Skocz do zawartości
pablos_83

Pro Evolution Soccer 2015

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem pisać właśnie jak po czasie widzi się wam myClub. 

 

Pozwolę sobie skomentować.

Z jednej strony myClub jest zły, bo nie mogę wylosować Ronaldo i mieć super mega składu w tydzień po premierze.

Z drugiej strony w online mogę grać tylko na Real i mam już dość grania przeciwko Ronaldo.

Nie przekonuje mnie ta argumentacja - albo chcę grać przeciwko koksom, albo nie.

 

Mi z kolei myClub właśnie dlatego odpowiada, że każdy mecz jest inny. Wcale mi nie zależy na tym, żeby grać samymi koksami. Taki Bale to u mnie w rezerwie siedzi bo team spirit psuje ;) I jest filtr do siły drużyny, więc jak chcę to sobie zrobię zespół  z tych niechcianych 75 ovr i będę grać z podobnymi przeciwnikami. Da się? Da.

 

pzdr

SirCycorus

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie skomentować.

Z jednej strony myClub jest zły, bo nie mogę wylosować Ronaldo i mieć super mega składu w tydzień po premierze.

Z drugiej strony w online mogę grać tylko na Real i mam już dość grania przeciwko Ronaldo.

Nie przekonuje mnie ta argumentacja - albo chcę grać przeciwko koksom, albo nie.

 

Mi z kolei myClub właśnie dlatego odpowiada, że każdy mecz jest inny. Wcale mi nie zależy na tym, żeby grać samymi koksami. Taki Bale to u mnie w rezerwie siedzi bo team spirit psuje ;) I jest filtr do siły drużyny, więc jak chcę to sobie zrobię zespół  z tych niechcianych 75 ovr i będę grać z podobnymi przeciwnikami. Da się? Da.

 

pzdr

SirCycorus

Co kto lubi. Ja nie lubię gdy buduję drużynę aż w takim stopniu przeważał przypadek. No i waluta która przecieka wręcz przez ręce. Myślisz że dlaczego najpierw grałem myClub jak potłuczony bo nie chciałem nawet się przekonywać bo byłem pewny że się gra w 90 % na real i wczeraj moje czarny sny sie sprawdzili. Ja zawsze lubiłem w pesie budować sobie swój team ale niestety w tym trybie jest za duży przypadek i bezwartościowa waluta która według mnie powaliła ten tryb. Jednak jak wydaję te ciężko rozegrane za wygrane mecze punkty to chce mieć świadomość na kogo je wydaję . Się nie dziwię że komuś się podoba ten tryb bo to naprawdę było dobrze zamierzone. Niestety po czasie doszedłem do wniosku że za dużo przypadku i szczęścia jest potrzebne w tym trybie żeby zbudować drużynę na która ma sie ochotę ale życzę dobrej zabawy bo to naprawdę wciąga i owocnych losowań bo u mnie one wyglądały tragicznie :)

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co kto lubi. Ja nie lubię gdy buduję drużynę aż w takim stopniu przeważał przypadek. No i waluta która przecieka wręcz przez ręce. Myślisz że dlaczego najpierw grałem myClub jak potłuczony bo nie chciałem nawet się przekonywać bo byłem pewny że się gra w 90 % na real i wczeraj moje czarny sny sie sprawdzili. Ja zawsze lubiłem w pesie budować sobie swój team ale niestety w tym trybie jest za duży przypadek i bezwartościowa waluta która według mnie powaliła ten tryb. Jednak jak wydaję te ciężko rozegrane za wygrane mecze punkty to chce mieć świadomość na kogo je wydaję. Niestety gdy ma za mnie system losować te ciężko zarobione GP. Się nie dziwię że komuś się podoba ten tryb bo to naprawdę było dobrze zamierzone. Niestety po czasie doszedłem do wniosku że za dużo przypadku i szczęścia jest potrzebne w tym trybie żeby zbudować druzynę na która ma sie ochotę ale życzę dobrej zabawy bo to naprawdę wciąga i owocnych losowań bo u mnie one wyglądały tragicznie :)

 

Myślę, że to naprawdę zamierzone. Bo w poprzednich PESach mnie bardzo szybko tryb MLO nudził z dwóch powodów:

1. w miarę szybko udawało się stworzyć "wymarzony" zespół i motywacja spadała

2. 90% graczy online miało takie same składy. 

 

Zdaje się jest jeszcze ten tryb offline do klubu (myCareer?) i tam można tworzyć dream team. Tyle, że nie przez granie online… (więc nie dla mnie i pewnie też nie dla Ciebie).

 

Po jakimś czasie idea myClub wydaje mi się taka (w każdym razie spróbuję zaimplementować):

1. Nie wydawać GP na top agents. To droga na skróty

2. Wydawać GP na sloty.

3. Grać i losować co 3 mecze.

4. Stworzyć co najmniej 5 różnych zespołów. Lv1, Lv2 … Lv5

 

Jak nie mam kasy na granie Lv5 to gram np. Lv3 z drużynami o podobnej sile i zarabiam kasę. Nie wiem jak rozwiążą competitions - mogłyby być tu jakieś ograniczenia. I jest coś czego nawet w FUT nie ma - skupienie się na kilku drużynach (a nie jak w FUT gdzie mało kto ma więcej jak 20 zawodników w składzie i same koksy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O 14 było jeszcze wszystko ok... Teraz gram kolejne competetion i jest znów unable....

 

Te żółtki to chyba nigdy tego nie poprawia ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to naprawdę zamierzone. Bo w poprzednich PESach mnie bardzo szybko tryb MLO nudził z dwóch powodów:

1. w miarę szybko udawało się stworzyć "wymarzony" zespół i motywacja spadała

2. 90% graczy online miało takie same składy. 

 

Zdaje się jest jeszcze ten tryb offline do klubu (myCareer?) i tam można tworzyć dream team. Tyle, że nie przez granie online… (więc nie dla mnie i pewnie też nie dla Ciebie).

 

Po jakimś czasie idea myClub wydaje mi się taka (w każdym razie spróbuję zaimplementować):

1. Nie wydawać GP na top agents. To droga na skróty

2. Wydawać GP na sloty.

3. Grać i losować co 3 mecze.

4. Stworzyć co najmniej 5 różnych zespołów. Lv1, Lv2 … Lv5

 

Jak nie mam kasy na granie Lv5 to gram np. Lv3 z drużynami o podobnej sile i zarabiam kasę. Nie wiem jak rozwiążą competitions - mogłyby być tu jakieś ograniczenia. I jest coś czego nawet w FUT nie ma - skupienie się na kilku drużynach (a nie jak w FUT gdzie mało kto ma więcej jak 20 zawodników w składzie i same koksy).

Bardzo ciekawa analiza. Z wszystkim  w sumie się zgadzam oprócz 1 najważniejszego punktu w tym punkcie dla mnie wygląda to tak: Top Agents: Wyrzucanie pieniędzy w próżnię bez dna. Gdyby nie to to dalej bym w niego grał. Po prostu dla kogoś losowanie to dobra zabawa dla mnie strata dużej ilości kasy gdzie ode mnie nic nie zależy w tym losowaniu. Po prostu jest dla mnie za mały współczynnik mojej ingerencji a za dużo losowości w tym trybie. Za duży przechył zrobili w stronę szczęścia tak to widzę. Ale jesli komuś to odpowiada to bardzo dobrze kazdy na to inaczej patrzy. Mnie za bardzo boli te wyrzucenie mamony w błoto w tych losowaniach i nie potrafię się przemóc już :)

 

A jak te competition w myClub komuś tam się w ogóle udało wejść? Może tam będą mecze za które się dostaje agentów losujących np tylko z danej drużyny np chelsea. I wtedy by to miało sens. Wtedy agent od chelsea, następny od amf i jeszcze jeden za ostatnie podanie i wtedy by wzrastała szansa na np takiego oscara a przynajmniej przypadek trafienia na niego by się bardzo ale to bardzo skrócił. Proste udało się komuś już wejść w te competition bo bym dał jeszcze jedną szansę temu myClub.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

narzekacie na te losowanie w MyClub ze nie idzie nikoo dobrego trafic :) Mi się udało Ramosa trafic wiec widocznie idzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawa analiza. Z wszystkim  w sumie się zgadzam oprócz 1 najważniejszego punktu w tym punkcie dla mnie wygląda to tak: Top Agents: Wyrzucanie pieniędzy w próżnię bez dna. Gdyby nie to to dalej bym w niego grał. 

 

Czyli w sumie zgadzasz się ze wszystkim, bo w punkcie 1 napisałem, żeby na tych top agents kasy nie wydawać :) Ja wydałem chyba ze 100k już i teraz żałuję. Losowań w sumie miałem już dobrze ponad 30, jeszcze nigdy czarna piłka nie wpadła. Nauczyłem się pokory i nie wydawania GP ;)

W sumie dzięki temu mam już całkiem ciekawy skład - 90 team spirit. Jak przerzuciłem na drugi skład z TS 70 (niemal Ci sami zawodnicy) to czuć różnicę.

 

No i masz rację z tymi competition - to potencjalnie może być właśnie najważniejszy element myCluba :) Ale i bez tech specjalnych agentów tryb spełnia moje oczekiwania.

 

Edit: L1 i :triangle: działa, ale na małej przestrzeni - nie jako long ball.

Edytowane przez Cycorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda L1+trójkąt nie działa to prawda, ale naprawili online. Grałem z gościem dzisiaj trzy mecze, z którym wcześniej nie dało się grać, teraz chodziło płynnie. Zagrałem dzisiaj okołu 10 meczyków z trzema graczami i nie uświadczyłem lagu. :biggrin:

Tylko własnie ile to będzie tak dobrze chodzić ludziom i komu jeszcze. Bo tak jak mówię ja nie narzekam na online w pesie od dawna ale jest dla mnie nie pojęte jak ludzie mogą w inne gry grac online i dostają pesa i chu.. Niema grania. To tak jakby się musiało być wybrańcem konami haha :) Oni po prostu nie potrafią zrobić porządnego online i tyle. W zaraz 2015 roku jest to niedopuszczalne. Konami to sa rasiści jednych traktują normalnie i dają grac online a innych wypychają po za nawias społeczeństwa  :) Albo trzeba zasłużyć sobie na granie online od konami ale to nie wiem jakim cudem ja od nich dostaję świetną rozgrywkę online jak co roku wieszam na nich psy za różne rzeczy :) powinni mnie tez za to ukarać a tu nic :) To chyba jedyna seria w dzisiejszym świecie gdzie ludzie musza coś dłubać przy routerach i inne cuda a to i tak nic nie daje bo po prostu jest losowanie Tobie będzie chodzić a innemu nie i chu. Całe konami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez narzekałem ze ludzie w 12 dywizji MyClub maja CR7, Riberiego itd których cieżko przykryć ale do czasu aż trafiłem czarna piłkę z Iniestą który robi niezła robotę. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się komuś już uda wejść do tego competition w myClub to zdajcie relację bo odpuściłem ten tryb z powodu tych losowań to ciągle gdzieś z tyłu głowy myślę o tym trybie. Jeśli te competition coś ułatwi w losowaniu to myślę że wrócę do tego trybu bo ten real w dywizjach to na wymioty mi się zbiera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli w sumie zgadzasz się ze wszystkim, bo w punkcie 1 napisałem, żeby na tych top agents kasy nie wydawać :) Ja wydałem chyba ze 100k już i teraz żałuję. Losowań w sumie miałem już dobrze ponad 30, jeszcze nigdy czarna piłka nie wpadła. Nauczyłem się pokory i nie wydawania GP ;)

W sumie dzięki temu mam już całkiem ciekawy skład - 90 team spirit. Jak przerzuciłem na drugi skład z TS 70 (niemal Ci sami zawodnicy) to czuć różnicę.

 

No i masz rację z tymi competition - to potencjalnie może być właśnie najważniejszy element myCluba :) Ale i bez tech specjalnych agentów tryb spełnia moje oczekiwania.

 

Edit: L1 i :triangle: działa, ale na małej przestrzeni - nie jako long ball.

Jak sie nazywa twoj nalepszy gracz w tym ciekawm skladzie? :P

Edytowane przez Zioomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O 14 było jeszcze wszystko ok... Teraz gram kolejne competetion i jest znów unable....

 

Te żółtki to chyba nigdy tego nie poprawia ;/

Postawili by dedyki, to problem by się rozwiązał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o nie mogę i ja zagrać teraz na necie. Chyba za bardzo krytykowałem konami :) i mam za swoje. Wiadomo weekend wtedy konami wyłącza serwery bo za dużo ludzie i tyle. Śmieszna, żałosna, niereformowalna firma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się komuś już uda wejść do tego competition w myClub to zdajcie relację bo odpuściłem ten tryb z powodu tych losowań to ciągle gdzieś z tyłu głowy myślę o tym trybie. Jeśli te competition coś ułatwi w losowaniu to myślę że wrócę do tego trybu bo ten real w dywizjach to na wymioty mi się zbiera.

Ja zawsze jak w to wchodze to mi wyskakuje "No competitions found." kiedy mam tam wchodzic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem swój egzemplarz ( digital Exlusive Pack) Na swoje konto.. teraz pytanie bo gdzie znajdę do odbioru dodatkową zawartość Goetzego itd?

Bo w zakładce my club w inbox nie ma nic takiego :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem swój egzemplarz ( digital Exlusive Pack) Na swoje konto.. teraz pytanie bo gdzie znajdę do odbioru dodatkową zawartość Goetzego itd?

Bo w zakładce my club w inbox nie ma nic takiego :sad:

To nie dobrze bo chyba tam to powinno być. A jak nie to wejdź w top agentów i może tam będziesz mieć losowanie team of the year i być może tam ci się uda.

 

Zioomek: u mnie też to teraz wyskakuje a wcześniej był długi komunikat że coś mam zrobić z zawodnikami i mnie nie przepuściło dlatego jesli komuś się w końcu uda tam wejść to zdajcie relacje co to jest i z czym to się je.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sie nazywa twoj nalepszy gracz w tym ciekawm skladzie? :P

Heh, Gotze (AMF) i Reus (na CF) sie łapią (z preordera).  

A poza tym to Mané (LWF 77) i Rode (DMF 78). A na bramce Fabiański :D

 

A Bale siedzi w rezerwach bo lubi grać z kontry podczas gdy ja wolę posiadanie piłki ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bale w rezerwach :D? Też bym tak chciał heheh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bale w rezerwach :biggrin:? Też bym tak chciał heheh

Na team spirit się bardziej nastawiam niż na OVR...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ vincent

 

Hm nigdzie tego nie ma. Są jeszcze jakieś inne pomysły ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm ale skąd ten kod wziąść :) żadnego kodu nie dostałem z ps store

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm ale skąd ten kod wziąść :) żadnego kodu nie dostałem z ps store

powinno ci sony lub konami na skrzynkę mailowa wysłac kod do ps store. Tak przynajmniej ludzie mówili co mieli problemy. Wtedy w ps store wpisujesz ten kod akceptujesz włączasz pesa idziesz do myClub i tam w agentach top agentach powinno czekac na ciebie 2 losowania piłkarzy z 20 uefa najlepszych. Co do goetze to nie wiem jak się go dostawało.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A przyszedłeś samouczka i zagrales jeden mecz z kompem? Bo wówczas powinna Ci się pojawić info w inbox, albo z poziomu konsoli.wejdź na ustawienia konta i historię zakupów tam powinno być napisane ze kupiłeś pes2015 oraz ze masz mały pliczek do pobrania z dlc a jak nie ma to pisz do supportu sony, bo wówczas wina leży po ich.stronie, przynajmniej tak jest na ps3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lazi wam online? U mnie dywizje i "moj klub" padly ..

Edytowane przez UniteD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×