Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • maksymalny limit pojedynczej transakcji zbliżeniowej bez użycia kodu PIN  – 50zł
  • maksymalny dzienny limit dla transakcji gotówkowych – 5 000 zł
  • maksymalny dzienny limit dla transakcji bezgotówkowych – 20 000 zł

Sprawdziłem godzine transakcji i date 1/1/13 10:30 czyli juz teoretycznie mam limit odnowiony bo było to 2 dni temu

Karta MasterCard Debit paypass

Edytowane przez sakosusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a maksymalny limit dla transakcji internetowych?

Masz w ogóle włączony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojecia, jak to sprawdzic?

Banki w sobote u mnie nie czynne jest to bank społdzielczy. Tak wiem juz dawno powinienem zmienic :sad: Akurat brakuje mi 11,60 w portfelu do zakupu i jak tego nie zdarze ogarnac do konca promocji to sie upije :D

Edytowane przez sakosusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalogować się do panelu konta? Tam powinieneś mieć opcję odblokowania transakcji internetowych o ile twoja kata je obsługuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę sie zalogować bo nie mam konta internetowego. Bede musiał to w poniedziałek ogarnąć i przejść sie do banku. I dowiem sie co i jak. Ale wątpię bym mial zablokowane transakcje internetowe gdyz przeciez taka kartę bralem bym mógł to robić. W czwartek normalnie doladowalem portfel wiec moze siec przeciazona albo inny problem jest. W poniedziałek ide do banku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja mam takie dosyć chyba łatwe pytanie, mam sytuację w której moja panna wciągnęła się w granie na ps4, zaczęła w LBP3, teraz gra w gta5, DA i inne, ale denerwuje mnie to bo niektórych rzeczy ja nie odblokowałem i nie chcę żeby ona przechodziła za mnie gry... Można zrobić jakieś 2 konto na jednej konsoli, tak żeby ona sobie sama grała, przechodziła, miała własne trofea, sejwy ? Wiem że to pewnie coś prostego, ale nigdy nie zakładałem drugiego konta ani na xboxie ani na ps, tylko ja zawsze grałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz śmiało zrobić jej drugie konto.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawienia --> użytkownicy --> dodaj użytkownika.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, wszystko będzie.

Dane są wspólne - tylko save osobne ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za pomoc, niby marzenie każdego gracza, mieć panne co też gra... u mnie jest tak że jak mi się chce grać to ona gra albo też jej się chce i musze ustępować... ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe dobrze że moja żonka nie ogarnia pada i nie chce się nauczyć :P

Jeszcze jedna drobnostka: na forum dziękujemy "polubiając" pomocne posty :)

Druga: poczytaj sobie pierwszy post w tym temacie, tam jest wszystko o kontach a Sephirot się napracował nad tym :)

Edytowane przez Sithman
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam problem, ponieważ zakupiłem 3 miesięczną subskrypcje w UK.Kiedy wróciłem do domu okazało się że to była głupia decyzja.Utworzyłem konto na UK regionie(dodatkowe) ustawiłem je jako konto podstawowe myśląc że od teraz będę mógł grać za pośrednictwem tego konta na moim pierwotnym koncie online.Mam pytanie czy da rade jakoś połączyć te konta, abym mógł grać na moim pierwszym koncie online?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustaw jako podstawowe to konto, na którym masz wykupiony ps+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli konto UK masz jako podstawowe i na nim aktywnego plusa to na sowim polskim koncie możesz normalnie grać online i używać zawartości (gierek) z Plusa z konta UK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka, mam problem.

Z konta podstawowego zrobiło mi się konto normalne.  Jak to naprawić?  Podzieliłem się kontem z grą z inną osobą i chyba coś musiała zrobić ale jak o.0

Ja zakładałem konto i kupowałem grę więc posiadam email, date urodzenia itp. Czy mogę powrócić z powrotem do konta podstawowego ?

 

Z ciekawości zalogowałem się dziś na to konto i taka niespodzianka mnie spotkała :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź czy osoba z którą dzieliłeś się kontem nie zrobiła dezaktywacji awaryjnej.

Jeżeli tak to tylko ona może "oddać" ci konto.

Jeżeli nie zrobiła to zmień hasło i zrób reset - ustaw wtedy konto jako podstawowe u siebie na konsoli. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie sprawdziłem

Niedawno deaktywowano urządzenia, więc wybrana funkcja jest obecnie niedostępna

 

czyli muszę liczyć na jego łaskę? :D zmiana hasła prze zemnie coś mi da? np. za 6 miesięcy będę mógł znów zdezaktyować awaryjnie? (tak to szło)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, dokładnie.

Kolega cię zrobił w balona.

Przynajmniej mógł ostrzec więc mogliście zombie zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieny, i jestem w kropce. Nie wiem czy sprzedać to konto na allegro, ktoś za małe pieniądze będzie mógł sobie pograć. Czy czekać te 6 miesięcy...

 

A takie pytanie, czy za 6 miesięcy jak zdezaktywuje konto awaryjnie. To będę mógł konto znów aktywować na dwóch konsolach jednocześnie? A on zostanie z niczym jeżeli spróbuje zalogować się  na PSN? 

 

Hasło już zmieniłem.

Edytowane przez maciek1027

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rób co uważasz. Próbuj albo czekaj. Zajrzy czy chcesz odzyskać chociaż trochę kasy czy poczekać.

Jemu właśnie zrobiłeś "konto udostępnione raz do pobrania".

Będziesz mógł grać tak jak masz w pierwszym poście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×