Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jak moge zmienic swoje konto na normalne? Bo u kolegi chce zalozyc swoje konto i ustawic je jako podstawowe. Czy to bedzie do wyboru kiedy zaloze swoje konto u niego? I czy u mnie na konsoli automatycznie zmieni sie na normalne? Bo dwoch podstawowych byc nie moze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbujesz i przez konsolę PS3/PS4/Vita i przez stronę na PC?

Masz inną kartę na sprawdzenie?

Zadzwoń na wsparcie techniczne i sprawdź czy nie masz zablokowanego konta pod względem płatności (zbyt częste zmiany/wprowadzanie danych karty = automatyczny czasowy ban).

po każdym zakupie usuwam dane karty - czyli dlatego? ( ten zakup robię na ps4 )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U ciebie na konsoli musisz zmienić swoje konto z podstawowego (dezaktywacja konta podstawowego).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawienia > PSN > Aktywuj jako podstawowe PS4 > Dezaktywuj

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szybkie pytanie (pewnie już gdzieś ktoś zadał ;) )

sklep nie chce przyjąć mi ustawień karty kredytowej, ciągle pokazuje, że wpisuje zły kod pocztowy, co robię źle? wpisuję tak 88-999 :shok: nadmieniam, że kod mojego miasta się nie zmienił :thanks:

To jest normalne. Ja tez sie meczylem z wpisaniem danych karty:/ Nie zaleznie co wpiszesz zle zawsze wyskoczy blad kodu pocztowego:) Musisz probowac na inne zposoby tzn. ulica w jednej rubryce, numer w innej, kod bez "-" albo z "/,\" albo sama spacja. Mi sie udalo za jakims kilkunastym razem:) Powodzenia:) Edytowane przez krzyzak86
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, Mam problem z uruchomieniem GTAO. Gta włącza się normalnie ale gdy próbuje przejść w tryb online piszę: "Musisz być członkiem PlayStation Plus, aby mieć dostęp do GTA Online." Problem tkwi w tym że mam PS Plus wykupione na 3 miesiące... Co to jest??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a czy grasz na tym koncie na którym PS+ jest wykupiony lub to konto z PS+ jest ustawione na Twojej konsoli jako podstawowe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a czy grasz na tym koncie na którym PS+ jest wykupiony lub to konto z PS+ jest ustawione na Twojej konsoli jako podstawowe?

Zaraz zaraz, to konto musi byc ustawione jako podstawowe zeby grac online? A jak bedzie normalne? Wracajac do naszej rozmowy pare postow wyzej:)

Edytowane przez krzyzak86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podstawowe musi być żeby PS+ działał na innych kontach na tej konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupujac ps plus za zl zdparka a miajac zagraniczne konto, ten kod nie bedzie dzialal? Tak samo ma sie ps plus jak network card? Czy nie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, dokładnie.

Musisz kupić w walucie w któej masz konto.

Między innymi na keye.pl oraz fabrykakluczy.pl masz zdrapki rożnych krajów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym się złożyć z bratem na hardline (2 konsole) - każdy ma swoje konto główne. Chce założyć nowe konto i dokonać na nim zakupu. Czy istnieje możliwość, że w takim przypadku, każdy z nas będzie mógł grać na swoim koncie głównym (multi, trofea).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynie jak zrobicie na którejś konsoli martwiaka.

W innym wypadku wszystko masz opisane w pierwszym poście. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tak, aktywujesz konto na swoim ps4 ściągasz grę, dezaktywujesz awaryjnie konto przez stronę www, kolega pobiera i aktywuje konto i siebie. Pamiętaj aby po tej operacji nie logować się na to konto. Najlepiej niech kolega zmieni haslo, abyś przez przypadek nie zalogował sie na w/w konto.

Kolega po przejściu gry może dezaktywowac konto na konsoli i odsprzedać dalej...

Edytowane przez maciek1027
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam dwa konta na jednym ma ps plus wykupione a na drugim mi to nie dziala ? albo cos zle rozumuje bo wchodze na konto amerykanskie i jak tam np sa gry co miesiac z ps plusa te same to musze za nie zapalacic jak bym chcial sciagnoac i znizek nie mam tych na zolto ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co jeszcze frytki do tego?

Plus i zniżki działają na tym koncie na którym jest wykupiony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Mam pytanie.

Razem z bratem kupujemy gry na spółkę. Ja mam konto (zwykle) zakupowe u siebie, on ma je jako podstawowe. Mamy osobno wykupione PSN. Pytanie: Co jak chcemy wymienić dyski na większe (czytałem  forum dotyczące samej wymiany i nie znalazłem odpowiedzi)

Z góry dziękuję za informację.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nic. Nie są to martwe sloty więc brat dezaktywuje twoje konto, wymieniacie dyski i ściągacie wszystko od nowa.

Zróbcie sobie backup save do chmury lub na pendrive .

Edytowane przez SephiroT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie, to chyba dobry dzial. Nie sledzilem go' wiec nie bede wertowal... Chcialem wiedziec czy jest opcja zmiany ID na ps 4 bez zadnego zakladania nowych kont itd... Poprostu, czy moge sobie psnID zmieniac kiedy mam ochote ? Do tej pory tego nie robilem, ID mam jeszcze z PS 3 dlatego pytam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli konto z allegro ustawisz jako podstawowe to możesz grać na Multi i gry z plusa na swoim własnym koncie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×