Skocz do zawartości
Patricko

Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, dla tego życzę Ci w tym powodzenia.

Jak byś spróbował reklamować na wadliwy produkt to byś dostał odpowiedź że działa jak należy ;)

 

Napisz co wywalczyłeś.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde jak czytam to nie ma żadnych słuchawek wartych zakupu w cenie 400zł ... dramat

Oczywiście, że są.

Juz dawno pisałem, że TB powinno się unikać jak ognia. Zanim zaczęły pękać ludziom^^ to zwykły bubel co czuć po wzięciu do rąk.

Jeśli chcesz dobrze wykonane słuchawki bezprzewodowe plus dźwięk stereo który deklasuje TB kup Afterglow za 300-400 PLN.

Zanim kupiłem słuchawki przeczytałem setki stron anglojęzycznych, oglądałem masę recenzji i słuchawkami Afterglow wszyscy byli zachwyceni.

Tutaj swego czasu było centrum fanboyostwa tego chłamu zwanego Turtle Beach.

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam jakiś bezprzewodowych słuchawek z wyższej półki. Obecnie posiadam Trittony Ax pro i sony gold. Najlepiej coś sprawdzonego i   bezprzewodowego cenowo między 500 -1100 zł co polecacie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swoje H Wireless dostałem tanio bo za 800 zł.

Chwalę sobie bardzo.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

No to sprawdziłem:

1. Słuchawki przy włączonym mikrofonie buczą, na tyle głośno, że jest to uciążliwe. Przy wyłączonym jest ok, niezależnie od tego czy sam mikrofon jest podłączony czy nie.

Wszystkie tak mają - nie zareklamujesz na to słuchawek. 

 

2. Te pyknięcia przy włączaniu/wyłączaniu i mutowaniu mikrofonu - do przeżycia, ale irytujące, imho nie powinno jednak występować.

 

Wszystkie tak mają - nie zareklamujesz na to słuchawek. 

 

3. Gwóźdź programu - pokrętło do ustawiania głośności gry nie działa w ogóle, to do głośności czatu ustawia wszystko.

Sprawdź ustawienia konsoli - jeżeli wszystko robisz pokrętłem od czatu to znaczy że dźwięk masz puszczony "przez słuchawki" a nie słuchawki czat a optyk gra. Grasz na stereo a nie na 5.1 ;) Nie jest to wina słuchawek a użytkownika.

 

4. Bonus - przy podłączeniu do telefonu buczą tak, że korzystać się oczywiście nie da.

Zmień kabel lub telefon. Nie jest to wina słuchawek tylko połączenia.

Jutro idą do reklamacji.

Powodzenia!!

 

Madithon nie skarży się na zakłócenia.

Zareklamuje je po prostu w redcoonie, do TB nie ma sensu pisać, tym bardzie jeszcze płacić za wysyłkę gdzieś daleko.

 

 

@TrueGrand gdzie polecałbyś kupić te Aftreglowy, bo z tego co widzę to w Polsce nie są dostępne.

Naprawdę w Goldach nie występują niskie tony :0 ?

Edytowane przez JacaC8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam więcej basu w Goldach jak wyłączę Virtual 7.1.

Nieźle te Goldy potrafią pękać. Byłem ciągle pewny, że tylko Pulsy pękają. Całe życie w kłamstwie. Kurde, że sprzedają takie buble.... Po kiego ch*ja wymyślają takie dziadowskie zawiasy...

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Wszebor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kolego, jeśli na Ceneo nie znajdziesz to Amazon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie za polecenie słuchawek a z tego co widzę to Wireless H są pod PS3 pod PS4 też działają ? zależy mi na w miare dobrym basie nie takim jak w goldach. 

 

Co do buczenia mikrofonu jak wyżej czytam To ja miałem takie coś w Trittonach AX pro ciągle zamiast mnie było słychać buczenie

znalazłem taki filmik na necie i miałem dokładnie to samo Zwierała mi się masa zrobiłem tak jak na filmiku i mam spokój

 

 

A co do pękania zawiasów w słuchawkach goldach, to też mam pęknięty zawias w nich, poszedł po niecałym roku, a na dodatek niedawno siadł mi nadajnik USB. 

Obecnie żona używa ich do kompa na kablu jack i z poklejonym zawiasem.

Edytowane przez marko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Steelseeies H Wireless są do wszystkiego.

Jedynie Xboxy trzeba kablem do pada dla chatu podpiąć.

Używam z 2, 3 urządzeniami na raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że są.

Juz dawno pisałem, że TB powinno się unikać jak ognia. Zanim zaczęły pękać ludziom^^ to zwykły bubel co czuć po wzięciu do rąk.

Jeśli chcesz dobrze wykonane słuchawki bezprzewodowe plus dźwięk stereo który deklasuje TB kup Afterglow za 300-400 PLN.

Zanim kupiłem słuchawki przeczytałem setki stron anglojęzycznych, oglądałem masę recenzji i słuchawkami Afterglow wszyscy byli zachwyceni.

Tutaj swego czasu było centrum fanboyostwa tego chłamu zwanego Turtle Beach.

Chodzi Ci o te Afterglow Wireless Headset - Kral?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to chyba zaryzykuje i zamówię z Amazona ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio, te słuchawki jak to wszędzie mówili mają amazing sound quality :) I ogólnie dobra jakość wykonania. Nie widziałem ani jednego złego komentarza na temat tych słuchawek.

Ja miałem spory budżet na słuchawki wiec kupiłem Astro A50, ale jeśli ktoś nie ma kasy na Astro A50 albo SS Wireless H to jedynym rozsądnym wyjściem są właśnie te Afterglow.

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Afterglow Wireless Headset

one mają dongla usb czy cała szafa jak w TB ?

Jak bym je trafił to wezmę do testów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Afterglow Wireless Headset

one mają dongla usb czy cała szafa jak w TB ?

Jak bym je trafił to wezmę do testów :)

Z tego co zdążyłem wyczytać to jest tylko stick usb. Kurde mega szkoda, że nie ma ich dostępnych w Polsce, trochę poczytałem o nich i rzeczywiście zapowiadają się mega jak na słuchawki do 400 zł. Myślałem o zamówieniu na Amazon albo Ebay, ale chyba jestem zwlennikiem przymiarki słuchawek przed zakupem, no i w razie ewentualnej reklamacji wysyłka za ocean na swój koszt :/

 

Sam chciałem już kupić TB p12, ale wczoraj przymierzyłem Stealeth 400 i były średnio wygodne, a wyglądają dość podobnie. Ma ktoś z Was Steelseries siberie v2? Jak u nich z wygodą bo zacząłęm się zastanawiać czy nie lepiej dopłacić 100 - 200 zł, ale mieć mega wygodne słuchawki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz kupić na Amazon.de

Po co od razu zza oceanu.

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda, że goldy mają słaby bas?

Kurcze ciężko mi w to uwierzyć biorąc pod uwagę, że moje oryginalne słuchawki douszne od Samsung Galaxy S 5 grają spoko i bas jest dobry :D

Zastanawiam się nad Goldami ale z drugiej strony boję się, że dźwięk będzie gorszy niż na moich dousznych od SGS5 :P

Ogólnie Goldy do muzyki się nadają?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda, że goldy mają słaby bas?

Kurcze ciężko mi w to uwierzyć biorąc pod uwagę, że moje oryginalne słuchawki douszne od Samsung Galaxy S 5 grają spoko i bas jest dobry :biggrin:

Zastanawiam się nad Goldami ale z drugiej strony boję się, że dźwięk będzie gorszy niż na moich dousznych od SGS5 :P

Ogólnie Goldy do muzyki się nadają?

Zgadza się. Jest słaby. Do muzyki raczej się nie nadają wg mnie. Dlatego ja zastanawiam się nad Steelseries H Wireless. Mam w tej chwili Goldy w idealnym stanie na gwarancji z MM więc moze bede niedlugo sprzedawał to dam Ci dobra cene :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

 

To ja sobie zostanę z moimi dousznymi lepiej :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam mam Trittony pro i goldy i w goldach to w porównaniu z tymi trittonami jest 0 basu dosłownie "zero" w porównaniu do trittonów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, a można Goldy ładować ładowarką np. od Smasung galaxy S5?

Według producenta słuchawek źródło zasilania to: prąd stały 3,7 V a ładowarka S5 ma ouput 5,3V  (2.0A)

Pytam bo się nie znam na tym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem ciekawe słuchawki mnie odrzuca tylko to ich podświetlenie...ale plusem jest materiał na nausznikach ;-) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ciekawy jak wytrzymałe są te ruchome cześci bo jednak nie jest to tania zabawka a jak za pół roku mają popękać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×