Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%

Oczywiście że wpadają tylko się teraz nie synchronizują bo nie mają połączenia z serwerem.

Niestety wczoraj trofea nie wpadły, dopiero dzisiaj jak byłem połączony z psn. Trofea dotyczyły AC Unity i były za ukończona sekwencje (musiały wpasc bo wpadają automatycznie bo przejściu misji). Są dwie opcje, albo był jakiś Bug, albo jednak przy niektórych grach moze byc problem z trofeami.

Fakt ze w przypadku brakudostepu do sieci trofea sie nie synchronizują jest dość oczywisty.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Bor3wicz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może to chwilowy błąd lub efekt wczorajszej konserwacji ..., ale na stronie store (pc, na ps4 nie sprawdzałem) mam możliwość wykupu 14 dniowego PS+ na koncie gdzie już miałem kiedyś PS+, pisze bezpłatne a zawsze było niedostępne. Może komuś się przyda taka informacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W AC Unity też ze 2 razy mi trofka za sekwencję nie wpadła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Chcę kupić konto psn z paroma grami. Jest to rzekomo prywatne konto sprzedawcy, nie plati itp. Ale mniejsza o to.

Pytanie brzmi, czy gdy zmienię sobie hasło do konta będę miał pewność, że sprzedawca nie odzyska w jakiś sposób hasła?

Co ew. mógłbym zrobić, aby mieć pewność, że nie stracę dostępu do konta?

Edytowane przez lewyag

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Chcę kupić konto psn z paroma grami. Jest to rzekomo prywatne konto sprzedawcy, nie plati itp. Ale mniejsza o to.

Pytanie brzmi, czy gdy zmienię sobie hasło do konta będę miał pewność, że sprzedawca nie odzyska w jakiś sposób hasła?

Co ew. mógłbym zrobić, aby mieć pewność, że nie stracę dostępu do konta?

Nie.
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@SephiroT,

 

A jeśli dostanę także dostęp do poczty e-mail i zmienię sobie hasło i na poczcie i na koncie psn, to czy wtedy mogę być już spokojny? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko na dniach chce sprzedać konsole i usunąć swój profil i teraz moje pytanie czy jak usunę swój profil to gry które na nim kupiłem np za plusa i z karty kredytowej czy zdrapek będą działać na koncie tej osoby która kupi ode mnie tą konsole ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej od jakiegoś czasu można zakupić doładowania PSN za 15zł 25zł 36zł itp Zauważyłem, że na allegro są sprzedawane te doładowania ale cóż ludzie biorą więcej za nie i jak dla mnie nie opłaca się brać doładowanie za 15 zł i płacić 20. Ostatnio trafiłem na pewną stronę o nazwie fabrykagraczy.pl na której płaci się normalną cenę doładowania, wie ktoś czy ta strona jest bezpieczna i można tam normalnie kupować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fabrykakluczy.pl albo keye.pl

Obie strony znamy od lat i są bezpieczne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak tylko na tych stronach nie widzę doładowań za 15zł 25zł 36zł itp (no chyba że jestem ślepy) natomiast na fabrykagraczy.pl już są i nie trzeba płacić więcej, jak bierze się za 15zł to płaci 15 i dlatego jestem ciekaw czy akurat ta strona którą podałem jest bezpieczna;)

Czasami potrzebuję doładować za 25zł to mógłbym sobie na tej stronie kupować bo niestety u mnie nie ma gdzie kupić tych doładowań więc pozostaje przez internet a szkoda mi doładować portfel za 40zł jak potrzebuję dużo mniej.

Edytowane przez Tweedier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ahhh fabrykagraczy - nie pamiętam czy od nich coś brałem.

Sprawdź. 15zł to nie majątek. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej myślałem, że może jak coś nie tak będzie to dostanę bana jakiegoś heh ale jeden użytkownik na czacie napisał, że nic takiego nie dostanę a co najwyżej kod nie będzie działał. Kupiłem i jest okej wszystko na szczęście ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wczoraj zakupiłem na aledrogo 14 dniową subskrypcję, potrzebowałem na parę dni plusa, dlatego nie bawiłem się w 3 miesięczną czy więcej, wczoraj wszystko było ok, ustawiłem konto jako podstawowe tak jak pisało. Dzisiaj + nie działa, a zółty znaczek jest , wie ktoś o co kaman ? wcześniej nie korzystałem z 2 tygodniówek zawsze brałem 3msce. Wyskakuje mi taki komunikat (nie można w tej chwili nawiązać połączenia z serverem, odczekaj kilka chwil i spróbuj ponownie...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się na chwilę znów na konto z plusem później na swoje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuję pomocy jakiegoś specjalisty od cebulokonta. Mianowicie chciałbym sobie z kuzynem założyć konto na spółę żeby kupować  wspólnie niektóre tytuły. Jak to prawidłowo zrobić żeby u mnie i u niego można było korzystać z niego jednocześnie ?? Zakładam normalnie nowe konto, ustawiam u siebie jako podstawowe i podaję kuzynowi loginy ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyny sposób,żeby grać jednocześnie to kupować gry na jednym z głównych kont jego lub twoim,wtedy swoje u niego jako podstawowe i wtedy on gra na swoim koncie w kupioną grę a ty grasz na swoim jako nie podstawowym i na twoim koncie musicie kupić grę,

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj pierwszy post w tym temacie.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Cześć DarkShadowPL, Ze względu na niedawną przerwę w działaniu PlayStation®Network oferujemy Ci jednodniowe przedłużenie Twojego członkostwa PlayStation®Plus.* Wykorzystaj następujący kod kuponu** do 31 marca 2016 r., godz. 23:59 GMT:

XXXX-XXXX-XXXX

Zaloguj się, aby wykorzystać kod kuponu. Szczegółowe informacje o zasadach działania kuponów znajdziesz tutaj.***

Przedłużenie zostanie doliczone na koniec Twojego bieżącego okresu członkostwa. Dotyczy ono wszystkich kont, które miały aktywne członkostwo PlayStation®Plus w dniu 4 stycznia 2016 r.

Dziękujemy za okazaną cierpliwość podczas przerwy w działaniu usługi.

Z wyrazami szacunku, 

PlayStation®Network

Pełny tekst zasad i warunków korzystania z kodu kuponu można znaleźć tutaj.

Jacy oni są kofani :D  :wub:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z identyfikatorem ID 

Problem sie pojawił od czasu kiedy jeden z moich lokatorów podczas mojej nieobecnosci podczas sprzątania przez przypadek na padzie właczył konsole poczym wyłączył na listwie.
Od tamtego czasu na moim Polskim koncie pod imieniem i nazwiskiem widnieje identyfikator z amerykanskiego konta (sundayek87) Zobaczcie zdjęcie
Tak samo w grach wyswietla mi sie w tej chwili sundayek87. Co ciekawe kiedy loguje sie do strony sony  Widnieje jako SundayPL. Niewiem co sie stało ze takie rzeczy sie dzieja.
Pomoże ktos  dziwna sprawa ;/

post-18478-0-69166900-1452963038_thumb.p

Edytowane przez Sundayek87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jak ustawie swoje konto jako główne u brata na konsoli, na swojej jako gość to czy będziemy mogli grać w tą samą grę w trybie multiplayer w tym samym czasie i czy każdy z nas będzie miał dostęp do płatnego dlc (brat będzie grał ze swojego konta) ? Aaa i czy brat potrzebuje plusa na swoim koncie czy na moim wystarczy?

D5503@Tapatalk

Edytowane przez bany1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jak ustawie swoje konto jako główne u brata na konsoli, na swojej jako gość to czy będziemy mogli grać w tą samą grę w trybie multiplayer w tym samym czasie i czy każdy z nas będzie miał dostęp do płatnego dlc (brat będzie grał ze swojego konta) ?

3 pytania, jedna odpowiedź - tak, tak i tak. Chociaż z DLC to różnie bywa, niektóre (np. te z mikrotransakcji) są przydzielone do jednego profilu. Tak było np. w Call of Duty czy Evolve.

 

Aaa i czy brat potrzebuje plusa na swoim koncie czy na moim wystarczy?

Na Twoim wystarczy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem, nie używałem konsoli od 2 dni. Dzisiaj ją odpaliłem i widzę, że w "Ostatnie aktywności" grałem w 3 gry. A to jest nie możliwe bo byłem wtedy w pracy a nikt z domowników nie gra.

Po chwili komunikat:

 

 

 

Użytkownik guliwers wpisał się do sieci PlayStation Network przy użyciu innego PS4 i zostanie wylogowany z tego systemu. (CE-35285-3)

 

Wchodzę w głębiej w ustawienia i co widzę  ? Że nie mam podstawowego PS4 (a było ustawione). Więc klikam aktywuj i pokazuje mi się komunikat, że już jest gdzieś na innej konsoli moje konto ustawione.

 

Pierwsze co zrobiłem to od razu zmieniłem hasło.

 

Zaznaczam, że nigdy nigdzie się na innej konsoli nie logowałem ani nie podawałem żadnych loginów bądź haseł.

 

Co to może być ? Po ostatniej awarii PSN mogły wyciec hasła ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem, nie używałem konsoli od 2 dni. Dzisiaj ją odpaliłem i widzę, że w "Ostatnie aktywności" grałem w 3 gry. A to jest nie możliwe bo byłem wtedy w pracy a nikt z domowników nie gra.

Po chwili komunikat:

Wchodzę w głębiej w ustawienia i co widzę ? Że nie mam podstawowego PS4 (a było ustawione). Więc klikam aktywuj i pokazuje mi się komunikat, że już jest gdzieś na innej konsoli moje konto ustawione.

Pierwsze co zrobiłem to od razu zmieniłem hasło.

Zaznaczam, że nigdy nigdzie się na innej konsoli nie logowałem ani nie podawałem żadnych loginów bądź haseł.

Co to może być ? Po ostatniej awarii PSN mogły wyciec hasła ?

Ktos Ci buchnol konto nastepnie zrobil reset awaryjnu przez www i ustawil swoja konsole jako glowna. Nastepny reset awaryjny mozesz zrobic dopiero za 6 miesiecy.

Jezeli support Ci niepomoze to tak jak wyzej napisalem nastepny reset przez www dopiero za 6 miechow

Edytowane przez jacekj24

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×