Skocz do zawartości
Patricko

The Last of Us: Remastered

Rekomendowane odpowiedzi

Co u diabła jest z tą grą. 

 

 

Chciałem kupić parę głupot przez grę jednak tam nie widzi sklepu i wywala komunikat, że następujący przedmiot jest niedostępny. To kupiłem przez przeglądarkę, zapłaciłem, odblokowałem, ale gra dalej nie widzi tych rzeczy. 

 

Jak u diabła odblokować te przedmioty? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Region dodatków musi być zgodny z regionem samej gry. Jak masz wersję amerykańską (czy to z PS Store czy pudełkowa z importu) to dodatki żeby działały muszą być kupione z amerykańskiego sklepu na amerykańskim koncie. Kupione na europejskim nie będą działały z powodu blokady regionalnej na DLC. Jeśli region gry i dodatków się zgadza, to zazwyczaj powinno pomóc przywrócenie licencji (Ustawienia - Zarządzanie kontem PSN).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale głupota... Także jak kupię dodatki na amerykańskim koncie i przełączę na swoje UK to gra będzie widzieć dodatki? Jakoś nie chce znowu wtopić bądź co bądź 30 złotych. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz grę w amerykańskiej wersji to dodatki też muszą być kupione z tego samego regionu. To na jakim koncie będziesz grał nie ma już żadnego znaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jak skończę grę, później skończę ng+ i zacznę drugi raz ng+ to będę miał wszystko porozwijane jak w momencie skończenia zwykłej gry czy ng+?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończysz NG, zaczniesz NG+, skończysz NG+, zaczniesz NG++ itd. Wszystko przechodzi z poprzedniego przejścia do plusa, o ile wybierzesz opcję kontynuacji. Zazwyczaj dwa przejścia wystarczają żeby ulepszyć wszystko, więc NG++ zaczniesz wtedy ze wszystkimi ulepszeniami.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, odpaliłem grę, włączyłem te 60 klatek i powiem wam że nie mogę się przedstawić to tego płynnego obrazu. Jakoś sztucznie, sterylnie, nie filmowo :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zacząłem gre na poziomie brutalna rzeczywistość, jednak po jakimś czasie zmieniłem na Przetrwanie i gra.....stała się banalna, na ps3 niektóre momenty już na wysokim nieźle dawały mi w kość, tutaj gonie przed siebie bez problemu, ktoś wie o co chodzi?

Edytowane przez ulik10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem gre na poziomie brutalna rzeczywistość, jednak po jakimś czasie zmieniłem na Przetrwanie i gra.....stała się banalna, na ps3 niektóre momenty już na wysokim nieźle dawały mi w kość, tutaj gonie przed siebie bez problemu, ktoś wie o co chodzi?

Tak. Grałeś w grę na PS3. Masz doświadczenie i pamiętasz lokacje, wrogów itp.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem, jak na razie najlepsza gra na ps4 w jaką grałem, świetne zakończenie, teraz czas na Wieśka, ale na bank wracam do Joela i Ellie za jakiś czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra genialna,nawet lepsza od niedoścignionego Uncharted...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rowniez przeszedlem The Last of Us. I ciesze sie z tego powdu, iz nie mialem PS3 ale zakupilem PS4 i dzieki temu mialem okazje zagrac w ta zajebis*a gre!!!

Mam nadzieje, ze Naughty Dog po Uncharted 4 wezmie sie za TLOU 2 i oby w tej czesci rowniez pojawili sie Joel i Ellie, bo to chyba najlepszy duet w grach video ever!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rowniez przeszedlem The Last of Us. I ciesze sie z tego powdu, iz nie mialem PS3 ale zakupilem PS4 i dzieki temu mialem okazje zagrac w ta zajebis*a gre!!!

Mam nadzieje, ze Naughty Dog po Uncharted 4 wezmie sie za TLOU 2 i oby w tej czesci rowniez pojawili sie Joel i Ellie, bo to chyba najlepszy duet w grach video ever!!!

 

Czy napewno TLOU2 jest potrzebne i czy napewno z Joelem i Ellie w rolach glownych? Dla mnie ich historia jest skonczona. Co niby mieliby robic w drugiej czesci , znowu isc z ponktu A do punktu B ? Czy moze Elli ma uciec a Joel ruszyc za nia w poscig? A moze Swietliki maja ganiac nasza dwojke bohaterow po opuszczonych miastach i strefach kwarantanny? ND ma twardy orzech do zgryzienia bo zrobili swietna gre , ktorej kontynuacja bylaby przyjeta z wielkim entuzjazmem wsrod growej braci. 

Dlatego tez wlasnie mam mieszane uczucia co do kontynuacji jakas czesc mnie czeka na chocby najmniejsze info od ND pt "oto screen z TLOU2" a inna wola "nie niech nie robia dwojki zostawcie te doskonalosc tak jak jest"

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwójka może być z innymi bohaterami przecież, lub dziać się x lat jak Ellie będzie już dorosła, jest sporo możliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam myślę ,że jest o czym ciągle opowiadać w Historii Joela i Ellie. Po drugie któż jej nie polubił i nie chciałby zobaczyć jej drugi raz ?

Joel samolubnie oszukał Ellie i nie dał jej oddać życia by można było wynaleźć szczepionkę. Ellie poczuła się przez to niepotrzebna ewidentnie. Jednak gdyby wiedziała znienawidziła by Joela i pewnie uciekła, a ten by za nią gonił bo nie chciałby stracić tej powtórnej szansy na ojcowską miłość. Tak więc myślę że jest o czym opowiadać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja 3 stacjonarna konsola Sony i po raz 3 pierwszą grą na nią jest twór ND. Nie grałem w wersję na PS3 podejrzewając, że pewnego dnia wydadzą na PS4 i na to nie było trzeba długo czekać. Skończyłem wątek główny i dodatek i wciąż chciałbym więcej tej gry. W moim odczuciu to jedna z najlepszych gier jakie w życiu grałem. Grafika ładna, dubbing świetny, zapadająca w pamięć historia z wyrazistymi postaciami. Chociaż gra tak jak każda inna ma czasem problemy z fizyką to niczemu to nie szkodzi a jedynie śmieszy. Wiem, że jeśli kiedyś wyjdzie PS5 to pierwszą moją grą na nią będzie coś od ND.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie może śmieszne, głupie i banalne, ale czym różni się The Last of Us od The Last Of Us Remastered? TLoU:R to wersja na ps4? Czy dodatki do tej gry są płatne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie może śmieszne, głupie i banalne, ale czym różni się The Last of Us od The Last Of Us Remastered? TLoU:R to wersja na ps4? Czy dodatki do tej gry są płatne?

Remastered to wersja na PS4. Oprócz oczywistych zmian czyli 1080p i 60 kl/s oraz wszystkie DLC od razu w pakiecie jest parę bardzo istotnych różnic w multi, między innymi nie ma podziału na mapy podstawowe i te z DLC jak na PS3 więc jest jedna pula graczy w każdym trybie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie może śmieszne, głupie i banalne, ale czym różni się The Last of Us od The Last Of Us Remastered? TLoU:R to wersja na ps4? Czy dodatki do tej gry są płatne?

 

 

Remastered to wersja na PS4. Oprócz oczywistych zmian czyli 1080p i 60 kl/s oraz wszystkie DLC od razu w pakiecie jest parę bardzo istotnych różnic w multi, między innymi nie ma podziału na mapy podstawowe i te z DLC jak na PS3 więc jest jedna pula graczy w każdym trybie.

 

No i musisz jeszcze za multi płacić ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

2 lata po premierze, a człowiek wciąż odkrywa nowe spoty dla snajperów na tych mapach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skonczyłem Left Behind, genialne DLC, gra ląduje na półeczce z perełkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o tryb multi to w którą wersję lepiej zagrać: na PS 3 czy na PS 4? Nie grałem w żadną a zależy na kompletnej wersji gry, a nie chce płacić za plusa. I jak długo zajmuje wbijanie trofików w multi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używkę wyłapiesz w dobrej cenie na ps4.Większość czasu możesz pograć w 60FPS (czasami zdarzają się spadki), a w multi to się przydaje :)
Z trofikami Ci nie pomogę bo nie skupiam się na ich wbijaniu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×