Skocz do zawartości
Patricko

The Last of Us: Remastered

Rekomendowane odpowiedzi

Wypowiem się o Tlou, jako pierwszej grze na ps4. Dla mnie grafika jest wystarczająca, a ta gra to miazga! Uwielbiam gry, które wymagają myślenia, i taka jest właśnie TLOU. Każda bijatyka to inna strategia, to dodatkowe minuty frajdy. Muzyka jest fenomenalna, kreacja postaci również. Realizm też fajny.

10/10 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanko, jak najlepiej załatwiać klikaczy? Powiecie strzelać, ale szkoda amunicji, i ciężko trafić skurczybyka 2 razy w głowę, jak go po cichu z noża wezmę, to mi brakuje nożów do otwierania, pomieszczeń(wiem, biorę wszystko co się da, ale i tak tych nożów nie ma jakoś sporo), jest jakiś fajny myk z butelkami, cegłami czy coś?

pzdr

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanko, jak najlepiej załatwiać klikaczy? Powiecie strzelać, ale szkoda amunicji, i ciężko trafić skurczybyka 2 razy w głowę, jak go po cichu z noża wezmę, to mi brakuje nożów do otwierania, pomieszczeń(wiem, biorę wszystko co się da, ale i tak tych nożów nie ma jakoś sporo), jest jakiś fajny myk z butelkami, cegłami czy coś?

pzdr

Skradanie :) Sporo potworków da się po prostu pominąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzucasz cegla w glowe i wykanczasz z mele, dodatkowo 90% da sie ominac. 

 

Gram teraz na Grounded i chyba jestem juz na to za stary ;p

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanko, jak najlepiej załatwiać klikaczy? Powiecie strzelać, ale szkoda amunicji, i ciężko trafić skurczybyka 2 razy w głowę, jak go po cichu z noża wezmę, to mi brakuje nożów do otwierania, pomieszczeń(wiem, biorę wszystko co się da, ale i tak tych nożów nie ma jakoś sporo), jest jakiś fajny myk z butelkami, cegłami czy coś?

pzdr

Z czasem nie powinieneś narzekać na brak noży. W dalszej części gry, będziesz mógł zwielokrotnić możliwość ich użycia. Na razie staraj się klikaczy omijać, jak już nie będzie wyjścia to spróbuj ich spalać koktajlami Mołotowa. Jak będziesz dobrze lawirował, jednym koktajlem spalisz całą grupkę ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co sądzicie o dubbingu? powiem wam że ograłem całą grę z polskim, i muszę pochwalić chłopaków, dużo rzucania mięsem, są i emocje, no i czuć zmęcznie w głosach bohaterów ... wydaje mi się że dobrze zrobiona robota, chociaż teraz pasowało by przejść z ANG by porównać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się osobiście dubbing bardzo podoba (dialogi w oryginalnej wersji słuchałem podczas gry na PS3). Nie jest oczywiście bezbłędny (ale to wina tłumaczy - Klikacze i Mlaskacze), ale przyjemnie się go słucha - fajnie, że słownictwo nie jest ugrzecznione, jest sporo śmiesznych tekstów i dialogów (wymiana "poglądów" między Ellie i Billem - świetna) i ogólnie czuć, że aktorzy przyłożyli się do roli, a nie tylko lecieli z kartki i czytali jakby mieli patyk w tyłku ;)

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale namieszałem, przeszedłem 4 rozdziały na hard, zmieniłem na survivor, i tak już ukończyłem grę, teraz chcę przejść rozdziały 1-4 na grounded, żeby odblokować survivor+, ale nigdzie nie widzę możliwości wybrania ng+, a wszystkie statystyki prócz zebranych znajdziek zniknęły, wybór rozdziałów też zniknął. Namotali z tym nieźle, ogólnie mam też wrażenie, że remaster jest bardziej zabugowany od wersji na ps3, ale może to tylko takie wrażenie.

 

Przeszedł ktoś z Was grę na grounded? Pewnie skradanie to jedyna słuszna opcja? Nawet na survivor lubię robić zadymę, więc to chyba nie dla mnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam juz koncowke na grounded i owszem skradanie jest wskazane do w miare bezbolesnego przejscia gry jednak opcja rambo jest tez wykonalna z tym wyjatkiem ze chekpointy zdaja mi sie wydluzone na grounded w porownaniu z survivor na ps3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bede wlaczal grounded pewnie teraz jak drugi raz bede szedl pytanie czy nie bedzie za ciezko w stosunku do 'hard' :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam juz koncowke na grounded i owszem skradanie jest wskazane do w miare bezbolesnego przejscia gry jednak opcja rambo jest tez wykonalna z tym wyjatkiem ze chekpointy zdaja mi sie wydluzone na grounded w porownaniu z survivor na ps3

 

No ale na Rambo to trochę ciężko w Grounded. Głownie idzie o amunicję, a przebiec czasem się nie da :) 

Niemniej tez myślałem, że ten tryb będzie trudniejszy. Nie było tak źle :)

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z czasem nie powinieneś narzekać na brak noży. W dalszej części gry, będziesz mógł zwielokrotnić możliwość ich użycia. Na razie staraj się klikaczy omijać, jak już nie będzie wyjścia to spróbuj ich spalać koktajlami Mołotowa. Jak będziesz dobrze lawirował, jednym koktajlem spalisz całą grupkę ;) .

koktajle swietna sprawa, na początek cegla lub butelka by zwabić w dane miejce ze dwie sztuki najlepiej by ich odległość od pozostałych nie byla za duza, potem koktajl, jak zaczną płonąć zwabia kolejne, i tak jednym koktajlem można wykończyć kilka szt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie wczoraj w multi cala grupke takim koktajlem mi sie udalo potraktowac, przydaja sie bardziej niz noze zwlaszcza na 'grubasow' pozniej;) Z nimi na trudnym poziomie bywaly klopoty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie gram pierwszy raz od razu na wysokich, także do każdej walki się przygotowuje z kilka minut xd.

Dzięki za wskazówki z tymi klikaczami.

Ps. Miał ktoś też dropy fpsów, w tym tunelu zaraz po ucieknięciu z ratusza(gdzie zostawiliśmy Tess)?

To był pierwszy drop, ale było tam dużo dymu i szczegółow, więc myślę, że każdy tak miał, albo coś z moją konsolą jest :biggrin:

Ps2. Czy włączenie fukncji zablokwoania fps'ów na 30, zmniejsza zużycie sprzętu czy cóś, czy ttylko daje nam gwarancję, że nie będzie żadnych dropów, czego nie można powiedzieć o grze w 60 fps'ach?  :)

Edytowane przez dejoka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy włączenie fukncji zablokwoania fps'ów na 30, zmniejsza zużycie sprzętu czy cóś, czy ttylko daje nam gwarancję, że nie będzie żadnych dropów, czego nie można powiedzieć o grze w 60 fps'ach?  :)

Zmiana liczby klatek na sekundę nie ma wpływu na zużycie sprzętu itp.

Edytowane przez anarom 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie gram pierwszy raz od razu na wysokich, także do każdej walki się przygotowuje z kilka minut xd.

Dzięki za wskazówki z tymi klikaczami.

Ps. Miał ktoś też dropy fpsów, w tym tunelu zaraz po ucieknięciu z ratusza(gdzie zostawiliśmy Tess)?

To był pierwszy drop, ale było tam dużo dymu i szczegółow, więc myślę, że każdy tak miał, albo coś z moją konsolą jest :biggrin:

Ps2. Czy włączenie fukncji zablokwoania fps'ów na 30, zmniejsza zużycie sprzętu czy cóś, czy ttylko daje nam gwarancję, że nie będzie żadnych dropów, czego nie można powiedzieć o grze w 60 fps'ach?  :)

 

Jak włączysz sobie 30 klatek to równie dobrze możesz zagrać w ten tytuł na PS3 i będziesz mieć takie same wrażenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że new game plus zachowuje nam wszystkie artefakty, komiksy, nieśmiertelniki, umiejętności i ulepszenia? A czy poziom trudności jakoś wzrasta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że new game plus zachowuje nam wszystkie artefakty, komiksy, nieśmiertelniki, umiejętności i ulepszenia? A czy poziom trudności jakoś wzrasta?

 

Nie bo masz ten sam poziom trudnosci z tym ze new game+ na nim wlasnie. Jak chcesz wybrac inny to juz od nowa pojdziesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To miał ktoś z was też lekkiw dropy w tym tunelu pod ratuszem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To miał ktoś z was też lekkiw dropy w tym tunelu pod ratuszem?

 

Ja szczerze mówiąc nie zauważyłem żadnych przycięć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie miałem żadnych przecięć. Nadając na żywo tez idzie dobrze wszystko.

Edytowane przez Krosek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sporadyczne ale rzadko i trwajace moze pare sekund nic znaczacego co by przeszkadzalo w rozgrywce w jakikolwiek sposob.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mówie o takich przycięciach, że jest z 60 fps nagle 15. Tylko o jednym leciutkim dropie z tych 60 fps'ów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc oczekujesz, że ktoś zarejestrował spadek z 60 do 57 fps i jeszcze zapamiętał, że to było w tunelu pod ratuszem? Ciesz się grą, a nie panikuj :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×