Skocz do zawartości
Patricko

Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

Rekomendowane odpowiedzi

Presety są zainicjowane "out of the box" - jak klikam przycisk na nauszniku to głos w słuchawce mówi jaki jest aktualny preset i po ponownym przycisnieciu przełącza na następny.

Jak podłączysz PE do PS4, to za pomoca appki można te presety podmieniać na te, które widać na liście appki - ich jest chyba kilka więcej. Ja testowałem głównie na oryginalnym trybie SHOOTER.

 

Jeszcze gwoli ścislosci - bass impact ustawiałem na różne poziomy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W razie gdybyś miał Goldy to mam do ciebie prośbę. Moglbys sprawdzić funkcje sidetone w PE i potem porównać ja z goldami? Tam jest chyba kilka poziomów głośności z tego co się orientuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Presety są zainicjowane "out of the box" - jak klikam przycisk na nauszniku to głos w słuchawce mówi jaki jest aktualny preset i po ponownym przycisnieciu przełącza na następny.

Jak podłączysz PE do PS4, to za pomoca appki można te presety podmieniać na te, które widać na liście appki - ich jest chyba kilka więcej. Ja testowałem głównie na oryginalnym trybie SHOOTER.

 

Jeszcze gwoli ścislosci - bass impact ustawiałem na różne poziomy.

 

w trybie SHOTER bass impact jest tragiczny ale przy trybie GAME calkiem dobrze sie sprawdza w bf4.

Edytowane przez Shintokatana
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W razie gdybyś miał Goldy to mam do ciebie prośbę. Moglbys sprawdzić funkcje sidetone w PE i potem porównać ja z goldami? Tam jest chyba kilka poziomów głośności z tego co się orientuje...

2 poziomy. Pulse Elite - Działa bo dzisiaj sprawdzałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 poziomy. Pulse Elite - Działa bo dzisiaj sprawdzałem.

Dzięki Sepi. Czytałem na zagranicznych forach ze w PE ta funkcja jest zbyt cicha chyba podczas gry, ze glos jest ledwo słyszalny. Jak wygląda to u Ciebie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w trybie SHOTER bass impact jest tragiczny ale przy trybie GAME calkiem dobrze sie sprawdza w bf4.

 

Dzieki za radę, bo okazała się ona KLUCZOWA! :] W trybie GAME Bass Impact współgra z resztą i brzmi to konkretnie - bardzo duża zmiana na plus, ale nie tak miękko jak miałem nadzieję.

 

W razie gdybyś miał Goldy to mam do ciebie prośbę. Moglbys sprawdzić funkcje sidetone w PE i potem porównać ja z goldami? Tam jest chyba kilka poziomów głośności z tego co się orientuje...

 

Miałem problem z uslyszeniem siebie (kombinowalem różne tryby) i dopiero przyłożenie dłoni do ust, dmuchanie w nią i skierowanie w kierunku mikrofonu uświadomiło mi, że ten sidetone działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paradoksalnie Sidetone lepiej wyłąpuje wszelkie dźwięki otoczenia (zwłaszcza klikanie) niż nasz głos. Jest cicho, ale na tyle głośno żeby mieć "to głupie wrażenie" że się słszymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duża zaleta goldów w mojej opinii, że można je używać podczas ładowania. Niestety headset oryginalny sony który miałem na ps3 nie posiadała tej możliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kupiłem hs 2.0 i ściągnąłem hs app na ps4 i tam mogę wybrać jakieś głupoty,tylko problem w tym,ze piszę że muszę podłączyć hs.Przestawić go na 2 i mam tak i dalej nie działa.Następna sprawa jest przycisk vss kompletnie nie raguje,czy nacisne czy nie nic nie zmienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...podłączyć HS fizycznie kablem MicroUSB do konsoli. 

Przycisk VSS - powinna się zmienić ikona w powiadomieniach na konsoli.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VSS się trzyma ponad sekundę

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje sie ktos czy komputronik wysyła nowe słuchawki?? Bo na Allegro to dzierstwo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje sie ktos czy komputronik wysyła nowe słuchawki?? Bo na Allegro to dzierstwo...

Podobno jutro mają mieć dostawę do magazynu centralnego. Tak Pani Magdalena mówiła mi na czacie :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem wczoraj maila,że mają słuchawki i czekają na przelew. Dziś doszły słuchawki miałem je na głowie i dopiero dostałem maila,że wysyłają :P

Co do słuchawek- podłączyłem pod konsole wgrałem preset strzelanka i odpaliłem call of duty gohost -> trzeba nie mieć słuchu,żeby powiedzieć,że nie mają basu, no mają i to dobry. Podłączyłem dongla do lapka,włączyłem youtuba i kawałek hardwella w hd -> dudni basem :D Ja nie wiem czemu piszą,że nie ma basu??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja dostałem wczoraj maila,że mają słuchawki i czekają na przelew. Dziś doszły słuchawki miałem je na głowie i dopiero dostałem maila,że wysyłają :P

Co do słuchawek- podłączyłem pod konsole wgrałem preset strzelanka i odpaliłem call of duty gohost -> trzeba nie mieć słuchu,żeby powiedzieć,że nie mają basu, no mają i to dobry. Podłączyłem dongla do lapka,włączyłem youtuba i kawałek hardwella w hd -> dudni basem :biggrin: Ja nie wiem czemu piszą,że nie ma basu??

Może nie miałeś lepszego sprzętu na głowię z odpowiednim wyjściem. Jako HS te słuchawki się na pewno sprawdzą bardzo dobrze, ale jako słuchawki do muzyki/filmów - no way. 

Tak czy siak mam nadzieję, że będziesz zadowolony z dalszego odsłuchu :) 

Edytowane przez Starh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aplikacja na PS3 do obsługi słuchawek dostała dzisiaj update dla Goldów ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj zamówiłem w netia eMarket i już do mnie lecą jutro mam nadzieję odbiorę Goldy a w Komputroniku anulowałem zamówienie bo trochę kręcą z terminem wole dołożyć 20 zł i mieć je jutro na 100%.

Jak dotrą to dam info czy wszystko oki.

Chyba nie ma co za wiele wymagać od słuchawek za niecałe 400 zł aby spisywały się we wszystkim wyśmienicie.Oby dobrze ogarniały PS to dla mnie najważniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do jakichś lepszych słuchawek nie mogę porównać(aktualnie używałem senki hd 201). Może nie dudni jak sub z-5500/906, na których miałem okazję grać,ale komentarze "zero basu" to w moim odczuciu lekka przesada. Za tę cenę to słuchawki co najmniej dobre ;) Ja jestem zadowolony z zakupu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie miałeś lepszego sprzętu na głowię z odpowiednim wyjściem. Jako HS te słuchawki się na pewno sprawdzą bardzo dobrze, ale jako słuchawki do muzyki/filmów - no way. 

Tak czy siak mam nadzieję, że będziesz zadowolony z dalszego odsłuchu :)

 

Powiem Ci, że masz rację ale Goldy nie grają jeszcze tak źle. Zapewniam Cię, że Trittony mimo, że są prawie 2x droższe grają dużo gorzej. Oczywiście obie pary są określane jako słuchawki do grania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj laska odbiera Goldy w komputroniku. Podladuje je i wiczorkiem testowa rozmowa na skype. Jutro będą u mnie :D ale cieszę jape

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dzisiaj Goldy z komputronika i są mega! 359zł btw zamawiajcie! Ale mam pytanie co do tej aplikacji jak do hu ją znaleźć na store PS4?? Ja tam nic nie widze :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W temacie masz kilkakrotnie linka.

Na PC w sklepie od razu się wyświetli nawet bez szukania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dzisiaj laska odbiera Goldy w komputroniku. Podladuje je i wiczorkiem testowa rozmowa na skype. Jutro będą u mnie :biggrin: ale cieszę jape

rozmowa na skype wypadła korzystnie. Pierwszy raz słyszałem kobite głośno i wyraźnie i wszystkie szmery w około bo się pakowala (w innym pokoju). 

Edytowane przez bany1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Na gorąco, żona właśnie odebrała moje zamówienie internetowe na słuchawki sony gold lub jak kto woli wireless stereo headset 2.0, zamawiałem w niedziele, dziś odbiór, cena 349 zł (zakup przez stronę sklepu z odbiorem w salonie w swoim mieście).

Po pracy będę testował także mogę napisać coś więcej.

Edytowane przez szuldi82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×