Skocz do zawartości
Patricko

The Last of Us: Remastered

Rekomendowane odpowiedzi

Ja prawdę mowiąc jak Kolega wyżej również niczego takiego nie zauważyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja za to zauważyłem, że w 30 fps nie da się grać :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie idzie dostać dlc Left behind na ps4? Mam grę ale nie wiem jak z tym dlc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie idzie dostać dlc Left behind na ps4? Mam grę ale nie wiem jak z tym dlc?

Left Behind jest już na płycie w Remastered. W menu głównym powinieneś mieć wybór: The Last of Us, Left Behind, Factions, Options, Downloadables.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzieki wielkie jak tylko bede na weekendzie w domu to sobie obczaje:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TLOU jest mega. Gra niesamowita, to jest wiadome i bezdyskusyjne.

Ale LB nie podobało mi się.

Za dużo "dziewczyńskich perypetii".

Ale co tam kto woli. To moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@lennox - LB jest takim oderwaniem trochę od świata post-apo. Właśnie wczoraj zacząłem wieczorem, dziś skończę. Najbardziej emocjonujące walka na automacie dla mnie :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do paru postów wyżej to w 30 klatkach są lepsze cienie (AA) ale nie jest to warte zmiany na stałe 30 :P Swoją drogą ta gra coś w sobie ma... Splatynowałem na PS3 a teraz przechodzę ją po raz 4 i dalej mi się nie nudzi :D Gromkie brawa dla ND, Uncharted mnie tak nie przyciągał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cienie są najważniejsze :-)

Tylko w przypadku robienia zdjęć statycznych momentów w Photo Mode. A tak to 60 FPS dla płynności gry.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem :) 

jaja sobie robię z tych cieniów :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy któraś z dodatkowych broni (do kupienia) jest warta uwagi? Zostało mi parę groszy wolnych na koncie i zastanawiam się czy coś wybrać. Gram głównie strzeblą półautomatyczną. Będę wdzięczny za porady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@tomisior

Karabin z pogranicza oraz kuszę mogę ci polecić :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze multi ever.

 

Bardzo dobre - to fakt. Niesamowite wręcz.

 

(Ale .... dla mnie osobiście najlepszym multi pod słońcem jest to z RDR i U2 na PS3.

Także to bardzo subiektywne.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dopiero zaczyna TOUL multi i paru rzeczy nie ogarniam: na jakiej zasadzie jest level up? , te kropki w lobby : zdrowi , chorzy, ocb?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dopiero zaczyna TOUL multi i paru rzeczy nie ogarniam: na jakiej zasadzie jest level up? , te kropki w lobby : zdrowi , chorzy, ocb?

To nie jest level w tradycyjnym tego słowa znaczeniu jak w innych grach. Liczba oznacza tylko i wyłącznie ile tygodni przetrwałeś, a dokładniej ile pełnych meczy ukończyłeś: 1 mecz = 1 dzień, 7 dni / pełnych meczy = 1 tydzień / 1 level up. To bardziej staż w grze aniżeli level. Do poziomu nie zaliczają się mecze, do których dołączy się w trakcie, z których wyjdzie się z menu w grze lub poprzez zerwanie połączenia z netem lub zamknięcie aplikacji.

 

Klan i jego liczebność to meta gra. Rozwijając liczebność klanu odblokowujesz elementy dotyczące wyglądu postaci, kapelusze i czapki, hełmy, maski, emblematy. W każdym meczu zbierasz niebieskie zapasy - z zabitych wrogów oraz na koniec meczu przeliczane na podstawie ilości zdobytych części. Uzyskując więcej zapasów utrzymujesz klan w zdrowiu i powiększasz jego liczebność. Jak nie uzyskasz minimalnej ilości to będą głodni i się pochorują. Kilka słabych meczy z rzędu i zaczną umierać. Im większy klan tym więcej zapasów potrzeba do jego utrzymania. Ale polecam się tym za bardzo nie przejmować o ile nie chcesz odblokować sobie konkretnych elementów wyposażenia lub emblematu. Co jakiś czas będą się pojawiały misje do wykonania, na które są 3 dni/mecze. Niektóre są na plus, niektóre na minus gdzie nie wykonanie ich skutkuje tym, że ginie większa część klanu, a w przypadku misji o ryzyku 100% jak nie wykona się chociażby pierwszego progu misji ginie cały klan i zaczynasz podróż od nowa. Wykonanie ich daje trochę jednorazowych dopalaczy do wykorzystania w grze.

 

Znaczek (kreski i kropki) obok poziomu określa ile ukończyłeś podróży świetlika lub łowcy. Za przetrwanie pełnych 12 tygodni dostajesz nowy znaczek. I w tym przypadku trzeba uważać na misje z ryzykiem 100% żeby je zaliczyć i nie zaczynać podróży od początku. Do znaczka dni zaliczają się tak jak do poziomu z tą różnicą, że dodatkowo dzień upływa też jak wyjdzie się w trakcie gry z menu, wtedy gra traktuje ten mecz jako przegrany.

 

Jak coś to pytaj.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzieki ziomek .. teraz i ja nabralem ochoty na multasa :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest level w tradycyjnym tego słowa znaczeniu jak w innych grach. Liczba oznacza tylko i wyłącznie ile tygodni przetrwałeś, a dokładniej ile pełnych meczy ukończyłeś: 1 mecz = 1 dzień, 7 dni / pełnych meczy = 1 tydzień / 1 level up. To bardziej staż w grze aniżeli level. Do poziomu nie zaliczają się mecze, do których dołączy się w trakcie, z których wyjdzie się z menu w grze lub poprzez zerwanie połączenia z netem lub zamknięcie aplikacji.

 

Klan i jego liczebność to meta gra. Rozwijając liczebność klanu odblokowujesz elementy dotyczące wyglądu postaci, kapelusze i czapki, hełmy, maski, emblematy. W każdym meczu zbierasz niebieskie zapasy - z zabitych wrogów oraz na koniec meczu przeliczane na podstawie ilości zdobytych części. Uzyskując więcej zapasów utrzymujesz klan w zdrowiu i powiększasz jego liczebność. Jak nie uzyskasz minimalnej ilości to będą głodni i się pochorują. Kilka słabych meczy z rzędu i zaczną umierać. Im większy klan tym więcej zapasów potrzeba do jego utrzymania. Ale polecam się tym za bardzo nie przejmować o ile nie chcesz odblokować sobie konkretnych elementów wyposażenia lub emblematu. Co jakiś czas będą się pojawiały misje do wykonania, na które są 3 dni/mecze. Niektóre są na plus, niektóre na minus gdzie nie wykonanie ich skutkuje tym, że ginie większa część klanu, a w przypadku misji o ryzyku 100% jak nie wykona się chociażby pierwszego progu misji ginie cały klan i zaczynasz podróż od nowa. Wykonanie ich daje trochę jednorazowych dopalaczy do wykorzystania w grze.

 

Znaczek (kreski i kropki) obok poziomu określa ile ukończyłeś podróży świetlika lub łowcy. Za przetrwanie pełnych 12 tygodni dostajesz nowy znaczek. I w tym przypadku trzeba uważać na misje z ryzykiem 100% żeby je zaliczyć i nie zaczynać podróży od początku. Do znaczka dni zaliczają się tak jak do poziomu z tą różnicą, że dodatkowo dzień upływa też jak wyjdzie się w trakcie gry z menu, wtedy gra traktuje ten mecz jako przegrany.

 

Jak coś to pytaj.

Na prawde dziękuje Trzebiat za wyczerpującą odpowiedz. Wszystko jasne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie tez problem z zainstalowaniem map do gry? Pobralem/zainstalowalem i dalej wywala blad aby zainstalowac, chodzi o multi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra swietna ale multi jak dla mnie dosc slabe,wszyscy skradaja sie wiecznie nie chodzac wogole,dis nieprecyzyjne celowanie i obrazenia,nudne tryby,bardzo wolna,osobiscie troche sie zawiodlem zostaje single ktory jest swietny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna cena na PSNie, wraz ze zdrapką z allegro + rabat -10 zł z aplikacji , wychodzi bardzo atrakcyjnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem w promocji już jakiś czas temu. Przed świętami chyba. Byłem sceptycznie nastawiony bo nie przepadam za takimi klimatami. Jednak gra jak i dodatek na prawdę genialnie. Świetna fabuła i do tego wszystko dobrze zrobione a nie błędami i glitchami... Polecam każdemu, kto jeszcze nie zagrał. ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×