Skocz do zawartości
Drozda

Jaką grę wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, poszukuje gry na szybki relaks - mam wolne 30 minut, siadam i pykam. 

z FPSów myślałem nad nowym CODem

Może jakieś wyścigi DriveClub jest taka grą? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka, poszukuje gry na szybki relaks - mam wolne 30 minut, siadam i pykam. 

z FPSów myślałem nad nowym CODem

Może jakieś wyścigi DriveClub jest taka grą? 

 

Rocket League - jest idealna szybkie mecze, mega fun, a i troche trzeba skilla nabyc - niestety ma jeden problem - syndrom jeszcze jednego meczyku przeciez czasomierz odmierza tylko 5 minut.

 

DriveClub - mozna tak traktowac, ale tutaj trzeba polubic model jazdy, ja np jestem z nim srednio niekompatybilny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka, poszukuje gry na szybki relaks - mam wolne 30 minut, siadam i pykam. 

z FPSów myślałem nad nowym CODem

Może jakieś wyścigi DriveClub jest taka grą? 

Panie...Driveclub to złodziej czasu. Znam sporo osób w to grających, ale nie znam nikogo kto "nie" kupił season passa. Tam jest syndrom jeszcze jednego razu i jeszcze jednego wyzwania. Razem z motorami masz chyba jakieś 1200 challangey. Szybko to działa i jest spore zróżnicowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka, poszukuje gry na szybki relaks - mam wolne 30 minut, siadam i pykam.

z FPSów myślałem nad nowym CODem

Może jakieś wyścigi DriveClub jest taka grą?

Ściągnij se darmowe kulki, będziesz miał grę na kilka minut.

Mowa o Gems of War :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem ja ją odpaliłem żeby zobaczyć co to jest i patrzyłem tak przez 3h :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka, poszukuje gry na szybki relaks - mam wolne 30 minut, siadam i pykam. 

z FPSów myślałem nad nowym CODem

Może jakieś wyścigi DriveClub jest taka grą? 

 

SW: BF zapowiada sie wlasnie na takie casualowe granie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieny za pomoc. SW dałem zlecenie dziewczynie aby na święta kupiła, ale powoli zastanawiam się czy warto.

Także zostaje mi Rocket League lub DriveClub :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie gry polecacie na dwie osoby oprócz Little Big planet 3 ? Kierowałbym się raczej w tytuły mniej hardkorowe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieny za pomoc. SW dałem zlecenie dziewczynie aby na święta kupiła, ale powoli zastanawiam się czy warto.

Także zostaje mi Rocket League lub DriveClub :)

 

Byl tez  jakis free to play bilard na PS4.

Sam nie probowalem, ale to moze byc tez jakas alternatywa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie gry polecacie na dwie osoby oprócz Little Big planet 3 ? Kierowałbym się raczej w tytuły mniej hardkorowe :)

 

Lara Croft and the Temple of Osiris, była swego czasu w plusie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie gry polecacie na dwie osoby oprócz Little Big planet 3 ? Kierowałbym się raczej w tytuły mniej hardkorowe :)

Rayman Legends 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest na ten moment najlepsza strzelanka na PS4? Ważne by serwery działały bez większych zakłóceń no i żeby było na nich dużo ludzi. Pytam głównie pod tryb online a nie pod kampanię :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ze strzelanek ja mogę polecić COD:BO3 dawno bowiem nie widziałem tak wciągającego multi, serwery działają bdb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest na ten moment najlepsza strzelanka na PS4? Ważne by serwery działały bez większych zakłóceń no i żeby było na nich dużo ludzi. Pytam głównie pod tryb online a nie pod kampanię :)

Ja do dziś pykam sobie w multi w Killzone Shadow Fall. Multi totalnie skillowe. Ceny gry teraz w pudełku jest śmieszna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest na ten moment najlepsza strzelanka na PS4? Ważne by serwery działały bez większych zakłóceń no i żeby było na nich dużo ludzi. Pytam głównie pod tryb online a nie pod kampanię :)

A ja właśnie spytam pod kątem fabularnym. Ostatnio mam ochotę na jakiegoś fpsa ale właśnie żeby pograć na singlu.

 

 

I do tego chciałbym spytać się o jakąś grę z systemem walki na wzór Monster Hunter czy God Eater, trochę mniej Dragons Dogmy (wątpię, żeby na ps4 powstała z gra z możliwością wspinania się po przeciwnikach :D ). Chodzi mi o walki z wielkimi przeciwnikami wykorzystując ich słabe punkty, najlepiej RPG :) Jest coś takiego na "czwórce"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie spytam pod kątem fabularnym. Ostatnio mam ochotę na jakiegoś fpsa ale właśnie żeby pograć na singlu.

 

 

na pewno warto Killzone SF jak i zeszłoroczny COD:Adwanced Warfare - choć w COD singiel nie jest zbyt długi to trzymał jako taki poziom i był przyjemny ;p

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie spytam pod kątem fabularnym. Ostatnio mam ochotę na jakiegoś fpsa ale właśnie żeby pograć na singlu.

I do tego chciałbym spytać się o jakąś grę z systemem walki na wzór Monster Hunter czy God Eater, trochę mniej Dragons Dogmy (wątpię, żeby na ps4 powstała z gra z możliwością wspinania się po przeciwnikach :D ). Chodzi mi o walki z wielkimi przeciwnikami wykorzystując ich słabe punkty, najlepiej RPG :) Jest coś takiego na "czwórce"?

Co do gry podobnek do MH to toukiden: kiwami. Dobra gra. Byla przeceniona moze nadal jest.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie spytam pod kątem fabularnym. Ostatnio mam ochotę na jakiegoś fpsa ale właśnie żeby pograć na singlu.

 

 

I do tego chciałbym spytać się o jakąś grę z systemem walki na wzór Monster Hunter czy God Eater, trochę mniej Dragons Dogmy (wątpię, żeby na ps4 powstała z gra z możliwością wspinania się po przeciwnikach :biggrin: ). Chodzi mi o walki z wielkimi przeciwnikami wykorzystując ich słabe punkty, najlepiej RPG :) Jest coś takiego na "czwórce"?

 

No z tymi dobrymi singlowymi fps-ami jest dość cienko. Tanio wyrwiesz składankę Metro (mechanika drewniana, ale nadrabia klimatem), ludzie też lubują się w nowym Wolfensteinie (choć mi średnio podszedł).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie spytam pod kątem fabularnym. Ostatnio mam ochotę na jakiegoś fpsa ale właśnie żeby pograć na singlu.

 

Metro:LL klimatem mnie powalilo juz na PS3 i pewnie kupie Metro Redux z gdzie sa obie czesci, cene ma przyzwoita.

Z innych to ja od siebie polecilbym wolfa mam 2 pelne przejscia, plus dobijanie znajdziek wybierajac rozdzialy, a teraz jade po platynke z pucharkami za poziomy trudnosci - a ja zazwyczaj leje na pucharki i te zbieram w grach ktore mnie czyms urzekly. Wolf nie jest idealny ale jest tylko singlowy i jest moim zdaniem wart uwagi.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samowki sprawdz sobie demko Toukiden Kiwami, powinna Ci gra podejść.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W najbliższym czasie chciałbym sobie kupić jakąś scigałkę - stąd pytanie NFS czy Crew Wild Run?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W najbliższym czasie chciałbym sobie kupić jakąś scigałkę - stąd pytanie NFS czy Crew Wild Run?

  NFS ostatni raczej jeśli koniecznie z tych 2. 

Rozważ też project cars z PSS USA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W najbliższym czasie chciałbym sobie kupić jakąś scigałkę - stąd pytanie NFS czy Crew Wild Run?

NFS ogralem bete, The Crew beta na PieCu + demo z PSS. 

 

Jesli chodzi o The Crew - sprawdz demo jak tobie podejdzie masz taka mozliwosc korzystaj. jako luzna gra z arkadowym modelem, roznorodnoscia ale nie pozbawiona bolaczek jest ok - w promocji widzialem pudelka po 69pln (np tutaj: http://konsoleigry.pl/gry-na-ps4/1986-the-crew-pl-ps4-3307215748947.html)co stanowi male ryzyko finansowe. Przyznam ze jak jeszcze spadnie z ceny rozwaze zakup. Niestety ni jak mimo obslugi kierownicy nie moglem ustawic tego zeby jazda na kierownicy dawala mi frajde na padzie i wszystkie asysty on - jezdzilo sie bardzo przyjemnie. 

 

NFS - gra mniejsza, dobra, na plus modyfikacje, choc ogolnie mialem wrazenei ze to grind na droga fure a potem walka z wyzwaniami, i ostro gumowych gaci przeciwnikow ktorzy nas doganiaja niezaleznie od tego jak jedziemy. 

 

Wybor wiec raczej slaby jesli mialbym teraz brac ktoras z tych gier bralbym tansza. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W najbliższym czasie chciałbym sobie kupić jakąś scigałkę - stąd pytanie NFS czy Crew Wild Run?

DriveClub :) Cała reszta to tylko popłuczyny przy tej grze :)

Jeśli już ograłeś, to od The Crew trzymaj się z daleka, takiego pasztetu dawno nie widziałem. Na NFS szkoda by mi kasy było szczerze mówiąc.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×