Skocz do zawartości
DaraS

Assassin's Creed Unity

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś w tym temacie wcześniej pytał, czy w późniejszym etapie gry będzie można wrócić do Wersalu, aby pootwierać skrzynie, pozbierać kokardy, etc.

 

A więc odpowiem, że tak, będzie można.

 

Po odblokowaniu Café Théâtre będzie dla nas dostępny powóz dzięki to któremu będziemy mogli fastravel'ować pomiędzy Paryżem a Wersalem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do osób które grają, czy te wszystkie błędy są aż tak widoczne podczas gry? Czy występują one sporadycznie i nie odbierają przyjemności z gry? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żałosna ilość FPS jest cały czas, a glitche jak to glitche, przytrafiają się w najróżniejszych momentach.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki ma numer bles polskie wydanie ACU?

Edytowane przez Talerz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki ma numer bless polskie wydanie ACU?

CUSA00605

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy branżowy recenzent wziął się za ACU ;D

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym tylko zaznaczyć że filmiki nie oddają tego jak tak naprawdę chodzi to gra. Przedarłem się do Paryża i spadki klatek są tak widoczne że aż nie chce mi się wierzyć że tak to zostało wydane. Gra się miejscami tragicznie."na zywo" prezentuje się to dużo gorzej niż na filmikach. Z tego co wyczytałem w necie gra chodzi tragicznie na sprzętach od AMD, a jak wiadomo xone/ps4 mają bebechy od AMD. Oni dobrze wiedzieli że tak to wygląda ale liczyli że jakoś to będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro wszyscy kupuja to po chuy maja sie starac, ja sie nacialem zanim gowno wyplynelo, ale jak juz zobaczylem co to za techniczny gniot jest, nie krylem tego przed nikim tutaj i co teraz widze ? Wszyscy i tak leca po swoja kopie xD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CUSA00605

 

Dzięki. Kurde. Masa hejtu wylewa się na Unity. Zaczynam się zastanawiać czy nie lepiej zainwestować w Cień Mordoru i Rogue :/

Edytowane przez Talerz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

ta topowa recenzja jest zajebista :)

 

Become a $60 Beta Assassin!, November 12, 2014
By Christian Stella "author"
This review is from: Assassin's Creed Unity PlayStation 4 (Video Game)
AC Unity is true next-gen. In fact, it is SO next-gen that it isn't even finished yet! I like to be on the cutting edge and I appreciate that Ubisoft is making games that it is still making, even weeks after you've beaten them.
 
I also love the forced integration with an app as well as a website. How that works is that you sign in with your uplay account to experience so many error messages that last gen could never display on screen at one time.
 
The game itself (no spoilers) centers around Arno, an Assasin in search of locked chests that require a cell phone game with micro transactions to open. You level him up by "hacking" into your bank account to drain real money at 60 FPS. The rest of the game runs at a solid 12 FPS which is TWICE as cinematic as a movie... No small feat! Once you've completed "playing" a website on your computer, Arno is finally ready to fall through the ground and enter a white abyss... The core challenge of the game, these moments where you simply fall into the sky that accurately existed under 1700's Paris, are some of the most nail-biting moments in any game ever made... Will the game crash? Will you have to hard reset your console? Results are random, so it will always be a surprise!
 
Many people just won't "get" this evolution of Assassin's Creed and should spend their time opening up a history book instead. It is there they could read up on Paris' floating people and long battle with pop-in. Even today, many Parisians only exist after you've already walked past them. It is these small details that Ubisoft has nailed and they deserve applause with tons of random audio pops just as you'd hear in the game's cinematics.
 
After playing this gem, I've decided to fly to Montreal tomorrow to begin playing 2018's Assassin's Creed 9. Unity's only shortcoming was that it was a little TOO finished, so I am hoping the Ubisoft guys will let me plug my controller into a broken vending machine in their studio that simply eats dollars that I put into it without delivering.
  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem slota, razem z jakimiś dziesięcioma innymi osobami więc zysk ubi jest znikomy. Miałem zamówioną płytkę. Nawet wczoraj przyszła, dziś odesłałem do media expert nawet bez otwierania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem wczoraj ze 2h, jestem już w Paryżu. 

Gra się przyjemnie(* ale o tym zaraz), nawet nie uświadczyłem (po za wpadaniem w ściany) większych błędów...

Miasto robi wrażenie, atmosfera ulicy, itd. Naprawdę można się wczuć - wczoraj grałem na słuchawkach i przyznaję, że dźwięk jest REWELACYJNY. 

Te odgłosy miasta, gadania, różnych prac, śpiewających muzyków - rewelacja.

I naprawdę, fajnie się gra, *tylko jak nagle gra zaczyna przycinać, to cały ten urok pryska i zaczynasz się po prostu telepać jak gąska z padaczką. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda, ze w unity spotykamy markiza de sade? Uwielbiam jego twórczośc :D Odgrywa jakąś wazniejsza role w fabule czy to tylko postac epizodyczna. Odpowiedz dajcie w spoiler, ja unity nie kupuje, od dluzszego czasu koniec z grami ubi, ea i acti, zasady trzeba miec :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno grając wczoraj zastanawiałem się cały czas, jak oddział francuski się czuje.

Ich miasto, państwo, szansa na własną dumę - tak spieprzona... Jak oni mogli do tego dopuścić.

Gość z Ubi. Daje swojemu dziecku grę - on chwile gra i mówi - tato, co to za syf zrobiliście? 


To prawda, ze w unity spotykamy markiza de sade? Uwielbiam jego twórczośc :biggrin: Odgrywa jakąś wazniejsza role w fabule czy to tylko postac epizodyczna. Odpowiedz dajcie w spoiler, ja unity nie kupuje, od dluzszego czasu koniec z grami ubi, ea i acti, zasady trzeba miec :)

 

Ja się zdziwiłem, bo spotkałem wczoraj Madame Tussaud - swoją drogą dobry quest i niezły hardcore. 

Edytowane przez MaxyM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda, ze w unity spotykamy markiza de sade? Uwielbiam jego twórczośc :biggrin: Odgrywa jakąś wazniejsza role w fabule czy to tylko postac epizodyczna. Odpowiedz dajcie w spoiler, ja unity nie kupuje, od dluzszego czasu koniec z grami ubi, ea i acti, zasady trzeba miec :)

 

po spotkaniu Markiza de Sade zostajesz wydymany przez niego w dupala w o dziwo 60 fpsach po czym informuje Cie uprzejmie że reprezentuje Ubisoft  :thumbsup:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"zaczynasz się po prostu telepać jak gąska z padaczką."

 

Doceniam kreatywność cenzora - LOL! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akcje Ubi poleciały w jeden dzień o ponad 9% a AC Rogue zgarnia lepsze oceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały trik polega na preoderach, tych gdzie zapłaciliśmy za grę i tych gdzie kurier przywozi nam ją pod drzwi i mu ją płacimy. Bo jak wydawca widzi 5 milionów osób, które już zapłaciły za grę, której jeszcze nie ma. To po co ją dopieszczać jak już mamy hajs na koncie. Bardzo zasłużenie akcje poleciały w dół. Kara musi być :)

Sam zamawiałem preordery ale robię to już ostatni raz. Nadal jestem ogromnym fanem tej serii ale jeśli Ubi nie naprawi żadnej z wersji tej gry to jednak im podziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram od godziny i powiem szczerze, ze na razie oprocz pop-inow bledow nie widze. Widac slaby framerate, tu sie zgodze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niechybnie to znak, iz reszta sie myli! Na bank mają zwidy, omamy i inne fatamorgany, w koncu grasz w ta gre az od godziny .. ;)

 

 

PS. Dziwie sie ze pomimo calej sytacji wciaz pojawiaja sie chetni na ten tytul .. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×