Skocz do zawartości
PLasgoogle

Screenshoty&Video

Rekomendowane odpowiedzi

Naprawdę fajnę akcje jestem pod dużym wrażeniem , ale nie uwierze że grasz na padzie  :whistling:

Edytowane przez keraj83pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na czym?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę fajnę akcje jestem pod dużym wrażeniem , ale nie uwierze że grasz na padzie  :whistling:

Gram na padzie, pierwsze akcje z snajperki są koło września/października. Wtedy wróciłem zza granicy, dlatego celność troszke ssie, co widać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę fajnę akcje jestem pod dużym wrażeniem , ale nie uwierze że grasz na padzie  :whistling:

To uwierz, bo widać, że celownik pozostaje cały czas na tej samej osi pionowej. Na myszce przy tylu obrotach i ruchach to raczej niemożliwe.

Poza tym co to ma do rzeczy - nawet z myszką trzeba umieć strzelać/grać. Jak komuś to przeszkadza to przecież sam sobie może kupić i zagrać, ale jeśli jest noobem to nawet myszka, klawiatura, rakiety, koks i lasery nie pomogą :)

Mafia_DJ grał na myszce, wszyscy o tym wiedzieli, ale jakoś nie było momentów, że kończył mecz z ogarniętymi graczami z wynikiem 50:0. Ginął tak samo :)

 

Rozbraja mnie ta powracająca wrzutka o myszkach. Wiadomo, że nie jest to do końca "fair" jeśli inny trzaskają na padach, ale wierzę grającym na myszkach, że emulacja (słowo klucz) myszki nie jest idealna i tak bajkowo nie jest.

BTW: Widać, że kolega ma dobry "muwment" i wie gdzie stać, dokąd iść.

 

Edytowane przez The_Siemek
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to ps4 obsługuje w ogóle jakieś myszaki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ultern: hahahahaa, ja nie nadążam za Tobą na tym filmiku, a gdzie dopiero w grze :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka pierwszych akcji z łukiem w tle. Nagrane w 60 klatkach. zapraszam :)

 

 

Zapraszam również na mój kanał - tu macie intro :P

 

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to troszkę odbiegnie od tematu, ale to zależy od punktu widzenie - zapraszam na Live który odbędzie sie dziś, na Tubie od około 12 godziny.

 

Wydarzenie wideo, więc łapie się pod ten temat :)

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

andrzejki pa pa :P

ps. youtube przetwarza i za chwile w hd bedzie :)

ps. youtube przetwarza i za chwile w hd bedzie :)

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszkę sobie latam szturmówką   :)

 

 

 

Kakaroto w tej ostatniej akcji chyba nie rozwaliłeś tej helki tylko coś Ci na slamy wjechało :D 

Edytowane przez matispidi
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tam czepiasz sie. Helka byla juz za drzewami... i podmuch po rpg ja zniszczył ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba najlepsza ocena B4 . Gościu co wbija Kemy i DNA bomb ma problemy z grą w Battlefielda. Osobiście też lamię pięknie ale w te różne CoDy idzie mi jakoś lepiej niż w B3 i B4.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba najlepsza ocena B4 . Gościu co wbija Kemy i DNA bomb ma problemy z grą w Battlefielda. Osobiście też lamię pięknie ale w te różne CoDy idzie mi jakoś lepiej niż w B3 i B4.

^genialne :D.

Pewnie nielepiej bym na mapie CoDa wyglądał, ale u mnie chociaż czytanie ze zrozumieniem nie kuleje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie, ubaw po pachy! Ten koles bije NOob'a z Battlefield Friends. I to nawet nie jest wyrezyserowane!  :laugh:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to z 2 miesiące temu widziałem i nie wrzuciłem tego tylko dla jaj.Co drugi mecz "utracono połączenie z sesją"i wywala mnie. Nerwy mam na B4. Tak jak stwierdził pod filmem " Sry, ta a gra jest odpychająca" . Subuję jego kanał,niech ma też trochę reklamy.On jest naprawdę bardzo dobry w CoDa, refleksu mu mogę tylko pozazdrościć.Pamiętam jak po xx godzinach w Bad Company 2 kolega pożyczył mi Modern Warfare 2.Pierwszego Coda w tórego zagrałem. Nie wiedziałem co się dzieje na ekranie w multi ,takie baty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko niestety CoD od kilku części ogłupia graczy,nie wymaga od nas niczego oprócz tak jak wspomniałeś refleksu i od siebie dodam że kluczem do sukcesu jest rownież dobre połączenie z hostem.Tylko na podstawie tego jednego filmiku jestem gotowy wytknąć kilka momentów gdzie gracz zdecydowanie opierał sie przed myśleniem i oczekiwał że gra zrobi to za niego,niestety w BF trzeba samemu działać.Dajmy na to ten moment gdy strzelał z M320 w Jeep'a.Wystarczyło oddać jeden strzał w tylnie drzwi co pozwoliłoby zabić człowieka siedzącego w pojeździe.Nie wspomnę o problemie z wyborem odpowiedniego punktu odrodzenia i klasy.Pozostaje jeszcze sprawa z wyborem serwera na którym nie ma lagow tj.Europejski.Generalnie BF jest bardzo łatwą grą i z reguły mają z nią problemy tylko najlepsi gracze CoD.Oczywiście nie mam na celu nikogo obrazić tylko opisuje zjawisko :)

Edytowane przez PLasgoogle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie, typ mnie rozbroil w momencie kiedy nie zrozumial informacji wyswietlajacej ilosci graczy. Nie wiedzial, ze 4 osob potrzeba to rozegrania rundy. A potem slyszysz tekst "gramy 1vs1, cos musi byc nie tak!". :) I tak z serwera wychodzil 3 razy. Potem nie potrafil rozroznic spadkow animacji od lag'ow (krese 2 albo 3, na 7 mozliwych :)). Dopiero ktos na czacie poinformowla go, o co chodzi :) Ten koles jest EPICKI! :)

Edytowane przez kabotyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O i dobrze że sie pokazałeś bo jeżeli ktoś nie wie to przy okazji dyskusji która teraz ma tutaj miejsce dużyBYK to jeden z niewielu ludzi którzy ogarniają i CoD'a i BF'a także da sie :) .Rowniez życzę wszystkiego dobrego i oby PSN dał radę :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skleiłem sobie kolejny mały montaż przy użyciu ShareFactory, zapraszam :D

  • Like 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×