Skocz do zawartości
pablos_83

Pro Evolution Soccer 2015

Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie jakby było usprawnione Finalne wersje zawsze sie różniły od siebie tj Winning od Pesa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekamy zobaczymy :) Ja poczekam na opinie jak działa online i jak wygląda Master Lig online. Na premierę nie kupuje ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też poczekam na opinnie i oby nie było tak że w finalnej wersji coś zepsują. Narazie jest super, gra się tak jak kiedyś, wciąga cholernie i o to chodzi. Dajcie znać czy demko na europe czymś się różni... Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też u was boczni obrońcy LO i PO w ogóle się nie włączają do akcji? Czy jest to alba z barcy czy jakiś chłystek z bilbao to niema to znaczenia zawsze  to samo stoją jak kołki i nic wiadomo gdy się ich wypuści L1+R3 to wszystko ok ale żeby coś ze własnej inicjatywy zrobili w ofensywie to niema o tym mowy. Do  poprawy to powinno iść. No chyba że należy ich przestawić prawie że do linii połowy może to coś da ktoś próbował?

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We're happy to confirm that the PES 2015 demo for PlayStation®4, Xbox One, PlayStation®3 and Xbox 360 will be released on European PSN and Xbox Live this week on September 24th. We're sorry to keep everyone in Europe waiting, we've overcome a small technical issue to bring it to you as soon as possible. We can't wait for you all to try the demo and see why PES 2015 has won so many awards this year, including the coveted, ‘Best Sports Game’ at this year's gamescom - Europe’s largest consumer event.

Thanks for your understanding and continued support, and sorry again for the delay.

PES 2015 will be released globally for PlayStation®4, Xbox One, PlayStation®3, Xbox 360 and Windows PC on November 13th, 2014

Edytowane przez Nemsik
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też u was boczni obrońcy LO i PO w ogóle się nie włączają do akcji? Czy jest to alba z barcy czy jakiś chłystek z bilbao to niema to znaczenia zawsze  to samo stoją jak kołki i nic wiadomo gdy się ich wypuści L1+R3 to wszystko ok ale żeby coś ze własnej inicjatywy zrobili w ofensywie to niema o tym mowy. Do  poprawy to powinno iść. No chyba że należy ich przestawić prawie że do linii połowy może to coś da ktoś próbował?

A zmieniałeś w ustawieniach taktyki? żeby podłączali się do akcji???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie że gramy w 2 różne gry ...to znaczy ja na ps4 a sporo osób na ps3... Dla mnie poziom grajac przeciwko realowi nie jest wcale łatwy i udało mi sie chyba tylko raz wygrać na jakieś 10 spotkań,ale może jestem słaby bardzo w ta grę... Grając natomiast przeciwko Napoli przeciwnik nie może oddac strzału i robię z nimi co chcę ,także różnica w zespołach jest spora.... Nie uważam żeby strzały były jakieś mega celne z dystansu..może na ps3 jest inaczej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie że gramy w 2 różne gry ...to znaczy ja na ps4 a sporo osób na ps3... Dla mnie poziom grajac przeciwko realowi nie jest wcale łatwy i udało mi sie chyba tylko raz wygrać na jakieś 10 spotkań,ale może jestem słaby bardzo w ta grę... Grając natomiast przeciwko Napoli przeciwnik nie może oddac strzału i robię z nimi co chcę ,także różnica w zespołach jest spora.... Nie uważam żeby strzały były jakieś mega celne z dystansu..może na ps3 jest inaczej...

 

 

Dokładnie mam tak samo... Ciężko mi się gra z Realem na SS i dostaje baty,chociaż mało meczy rozegrałem... Strzelanie bramek z dystansu też nie jest jakieś łatwe. Chyba naprawdę gramy w inne gry...Albo po prostu jesteśmy leszczami :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie tu klepy można robić to głowa mała. Czuć pełną swobodę w kreowaniu akcji. Dużo robi odpowiednia taktyka pod rywala. Nie ma tak jak w Fifie, że na sprincie ostro jedziesz rywali, tylko trzeba myśleć.

W grze będzie liczyć się głównie Twój skill, tak ja sądzę.

Większość z Was chwili tutaj bramkarzy. Ja myślę, że w demku wyłapują za dużo piłek. Ogólnie to nie jest łatwo ich pokonać. Imho są zbyt "przypakowani"

Edytowane przez DAK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uwążam że sa dobrze zbalansowani... Strzały w krótki róg jka w 14stce nie wchodza już wcale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to że wydali nam w końcu dobrego pesa i co robi konami każe nam pierwszy raz czekać do mega odległego listopada. Nie rozumiem tej firmy. Działają mi tak na nerwy że gdy tylko pomyśle o nazwie tej firmy to nóż mi się otwiera w kieszeni.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po pierwszym meczu zmieniłem na super star i pierwszy mecz skończyłem 1-1, kolejne 7.... wyniki po 2-0, 3-0, 4-1 oczywiście na moją korzyść. Jedyna różnica gry w obronie na wyższym poziomie jest taka, że obrona jest wyżej ustawiona. Nie zmienia to faktu, że nadal jest łatwo dojść do strzału z dystansu, który jest mocny i w większości przypadkach, jest to strzał w światło bramki. Gra skrzydłami praktycznie nie istnieje, bo po co rozgrywać skrzydłem, jak dużo łatwiej i skuteczniej jest środkiem? Dla mnie jest to w dużej mierze plusem bo świetnie sprawdza się to w grze ze znajomymi na jednej konsoli, online może już tak fajnie nie będzie ale na to musimy poczekać do listopada.

Nazywanie tej gry symulacją piłki nożnej to tak samo jak nazwać Battlefield'a symulacją pola walki.

hej kolego, komp ci nigdy chamskiej kosy nie sprzeda, gdy grasz z żywym to bardzo często są wejścia wślizgiem, bo sędzia jest tutaj strasznie miłosierny, nie ma mowy na takie bieganie Robenem ...Ta gra to jest symulacja ale grania zespołem, solowe akcje takie jak na tym filmiku to tylko z kompem na normalu. Zmienił bym szybkość podania dołem, jest zdecydowanie za wolno, a z R2 trzecie z rzędu wychodzi mi niedokładnie i mam stratę, tak żeby pograć piłką, przytrzymać, podryblować trzeba myśleć dwa kroki do przodu by uniknąć kontaktu z przeciwnikiem, a gra z kompem wogóle nie jest wymagająca, nie ma presingu, nie stara sie oderbać, nie atakuje ostro. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie że gramy w 2 różne gry ...to znaczy ja na ps4 a sporo osób na ps3... Dla mnie poziom grajac przeciwko realowi nie jest wcale łatwy i udało mi sie chyba tylko raz wygrać na jakieś 10 spotkań,ale może jestem słaby bardzo w ta grę... Grając natomiast przeciwko Napoli przeciwnik nie może oddac strzału i robię z nimi co chcę ,także różnica w zespołach jest spora.... Nie uważam żeby strzały były jakieś mega celne z dystansu..może na ps3 jest inaczej...

 

Na PS3 gram przeważnie Napoli/Bilbao kontra reszta i przyznam, że jest dość ciężko. Przeważnie przegrywam albo jest remis. Mogę bronić, ale w 60-70min kiedy moi już zdychają pójdzie jakań kontra lub popełnię błąd w defensywie. Co do strzałów z daleka to może przy 2-3 miałem jakieś wątpliwości, że tak łatwo weszły, ale poza tym nie stwierdziłem jakichś niedociągnięć. Kurcze... do piątku nie mam jak zagrać i muszę przyznać, że trochę tęsknię :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro założę sobie konto na US i zobaczę czy jest jakas roznica z WE.

 

jest. kółkiem się cofa w menu a zatwierdza krzyżykiem ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aki1986

z doświadczenia powinieneś wiedzieć, że to co KONAMI mówi/pisze przed premierą trzeba brać z dystansem.

Edytowane przez Szejk
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to że wydali nam w końcu dobrego pesa i co robi konami każe nam pierwszy raz czekać do mega odległego listopada. Nie rozumiem tej firmy. Działają mi tak na nerwy że gdy tylko pomyśle o nazwie tej firmy to nóż mi się otwiera w kieszeni.

Vincent lepiej czekać nawet i do grudnia  i mieć porządną grę.

Polakowi nie dogodzi ;)

Mam wrażenie że gramy w 2 różne gry ...to znaczy ja na ps4 a sporo osób na ps3... Dla mnie poziom grajac przeciwko realowi nie jest wcale łatwy i udało mi sie chyba tylko raz wygrać na jakieś 10 spotkań,ale może jestem słaby bardzo w ta grę... Grając natomiast przeciwko Napoli przeciwnik nie może oddac strzału i robię z nimi co chcę ,także różnica w zespołach jest spora.... Nie uważam żeby strzały były jakieś mega celne z dystansu..może na ps3 jest inaczej...

Ja gram na PS3 i jest ciężko. Wątpię, że jakiś grajek wygrywa wszystkie mecze na super star i  że mu wchodzi każda bomba z daleka itp. to jest nie możliwe.

P.S.

Wczoraj z kolegami zagraliśmy turniej i były w końcu  mega emocje :)

Edytowane przez januszp85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

januszp85 z całym szacunkiem, ale osoby która nie grały na PS4 nie powinny się wypowiadać w tym temacie, bo gry jednak mogą się różnić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

januszp85 z całym szacunkiem, ale osoby która nie grały na PS4 nie powinny się wypowiadać w tym temacie, bo gry jednak mogą się różnić

Kolego z całym szacunkiem ale skąd wiesz, że nie grałem ?? To, że mam jeszcze PS3 nie znaczy, że nie grałem na PS4.... pozdroo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×