Skocz do zawartości
DaraS

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem panie, ja nie widzę sensu grać w inne gry, odkąd dali napady oraz masę nowych pojazdów gra nr 1 online! ... 

p.s oczywiście z ekipą  :biggrin:

Edytowane przez Malakay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno do GTA V wróciły zwolnienia animacji:/

Wina lepszych deformacji pojazdów?

Ktoś to potwierdzi na PS4?

https://support.rockstargames.com/hc/communities/public/questions/203823846-GTA-V-Frame-Rate-Stuttering-PS4?page=4

 

U mnie po patchu nie mogę wymusić nawet jednego chrupnięcia animacji. Zablokowałem ruchliwą ulicę i obłożyłem C4,zero zwolnień.

Waliłem w co popadnie z bazooki,efekt był taki,że nie zauważyłem żadnych dropów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IGN testowało pełną wersję GTA V na PC... podobno tragedia. Z potworem na pokładzie z GTX 980, i7 i 8GB Ram gra klatkowata w Los Santos przy średnich FPSach 26-30. Przy rozróbie spadalo to nawet do 18-24FPS na ustawieniach medium. Widzę tu narzekania na pojedyncze chrupnięcia przy szybkiej jeździe po centrum, a PC za kilka ladnych tysięcy na medium tego nie ciągnie. Więc może nie takie złe te PS4? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie prima aprilis :P

 

W najnowszym odcinku serialu Better Call Saul gosci nie kto inny jak nasz ulubieniec Trevor ... rozpoznalem go od razu nawet zanim pokazali twarz.. po sposobie w jaki wszedl na plan  :biggrin:  :biggrin:  :biggrin:

 

BTW we wczesniejszych odcinkach mozna bylo ogladac Vaas'a z FarCry 3 :biggrin:

post-11979-0-37610600-1427845525_thumb.p

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te niby test IGN to zwykła ściema portalu zajmującego się podawaniem treści związanej z GTA. Taki żart na 1 kwietnia. Poza tym piszą tam o GTX-ie 960, a nie 980. Poza tym jaki serwis testowałby grę na tak słabej karcie pisząc przy tym, że do testu użyli mocnej karty. To się wyklucza ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyglądał się już ktoś teksturkom? Przywrócili parallax occlusion? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam razi słaby aliasing, migotanie krawędzi. Jest lepiej względem wersji na ps3. Zresztą większość gier ma z tym problem. Wychodzę z założenia, że in większy tv tym bardziej to widać (w sumie logiczne). Dla mnie osobiście ta generacja jest przejściówką do ps5.Remastery, indory i od czasu do czasu tech demo, lub gra która niedomaga graficzne lub optymalizacja leży. :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezu, jak to dobrze, ze mnie jakos grafika specjalnie nie rusza. Ofc. nie powiem, ze lubie nacieszyc oczy lepszymi teksturami flory poza miastem, ale ponadto, caly czas chodzi tu o gameplay. I serio, poza gorszymi kolizjami samochodow, nie zauwazylem zadnych zmian. A i tak kolizje samochodow nie moga sie rownac z tymi, ktore byly w GTA IV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A myślisz, że innych to jakoś specjalnie rusza? Ludzie narzekają dla zasady. Wszyscy zwrócili uwagę na pogorszoną grafikę dwa tygodnie po wyjściu aktualizacji, tylko dlatego że sprawa została nagłośniona przez portale internetowe. Przez ten cały czas prawie nikt o tym nie wiedział.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nic nie zauważyłem w sprawach o których piszecie.

Wysłane z mojego C1905 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zawsze sie zastanawiam, o co chodzi z tym aliasingiem :biggrin: Serio, nigdy zadnego migotania nie dostrzegalem, a wzrok mam naprawde dobry.

Swoja droga, tutaj jest chyba jedyne miejsce, gdzie mozna rzeczowo rozmawiac nt. tej gry. Na takim portalu jak wykop, nie da sie rozmawiac normalnie nt. tej gry (w ogole wiekszosci gier konsolowych), bo zaraz przychodza gracze pc, ktorzy konsolowcow nazywaja wiesniakami, uzywajac tagu #consolepeasants...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo na GOLu konsolowcy wyśmiewają PeCeciarzy, aby rozmawiać normalnie na temat tej gry trzeba się udać na stronę poświęconą tej właśnie grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aliasing nie ma nic wspólnego z migotającymi teksturami  ;) Bardziej zastanawia mnie jak możesz nie dostrzegać poszarpanych krawędzi / ząbków na krawędziach brył  ;) To właśnie jest aliasing i pokłosie tego, że na konsolach moc jest na tyle ograniczona, że programiści nie mogą sobie pozwolić na porządne próbkowanie. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wielu miesiącach odpaliłem gta v i zonk. Zero spadków animacji(dosłownie jakichkolwiek), grafika taka sama, na prawdę brawo Rockstar. Mogłem wstrzymać się z zakupem, i dopiero kupić teraz, bo czerapłbym ogromną grę z tej frajdy. Za spadające klaty odjąłem przy ocenie 1 punkt 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo na GOLu konsolowcy wyśmiewają PeCeciarzy, aby rozmawiać normalnie na temat tej gry trzeba się udać na stronę poświęconą tej właśnie grze.

oj chyba jednak pecetowcy bardziej lubuja sie w wojenkach konsole vs pc. Przeciez to nie konsolowcy sa autorami rysunkow, w ktorym postac pecetowca jest przedstawiona jako Zeus, a postac konsolowca to maly, zalosny ludzik, nazwany "dirty console peasant". Przeciez to jest wrecz zalosne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie ma znaczenia kto jest autorem tego obrazka, konsolowcy też robią rysunki wyśmiewające PC, więc ten obrazek z Zeusem i peasantami nie jest argumentem kto bardziej się lubuje w wojenkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że wydanie tego patcha (stabilizującego klatki na stałym poziomie) zajęło im kilka miesięcy i w tym czasie udawali głupa, doradzając wymianę HDD na SSD. Rockstar, mimo całego szacunku, nie popisał się w tej kwestii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szacunek szacunkiem, ale Rockstar od czasu premiery GTA Online zwyczajnie sobie nie radzi. Serwery padają kiedy im się podoba, błędów jest mnóstwo, patche do multi dodają nowe glitche do singla, trofea na PS4 nie wpadają, premiery są ciągle przekładane, a co oni na to? Łatają glitche na pieniądze, a błędy naprawią po paru miesiącach jeśli wystarczająca liczba osób będzie na nie narzekać. Spróbuj do nich napisać o jakimś problemie to albo dostaniesz standardową odpowiedź kopiuj-wklej, albo powiedzą ci, że wina leży po twojej stronie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie ma znaczenia kto jest autorem tego obrazka, konsolowcy też robią rysunki wyśmiewające PC, więc ten obrazek z Zeusem i peasantami nie jest argumentem kto bardziej się lubuje w wojenkach.

nie bronie przeciez konsolowcow, ale te obrazki z serii "pc master race" sa najbardziej rozpowszechnione

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra dobra to jest temat o GRA V, a nie o PC ani o GTA V na PC. Zdecydowana ludzi jest tutaj, ponieważ niech zgadnę - interesuje ich GTA V na PS4. Dlatego proszę o zakończenie offtopu na temat pc...

 

Co do GTA V na ps4 to owszem jest problem ze zdobyciem niektórych trofek będąc połączonym do sieci. Gdy tylko rozłączę się z netem to trofki offline wpadają, aż miło. Mogliby to naprawić, ale tak jak napisał Danken musiałoby narzekać bardzo wiele osób na to... Póki co mam problem ze zdobyciem trofea za kupno Downtown Cab i za zrobienie prywatnego kursu. Ma tam zadzwonić gość z telefonu, a telefonu nie otrzymałem już przez 10h gry....  Zobaczymy jak to dalej będzie.

 

Ja tam na R nie narzekam, bo od wielu lat dostarczają mi rozrywki na bardzo wiele godzin. Po cichu liczę na Rrd :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra dobra to jest temat o GRA V, a nie o PC ani o GTA V na PC. Zdecydowana ludzi jest tutaj, ponieważ niech zgadnę - interesuje ich GTA V na PS4. Dlatego proszę o zakończenie offtopu na temat pc...

 

Co do GTA V na ps4 to owszem jest problem ze zdobyciem niektórych trofek będąc połączonym do sieci. Gdy tylko rozłączę się z netem to trofki offline wpadają, aż miło. Mogliby to naprawić, ale tak jak napisał Danken musiałoby narzekać bardzo wiele osób na to... Póki co mam problem ze zdobyciem trofea za kupno Downtown Cab i za zrobienie prywatnego kursu. Ma tam zadzwonić gość z telefonu, a telefonu nie otrzymałem już przez 10h gry....  Zobaczymy jak to dalej będzie.

 

Ja tam na R nie narzekam, bo od wielu lat dostarczają mi rozrywki na bardzo wiele godzin. Po cichu liczę na Rrd :P

A zmieniasz postacie czy siedzisz tylko na Franklinie? Bo ja ostatnio wbiłem platynę w GTA na ps4, wcześniej na ps3 miałem więc multiplayerowe trofea wskoczyły mi wszystkie od razu + trofeum za stunt jumpy (po tym jak zrobiłem nową postać na multi i przejechałem pierwszy wyścig). Natomiast na singlu miałem jedynie taki problem że nie wpadły mi trofea za jakieś misje, tutaj wystarczyło je tylko powtórzyć i trofik za złapanie żywego zbiega (misje Trevora) ale w tym wypadku wczytałem wcześniejszy zapis, powtórzyłem akcje i trofik wpadł normalnie. W odłączanie konsoli od neta nawet się nie bawiłem.

Jeśli chodzi o taryfę to kupiłem Franklinem Downtown Cab i chyba na drugi dzień jak odpaliłem grę, to pograłem chwilę Michaelem, jakieś misje fabularne zrobiłem, 1 czy 2, jak przełączyłem na Franklina to od razu zadzwonił mi telefon. Jeśli nie próbowałeś tego to zmieniaj postacie i ew powtórz jakąś misję, ot tak sobie, wróć na Franklina, może coś się ruszy w interesie.

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×