Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jezeli konto z allegro ustawisz jako podstawowe to możesz grać na Multi i gry z plusa na swoim własnym koncie

Stwierdzasz oczywisty fakt czy odpowiadasz na niewidoczne pytanie? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witajcie mam problem mianowicie kupiłem konto na 14 dni psn i nie mogę grać na swoim podstawowym koncie .Probówałem ustawić jako podstawowe i nic to nie dało ponieważ pisze że inne konto jest aktywowane wszystkie konta da się zmienić tylko nie te kupione czy możliwe że sprzedawaca mnie oszukał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie ten temat - jest osobny do rozmowy na temat kont z allegro.

Po drugie, czytałeś dokładnie opis aukcji? Kontaktowałeś się ze sprzedawcą? Może oszukał cię lub ktoś jego. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie ten temat - jest osobny do rozmowy na temat kont z allegro.

Po drugie, czytałeś dokładnie opis aukcji? Kontaktowałeś się ze sprzedawcą? Może oszukał cię lub ktoś jego. ;)

Tak przeprosił mnie i wysłał mi nowe w którym występuje ten sam problem dlatego się zastanawiam czy może robie coś źle możesz podać mi ten temat ?? może ma ktoś taki sam problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysil się sam trochę bo długo tu nie posiedzisz.

Jeżeli tego też nie możesz aktywować to to również jest złe. 

Gość albo robi wałki albo pogubił się w kontach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaloguj się przez www i zdezaktywuj awaryjnie

Łooo jesteś zuyyyyyyy!! :D ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli teraz każde konto może być głównym i tym samym mamy to co było na PS3? Dzielenie między kontami, a nie tylko z jednego głównego?

Bo nie chce mi się myśleć o 3 w nocy....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to nic wspólnego z dzieleniem się. 

Po prostu od tej pory konta dziecięce nie mogły przejść w dorosłe nawet gdy konto dziecięce osiągnęło pełnoletność.

Wszystkie restrykcje konta dziecięcego zostawały. Na przykład nie można kupować, automatyczny filtr PEGI itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A da się jakoś zabezpieczyć profil główny jakimś pinem czy czymś podobnym, tak aby dzieciak nie grał na moim profilu tylko na swoim?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, można.

Masz to w ustawieniach zabezpieczeń konta.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, można.

Masz to w ustawieniach zabezpieczeń konta.

To nawet nie wiedziałem, muszę ustawić żeby żona zaczęła w końcu swoje konto używać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie gdzie jest te ulepszenie konta? Loguje sie na sen i nic nie ma, albo jestem slepy albo nie wiem.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konto z blokada rodzicielska, to co sony informowalo 3 dni temu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj, żeby nie zapamietalo hasla do psn. Innego pomysłu nie mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Da sie jakos wprowadzic haslo na konsole/profil, tak zeby nikt 'obcy' nie mogl grac ?

 

Obcy ludzie pogrywają Ci na konsoli? No to serio coś poważnego... może warto wymienić zamki w drzwiach najpierw? Sorki taki żarcik ;)

A tak poważnie to tak jak Ci kakaroto napisał, a jak chcesz całą konsolę zabezpieczyć przed obcymi to najlepiej zabieraj ją ze sobą wszędzie, albo po prostu zabroń tym "obcym" jej używać.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie interesowałem się tym tematem zbytnio, ale przeglądając opcje konsoli, zauważyłem możliwość ustawienia jakiegoś czterocyfrowego PINu. A co do samych zakupów, to można ustawić, że po kliknięciu przejdź do płatności i zapłać, prosi o podanie hasła do konta, więc nawet jak ktoś na nasze konto wejdzie, bo mamy autologowanie i hasło w postaci gwiazdek zapisane w konsoli, to już kupić nic nie kupi, bo musi je podać "z palca"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie szybkie pytanie bo chce się upewnić
Chce z kumplem kupić Dying Light w ps store na swoim koncie. Oczywiście chcemy to kupić `` na pół`` :) Czy bez problemu bedziemy mogli grać na osobnych konsolach ( on ustawi moje konto u siebie jako podstawowe) ?
Jestem laikiem więc proszę o instrukcje hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, będziecie mogli.

Instrukcje masz w pierwszym poście. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

wybaczcie ale męczy mnie to i myślałem że moja znajomość ogólnie playstation wystarczy ale tak nie jest. Chce grać z ziomkiem obok w Little Big Planet 3 (PS4) i ja loguje sie jako ja a drugi pad jako gość ale do psn. Ja mam wszystko jak potrzeba ale on żadnych strojów. Podobnie miałem dzisiaj w Secret Ponchos gdy nie mogłem zagrać drugim padem bo zalogowany drugi inny użytkownik nie miał plusa. Da sie coś temu zaradzić żeby oba pady miały te same korzyści?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×