Skocz do zawartości
Patricko

Far Cry 4

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie, podbiłem juz 10 posterunków ale podczas gry ani razu nie napadli mnie wrodzy gracze, chodzi o trofeum podeprzyj 3 razy karmę.. Nic kompletnie cisza, to damo nie mam nigdzie tych moździerzy.. Co jest grane ??:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie wszystko jest tylko trzeba grać i grać ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, poszukuję osoby do pomocy przy 2 trofeach co-op. Służę oczywiście również wzajemną pomocą.

PSNID: DarkShadowPL z dopiskiem FarCry4 co-op.

 

Jestem wieczorami po 20.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś ktoś potrzebował pomocy  z trofeami online,służę pomocą, wysyłajcie zaproszenie :)

Edytowane przez DOMIN@TOR_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głupie pytanie: jak uruchomić rozgrywkę w demko z PS Store? :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Tak myślałem że to zbyt piękne żeby sobie popykać za free i sprawdzić czy gra jest warta zakupu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś chętny na trofea we współpracy mój nick M2641936 thanks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony gra świetna, świat, bronie, walka itp. A z drugiej strony tak irytująca że aż odechciewa się grać - skopane sterowanie pojazdem, w żadnej grze tak beznadziejnie się nie jezdzi. Do niektorych misji dluzsza jest podroz niz sama misja albo teraz utknalem w jakiejs ciemnej jaskini i nie mam pier**** kotwiczki i nie moge sie wspiac przez to, jak by problemem bylo napisac przed misja ze potrzeba glupiej kotwiczki albo umiescic ja gdzies w poblizu misji, ale to UBISOFT nie ma co sie dziwic i tak ta gra jest dobra jak na nich.

 

EDIT: Dobra z tą kotwiczką to był bug już teraz działa, nie trzeba jej wgl kupować.

Edytowane przez cormack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki znowu bug? Przecież kotwiczkę dostaje się praktycznie na początku gry i NIE trzeba jej nigdy kupować bo się ją po prostu ma.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tez tak myslalem ale nie bylo opcji zeby jej uzyc jak podswietlalem jak zaczalem misje na nowo to juz dziala ale mozna bylo sie wkurzyc. Swoja droga to fajna ta misja w tej jaskini

 

z demonami , beda jeszcze powroty do tego swiata ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony gra świetna, świat, bronie, walka itp. A z drugiej strony tak irytująca że aż odechciewa się grać - skopane sterowanie pojazdem, w żadnej grze tak beznadziejnie się nie jezdzi. Do niektorych misji dluzsza jest podroz niz sama misja albo teraz utknalem w jakiejs ciemnej jaskini i nie mam pier**** kotwiczki i nie moge sie wspiac przez to, jak by problemem bylo napisac przed misja ze potrzeba glupiej kotwiczki albo umiescic ja gdzies w poblizu misji, ale to UBISOFT nie ma co sie dziwic i tak ta gra jest dobra jak na nich.

 

EDIT: Dobra z tą kotwiczką to był bug już teraz działa, nie trzeba jej wgl kupować.

 

Uffff,a ja już myślałem że gram w inną grę .... :shok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema,

 

Mój pierwszy post, więc nie wiem czy dobrze trafiłem. Szukam kogoś do boostowania 2 co-opowych trofków w FC4 - vehicle takedown z fotela pasażera i outpost liberation grając jako Hurk. O ile to pierwsze mogę zrobić przez rozdanie klucza to drugiego już nie. Czy ktoś byłby chętny na szybką sesję z po sieci, żeby dobić te 2 pucharki? To oczywiście działa w dwie strony jak komuś też brakuje do platyny.

 

PSN ID: Kniaziek 

 

Jeżeli ktoś zdecyduje się napisać to piszcie w temacie zaproszenia, że chodzi o FC4. 

 

Dzięki,

Pzdr.

UPDATE #1: Trofki wbite - post niekatualny.

Edytowane przez Knights

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz juz wycofali klucze? Mozna pykac te 2 godziny za free?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki mały problem. Skończyłem kampanie i kupiłem Season Pass. Konsola pokazuje mi ze zostało to zainstalowane a ja nie widzę żadnej misji... Musze zacząć grę od nowa czy jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam również potrzebuje pomocy przy 2 traofeach

Jeśli ktoś może pomóc zapraszam

Psn: malojd2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

^Nawet nie wiem czy to serio :biggrin:.
Na chwilę zakładam, że to nie trolling tylko serio pytanie:
Baaaardzo mocno. Trudno mi znaleźć nawet porównanie. W FC4 masz:
A. dwie różne klasy/strony konfliktu. 1. Wojowników Rakashy, którzy mają łuk, nóż a zwierzęta mogą przyzywać i jeździć na słoniach. Do tego przy kucaniu stają się niewidzialni (to w sumie jak w CoDzie ;) ). 2. Żołnierzy Złotego Szlaku, którzy mają normalną broń, granaty i pojazdy do używania.
B. trzy typy rozgrywki online: Strażnica, Propaganda i Maska Demona. Odpowiednio wariacje Podboju/Szturmu i Przejęcia Flagi z drobnymi różnicami plus oczywiście dopasowanie rozgrywki pod typ i umiejętności stron.

Edytowane przez The_Siemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytałem serio, serię COD znam od poszewki a to pierwszy FC w jaki gram. Zauwazylem ze rozgrywka w COD AW jest bardzo dynamiczna w FC tez taka jest ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej średnio z dynamiką. Mapy są większe. Grający Rakshasami pokitrani w krzakach.
Głównie podchody, niewidzialność i kampa.

Poza tym nie ma żadnych egzoszkieletów, skoków na 30 metrów itd.
W Propagandzie trochę więcej się dzieje przy punktach do wysadzenia. Maska Demona to chaos i ganianie tego, który akurat ma Maskę :)

Edytowane przez The_Siemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema,

 

Mój pierwszy post, więc nie wiem czy dobrze trafiłem. Szukam kogoś do boostowania 2 co-opowych trofków w FC4 - vehicle takedown z fotela pasażera i outpost liberation grając jako Hurk. O ile to pierwsze mogę zrobić przez rozdanie klucza to drugiego już nie. Czy ktoś byłby chętny na szybką sesję z po sieci, żeby dobić te 2 pucharki? To oczywiście działa w dwie strony jak komuś też brakuje do platyny.

 

PSN ID: Kniaziek 

 

Jeżeli ktoś zdecyduje się napisać to piszcie w temacie zaproszenia, że chodzi o FC4. 

 

Dzięki,

Pzdr.

UPDATE #1: Trofki wbite - post niekatualny.

 Dzięki za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomoże ktoś w coopa? Nick: gumis32

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×