Skocz do zawartości
DaraS

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

No to musisz zrobić a potem odwiedzić odpowiedni sklep i kupic te ciuchy które miałeś na początku, w różnych sklepach są różne ciuchy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie pokazuje mi że mam nowe zadania dnia i trzeba wejść w menu interakcji ale nie wiem gdzie to się wchodzi pomoże ktoś ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przytrzymaj wciśnięty touchpad. Pojawi Ci się w lewym górnym rogu małe menu. Dalej już sobie poradzisz.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przytrzymaj wciśnięty touchpad. Pojawi Ci się w lewym górnym rogu małe menu. Dalej już sobie poradzisz.

 

 

Wielkie dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przytrzymaj touchpad, zakładka zadania dnia i będziesz mógł zobaczyć jakie masz 3 zadania...

edyta: heh Lechu znowu szybszy.

Edytowane przez DoV
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widzieliście, jak RS pogorszył grafikę ostatnim patchem?? :/


 

Czy jest jakieś miejsce np. na oficjalnym forum Rockstar żeby wylać tam swoje żale?

Bądźmy poważni, gra nie chodziła aż tak źle, żeby ją kastrować. 30 klatek było stabilne poza tymi kilkoma niegroźnymi przejazdami na pełnej prędkości przez centrum. Ile razy się to nam zdarzało? Raz na kilkugodzinną rozgrywkę? A teraz słabszą grafikę mamy cały czas. W przypadku chrupania gry kierunek powinien być zupełnie odwrotny: optymalizacja kodu, a nie wyłączanie efektów. Różnica przecież jest bardzo wyraźnie widoczna. Srogo się zawiodłem.

Ponawiam więc pytanie: gdzie można wylać falę hejterstwa, tak aby Rockstar to zauważył?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed zobaczeniem tego video też dostrzegłeś cięcia w oprawie grając?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dorwałem grę po tym patchu i zawiodłem się ta slaba wroznica względem wersji na ps3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę się założyć, że większość ludzi nawet nie zobaczyłoby różnicy, gdyby nie obejrzyli porównania na YouTube :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko co do napadów. Ukończyłem 2 napad z więzieniem dwa dni temu. Odpaliłem dzisiaj , pokręciłem sie na sesji i lester nie dzwoni z przygotowaniami do 3 napadu co jest? Cos sie chyba zablokowało. Zero odezwu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejdź do domu, prawdopodobnie musisz wpłacić kase na przygotowania kolejnego by zadzwonił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale jak wchodzę to nie mam nic, pusto w chacie. Same naklejki na tablicy..:/ gdzie to sie wpłaca?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pieniądze za napad wpłaca się po telefonie Lestera.

GTA niestety jest pełne błędów i żadnych pewnych sposobów na to nie ma. Spróbuj pograć jakieś misje, bądź napady z randomami. Po jakimś czasie powinien zadzwonić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę się założyć, że większość ludzi nawet nie zobaczyłoby różnicy, gdyby nie obejrzyli porównania na YouTube :)

Oczywiście, że by się nie pokapowali, że coś zostało zubożone.

Tak samo śmieszą mnie przedpremierowe porównywania wersji PS4/XO...

Przecież uruchamiając grę nikt nie ma przed sobą dwóch konsol + dwóch TV, aby porównywać.

Gry są po to, aby usiąść w fotelu, napić się browara i zrelaksować.

Ale tu oczywiście uruchamia się mentalność Polaka - nawet jak mam coś fajnego to trzeba do czegoś na siłę się dopier***ić, bo każda okazja do narzekania jest dobra.. eh!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolę mieć tą "mentalność Polaka" niż cieszyć się i przyklaskiwać, że ktoś mi pluje w twarz. Produkt był lepszej jakości, a teraz jest gorszej. Czego tutaj bronić??? Fps był stabilny, w niczym nie przeszkadzał w grze. Za to płaskie jak podłoga tekstury biją po oczach.

Gdyby w nocy po kryjomu Twój dealer zamienił w Twoim aucie silnik z lepszego na gorszy, a Ty jako laik samochodowy się nie od razu zorientował to też by było wszystko w porządku?? Bo zaczęło Ci to przeszkadzać dopiero jak znajomy powiedział, że fura wcześniej latała szybciej?
Rozumiem sympatię do Rockstar bo robią fajne gierki, ale Wasze komentarze broniące ich zachowanie oraz obrażające krytykujących nieczyste zagranie są po prostu żenujące. Miejcie odrobinę godności.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema dziś była aktualizacja  wie ktoś co wnosi do gry ?

Edytowane przez keczu78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę Ci napisać co odbiera - efekty wizualne i upraszcza uszkodzenia pojazdów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tu oczywiście uruchamia się mentalność Polaka - nawet jak mam coś fajnego to trzeba do czegoś na siłę się dopier***ić, bo każda okazja do narzekania jest dobra.. eh!

Wiesz jaka jest "mentalność Polaka"? To jest to co Ty robisz - przypierd***ić się do rodaka ;)

Czy to EA, czy Rockstar jak coś spieprzą, to krytyka się leje wszędzie na zagranicznych forach, twitterze itd... ale tylko na naszych można poczytać o mentalności Polaka.

Weź to sobie do przemyślenia zanim znowu z czymś takim wyskoczysz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę Ci napisać co odbiera - efekty wizualne i upraszcza uszkodzenia pojazdów :biggrin:

To poprzedni odebrał. Ten niby naprawił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę Ci napisać co odbiera - efekty wizualne i upraszcza uszkodzenia pojazdów :biggrin:

 

chyba dodaje efekty, dzisiaj po wyjechaniu z fosy ubłociłem samochód :biggrin: ... nadkola, opony, zderzak, kolejny efekt który zwrócil moją uwagę po strzale w szybę pojawiła się na całej przedniej szybie pajęczynka ... nie miejscowo, tylko cała pokryła się jakby szronem, wyglądało to bardzo realistycznie .. samochód się niszczy tylko wg tych porównań trochę wolniej, tak jakby miał armor nie na 100 a na 150 albo 200%, ale tak samo można urwać pokrzywić, szczerze to w tej kwestii nie zauwazyłem żadnej różnicy, a gram akurat w ten tytuł codziennie ... pogorszenia tekstur, oraz zmiejszenia draw distance również nie zauważyłem, natomiast trochę po tej łatce świrował online, kolor skóry postaci i jakies takie małe ale wkurzające błędy. 

Edytowane przez Malakay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema dziś była aktualizacja wie ktoś co wnosi do gry ?

Wydaje mi się ze większe i bardziej różnorodne zniszczenia do samochodów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym do bagażnika brał :-D

Wysłane z mojego C1905 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×