Skocz do zawartości
gacekwisla

Wpłata pieniędzy na konto PSN

Rekomendowane odpowiedzi

Sprobuj bez polskich znakow i wielkimi literami...

Ja mam jeszcze pytanie odnosnie tej karty.. Rejestrujecie karte prepaid, czy karte internetową ?

Internetową wczoraj rejestrowałem

i działa wystarczy wpłacić parę zł

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam jedno pytanie. Gdy założe konto w PKO takie: KLIK to będę mógł doładować psn przez karte? Proszę o odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam jedno pytanie. Gdy założe konto w PKO takie: KLIK to będę mógł doładować psn przez karte? Proszę o odpowiedź.

"możesz dokonywać płatności za pomocą karty w Internecie"

Z tego wynika, że raczej tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry jeśli już było, nie chce mi się szukać 60 stron w 1 temacie

kupiłem dzisiaj kod na PSN za $20 (z USA) na Allegro i czy można go wykorzystać tylko jeśli podało się miejsce zamieszkania jako Stany Zjednoczone przy tworzeniu konta? :/ Ja zarejestrowałem jako polskie konto, a raczej nie chciałbym zakładać drugiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry jeśli już było, nie chce mi się szukać 60 stron w 1 temacie

i czy można go wykorzystać tylko jeśli podało się miejsce zamieszkania jako Stany Zjednoczone przy tworzeniu konta? :/ Ja zarejestrowałem jako polskie konto, a raczej nie chciałbym zakładać drugiego.

Sorry ale nikt nie wie o co ci chodzi. To co napisałeś nie jest możliwe do wykonania.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Założyłem karte na http://prepaid.bzwbk.pl/ , przelałem na nią pieniądze. Teraz próbuję zakupić coś w PSS ale za każdym razem, komunikat, że numer karty nie prawidłowy. Sprawdzałem za każdym razem i na pewno podaję właściwe dane. Co jeszcze mogę źle robić ? Bo z tego co czytałem na forum, karta ta działa.

witam czy wytłumaczyl by ktos jak zalozyc taka katre http://prepaid.bzwbk.pl/ krok po kroku i aby ona dzialala na pss bo mam problem ze swoja pokazuje mi ze sa zle dane i chcial bym zalozyc nowa dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale nikt nie wie o co ci chodzi. To co napisałeś nie jest możliwe do wykonania.

ee? zapytałem się czy można wykorzystać na koncie które zostało zarejestrowane jako polskie, ale już i tak nieważne to pytanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiada ktoś tą kartę ? Jeśli tak to może mi powiedzieć czy ma zero problemów z przelewaniem kasy ,wszystko działa i jest OK ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czy na http://prepaid.bzwbk.pl/ trzeba założyć karte internetową czy prepaid ? I o co chodzi z tą kartą plastikową?

Edytowane przez resiak70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

witam czy wytłumaczyl by ktos jak zalozyc taka katre http://prepaid.bzwbk.pl/ krok po kroku i aby ona dzialala na pss bo mam problem ze swoja pokazuje mi ze sa zle dane i chcial bym zalozyc nowa dziekuje i pozdrawiam

Idziesz do oddziału banku i ci wszystko wydadzą wpłacasz kasę i hula, albo zakłada wirtualna internetową i to samo.Nic trudnego.

Czy na http://prepaid.bzwbk.pl/ trzeba założyć karte internetową czy prepaid ? I o co chodzi z tą kartą plastikową?

Można taką i taką plastikowa jest taka,że idziesz do banku wpłacasz 30 zł i po minucie masz na koncie i możesz dokonać zakupu.

Edytowane przez Siudak83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idziesz do oddziału banku i ci wszystko wydadzą wpłacasz kasę i hula, albo zakłada wirtualna internetową i to samo.Nic trudnego.

Można taką i taką plastikowa jest taka,że idziesz do banku wpłacasz 30 zł i po minucie masz na koncie i możesz dokonać zakupu.

W takim razie wytłumacz jak to zrobić. Taki szybki poradnik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

karta z Mbanku pójdzie??....da rade coś kupić....???.....???

Właśnie sprawdziłem i dupa The credit card information is not vaild please check your entries carefully....

Nie bede zakladał milion kart żeby kupić 1 gre z PSN na pół roku...

Zdrabki come back.....

Edytowane przez Dabrusdan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

karta z Mbanku pójdzie??....da rade coś kupić....???.....???

Właśnie sprawdziłem i dupa The credit card information is not vaild please check your entries carefully....

Nie bede zakladał milion kart żeby kupić 1 gre z PSN na pół roku...

Zdrabki come back.....

Spokojnie drogi kolego. Zaloguj się na swoje konto w mbanku i ustaw limity tranzakcji internetowych bo domyślnie są ustawione na 0 (BIG FAT ZERO)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Spokojnie drogi kolego. Zaloguj się na swoje konto w mbanku i ustaw limity tranzakcji internetowych bo domyślnie są ustawione na 0 (BIG FAT ZERO)

Ok dzięki za info zaraz sprobuje sie tam pobawić jak się uda napisze...

Dzięki tak jak pisales po ustawieniu limitu z 0 na 100zł zakupilem sobie gre....

Edytowane przez Dabrusdan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy są na allegro wystawiane kody takie jak mają w sklepach ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy są na allegro wystawiane kody takie jak mają w sklepach ?

są (o ile chodzi ci o doładowania konta w pss). a swoją drogą ciężko wejść i sprawdzić ?szybciej bu ci to zeszło niż pisanie tu postu :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

są (o ile chodzi ci o doładowania konta w pss). a swoją drogą ciężko wejść i sprawdzić ?szybciej bu ci to zeszło niż pisanie tu postu :blink:

no to wyobraź sobie że wchodzę wpisuje pss psn doładowanie playstation i nic mi nie wyskakuje więc zadałem tu pytanie, ale znalazłem w euro rtv gdzie kupowałem konsolkę że mają za 100zł coś takiego, teraz tylko muszę znaleźć info czy są tańsze opcje bo żeby kupić avatarek za zeta to szkoda aby 99 się marnowało :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma tańszych. sa nominały 100 i 200 zł ;]

dzięki za odp :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy ktoś ma może informacje, wskazówki, jak doładować konta UK oraz US? Posiadam karty mBanku: debetowa Visa Electron oraz eKarta do płatności internetowych.

eKarta działa beż najmniejszych problemów z polskim kontem. Jednak nie mogę za nic zaprząc do działania tych kart do zagranicznych kont. Niestety adresy podane przy rejestracji kont są z kosmosu, byleby zostały przyjęte, i mają się nijak do adresu posiadacza karty. Jednak próbowałem już modyfikować adresy na jak najbardziej zbliżone do prawdziwych (zmiany kraju nie przeskoczę), ale dalej bez skutku.

Na razie traktuję metodę kart zdrapek jako ostateczność i szukam innego rozwiązania. Swoją drogą straszna posucha ostatnio na allegro z tymi kartami PSN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy możecie mi opisać jak płacić kartą w PSN krok po kroku?

Słyszałem, że potem trzeba usunąć numery konta z konsoli, żeby samo nie kupowało czegoś czy coś w tym stylu?

I czy mogę zapłacić kartą mBank(izzzy konto)?

Edytowane przez Mation

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wpisujesz w rubryki dane karty i swoje dane . nic trudnego. a czy zapłacisz swoją kartą to najlepiej sam sprawdź próbując coś zakupić ;] jak się uda tzn że można;]

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ktoś kiedyś pisał, że potem trzeba usunąć hasło do karty, bo przez przypadek można coś kupić. Jak to zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przed wyjsciem do sklepu tez karte wyciagnij z portfela bo cos przypadkiem kupisz...

ludzie myslcie .

jedynie p+ samo sie odnawia, ale i to mozna wylaczyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przed wyjsciem do sklepu tez karte wyciagnij z portfela bo cos przypadkiem kupisz...

ludzie myslcie .

jedynie p+ samo sie odnawia, ale i to mozna wylaczyc

Hahaha... ale śmieszne. Takie suchary walisz że Strasburger się chowa....

Czy ktoś powie mi jak potem usunąć dane karty? Proszę o odpowiedź, nie suchara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×