Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem utworzone konto na psn i na nim zakupiłem premium do Battlefield 4. Było to konto główne na konsoli. Postanowiłem, że założę sobie nowe konto, a ze starego nie będę już korzystał. Czy na nowym koncie i na innych kontach na konsoli, gdy ustawię go jako główne, będzie działał premium do BF4? Byłbym wdzięczny za wyjaśnienie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mapy z dodatków tak, premium nie bo jest przypisane do konta Origin skojarzonego z Twoim kontem PSN.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy ktos znajacy temat moze mi wyltumaczyc co jak o co z tym chodzi czy mozna przywlaszcyzc sobie taka gre ? czy to legalne ? http://allegro.pl/gta-v-ps4-pl-ps4-13dni-1dz-gratis-na-pobranie-i4993619224.html

Od takich pytań masz temat http://www.ps3site.pl/forum/topic/80277-cyfrowe-wersje-gier-z-allegro/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy że u siebie ustawisz podstawowe konto kolegi na którym są dodatki i je pobierzesz z jego konta. Oczywiście kolega u siebie swoje własne konto ustawia jako normalne. Jeżeli z Twojego kont anie korzysta to nic więcej nie robi ;)

 

Mam pyytanie odnośnie współdzielenia gier z kolegą.

Z wcześniejszych postów wnioskuje, że bez przeszkód mogę grać w grę kolegi po tym jak on udostępni mi swoje konto. Tylko teraz nurtuje mnie jedno pytanie. Gdzieś czytałem, że nie da się grać z dwóch konsol w jedną grę w tym samym czasie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytał łaskawie pierwszy post w tym temacie.

Nie wiem gdzie taką bzdurę wyczytałeś :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni post na 7 stronie i pierwszy post strona 8 twoja odpowiedź na czyjeś pytanie.

Czyli na pewno będziemy mogli obaj w tym samym czasie grać w tą samą grę?

Edytowane przez kielczan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ty grasz na swoim a kolega na swoim to czemu nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

kupilem far cry 4 w wersji cyfrowej - konto glowne. Moje pytanie czy moge sprzedac to dalej jezeli posadam glowne konto? Jesli tak to co zrobic? czy musze to jakos dezaktywowac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz napisać co konkretnie kupiłeś (najlepiej link). Jeśli kupiłeś całe konto na właśność to możesz odsprzedać, jeśli tylko "możliwość" przypisania konta jako podstawowe, a Allegrowicz po tym fakcie zmienił hasło to dalej nie sprzedasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj opis aukcji.

Nie wolno ci nic robić z tym kontem, poza tym pewnie już dawno hasło zmienione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad zakupem DriveClub w promocji z Plusem za 104 zł na dwie osoby. Jestem posiadaczem PlayStation od niedawana i za bardzo nie wiem jak się robi zakupy grupowe.

Szukam na forum jakiegoś tematu w którym jest instrukcja, jak kupić grę z PS Store na dwie osoby. Wydaje mi się że widziałem na forum instrukcję do grupowych zakupów. Będę wdzięczny na pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jak na ps4 konto jest ustawione jakos podstawowe to żeby dezaktywować trzeba je przez ps4.Dezaktywalem te konto przez strone wchodze na swoje ps4 i nie da sie aktywować konta brata jako podstawowe bo wyskakuje komunikat "nie można aktywować tego ps4 jako systemu podstawowego.Na twoim koncie jest już aktywowane inne ps4 jako podstawowe,Aby aktywować ten system,dezaktywuj inny" Może ktoś pomóc bo dezaktywalem przez www swoje ps4 i pomimo tego że chce jego konto ustawić na moim ps4 jako głowne nie da sie ?

Edytowane przez davesl84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz to zrobić przez tą konsolę na której konto jest aktywowane.

Ustawienia > PSN >  Aktywuj jako podstawowe PS4 > Dezaktywuj

...czyli brat u siebie musi je dezaktywować. Jeżeli tego nie zrobi to nic z tym zdalnie nie jesteś w stanie już zrobić.

Dezaktywować przez www konto (bez dostępu do konsoli) możesz tylko raz na pół roku i właśnie sobie zafundowałeś kolejne pół roku czekania. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dezaktywować przez www konto (bez dostępu do konsoli) możesz tylko raz na pół roku i właśnie sobie zafundowałeś kolejne pół roku czekania. 

Co to znaczy jak możesz jasniej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj pierwszy post w tym temacie. Pewnie tam nawet nie zajrzałeś.

Zrobiłeś reset awaryjny bez fizycznego dostępu do konsoli dostępny raz na pół roku. Taki reset to furtka w razie zepsucia/zgubienia/kradzieży konsoli.

Przez www zresetować konta możesz raz na 6 miesięcy. Co tu jest nie jasne? 

W innym wypadku ludzie by na necie handlowali taniutkimi jak barszcz kontami, ludzi eby składali się na grę po kilka naście osób a Sony poszło by z torbami. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jasne myslałem że teraz już nie bedzie rady dało ustawić tego konta brata jako postawowe,że dopiero da sie za 6 miesiecy.Dziekuję za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal nie zrozumiałeś.

Jeżeli masz odstęp do konsoli brata (brat wie co chcesz zrobić) to poproś go żeby dezaktywował konto na swojej konsoli. Z poziomu konsoli można to robić ile razy się chce. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko, czy jesli kolega wysle mi np 50% save z gta to podczas pobrania bede mial ten postep? Czy nie bedzie działał? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×