Skocz do zawartości
Patricko

Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

Rekomendowane odpowiedzi

Słychać mnie dobrze, wszyscy mnie słyszą bez problemu. Tylko jest efekt "wiadra"

A wszystkie folie odkleiles?Ja jak kiedys pulsy kupilem i od razu na czat z kumplem wbilem to mowil ze ciulowo slychac i slabo jakos a potem zauwazylem ze na mikrofonie folia byla ktora tlumila dzwiek

Wysłane z mojego ALCATEL ONE TOUCH 7047D przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umm, debilne pytanie, gdzie jest mikrofon XD Patrze na nie i za cholerę nie mogę znaleźć.

Ehh starzeje się... Kiedyś bym wysmial kogoś za takie pytania, a teraz sam je zadaje XD

Edit:

Jeśli to jest ta dziurka na odwrocie lewej słuchawki to nie mam na niej żadnej folii i nie miałem od nowości. A słuchawki na bank są nowe, na pewno nie były używane, łatwo to przecież poznać. Tutaj nawet był zapach nowości :)

No chyba, że to nie mic...

Jest jeszcze jakaś dziwna mała błyszcząca kulka obok włącznika, ale nie wiem co to szczerze mówiąc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, taka mała prośba.

Jest ktoś kto ma też te Goldy 2.0 i mógłby się umówić na chat?

Chciałbym zobaczyć o co chodzi i czy to tylko u mnie. Dzisiaj nagrywalem się i rzeczywiście jest minimalny pogłos, na pewno nie ma tragedii, ale skoro na starych działało idealnie to te zwrócę póki jeszcze mogę.

Wydaje mi się, że to po prostu efekt wbudowanego mikrofonu i umiejscowienie go wewnątrz słuchawki robi swoje. Podgłaśnianie nic nie daje, dopiero jak przystawie gębę do tej dziurki to lepiej słychać, no ale wiadomo ze nie będę tak gadał :)

Mam jeszcze 4 dni, żebym mógł je zwrócić bez problemu, także jakby ktoś z takimi samymi słuchawkami mógłby mi pomóc i po prostu pogadać na chatcie to będę wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Goldy mają bardzo dobry mikrofon więc nie powinieneś mieć z tym problemu. Jedyne jakie są opcję to balans sound/chat oraz opcja sidetone, do którego jest guzik mute. Jego przytrzymanie powoduję zmiane sidetone na niski, wysoki i wyłączenie :-)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówię, próbowałem wszystkiego. Sidetony nie mają wpływu na nasz głos, to tylko po to, żeby słyszeć otoczenie. Mikrofon sam w sobie jest bardzo dobry bo łapie świetnie, ale przy tym jest ten minimalny pogłos, który mnie drażni i chyba innych też.

Dlatego mnie zastanawia jak to jest u innych posiadaczy słuchawek. Chciałbym z kimś pogadać na chatcie i zobaczyć, bo może ja rzeczywiście trafiłem wadliwe, albo coś, chociaż wątpię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Goldy 2.0 to to samo co czarno-niebieskie Pulse 2.0? Mozemy po poludniu zrobic test.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że ten wbudowany mikrofon tak ma. Już lepiej było mnie słuchać na czacie chyba w tej podstawowej słuchawczce z mikro niż w tych goldach. Ja za taką cenę raczej spodziewałem się o wiele lepszych słuchawek choć to moje pierwsze takie to nie mam porównania.

Sam siebie nie słyszę wiec nie przeszkadza mi to za bardzo ale bez jaj w słuchawkach za 400 zł nie powinno tak być.

Edytowane przez Qba6113

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zareczam, to dlatego ze nie masz porownania .. ;) Dzwiek studni i echa to dziwna sprawa i nie powinno tego byc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słychać mnie dobrze, wszyscy mnie słyszą bez problemu. Tylko jest efekt "wiadra"

A próbowałeś zdjąć wiadro? Może pomóc ;)

 

A próbowałeś tylko z PS4? Bo to też pomogłoby ewentualnie zidentyfikować źródło problemu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozesz tez nagrac filmik z komentarzem i sprawdz jak cie slychac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież dźwięk "jak z wiadra" to w Gold'ach normalka... taki to już jest mikrofon, a kto twierdzi inaczej niech wrzuci swoje nagranie z konsoli na YT i zapoda linka. 

Edytowane przez LordKrysto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i o to mi chodziło. Dzięki za potwierdzenie.

Czyli słuchawki idą do zwrotu :)

Wysłane z mojego SM-T800 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie planuję zakup tych słuchawek 2.0 i mam pytanie czy są one jakoś kompatybilne z telewizorami sony bravia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie planuję zakup tych słuchawek 2.0 i mam pytanie czy są one jakoś kompatybilne z telewizorami sony bravia ?

Jeżeli twój TV jest na andoridzie i kernel ma obsługę kart muzycznych an USB to tak.

W innym wypadku co najwyżej długi kabel minijack do TV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli twój TV jest na andoridzie i kernel ma obsługę kart muzycznych an USB to tak.

W innym wypadku co najwyżej długi kabel minijack do TV.

Mam model kdl43w807c android jest.A co do kernela to nie mam pojęcia idzie to jakoś sprawdzić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupić wysyłkowo, podpiąć, zobaczyć czy działa i ewentualnie oddać.

Nie sądzę żeby działały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupić wysyłkowo, podpiąć, zobaczyć czy działa i ewentualnie oddać.

Nie sądzę żeby działały.

Będzie trzeba tak zrobić.Jak coś dam znać czy działają.

Zamierzam je kupić bo są teraz po 50 funi w sklepie GAME.Myślę że dobra cena.

Edytowane przez lil_imik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w końcu sie zdecydowałem na Steelseries H wireless.
Przez weekend potestuje i zdam relacje, czy warte sa swojej ceny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w końcu sie zdecydowałem na Steelseries H wireless.

Przez weekend potestuje i zdam relacje, czy warte sa swojej ceny ;)

Daj daj bo ja się czaje na nie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuję pomocy, mam do wydania 1k zł na słuchawki, co byście polecili? Ze względu na wygodę preferuję bezprzewodowe. Słuchawki będą sparowane z ps4. Z tego co czytałem to Stellseries H wireless albo Sony Ds 6500 wchodzi w grę. Czy coś innego byście jeszcze polecili , albo doradzili w wyborze pomiędzy tymi dwoma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SteelSeries H Wireless albo Astro A50 w tej cenie nie ma lepszych. W ogóle nie ma lepszych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SteelSeries H Wireless albo Astro A50 w tej cenie nie ma lepszych. W ogóle nie ma lepszych.

Tb Elite 800 jeszcze sa bardzo dobre ale to wydatek juz chyba wyzej niz 1 k

Wysłane z mojego ALCATEL ONE TOUCH 7047D przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam TB za synonim kiczu. Te Elite 800 faktycznie wyglądają solidnie, ale nigdy ich w ręce nie trzymałem. Np takie Astro A50 mają wykonanie premium i dźwięk premium, mam i polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w tych Astro 50 jest w miarę fajny bas ? bo na necie ktoś narzekał że słaby Też się nad nimi zastanawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×