Skocz do zawartości
gacekwisla

Wpłata pieniędzy na konto PSN

Rekomendowane odpowiedzi

Hahaha... ale śmieszne. Takie suchary walisz że Strasburger się chowa....

to nie ja boje sie, ze cos przypadkiem kupie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie zakładam właśnie konto w psn ale narazie na kompie nie z poziomu konsoli ale to chba bez różnicy mianowicie chodzi mi oto że wpisałem numer karty kredytowej jej typ ale nie wiem co to znaczy ,,Cardholder'a name'' oraz ,,Credit Card Security Code''. No i jak rozumiem kupując coś zaznaczam i poprostu odciągają mi kasę z karty tak? Czy coś jeszcze muszę robić?

Już nie aktualne dałem radę sam:-)

Założyłem konto na PSN ale jak już pisałem z poziomu PC i było napisane że aby mieć dostęp do ps store trzeba ściagnąć programik Media Go tak też zrobiłem ale gdy prubiję go zainstaowac ciągle wyskakuje komunikat że już coś się instaluje albo dezinstaluje i musze to napierw wyłączyć aby zainstalować te Media Go tylko że ja nic nie instaluje wyłączam kompa restartuję i nic dalej ten komunikat a raczej samo cos się nie może instalowac więc nie wiem o co chodzi może ktoś miał już podobny problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mation - w ustawieniach 'account managment' tam w którejś z opcji oile se nie myle billing information bedzesz mial wpisane niektóre dane karty po wykonanej wczesnej transakcji. mozna je skasować klikając poniżej ;delete; ;]

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam!

a czy jak doladowuje konto karta (mam nominaly 20,40,100,200), czy jest mozliwosc zmiany na inne opcje, bo np. niepotrzebuje od razu 20 zl tylko 10.

chodzilo mi o doladowanie konta przez karte platnicza, moge zasilic kwotami 20, 40, 100, 200, czy jest mozliwosc zmiany tego np. zeby zasilic sobie np. 10 zlotymi, 30 zlotymi?

Edytowane przez szuldi82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdrapki tylko są w nominałach 100 i 200 zł. jak kupisz taniej niz nominał jakim doladowałeś konto to najzwyczajniej w świecie zostanie ci reszta którą możesz później wykorzystać itp itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można jeszcze w dwóch składać się na jedną grę z PSN?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozna tylko pytanie sie nasuwa czy to ma sens ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero zaczynam zabawy z PSN, więc może pytanie idiotyczne;) A dlaczego nie ma? Nie można pobrać tej samej gry z jednego konta na dwie konsole?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozna owszme z tym ze gdy konsola Ci padnie i kupisz nowa zalogujesz sie swoim starym kontem to bedziesz musial kupic gre raz jeszcze bo wczesniej zmarnowales juz oba sloty - teraz juz wiesz ze to nie ma sensu prawda ?

Edytowane przez DJYano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozna owszme z tym ze gdy konsola Ci padnie i kupisz nowa zalogujesz sie swoim starym kontem to bedziesz musial kupic gre raz jeszcze bo wczesniej zmarnowales juz oba sloty - teraz juz wiesz ze to nie ma sensu prawda ?

Wystarczy, że dezaktywuje stary slot z poziomu PC'eta i będzie mógł pobrać grę na nową konsole bez kupowania jej ponownie. Więc nie wprowadzaj w błąd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

no to sie usmialem - rozumiem ze myslisz w ten sposob " kupilem z kolesiem gre na 'bułe' teraz go wyrucham i wylacze mu dostep do tresci na ktora ze mna sie zlozyl i sprzedam slot nastepnemu ktorego tez wyrucham i gre bede mial za friko "

nie badz smiaszny kolego ... przypadkow takich jak moj ze udastepniam gre za friko mojemy bratu pewnie mozna policzyc na palcach jednej reki - gro ludzi robi to tylko po to aby wydac mniej kasy na tytul i juz ... a co do deaktywacji slotow z poziomu tej posranej strony www to nie jest takie proste bo tam nie widac ktora konsola to nasza lub kumpal/brata/wuja itp. temat tej stronki byl juz gdzies poruszany ...

reasumujac kombinowanie slotami jest gowno warte ... chyba ze interesuje nas mega "oszczedzanie"

Edytowane przez DJYano
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy ktoś ma może informacje, wskazówki, jak doładować konta UK oraz US? Posiadam karty mBanku: debetowa Visa Electron oraz eKarta do płatności internetowych.

eKarta działa beż najmniejszych problemów z polskim kontem. Jednak nie mogę za nic zaprząc do działania tych kart do zagranicznych kont. Niestety adresy podane przy rejestracji kont są z kosmosu, byleby zostały przyjęte, i mają się nijak do adresu posiadacza karty. Jednak próbowałem już modyfikować adresy na jak najbardziej zbliżone do prawdziwych (zmiany kraju nie przeskoczę), ale dalej bez skutku.

Na razie traktuję metodę kart zdrapek jako ostateczność i szukam innego rozwiązania. Swoją drogą straszna posucha ostatnio na allegro z tymi kartami PSN.

Dołączam się do pytania, czy jest możliwosć jakoś doładować konto założone na usa lub uk, bo nie można przy dodawaniu karty usunąć kraju. Proszę o odpowiedź czy jest jakaś możliwość czy tylko zdrapki zostają?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wedlug mnie BEZPIECZNIEJ bedzie korzystac ze zdrapek ...

Edytowane przez DJYano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio dodałem swoją kartę Visa (Pko konto Pierwsze) Wpisałem wszystko ładnie pięknie, dodało ją do PSN i już się cieszyłem że nie będę musiał już dawać okrągłej stówy za zdrapkę. Dodaję fundusze i wyskakuję że moje dane karty są nieprawidłowe. Wie ktoś o co chodzi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do pytania, czy jest możliwosć jakoś doładować konto założone na usa lub uk, bo nie można przy dodawaniu karty usunąć kraju. Proszę o odpowiedź czy jest jakaś możliwość czy tylko zdrapki zostają?

Dane posiadacza karty kredytowej musza się zgadzać z danymi podanymi podczas rejestracji konta PSN. Reasumując konta założone US i UK store i podawanie danych z kosmosu = http://allegro.pl/20-psn-playstation-network-usa-automat-24-7-i2255657196.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś pomóc? Mam kartę PKO BP płatniczą. I może powiem co robię po kolei. Zaznaczam rodzaj karty - Visa. Nr karty - wpisuje ten z karty 16 cyfrowy. Dalej ważność i kod karty, i tu nie jestem pewny co to za kod?! PIN czy jak? Kombinowałem i z pin i ostatnimi 4 cyframi karty. Dalej mój adres na drugiej stronie i tam jest tylko miejscowość, kod i ulica.

Pomóżcie bo napaliłem się na I am alive :)

Wiem, że kolega z taką samą kartą mógł normalnie z tego korzystać ale nie mam jak się teraz z nim skontaktować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok mam ale z tym kodem też nie da rady :( Macie jakiś pomysł jeszcze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ekarta z mbanku od paru dni The credit card information is not vaild please check your entries carefully ??? wcześniej nie miałem problemów coś nie tak z tymi kartami? konto załadowane chciałem przelac 20 zł na psn i nic na kracie 25 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok mam ale z tym kodem też nie da rady :( Macie jakiś pomysł jeszcze?

W miejscu gdzie masz swoją kartę podpisać masz dwa kody czterocyfrowe xxxx i obok xxx trzy. Ja wpisałem ten xxx i karta poszła (Inteligo MasterCard PayPass)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wirtualna karta ING bedzie działać w PSS?

i jak ją skonfigurować, jako kredytowa ? nie wiem mam na razie 0zł na niej ale chciałem ją wpisać i wyskakuje mi że dane karty są nieprawidłowe

jeszcze mi teraz kobieta z ING wbija do głowy ze mam karte master card Debit która działa jak kredytowa i musi dzialac

no ale jak z powyzsza karta dane nieprawidłowe

Edytowane przez chudyVU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak masz 0 zl to jej na pewno nie dodasz.

musisz miec co najmniej 1 zl.

jak wszystko jest ok to pobierze ci 1 zl na weryfikacje i po paru dniach odda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam ze mam karte debetową/ płatniczą z ING master card debit i działa na psn !

czyli juz nie musze kredytówwki dotykać :banana:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ;)

czytam i czytam o tych wpłatach na psn ale jestem totalnie zielony. Mam konto PSN zrobione na UK i mam konto Direct w ING Banku Śląskim z kartą Maestro, czy tym dam radę zasilić mój wallet w psn? Bo zdrapek na UK PSN za dużo na allegro nie ma i w kosmicznych cenach.. ew. inny sposób zasilenia walletu UK PSN?

Pozdro ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×