Skocz do zawartości
Laptok

Middle-earth: Shadow of Mordor

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ja wiem czy ta gra jest tak krótka,29 godzin na liczniku.Przecież przy dzisiejszych standardach to jest wręcz rewelacyjny wynik.A co najlepsze,tak mnie wciągnęla ta gra że splatynowane jej  zajeło mi "tylko" 4 dni... :biggrin:

Edytowane przez DOMIN@TOR_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na dzisiejsze standardy single-playerowe to nie jest źle (chociaż przypominam sobie, że podobno sama fabuła miała na 30h starczyć). Bardziej mi żal, że tak krótko, bo dawno tak przyjemnie mi się nie grało.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na dzisiejsze standardy single-playerowe to nie jest źle (chociaż przypominam sobie, że podobno sama fabuła miała na 30h starczyć). Bardziej mi żal, że tak krótko, bo dawno tak przyjemnie mi się nie grało.

 

 

Wolisz mieć grę na 50 godzin i w tych 50 wynudzić się na śmerć ? . Bo ja nie,po co mieli dawać coś na siłę ? tutaj jest wszystko idelnie wywarzone.Ten tytuł wciągnąłem  jak cpuń kreski z samego rana :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolisz mieć grę na 50 godzin i w tych 50 wynudzić się na śmerć ? . Bo ja nie,po co mieli dawać coś na siłę ? tutaj jest wszystko idelnie wywarzone.Ten tytuł wciągnąłem  jak cpuń kreski z samego rana :P

To samo napisałem - żałuję, że taka krótka, bo się dobrze bawiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi platyna zajęła 26 godzin, muszę przyznać że to była bardzo przyjemna platyna :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to skoro tylu z was zrobiło platyne to może ktoś się wypowie wkońcu na mój temat zwiazany ze spadkami fps-ów kilka postów wyżej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak awansoać kapitanów na warchiefów? Chce zdobyć trofke za rune 25 poziomu i nie umiem, bo wybiłem wszystkich warchiefów. A kapitan z 20 lvlem już sie grzeje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najprościej zrobić go przydupasem warchiefa, później zabić warchiefa i gość ma awans z urzędu, ale skoro wszystkich zabiłes to daj się zabić, a czas popłynie do przodu i pewnie dostanie awans.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siódmy raz z rzędu wylatuje mi mityczna runa. Brakuje mi do platyny tylko pucharku za runę na 25 poziomie. Co za życie. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak awansoać kapitanów na warchiefów? Chce zdobyć trofke za rune 25 poziomu i nie umiem, bo wybiłem wszystkich warchiefów. A kapitan z 20 lvlem już sie grzeje

Jeśli masz go obrandowanego (tak rozumiem) to wystarczy, że odnajdziesz go na mapie (przez Armię Saurona), złapiesz (R1) i wydasz rozkaz ( :triangle: ), żeby awansował na wodza.

Pojawi się niebieska misja z walką o władzę - jedna z tych standardowych dla kapitanów (Rekrutacja, Próba krwi czy Polowanie na bestie). Pomagasz kapitanowi i awansuje :). Najszybszy i najprostszy sposób, bo te misje to łatwizna (zwłaszcza po wbiciu dosiadania zwierzyny mrocznym ciosem).

@Allu666

Większe i odczuwalne spadki FPSów miałem tylko na samym końcu gry przy sporym tłumie orków (swoich obrandowanych i wrogich). Zwłaszcza w przedostatniej i ostatniej misji. Wcześniej jeśli spadki były to niezauważalne.

BTW nie trzeba umierać, żeby czas popłynął. Można z wieży przyśpieszyć - zawsze to jeden gamoń mniej cieszący się z zabicia Ożywieńca ;)

EDIT:

@down

To faktycznie musisz tylko przyśpieszać czas, zginąć lub zmienić mapę i ewentualnie sprawdzać czy Twój kapitan pojedynku nie prowadzi (żeby mu pomóc w razie czego). Gra sama go przesunie na pozycję wodza w końcu.

Edytowane przez The_Siemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie mam opcji, zeby go awansować, jest tylko drath threat, shank i kill.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

35% gry przy 32 godzinach grania :D ... fabuła, znajdźki, no nie chce się robić ... 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie była aktualizacja gry - poprawa kulku technicznych problemów + dodatkowo PHOTO MODE !!!  Rewelacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

35% gry przy 32 godzinach grania :biggrin: ... fabuła, znajdźki, no nie chce się robić ... 

Przy 32 godzinach, to mialem ponad 98% gry, wiec slabo slabo. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

35% gry przy 32 godzinach grania :biggrin: ... fabuła, znajdźki, no nie chce się robić ... 

 

WTF ?! Co Ty robisz przez te 32 godziny ? Ja rozumiem lizane ścian,podziwianie widoków ot co.Ale 35 % gry przy takim czasie.... :shok:

Edytowane przez DOMIN@TOR_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 16h i mam dopiero 18% XD O dziwo robię wszystko...a przeważnie dziesiątkuję przeciwników z listy nemezis XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie była aktualizacja gry - poprawa kulku technicznych problemów + dodatkowo PHOTO MODE !!!  Rewelacja.

 

Dokładnie tak! Dla mnie też to jest rewelacyjne rozwiązanie - bardzo byłem tym zajarany grając w TLoU, tutaj musiałem sobie radzić przyciskiem share, a po dodaniu tej opcji od razu zrobiłem kilka screenów, których nie dało się zrobić w tradycyjny sposób. Mam nadzieje, że ta opcja będzie pojawiała się w większości gier. Coś pięknego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WTF ?! Co Ty robisz przez te 32 godziny ? Ja rozumiem lizane ścian,podziwianie widoków ot co.Ale 35 % gry przy takim czasie.... :shok:

nie wiem stary, gram tak na luzie zeby misji nie robić zresztą jak mam je robić jak co biegne do misji i widze chłopów do ubicia, nagle z małej niewinnej bitki robi się zadyma, teraz imałem 3 dni bez grania to pewno jak wrócę to będę strasznie mordować, kiedyś 200 hit combo mi wyszło bez pomagania sztyletami ;) .. teraz musze ruszyć fabułę bo chce swojego psa na wodza wsadzić. Gra wybitnie zaprojektowana mimo że faktycznie, szablonowa i monotonna to niesamowicie zaprojektowana rozgrywka bardzo wciąga. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem stary, gram tak na luzie zeby misji nie robić zresztą jak mam je robić jak co biegne do misji i widze chłopów do ubicia, nagle z małej niewinnej bitki robi się zadyma, teraz imałem 3 dni bez grania to pewno jak wrócę to będę strasznie mordować, kiedyś 200 hit combo mi wyszło bez pomagania sztyletami ;) .. teraz musze ruszyć fabułę bo chce swojego psa na wodza wsadzić. Gra wybitnie zaprojektowana mimo że faktycznie, szablonowa i monotonna to niesamowicie zaprojektowana rozgrywka bardzo wciąga. 

 

Z ostatnim zdaniem zgadzam się w 100 %,chodz rozgrywka jest prosta jak budowa cepa,to wciąga niemiłośiernie.Sam ten tytuł skończyłem mając na licznku 29 godzin z minutami,w niecałe 3 dni.

 

Mimo  iż system walki jest zabójczo podoby do hitów wiadomo jakich :whistling: ,to człowiekowi cieszy się micha na widok uciętej głowy uruka :P.

 

Gdyby nie system nemesis w tej grze,poszły by niemimośierne gromy na ten tytytuł,a tak to mamy dużo starego,a i trochę nowego też się znalazło.

 

Szacunek dla Ciebie ża ilość spędzonych godzin przy tym tytule z adekwatną ilością % fabuły  w grze :thumbsup:

Edytowane przez DOMIN@TOR_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.Mieszkam we Francji i chciałbym kupić tutaj tą grę,wiecie może czy będę miał polskie napisy? na prawdę proszę o pomoc.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to bardzo się cieszę,bo niestety nie uśmiechało mi się ściągać grę z Polski :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×