Skocz do zawartości
Patricko

Far Cry 4

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie help zrobiłem wszystkie misje i nie mam dostępu do

Północny i północno-wschodni Kyrat 

Dlaczego ? 

Pomoże ktoś ?

 jestem na moście i dalej lipa ?

Na 100% zrobiłeś wszystkie :P ? Przecież w tej drugiej części Kyratu też są misje kampanii więc na bank nie zrobiłeś wszystkich. Szukaj widocznie gdzieś nie widzisz misji :P

EDIT

Panowie ale się wkopałem. Zdobyłem wszystkie strażnice a teraz chce trofeum Robin Hood (3 ciężarówki zdobyć). I teraz wgl ich już nie ma. Co mam zrobić!? Muszę od nowa grać, czy jest jakiś czarodziejski sposób ;( ?

Edytowane przez jodzio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś chętny pomoc zdobyć ostatnie trofeum? "Zmiana pasa"  Nick psn  owca_z_bananowca. Byłbym wdzięczny bo z przypadkowymi graczami ciężko się dogadać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej bjark czy do tego trofika potrzebny jest playstation plus? jak nie to chętnie pomogę.

Druga sprawa czy potrzebuje koniecznie plusa do trofików online czy da się zrobić je bez plusa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej bjark czy do tego trofika potrzebny jest playstation plus? jak nie to chętnie pomogę.

Druga sprawa czy potrzebuje koniecznie plusa do trofików online czy da się zrobić je bez plusa?

Dzieki za pomoc. Jeśli nie masz drugiego trofka grając jako hurk to pisz śmiało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma za co, ja również dziękuję.A z tym trofikiem z Hurkiem to będę wdzięczny za pomoc;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z Trofikiem Zmyłka?

Został mi tylko on i coś nie chce wpaść a narzucałem się tych kamieni w setkach. Już brak mi cierpliwości.Czy są jakieś specjalne zasady, specjalne miejsce?

Czy wystarczy że stoi jeden przeciwnik czy musi być paru i rzuty w każdym kamieniem w inną strone?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciwnik musi podejść do kamienia i wrócić na swoje pierwotne miejsce. Nie wystarczy aby tylko podszedł do rzuconego kamienia.

No i musisz to zrobić na różnych wrogach ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, w końcu wpadło.Faktycznie robiłem to tak że przeciwnik nie wracał w pierwotne miejsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co jest ale wczoraj próbowałem z 2 graczami pograć w coopa, wbić trofki i wgl nie chciało nas połączyć? Ktoś chętny pomóc?

Edytowane przez jodzio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jodzio będę wieczorem to spróbujemy jeszcze raz.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciwnik musi podejść do kamienia i wrócić na swoje pierwotne miejsce. Nie wystarczy aby tylko podszedł do rzuconego kamienia.

No i musisz to zrobić na różnych wrogach ;)

Oooo ja też się zastanawiałem dlaczego tylu ich zmyliłem z tym kamieniem, a trofik nie wpadł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki gumis, trofki wbite. Zostało już ostatnie - Wszystkie umiejętności. Macie jakiś pomysł które zadania najszybciej ubijają PD :D ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeden sposób na dość szybkie wbicie PD, napadasz na fortece ( nie pamiętam która to z nazwy, u góry mapy), zabijasz dwóch ciężkich po cichu za każdego dostajesz 750 PD, dajesz save i tak w kółko. Szybko dobijesz brakujące umiejętności. Jest to sposób z poradnika, poszukaj na necie, mi pomogło w szybkim dobiciu PD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeden sposób na dość szybkie wbicie PD, napadasz na fortece ( nie pamiętam która to z nazwy, u góry mapy), zabijasz dwóch ciężkich po cichu za każdego dostajesz 750 PD, dajesz save i tak w kółko. Szybko dobijesz brakujące umiejętności. Jest to sposób z poradnika, poszukaj na necie, mi pomogło w szybkim dobiciu PD.

Znalazłem :biggrin:

Edytowane przez jodzio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś problem z lączeniem się z innymi graczmi? Gram normalnie online, ale kiedy chce się z kimś połączyć w grze to czekam i czekam i nic, albo rozlacza, mnie po czasie ;). Dodam, że walki 5vs5 chodzą normalnie. Czy to przez to, że próbuje się połączyć z radomami?

Edytowane przez michaelzen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś problem z lączeniem się z innymi graczmi? Gram normalnie online, ale kiedy chce się z kimś połączyć w grze to czekam i czekam i nic, albo rozlacza, mnie po czasie ;). Dodam, że walki 5vs5 chodzą normalnie. Czy to przez to, że próbuje się połączyć z radomami?

Czasami występują problemy. Ja też z gumisiem w niedzielę za nic nie mogliśmy, a już w poniedziałek się udało. Trzeba próbować do skutku ;)

P.S

Platyna wbita :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Mam podbite 20 strażnic i jeszcze ani razu chłopaki nie napadają mi na posterunki.. Co jest grane ???? Mieliście tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się za cholerę z randomami nie łączy. W niedzielę przez prawie 2 h próbowałem co-opa odpalić, wczoraj z 30 minut. Ładuje, ładuje i pada - rozłączono z partnerem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Mam podbite 20 strażnic i jeszcze ani razu chłopaki nie napadają mi na posterunki.. Co jest grane ???? Mieliście tak?

trochę dziwne, wiem jedynie, że wpływ na tą kwestię ma także podbicie twierdz oraz odkrycie obszaru poprzez zdobycie dzwonnic, jeśli robiłeś najpierw dzwonnice to może być przełożenie na aktywność wroga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co fortece mam dwie podbite a dzwonnice robiłem najpierw, lecz nie wszystkie. Jeszcze pare zostało. Ale tylko to trofeum mi brakuje i posterunki do końca wiec pytam, bo chłopaki nie napadają i to mnie dziwi..:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to pokręć się w okolicach tych strażnic gdzie nie masz dzwonnic odkrytych, powinni napadać, mnie stosunkowo często napadali, tak, że nawet nieraz nie chciało mi się bronić bo w planie miałem coś innego, czsami tylko przejechałem obok i już napad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brak mi jeszcze 6 pucharków ! do Platyny !

dość ciężko mi idzie zrobić pucharek =ZMYŁKA= 

ma ktoś fajny sposób na ten pucharek ? !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brak mi jeszcze 6 pucharków ! do Platyny !

dość ciężko mi idzie zrobić pucharek =ZMYŁKA= 

ma ktoś fajny sposób na ten pucharek ? !

 

A wystarczyło stronę do tyłu: http://www.ps3site.pl/forum/topic/80096-far-cry-4/?p=1116140

Ech ta dzisiejsza mlodzierz Edmundzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pany kto mi pomoze z trofikami we wspolpracy? zaproscie mnie do znajomych 

dzis jestem do godzin poznych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×