Skocz do zawartości
DaraS

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Nie tylko Franklinem. Co prawda zrobiłem już części statku kosmicznego i listy, większość starałem się Franklinem, ale te co potrzebowałem heli to leciałem trevorem. Teraz już lecę wszystkie misje jakie są, bo nie chce mi się siedzieć cały czas na Franklinie. Zrobię jeszcze jak podpowiedziałeś :) Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój kumpel też miał problem z tym trofikiem. Telefon dostał dopiero po zaliczeniu 1 kursu taxówką.

Nawet po nią nie dzwonił. Zawinął z ulicy i odebrał zlecenie z centrali.

Po podwiezieniu kolesia pokręcił się po mieście jakąś inną furą i dostał ten "trofikowy" tel.

 

Trzeba jeszcze pamiętać, że po telefonie o prywatny kurs trzeba jak najszybciej po kolesia podjechać.

Ja na początku nawet nie wiedziałem, że za to jest trofik i olałem ten telefon bo polowałem w tym czasie na konkretną furę.

Jak już ją dorwałem to stwierdziłem, że jednak zobaczę co to za misja i ...... w połowie drogi telefon, że koleś się nie doczekał i rezygnuje z kursu.

Mimo wszystko zadzwonił jeszcze raz ale dopiero następnego dnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema chcialbym kupic samochod online ale pisze mi ze nie ma miejsc,na mapie nie moge znalezc garazu zeby go kupic;/czy garaz musze kupic przez telefon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie masz domu z garażem, albo samego garażu to możesz mieć tylko jedno auto.

A kupujesz normalnie nieruchomości, przez neta albo jedziesz na miejsce i spod tablicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko wlasnie ja nie widze tych tablic na mapie;/ale jakos sobie poradze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

One nie są zaznaczone. Musisz przez neta sobie zaznaczyć miejsce i tam pojechać i szukać tablicy przed nieruchomością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wlasnie, skoro juz przy temacie nieruchomosci jestesmy. Kupilem sobie najdrozsza chate, ktora ma garaz na chyba 10 samochodow. Z tego co wiem, moge miec 3 posiadlosci. Czy w zwiazku z tym moge miec max. 30 samochodow?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wlasnie, skoro juz przy temacie nieruchomosci jestesmy. Kupilem sobie najdrozsza chate, ktora ma garaz na chyba 10 samochodow. Z tego co wiem, moge miec 3 posiadlosci. Czy w zwiazku z tym moge miec max. 30 samochodow?

łooo matko po co ci tyle aut? :D A mozna np sprzedac fure lub wywalic by zwolnic miejsce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na social club jest za to nagroda marna ale jest ;]. Auta mozna sprzedawac w LSC jedno na jakis czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

łooo matko po co ci tyle aut? :biggrin: A mozna np sprzedac fure lub wywalic by zwolnic miejsce?

Bo caly czas wierze, ze dojde do takiego momentu, kiedy juz nie bede mial na co wydawac kasy i kupie sobie rozne fury, ktore na maxa odpicuje.

Jeszcze jedno pytanie, modyfikacje w LSC sie odblokowuja w zaleznosci od poziomu, tak jak bronie w ammu nation?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko wizualne. Modyfikacje silnika wymagają wygrywania określonej liczby wyścigów. Kolory mogą mieć jakieś dodatkowe wyzwania, takie jak wykonywanie stunt jumpów itp. Wszystko jest opisane w grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uuu to slabo troche... A jak to jest z tym wygrywaniem wyscigow. Jesli chce np. w Veyronie odblokowac najwyzszy poziom ulepszenia, to musze nim wygrac wyscig i wtedy tylko w Veyronie bede mogl sobie ulepszyc silnik?
 

Tak poza tym, to kilka filmow ode mnie

 

Tutaj jest przedstawiona logika NPC w GTA

 

https://youtu.be/eRvJjwSONnc

 

A tutaj zabawa Duke O'Deathem

 

https://youtu.be/hgPx-EL4HDo

 

A tutaj nagralem swoje wyczyny kaskaderskie samolotem

 

https://youtu.be/trNpQg7Qbvs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy tylko wygrywać. Nieważne jakie wyścigi i nieważne czym. Równie dobrze można sobie to zrobić ze znajomym na jakiejś krótkiej trasie.

Edytowane przez danken000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A te wyscigi musza byc rozne, czy moze to byc jeden i ten sam wyscig? I ile takich wyscigow trzeba wygrac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczy się tylko liczba wygranych. To jak je zdobędziesz to twoja sprawa. Zamiast zadawać głupie pytania włącz grę i sam sobie sprawdź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odpaliłem Online iiii? Wam tez tak długo trwa wczytywanie wszystkiego? Masakra jakas. Co chwile wczytywanie. Granie misji 10 min wczytywanie kolejne 10 min i tak w kołko. Wiecej czasu spedzam na ogladaniu obracajacego kołeczka niz na graniu :/ chyba odpuszcze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sesje ekipy i ze znajomymi wczytują się bardzo szybko. co do wyścigu najszybszy jest przestępczy rekord(1 okrążenie do okoła więzienia) nieważne jaką klasą się ścigasz ulepszenia odblokowujesz dla wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda to ze jak zaliczy sie 5 napadów u siebie na tablicy to dostajemy automatycznie 5mln?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje jakieś fajnej ekipy do napadów ;) Mam dopiero 12 rangę ale biorę się ostro za multi ;) Mam dość grania z randomowymi graczami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po patchu 1.10 uszkodzenia aut wróciły do normy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda to ze jak zaliczy sie 5 napadów u siebie na tablicy to dostajemy automatycznie 5mln?

nie prawda

można zgarnąć 1mln za zrobienie wszystkiego po kolei(1 osoba hostuje cały czas) i 1mln za to że gramy tą samą ekipą i 10 mln za zrobienie wszystkich po kolei bez śmierci(przygotowań i napadów z tą samą ekipą)

 

JA z ekipą już szlifujemy niektóre misje by zarobić 10mln

 

 

po patchu 1.10 uszkodzenia aut wróciły do normy?

Raczej tak destrukcja jest większa i bardziej odkształcają się elementy

Edytowane przez Angelus528

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mam jakieś zwidy, czy jak wyłącze głębię ostrości w ustawieniach, gra chodzi troszkę mniej płynniej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lightbringer, pozwolę sobie skorzystać z linku :)

 

 

Jeśli oni rzeczywiście wywali to radio, to nigdy tego nie pojmę dlaczego...

Dla mnie genialne utwory i świetnie pasują do klimatu. Takiego radia mi brakuje jak cholera w GTA V i aż się o nie prosi.

Bo tak to słucham tylko Mirror Parka na zmianę z Non-Stop Pop i czasem Rock Radio (Kenny Loggins).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×