Skocz do zawartości
Laptok

Middle-earth: Shadow of Mordor

Rekomendowane odpowiedzi

 Panowie którą umiejętność muszę posiadać żeby swoich kapitanów pchać w hierarchii ? Bo chyba idę nie w tę stronę w którą powinienem :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem gre w dniu premiery i mam 10 godzin na liczniku jakies 30% gry i juz mnie ta gra znudzila. Widac mam kiepski gust i nie mam pojecia jak mozna w nia grac przez 30 godzin.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już kilka osób miało takie same odczucia, w tym ja :). Także nie tylko ty masz kiepski gust ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już kilka osób miało takie same odczucia, w tym ja :). Także nie tylko ty masz kiepski gust ;)

to jest kwestia odblokowywania tych umiejętności dominacji, ja właśnie dostałem że mogę szefa przerobić na swoją stronę i wybrać mu pojedynek nawet z wodzem, albo żeby robił zamieszki ... oczywiście cięzko chłopakowi bez pomocy, ale da się sterować już Urukami :) ... ciekawie się robi, 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie "ucinacie" sobie pogawędke przy ognisku  z urukami :whistling:

 

BTW,fajna recenzja systemu nemesis :

 

 

 

Dobra, teraz mam powód do zmartwień.. na twoim filmiku mnóstwo razy dominutesz przeciwników (kładziesz rękę na ich głowach gdy ci klęczą przed tobą). Ja zawsze podczas dominacji mam spadki fpsów oczywiście na PS4.. Czy to może być wada konsoli? Na twoim filmiku nawet przez moment nie ma takich spadków, u mnie wystarczy odpalić gre, zdominować uruka i odrazu fpsy lecą w dół ;(( Załamałem się teraz.. nie wiem co roić, chu*owa kopia gry czy PS4 na gwaracje oddać? A nawet jeśli to jak? Zareklamuje moją konsole i co napisze? "Spadki fps podczas dominacji uruka gdzie inni gracze nie mają tego problemu) Masakra najgorsze ze nigdzie na necie nie ma żadnej wzmianki o tym problemie, normalnie tak jakbym tylko ja w całej Polsce miał z tym problem..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać że się solidnie wciągnąłem, dopioero po 15 misji fabularnej i otrzymaniu pewnych umiejętności zaczyna się dobry fun , a robienie trofików to sama przyjemność.

Gdyby była tylko ciekawsza fabuła byłaby mocna 9!

 

A tak nawiasem jak wbić trofika "cuchnący buntownicy"? Mam już naznaczonych 5 przybocznych jednego wodza i teraz co? Doprowadzić do walki z nim i w trakcie (poprzez strzałkę górną ) aktywować ekipe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A tak nawiasem jak wbić trofika "cuchnący buntownicy"? Mam już naznaczonych 5 przybocznych jednego wodza i teraz co? Doprowadzić do walki z nim i w trakcie (poprzez strzałkę górną ) aktywować ekipe?

 

Tak,ale dla pewności wyślij sobie zapis w chmurę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, teraz mam powód do zmartwień.. na twoim filmiku mnóstwo razy dominutesz przeciwników (kładziesz rękę na ich głowach gdy ci klęczą przed tobą). Ja zawsze podczas dominacji mam spadki fpsów oczywiście na PS4.. Czy to może być wada konsoli? Na twoim filmiku nawet przez moment nie ma takich spadków, u mnie wystarczy odpalić gre, zdominować uruka i odrazu fpsy lecą w dół ;(( Załamałem się teraz.. nie wiem co roić, chu*owa kopia gry czy PS4 na gwaracje oddać? A nawet jeśli to jak? Zareklamuje moją konsole i co napisze? "Spadki fps podczas dominacji uruka gdzie inni gracze nie mają tego problemu) Masakra najgorsze ze nigdzie na necie nie ma żadnej wzmianki o tym problemie, normalnie tak jakbym tylko ja w całej Polsce miał z tym problem..

ja mam wersję cyfrową, nie ma żadnych spadków animacji, musisz pytać ludzi którzy grają z płytki, ale najlepiej by było jakbyś nagrał filmik z tym klatkowaniem i tutaj zamieścił, jezeli na innych grach nie masz spadków, to raczej to musi być przyczyna twojej gry ... z tego co wiem ta śmiga na ps4 w 60fpsach z spadkami do 30stu, w niektórych momentach, ja tam żadnego klatkowania nie zarejstrowałem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam wersję cyfrową, nie ma żadnych spadków animacji, musisz pytać ludzi którzy grają z płytki, ale najlepiej by było jakbyś nagrał filmik z tym klatkowaniem i tutaj zamieścił, jezeli na innych grach nie masz spadków, to raczej to musi być przyczyna twojej gry ... z tego co wiem ta śmiga na ps4 w 60fpsach z spadkami do 30stu, w niektórych momentach, ja tam żadnego klatkowania nie zarejstrowałem. 

 

 

Troszkę cię zasmucę - gra na PS4 chodzi w stałych 30fpsach 1080p, na Xbo 30fps 900p i tylko na PC  w 1080p i 60 fps. Ja mam spadki jakoś na oko gdzieś do 20-23 fpsów jak łapie uruka aby go zdominować.. Wyczytałem dziś na necie że na IGN® oznajmiono że mój problem jest wszechobecny na PS4, lecz gdy takie osoby jak ty piszą że nie mają żadnych spadków to znów zaczynam się martwić :sad:

 

Edit: Jak będę miał czas postaram się wrzucić ten moment gdy łapie uruka i fpsy lecą w dół.\

 

Edit 2: też mam wersję cyfrową :(

Edytowane przez Allu666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie jakiś patent na runę 25lv? Coś nie mogę jej wydropić. Ten patent DoVka ze strony 11 nie bardzo jest dla mnie jasny także będę wdzięczny za help.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to prosta sprawa :laugh:
* Maksymalny lvl orka to 20 lvl ( najłatwiej go wbić po prostu naparzając przyspieszanie czasu )
* Awansowanie go na wodza +2
* Trzeba dać raz się raz zabić danemu wodzowi +1
* Uzyskać informacje o jego słabościach +1
* Wykorzystać jego słabość przeciwko niemu +1 ( Należy poczekać aż zadziała, np jeżeli lęka się zdrady najłatwiej przemienić jednego z jego przybocznych na swoją stronę i aktywować go podczas walki. Kiedy zadziała nasz główny oponent zacznie uciekać )

W sumie 25 lvl danego wodza. I teraz trzeba się modlić żeby wydropił runę 25 lvl'u a nie mityczną. Mi to pykło dziś za pierwszym razem i wbiłem platynę :)

Edytowane przez Lightbringer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi runa 25 poziomu wpadła dopiero za 9 podejściem, więc najlepiej jest przed walką zrobić kopie sejwa. Gra jest świetna, ale nie na tyle, aby tyle razy powtarzać te same czynności. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.To prawda że ta gra się szybko nudzi?

To zalezy, mi sie akurat szybko znudzila

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 40 godzin na liczniku i za mało mi tej gry. Moze tylko jest taki minus ze później juz ta gra jest za łatwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki...gdzie dorwę Wściekłego Karagorna?:-/

Dobra już go dopadłem,teraz matka ghuli;P

Edytowane przez Struggler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z pogróżką najlepiej by był to wodza poplecznik czy obcy kapitan też może być?

 

Platyna wpadła, bardzo przyjemnie się ją robiło i grało. Jak dla mnie solidne 8/10,a na początku trochę się zraziłem. Dopiero po zrobieniu 3/4 misji fabularnych otrzymujemy zestaw najważniejszych umiejętności i wtedy zaczyna się FUN.

Bolączką jest właśnie fabuła i detekcja ruchu ,ale nie żałuję ani grosza, teraz mogę sprzedać i brać się za The Evil Within z czystym sumieniem;)

Edytowane przez Struggler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i po sprawie...Shadow Of Mordor zaliczone, może nie na 100% ale jednak.

 

Gra jest bardzo fajna i śmiało mogę powiedzieć że zapracowała na solidne 8/10.

Fabuła typowo Tolkienowska więc tutaj zaskoczenia nie będzie dla nikogo.

 

Ogólnie polecam ponieważ warto ograć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do Was - myślicie, że liczba przydupasów wodza jest randomowa? Czy np jak wyślę pogróżkę wodzowi, to zwiększy się liczba jego popleczników? - chodzi o trofeum naznaczenia 5 popleczników wodza i zmuszenie go do zdrady :)

 

I btw. jak usunę grę, to wszystkie zdjęcia i filmiki zostaną, prawda?

Edytowane przez Rossomaro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz naznaczyc dowolnego kapitana i wydać mu rozkaz walki o władzę z wodzem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×