggrin:

 

Też popieram recykling, ale kupiłem "profesjonalną" podstawkę chłodzącą za 20zł :D Pewnie to tylko efekt placebo, ale umysł jakby spokojniejszy :D Zawsze coś tam dmucha i chłodzi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to zamiast pisac normalne posty, to musicie robić z ludzi debili? forum schodzi coraz bardziej na psy... właśnie dzięki takim durnym odpowiedziom pozdrawiam

Glupie to sa pytania.

Wiecie mam problem z konsola. Jak ja odpalam to ten dzwiek "pikniecie" raz jest glosne, a raz cichsze. Tez tak macie? Bo nie wiem czy do serwisu konsoli nie wyslac?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to zamiast pisac normalne posty, to musicie robić z ludzi debili? forum schodzi coraz bardziej na psy... właśnie dzięki takim durnym odpowiedziom pozdrawiam

 

Nie ekscytuj się tak. Na głupie pytania są głupie odpowiedzi. Tak ten świat jest zbudowany.

 

 

Meanvhile.... Czas na aktualizację:

 

The Evolution of QQ

1. Konsola grzeje się bardziej w pionie!

2. Konsola jest z Chin a nie z Japonii!

3. Konsola hałasuje!

4. Konsola ma nierówno wybarwioną obudowę!

5. Konsola a w zasadzie pad, ma słabą gumkę, która pęka.

6. Nóżka psuje napęd.

 

7. Plastik strzela.

 

8. cdn...

 

 

Co będzie następnego? Strach pomyśleć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli raz masz głosniej a raz ciszej to wyślij do serwisu, normalna odpowiedź,a nie robienie sobie jaj zrozumiałeś?

@kill to tylko obrazuje jak nasza konsola jest źle wykonana i tyle na ten temat.

Edytowane przez rafcio007
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktos miał faktycznie problem z konsolą i chciałby poczytać coś wartościowego w tym topicu to wymiękł po dwóch stronach.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Czytając wcześniejsze posty aż strach teraz cokolwiek napisać o problemach :). Zaryzykuje jednak, raz się żyje - otóż mam problem z wysyłaniem filmów na facebooka. Każdy film muszę wysyłac po dwa razy, pierwszy raz wszysko  idzie ok, film wysłano, ale na FB go nie ma, znika gdzieś w bezkresnym internecie. Natomiat drugi raz wszysko jest juz ok do samego końca tj. film pojawia się na FB. Wysłałem juz w ten sposób kilkanaście filmów, każdy po dwa razy. Dodam, że zrzuty  idą za pierwszym razem. Zna ktoś na to sposób? Byłbym wdzieczny, pozdrawiam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprzednie kilka stron nasuwa pewne spostrzeżenia: 

 

1. Temat powinien być zamknięty, ponieważ niektórzy użytkownicy czują nagły ból w doopie jak ktoś napisze z problemem i trzeba coś konstruktywnego odpisać.

2. Przegrzewanie się konsoli w okresie zimowym oraz wszelakie cuda jakie trzeba robić by zniwelować błędy konstrukcyjne jest tematem tabu i mitem 'bo mi się nie przegrzewa i u mnie wręcz chłodzi biurko a wentylator to mi się może z raz w ogóle włączył'. Ciekawe co będzie, jak termometry w cieniu wskażą 35 stopni. PS4 on fire?

3. Ślamazarna obsługa wszystkich klientów przez niejaką firmę PRAM i krytyka takowej jest zakazana 'bo nie marudź tylko stój w kolejce, btw moja konsola chodzi więc Idc'.Mieszkamy w Polsce, możemy być dymani i traktowani jak ludność drugiej kategorii.

4. Nazwali ludzi nolife'ami a sami pewnie w trakcie pracy, bądź życia rodzinnego postanowili 'dla beki' porobić sobie podstawki z nakrętek i takowe pofotografować i jeszcze wrzucić na forum.

 

Ergo, kolejne konstruktywne polskie forum, do którego trzeba nader wiele cierpliwości.

 

A, i jeszcze banują na 14 dni za napisanie prawdy bądź skrytykowanie bożyszcze narodu moderatora jednego z drugim - ale to tak na marginesie.

 

 

@kolega wyżej,

 

pozostaje Ci czekać na lepsze wersje softu. U mnie nieraz nie zgrywa gameplayów mimo dwukrtonego wciśnięcia Share, czasem też nie wysyła na FB.

 

Takie są złe strony premierowego sprzętu. Nie wszystko chodzi jak należy u wszystkich.

Edytowane przez Qrdel
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprzednie kilka stron nasuwa pewne spostrzeżenia: 

 

1. Temat powinien być zamknięty, ponieważ niektórzy użytkownicy czują nagły ból w doopie jak ktoś napisze z problemem i trzeba coś konstruktywnego odpisać.

2. Przegrzewanie się konsoli w okresie zimowym oraz wszelakie cuda jakie trzeba robić by zniwelować błędy konstrukcyjne jest tematem tabu i mitem 'bo mi się nie przegrzewa i u mnie wręcz chłodzi biurko a wentylator to mi się może z raz w ogóle włączył'. Ciekawe co będzie, jak termometry w cieniu wskażą 35 stopni. PS4 on fire?

3. Ślamazarna obsługa wszystkich klientów przez niejaką firmę PRAM i krytyka takowej jest zakazana 'bo nie marudź tylko stój w kolejce, btw moja konsola chodzi więc Idc'.Mieszkamy w Polsce, możemy być dymani i traktowani jak ludność drugiej kategorii.

4. Nazwali ludzi nolife'ami a sami pewnie w trakcie pracy, bądź życia rodzinnego postanowili 'dla beki' porobić sobie podstawki z nakrętek i takowe pofotografować i jeszcze wrzucić na forum.

 

Ergo, kolejne konstruktywne polskie forum, do którego trzeba nader wiele cierpliwości.

 

A, i jeszcze banują na 14 dni za napisanie prawdy bądź skrytykowanie bożyszcze narodu moderatora jednego z drugim - ale to tak na marginesie.

 

 

@kolega wyżej,

 

pozostaje Ci czekać na lepsze wersje softu. U mnie nieraz nie zgrywa gameplayów mimo dwukrtonego wciśnięcia Share, czasem też nie wysyła na FB.

 

Takie są złe strony premierowego sprzętu. Nie wszystko chodzi jak należy u wszystkich.

 

Parafrazuejsz lub wręcz cytujesz moje posty więc poczuwam się do tego żeby się odnieść do Twojej wypowiedzi. 

 

1> Zgadzam się z Tobą. Uważam że powinno być to samo co w temacie poświęconym PS4 - zamknięty i moderowany. ...i osoba na etat do czytania całego tego crapu.

 

2> Widać duży rozstrzał w jakości wykonania konsoli.Co będzie w lecie? Strach się bać i uważam że wtedy dopiero tutaj się zrobi niezły burdel jeżeli zmiana temperatury będzie miała wpływ na grzanie się konsoli  (uwaga, to jeszcze nie jest sprawdzone - w PS3 tak było więc w PS4 też musi tak być -  więc oficjalnie można zacząć panikować)

 

3> Ja tylko pisałem to co widziałem w wypowiedziach innych użytkowników wysyłających konsole do PRAM któzy konsoli spodziewali się po nowym roku a jeszcze we wtorek rano dostawali sprzęt żeby wieczorem spokojnie siąść do wigilii. Sam pracuję w środowisku obsługi klienta i wiem mniej więcej jak to działa i że po statusie głównie nic się nie dowiemy, ale lepiej napieprzać na PRAM tak dla zasady bo, jak mamy przyjęte 14 dni to przecież powinien być to jeden dzień bo wiemy lepiej jak to powinno być załatwione i to przecież jest dymanie użytkowników? Pewne rzeczy niestety trwają chociażby dla samej papierkowej roboty. Przyjmijmy hipotezę: Załatwiamy wszystko "na gębę" - konsola nie jest nigdzie zarejestrowana - ginie albo jest wysłana do kogoś innego - do kogo wtedy pretensje? Oczywiście do PRAMu ;)

 

4> Nawet nie wiesz ile mojej córce sprawiła radości ta podstawka z nakrętek. Proces zbierania, tworzenia, robienia zdjęć. - Tato po co ci te nakrętki? - Będziesz wiercił dziury? - Mogę ci pomóc podłożyć pod konsolę? - A te nowe dziurki to po to żeby można było je łączyć w inne kształty? Zdjęcia poszły bo była o nie prośba na forum, która zmotywowała mnie do dokończenia szatańskiego dzieła. :D

 

...do forum i użytkowników trzeba mieć mnóstwo cierpliwości. Przeczytaj na spokojnie ten temat i odpowiedz sobie na pytanie "Ile tak na prawdę z tego wszystkiego jest realnych problemów?" Większość tego wszystkiego to albo panika albo niedojrzałość użytkowników.

"...bo moja konsola raz się zawiesiła. Wybuchnie?"

 

Konsola jest nie dopracowana. Posiada wiele problemów ale bądźmy rozsądni. Są problemy realne i problemy które sami sobie tworzymy.

Moja konsola wchodzi czasem w duże wibracje przy rozkręcaniu się płyty. Problem? Nie. Wina podłoża - o dziwo wspomniane "podkładki z nakrętek, filcu i patyczków do uszu"  niwelują wibracje więc może zacznę ich używać? ;) 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na każdym boardzie tak i tu zdarzają się ludzie panikujący na każdy najdrobniejszy nawet mezalians w pracy ich sprzętu. Nie trzeba jednak robić sobie z tego polewki a na paru ostatnich stronach to głównie tak wyglądało. 

Dla mnie ta cała opcja z nakrętkami i Wasza zlewka w tego jako całości jest co najmniej dyskusyjna. Zaiste, nie chcę ani nie zamierzam wnikać w to jak i po co się w to bawiliście, i z kim, forma przekazu i nieustanne nabijanie się z ludzi którzy cośkolwiek pod sprzęt podkładają sama w sobie woła o pomstę do nieba. Tym bardziej, ze jak piszesz i u Ciebie to dużo zmienia. Jeżeli coś ma wbudowany zasilacz, który sam z siebie nagrzewa się podczas pracy - w dodatku ktoś zaprojektował to coś, by wiało gorącem w podłoże za nim umiejscowione - co złego jest w podniesieniu tego sprzętu o pare centymetrów żeby plastik od dołu mógł spokojnie oddawać ciepło i nie nagrzewać przy tym reszty blatu? Od dawna tak robię ze swoimi konsolami bo zwykle nie mam miejsca by je stawiać w punktach mocnej wymiany powietrza np. balkon-drzwi wejśćiowe do pokoju.

 

PRAM to temat na osobną dyskusją. Jak dla mnie jest to serwis porażka, kilka razy reklamowałem u nich swoje i nieswoje sprzęty i podejśćie do klienta, mocno niedziałający website, termin oczekiwania oraz traktowanie każdego dzwoniącego interesanta jak szkodnika - mimo że moje pytania były nader konstruktywne - nie przystoi firmie serwisującej sprzęt takiego giganta jak SONY. I dziwi mnie, że SONY nie zdecyduje się na nowy przetarg i zmianę serwisu. Sam wysłałem kilka pism z zażaleniami na terminy pracy oraz obsługę. Ile można wymieniać panel startowy w PS3 Slim? Godzinę? Dwie? Nie, 20 dni roboczych z wysyłkami. Bo 'wprowadzanie do bazy danych'. I nie pisz proszę, że to tyle trwa bo wklepanie numeru seryjnego sprzętu, przekatalogowanie z opisem usterki i wydruk protokołu dla średnio rozgarniętego człowieka to maks kilkanaście minut. Wymiana GOTOWYCH podzespołów to nie jakaś kosmiczna technologia NASA tylko automatyzm poparty instrukcją obsługi i schematami pracy.

 

EOT.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo coś na temat czytania na PS4 nośników typu pendrive? Kupiłem wczoraj konsolę, i bardzo się zdziwiłem że po podłączeniu pendrive nie można zobaczyć nigdzie jego zawartości, co uniemożliwia np słuchanie muzyki czy oglądanie filmów na konsoli. Tego nie będzie już wgl czy może jakaś aktualizacja ma wyjść o której nie wiem? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie ma odtwarzania własnych filmów czy słuchania własnej muzyki. Ma być obsługa MP3 oraz DLNA. Czy będzie można oglądać własne filmy z dysku zewnętrznego? Tego nie wiadomo. Pendrive obecnie można użyć do zorbienia kopii zapasowej zapisów stanu gry czy update/reinstalację softu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ne mieliscie problemu z wejsciem do playstation store? No ja nie moge - pisze Siec jest niedostepna , sprawdz polaczenie sieciowe... Internet w konsoli dziala poprawnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Norma, nie wiem czy to problem softu czy samego sklepu ale u mnie rzadko kiedy PSN działa w 100% poprawnie na PS4. Ba, trójka mnie jeszcze nei zawdiodła pod tym kątem a w tym samym momencie odpalona 4 nie może się zalogować i pobrać całego tego społecznościowego szajsu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i zaczęło się, mam problem z konsolą, wczoraj w nocy sama z siebie wysuneła płytę, dzisiaj odpalam konsolę chce włożyć płytę i nic blokada, konsola działa, ale co chwilę napęd sprawdza czy nie ma płyty w środku, i tak w kółko, płyty włożyć nie mogę, konsola mieli napęd...... i tyle, wie ktoś co z tym fantem zrobić? Chyba zostaje po prostu serwis Sony

dokładnie problem taki jak opisany tutaj :) 
http://www.miastogier.pl/wiki,strona-232,playstation_4_nie_chce_przyjac_lub_wysunac_plyty.html

Edytowane przez rafcio007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna opcja do spróbowania to postawienie konsoli w pionie. Gdzies sie przewinęło że podobnie do xBone ludziom pomaga uderzeie w konsolę jak stary telewizor lub obrócenie jej "do góry nogami". Jeżeli domowe szamańskie metody nie pomogą, to trzeba wysłać konsolę do osławionego PRAMu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety nic nie pomaga, zostaje tylko serwis, jutro oddam do rtv euro agd w ramach rękojmi :)

 

Mały update... konsola znowu łyka płyty... no nic zobaczę czy to po prostu jakiś jednorazowy wybryk czy coś większego, jak będzie się powtarzać to oddam konsolkę

Edytowane przez rafcio007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

A, i jeszcze banują na 14 dni za napisanie prawdy bądź skrytykowanie bożyszcze narodu moderatora jednego z drugim - ale to tak na marginesie.

 

A jak nie zbanują to straszą banem. Ewentualnie usuną post w których ośmieszyć moderatora i zostawią swój z groźbą że jak odpowiesz to będzie ban na IP...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak nie zbanują to straszą banem. Ewentualnie usuną post w których ośmieszyć moderatora i zostawią swój z groźbą że jak odpowiesz to będzie ban na IP...

 

masz warna za offtop :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety nic nie pomaga, zostaje tylko serwis, jutro oddam do rtv euro agd w ramach rękojmi :)

Mały update... konsola znowu łyka płyty... no nic zobaczę czy to po prostu jakiś jednorazowy wybryk czy coś większego, jak będzie się powtarzać to oddam konsolkę

Po pierwsze problem napewno pojawi sie znowu. U mnie po prawie tygodniu zaczęła znowu płuc płytami.

Po drugie odradzam reklamowanie konsoli w sklepie. Szanse, ze wymienia od ręki są małe. Lepiej i szybciej będzie odesłać konsole do PRAMu. Moja konsola została wymieniona i po tygodniu miałem nowa u siebie.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×