Skocz do zawartości
Patricko

Far Cry 4

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety nie mam nic w chmurze - tylko dane na dysku profil i kampania.

 

Nie bardzo chce mi się przechodzić grę jeszcze raz ale powoli to do mnie dociera...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro możesz wcisnąć mapę, to powinieneś moc tez wejść w opcje, tam jest możliwość porzucenia zadania, spróbuj tego rozwiązania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie ma możliwości porzucenia zadania sprawdzałem całe szybkie menu tylko zapomniałem pokazać tego na nagraniu.

 

U góry jest widoczna tylko opcja "wznów grę" :down:

Edytowane przez Materx_1988

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam do jednego trofiku w co op przejmuje wrogi pojazd jako pasażer . Caly dzien w domu pisz zapke na psn z trescia fc4 moj psn Gustaw1982 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem już całą kampanię i teraz chce zacząć grać od nowa i pytanko czy jak zacznę grać od nowa to skasuje mi save z tego pierwszego przejścia czy utworzy drugi??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem już ponad połowę gry, większość misji wykonuję po cichu odwracając uwagę przeciwników rzucanymi kamieniami a mimo to trofeum nie wpadło. Ktoś orientuje się może czy związany z tym jest jakiś bug czy może trzeba robić to w jakiś specjalny sposób ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej rzucić kamień, poczekać aż gostek odejdzie i wróci na miejsce. Wtedy powinno zaliczyć jako pełne odwrócenie uwagi i na wszelki wypadek zrób na 25 różnych wrogach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jeśli Far Cry będzie używany to będę mógł grać później przez internet?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam kogoś do pomocy przy trofeach co-op. Oczywiście działa to też w drugą stronę.

Yogurt84_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem wątek fabularny i jestem zaskoczony, bo przejrzałem inne zakończenia i postąpiłbym inaczej.

Moje wybory

Zabiłem Amitę, a potem Pagana. Po przejrzeniu możliwych zakończeń, darowałbym Paganowi życie

Gdyby ktoś chciał w przyszłym tygodniu ogarnąć co-op, to zapraszam na PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam kogoś kto byłby chętny pomóc mi wbić dwa trofea związane z co-opem. Odwdzięczę się również pomocą przy tych osiągnięciach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od wczoraj zacząłem przygodę i narazie jest dobrze. Przy fc3 bawiłem sie zdecydowanie lepiej. Pagan jakos nie przypadł mi do gustu i jestem po 10 misji a wcale go nie widziałem po prologu :-( Vass byl co chwile a tutaj wyglada to biednie. Czasem czuje sie ze chodze po dżungli bez celu...

Wysłane za pomocą klucza francuskiego :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie zaczynam grę (w FC3 nie grałem) i jestem pod wrażeniem rozgrywki,tylko sterowanie jakieś dziwne,optymalne za czułe,a jak zmnijsze to za mułowato :D:D.Dobrze że wszystkie znajdzki do 100 % będą na mapie ,bo jak miałbym szukać na czuja to masakra jakaś :D:D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Heh,właśnie miałem o to samo zapytać,patrząc na ilosć godzin we wszystkich DLC dla single player ,myślę że czas gry i fun powinien wynagrodzić te 63 zł,ale poczekam na odpwiedź ,kogoś kto już się obył z SP.

 

Z tego co widzialem na YT ,najciekawszym DLC jest Dolina Yeti(zabawy na około 5 h ),sama dolina Yeti kosztuje tyle co cały season pass ze wszystkimi dodatkami.

Edytowane przez czeskimaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem maila od ubisoftu. W mailu pytali sie mnie czemu nie ukonczylem gry :-D zacząłem gre ale od 2 tyg juz jej nie odpalilem bo mi sie nawet nie chce jej konczyc. Połowa fabuly gdzieś dopiero zrobiona. Jakos nie chce mi sie jej odpalac. A dzisiaj mail od ubisoftu mnie zaskoczył. Nie wiem czy oni mnie zmuszają do przejścia czy co? Tez ktos dostal od nich taka wiadomość? :-D

Wysłane za pomocą klucza francuskiego :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielki Brat czuwa :-)

Grałem w FC jakoś w grudniu, potem miałem zmęczenie materiału i do gry juz nie wróciłem. Na poczatku kwietnia dostałem @ od Ubi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do czego to doszło zeby ubishit naklanial do grania w ich gry ;-) chyba tracą :-D

Wysłane za pomocą klucza francuskiego :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od wczoraj zacząłem przygodę i narazie jest dobrze. Przy fc3 bawiłem sie zdecydowanie lepiej. Pagan jakos nie przypadł mi do gustu i jestem po 10 misji a wcale go nie widziałem po prologu :-( Vass byl co chwile a tutaj wyglada to biednie. Czasem czuje sie ze chodze po dżungli bez celu...

Wysłane za pomocą klucza francuskiego :-)

Tak, mi też Vaas bardziej przypadł do gustu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×