Skocz do zawartości
pack

Evolve

Rekomendowane odpowiedzi

Raczej szukaj gdzie indziej. Tutaj jak widzisz temat martwy.

Ja jeszcze grywam, ale tylko pc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej szukaj gdzie indziej. Tutaj jak widzisz temat martwy.

Ja jeszcze grywam, ale tylko pc.

 

Tak zauważyłem, ale nie szkodziło spróbować. Wgl moim zdaniem gra jakoś mało rozchwytywana przez polskich graczy. A szkoda, bo mi się cholernie podoba. Co prawda ogarnąłem kilku polaczków do gry, ale mimo wszystko im więcej ludzi tym lepiej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom. Ja dlatego przesiadlem sie na pc. Nie to ze tam gra wiecej ludzi, ale graja znajomi.

Moim zdaniem gra jest niedoceniana, ale to wina turtle...po co jeden sezon pass jak mozna zrobic dwa.

Gdyby te dodatki byly darmowe, duzo wiecej osob by gralo, a tak to nikt nie kupi jednej gry za cene dwoch, zeby miec wszystko dostepne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Evolve w biedrze i jakoś tak zeszło, że jeszcze nie rozpakowałem z folii nawet. Gra wygląda na filmikach bardzo ciekawie, ale kwestia czy znajdą się żywi ludzie do grania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Evolve w biedrze i jakoś tak zeszło, że jeszcze nie rozpakowałem z folii nawet. Gra wygląda na filmikach bardzo ciekawie, ale kwestia czy znajdą się żywi ludzie do grania?

 

Oj ciężko. Ja pograłem z polską ekipą chyba z 5 razy? Cóż, na serwerach hula wiatr i polaków do wspólnego szarpania ciężko znaleźć. Spróbuj po grupach społecznościowych poszukać, może kogoś znajdziesz. Ale tak jak mówię - gra umiera, nie to co GTA Online...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie na konsoli to będzie dobry ruch chociaż serwery nue będą puste. To samo mogliby zrobić twórcy Battleborna 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, ludzie w gorsze crapiszcza grają bo za darmo. Trochę osób się pewnie połakomi. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Gdyby zrobili F2P na konsoli to ta gra mogła by odżyć, bo potencjał jest ale niestety niewykorzystany..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczyło, że przeszli na model F2P i ludzie rzucili się na ten tytuł jak sępy. Na chwilę obecną jest to jeden z najchętniej ogrywanych tytułów na Steam. (pytanie tylko, jak długo ten stan się utrzyma)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, wlasnie wyczytałem na PPE, ze popularność gry wzrosła o 1200%. Spory skok ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat tutaj się nie dziwię, bo każdy chcę sprawdzić sobie co rzucają za darmo :) Tak samo ludzie robią z grami z ps plusa. Dodają do biblioteki lub pobierają mimo tego, że nawet gry nie włączą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra wrzucona w najbardziej tłustej wersji do golda ale mój hype ujemny.

 

Z trudem próbuję przebrnąć tutorial. Jeżeli Xbotowa brać ma ochotę pobiegać to razem możemy spróbować, bo samemu z randomami mi się nie chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×