Skocz do zawartości
GT Sunday Cup

GT Sunday Cup - Droga Do F1

Rekomendowane odpowiedzi

Taki był zamysł żeby każdy miał w identyfikatorze inny kolor fury itp. ale z przyczyn technicznych nasz nadworny Picasso nie dysponuje wszystkimi lakierami dostępnymi w GT6.

Może w przyszłości PD wprowadzi "społeczność" i będzie można wysyłać lakiery i inne pierdoły.....

Albo.... jeżeli komuś bardzo zależy na właściwym lakierku niech wyśle Elmijo foto zgodne z tym na identyfikatorze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dysponujecie takim zdjęciem jak na identyfikatorze? Bo można po prostu zamienić kolory (2 suwaki w photoshopie) i wstawić jako tło, czy oddzielną warstwę.

 

69277373539870935887.jpg79321668016094148733.jpg

 

Zrobione od niechcenia i na szybko.

 

A tak w ogóle to ode mnie wielki szacun za włożoną pracę :thumbsup:

Edytowane przez lalek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pieknie...

teraz pozostaje sprawa polaczenia i wskazowek...

co do niezadowolen zwiazanych z kolorami czcionkami itp itd... elmijo wstaw na dropboxa projekty.. to moze ci ktorym sie nie podoba moga sobie zmienic wg uznania...

odemnie wielkie brawa za prace wlozona...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Projekty są na dropboxie w dwóch rozdziałkach.

Można pobierać i kombinować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JAK ZWYKLE!!! Nie jestem mistrzem fotoshopa robiłem to pierwszy raz!!!  i na szybko!!! na razie jest uniwersalnie.

LALEK  wiem że tak można ale powiedz mi co to za kolor ( MAZIORA MAZERAN )!!!

Na następny event zrobicie fotki własnych fur według mojego wzoru i będzie inaczej! Nie wszystko naraz!!!

 

 A jeśli ktoś jest w tych sprawach mocniejszy i chce mnie zastąpić PROSZĘ BARDZO!!!

 

Na koniec zacytuje znanego polaka w imieniu zarządu ligi:

 

!!! POLISZ PAŁER JA TU RZONDZE !!!

 

ELMIJO77.png

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj już nie ma co się dąsać od razu, tylko ta czcionka z nickiem i nazwa samochodu jest nieproporcjonalnie gorsza od całej reszty, ładnego logo i licencji. Nie chodziło mi o kolor samochodu, tylko o napis co to za samochód. Według mnie nick i nazwa samochodu w takiej postaci szpecą całość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki, nie bic mi sie tutaj... Kazdy jesli moze i chce niech pomaga... Lalek masz ochote to tez cos stworz i razem stworzycie cos wielkiego :)

 

tak zupelnie przy okazji czekam na jakas grafike pokazujaca zwycieskiego gucia:> to moze niech was polaczy w tworzeniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elmijo - myślę, że nikt tutaj nie ma do Ciebie pretensji o kolorki - wręcz przeciwnie, wszyscy jesteśmy pod wrażeniem chęci i włożonego wysiłku. Niektórzy (w tym i ja) po prostu sypną kilkoma uwagami, coby całość jeszcze bardziej polepszyć (gdy sami pojęcia o photoshopie nie mają).

 

Pytanie z mojej strony - zamierzacie co event zmieniać te identyfikatory? Może lepiej stworzyć uniwersalny szablon licencji z ewentualnym indywidualnym avatarem każdego usera? Pytam, bo wyobrażam sobie, że jest trochę zabawy z podmienianiem fotek, kolorków, nicków itd. co miesiąc.

Edytowane przez sharent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki panowie że tak późno się zgłaszam ale do końca nie byłem pewien jak będzie wyglądam mój wyjazd służbowy ale okazało się że do końca tego eventu zostaję w polsce :biggrin:

psnid: sieniu

Numer:85

Kolor nadwozia GT6 matte 018

Kolor Felg To Berlin black

Mam nadzieję że miejsce się dla mnie znajdzie :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elmijo podaj mi do siebie jakiś inny kontakt nie forum to się jakoś zgadamy i pomogę przy identyfikatorach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosimy wszystkich aby przyjrzeli sie postowi pierwszemu... w celu poszukiwania bledow i niedociagniec... testujcie wszystko to przynajmniej wylapiemy bledy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam jeszcze brakuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez licencji i w rezerwie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystkie photosy co mi sie nie wyswietlaly zamienilem na fb-owe... i sie wyswietlaja... ten wasz hosting lipny...

w ciagu dnia zapodam nowy wyglad tebelek... Dziekujemy Rholkowi ladnie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To sprawdz czy aby na pewno są fb-kowe... :P . Po Twojej edycji były same cyferki bez odnośników. Podejrzewam, że edytowałeś posta w momencie kiedy były wprowadzane zmiany bo po mojej poprawce za kilka minut nie było śladu - wszystko wróciło do poprzedniej wersji 3x5 (300x201) i zaraz zniknęło całkowicie - teraz jest 5x3 w miniaturkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie Brawa za Tabelki:

 

Sezon 1:

 

1962809_682608875130383_2128004124_n.jpg

 

Sezon 2:

1962809_682608878463716_2130486681_n.jpg

 

Sezon 3 (wstepna tabelka):

1962809_682608871797050_144585395_n.jpg

 

Panowie co stworzyli 1 post prosze owe tabelki ladnie gdzies wkleic.. korzystajac z tych linkow... Zuckerbergowi nikt nigdy nic nie skasowal...

 

//Poznym popoludniem 3 tabelka znajdowac sie bedzie na Dropboxie w formacie XLS...

 

//Lukasz... jestes up to date...

Edytowane przez Mala Liga LTE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×