Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Save jest przypisany do konta. Na twoim koncie nie będzie działał. Zaś na koncie kolegi powinno wszystko śmigać.

Edytowane przez redlumek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzilo mi o to czy na mojej konsoli i grze go przyjmie, aha. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Twojej konsoli i grze tak, ale grając na jego koncie/profilu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrz, on ma profil i gre gta, wysle mi save ktore wrzuce na pena i wgram do mojej konsoli. (inna konsola inna plyta gta), przyjmie wtedy postep gry? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Save jest przypisany do ID gry (sprawdź czy na okładce płyty zgadza się numer CUSA) i do konta - więc jeżeli chcesz grać na swojej konsoli to musisz grac na jego profilu PSN a nie na swoim. Wtedy jako on możesz grac od tych 50%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam swoje konto na PSN (tak jak każdy). Mam tylko PS4 i chciałbym zmienić avatara bo żaden z tych podstawowych mi nie pasuje. Myślałem żeby połączyć konto z facebookiem i wziąć zdjęcie z facebooka. Dwa pytania w związku z tym:

a) czy jak połącze konto PSN z facebookiem to ludzie z mojej listy znajomych będą widzieli mają ksywkę z PSNu czy dane z facebooka (imię i nazwisko)?

b )czy w razie połączenia konta PSN z facebookiem da się to w razie czego ,,rozłączyć"?

Edytowane przez vann

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a) Nie, tylko ci z którymi się wymienisz prawdziwymi danymi będą widzieć Imię, Nazwisko oraz Avatara z FaceBook'a.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam killzone i mam problem, bo gralem na usa wersji a teraz mam europejska po wgraniu save pisze mi ze gra nie zostala zainstalowana, jest blokada na save z gier? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra US ma inne ID niż gra europejska. Zawsze tak było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. 
Posiadam 2 konta, Polskie i Angielskie (niedawno się przeprowadziłem, więc łatwiej będzie mi płacić w walucie w której zarabiam)
I teraz pytanie. Mam kupioną grę i chciałbym kupić do niej DLC, jednak, grę mam na Polskim koncie, a DLC chciałbym kupić na Angielskim. 

W jaki sposób mogę to zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tu jest problem z większością dlc,że trzeba kupować w tym samym regionie ale w dzisiejszych czasach to nie problem kupujesz zdrapkę/doładowanie i już.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli gra jest kupiona w uk pudelkowa a dodatki w postaci dlc kupilem cyfrowo na koncie pl to nie beda dzialac tak? ;/ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z dodatkami nic nie wiadomo. Jedne działają a inne nie.

Całkiem możliwe że nie będą działać. 

Prosty przykład - polska wersja pudełkowa Diablo miała w pakiecie kod z DLC. Pomylili się i dali zamiast do polskiej wersji kod do europejskiej która ma inne ID i kod nie działał. Trzeba było pisać do supportu Blizzarda o nowy klucz do DLC. 

DLC to śliska sprawa przy kontach z innych regionów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy DLC i przepustki sezonowe wykupione na koncie który jest ustawione jako podstawowe będą działać na innych kontach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jest z innego regionu to nie. Jeżeli jest z tego samego regionu to mogą ale nie muszą. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Region ten sam czyli PL. Chce zakupić przepustkę do Driveclub ale teraz pytanie czy inni domownicy będą mogli korzystać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będą mogli jeśli driveclub będzie ustawiony na konsoli jako konto podstawowe wtedy każdy użytkownik może grać na swoim profilu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanko, jak jest z trofeami? Posiadałem kiedyś bf4 po polsku lecz sprzedałem. Teraz chciałem kupic angielska z psstore. Dobije do końca? Z DLC tez ? System bedzie widział ze grałem w ta gre czy bedzie wszystko liczył od nowa, jak to jest,? Ktos wie?? Mieć najpierw pl gre a pozniej UK i trofea sie sumują??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli będziesz grał na polskim koncie to tak - zsumują się.

Nie wiem jak z save.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie moge sie zalogowac na drugim koncie w ps4 wyskakuje komunikat o nieprawidlowych danych mimo, ze chwile wczesniej logowalem sie na store przez www. Mam dzwonic na infolinie Sony czy tez sa jakies czary mary?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha. Z save nie wiesz? Ale trofea zawsze sie sumują mimo iz moge mieć np pl wersje pudełkowa gry np bf4 a pozniej kupie cyfrowa UK, czyli trofea beda ciagle sie wbijać tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, o ile nie ma jakiegoś dziwnego podziału. Zwykle tylko gry z regionów azjatyckich maja osobne trofea. 

Bardzo, ale to bardzo rzadko się zdarzają osobne "wersje" gry z różnych regionów z osobnymi trofeami, ale to między kontynentami a nie krajami w jednym regionie (i chyba tylko an PS3/PSV do tej pory). 

Z Save musisz sprawdzić. Albo zadziała albo nie - o ile wersja UK i PL mają to samo ID gry to będą działać. ...ale ot jest BF który przy braku PSNetwork lubi gubić save w singlu :P Nie licz na wiele.

Edytowane przez SephiroT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Często poszukiwane są gry z niemiecką listą trophy głownie prze TH.Mowa oczywiście o ps3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szybkie pytanie (pewnie już gdzieś ktoś zadał ;)  )

sklep nie chce przyjąć mi ustawień karty kredytowej, ciągle pokazuje, że wpisuje zły kod pocztowy, co robię źle? wpisuję tak 88-999  :shok: nadmieniam, że kod mojego miasta się nie zmienił  :thanks:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbujesz i przez konsolę PS3/PS4/Vita i przez stronę na PC?

Masz inną kartę na sprawdzenie?

Zadzwoń na wsparcie techniczne i sprawdź czy nie masz zablokowanego konta pod względem płatności (zbyt częste zmiany/wprowadzanie danych karty = automatyczny czasowy ban).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×