Skocz do zawartości
Drozda

Jaką grę wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Fakty, mam wszystkie części gta cyfrowo na ps3, to jakieś nie porozumienie że jestem zmuszony znowu płacić za te gry, ale cóż zapewne je kupię ale nie za takie pieniądze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo lubię Vice City, ale 63 zł? Ktoś tu na głowę upadł.

 

Żerowanie na sentymencie - ot co.

 

Po czesci to samo tyczy sie remasterow, HD Classics itd. Choc tutaj dochodzi jeszcze jedna rzecz a wiec gracze ktorzy wczesniej nie grali, zawsze lepiej sprzedac produkt 2 razy niz raz i wykorzystac to ze ma sie prawa do marrki.

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jednak padlo na sw battlefront :biggrin: nie zaluje :biggrin: z season passem na przyszlosc

Edytowane przez Carrvine

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The order 1886 czy DMC Definitive Edition co byście wybrali i dlaczego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The order 1886 czy DMC Definitive Edition co byście wybrali i dlaczego?

 

Tos zapodal.

 

DmC ogralem na PS3 dzieki PS+ i  bawilem sie dobrze, w wypadku PS4 podciagnieto to i owo nigdy nie gralem w zadnego devil may cry'a wczesniej.

TO1886 kupilem na jakiejs promocji ogralem i czym predzej probowalem to wymienic na cokolwiek - ta gra sama do konca nie czym chce byc, gunplay akceptowalny ale nic ponadto, historia OK ale nic ponadto, calosc moze byc ale nic ponadto.

Wiec zalezy czy chcesz ograc EXa na PS4 czy kotleta czy wolisz cos co wyglada naprawde ladnie czy moze raczej gameplay.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gunplay ok - ale nic ponadto.

Historia ok - ale nic ponadto.

Całość ok - ale nic ponadto.

???

To co jeszcze byś chciał? Frytki do tego? :-)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gunplay ok - ale nic ponadto.

Historia ok - ale nic ponadto.

Całość ok - ale nic ponadto.

???

To co jeszcze byś chciał? Frytki do tego? :-)

 

Akceptowalny to nie to samo co ok to po pierwsze, po drugie calosc "moze byc" (to takie 6/10).

 

Chodzi o to ze ta gra niczym mnie nie porwala, przeszedlem raz i nawet nie chcialo  mi sie znajdziek dobijac nie chcialo mi sie jej drugi raz odpalac.

Dla porownania Wolfa:TNO (mimo paru minusow) przeszedlem w pelni 3 razy + chapter select do znajdziek. I bawilem sie swietnie za kazdym razem.

 

Chcesz wiedziec wiecej na temat tego co mysle o TO1886 odsylam do watku.

Edytowane przez MagEllan
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tos zapodal.

 

DmC ogralem na PS3 dzieki PS+ i  bawilem sie dobrze, w wypadku PS4 podciagnieto to i owo nigdy nie gralem w zadnego devil may cry'a wczesniej.

TO1886 kupilem na jakiejs promocji ogralem i czym predzej probowalem to wymienic na cokolwiek - ta gra sama do konca nie czym chce byc, gunplay akceptowalny ale nic ponadto, historia OK ale nic ponadto, calosc moze byc ale nic ponadto.

Wiec zalezy czy chcesz ograc EXa na PS4 czy kotleta czy wolisz cos co wyglada naprawde ladnie czy moze raczej gameplay.

 

Raczej zależy mi na gameplay`u oraz wiem, że to kotlet ale nie ograłem tej gry na PS3. Więc chyba zdecyduje się na DMC

Edytowane przez Patrykos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam planuje zakup jednej z wymienionych gier i nie wiem która będzie najlepszą pozycją może ktoś coś doradzić ? 

Rainbow six siege 

just cause 3
SW Battlefront 

Fallout 4 

Dzięki za plusy i minusy oraz pomoc w wyborze :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Praktycznie wszystkie gry to odrębne gatunki. Co Cię najbardziej jara?

Taktyczny fps online, czysta rozpierducha na mapie, online dla casuali w świecie sw czy strzelanka z elementami rpg i bogatym craftingiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tobie ze Lubie strzelanki ostatnio dużo gram w cod black ops3 i bardzo mi się podoba, mocno się zastanawiam nad tym rainbow six tylko nie wiem czy się nie znudzi i czy nie będzie mi ciężko bo w call of duty jest rozpierducha a w tym rainbow six to jednak taktycznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są dwie różne gry i bez ekipy raczej w Rainbow nie pograsz. Randomy to jak zawsze, syf i burdel. Jak chcesz strzelać i się nie denerwować to Fallout 4, innej opcji nie ma.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko wiecie moze o jakiejs grze z split screenem lub dwa pady jeden tv na ps4. Szukalem i znalazlem tylko takie ze tak powiem dla dzieci mam juz lbp3 i raymana z checia kupil bym jakas samochodowke. Wiecie cos jezeli nie ma to moze ma ktos info kiedy sie cos pojawi i czy w ogole

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie samochody ale moze diablo?

Wysłane z mojego SM-G386F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Star Wars Battlefront, Diablo III, gierki z Plusa na ten i poprzedni miesiąc też mają co-op kanapowy.
O samochodówce niestety nie słyszalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Diablo ograne nie wiedzialem ze stars wars ma kanapowy coop. Ale niestety odpada szukam czegos latwego bede gral z moja luba wiec musi byc cos przy czym sie nie zniecheci lubila gran turismo na ps3 myslalem ze znajde cos pidobnego na ps4 ale nie ma. Ma cie cos jeszcze moze do polecenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Probowalem ale nie podeszlo spoko dzieki za pomoc widze ze jak na razie coop kanapowy troche jest olany przez tworcow

 

No niestety. Spróbuj coś wyłuskać w indykach, może znajdziesz jakąś grę, w której split screen to cześć zabawy. Od siebie dodam jeszcze też Magicka 2 (możliwe, że padła ta propozycja), albo gry z serii LEGO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko wiecie moze o jakiejs grze z split screenem lub dwa pady jeden tv na ps4. Szukalem i znalazlem tylko takie ze tak powiem dla dzieci mam juz lbp3 i raymana z checia kupil bym jakas samochodowke. Wiecie cos jezeli nie ma to moze ma ktos info kiedy sie cos pojawi i czy w ogole

Borderlands The Handsome Collection.

Tyle grania, że będziecie rzygać tą grą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×