Skocz do zawartości
gacekwisla

Wpłata pieniędzy na konto PSN

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba allegro jest innym rozwiązaniem. Jednak coś jest na rzeczy bo ceny nagle skoczyły do 120 zł za zdrapkę 100 zł 0_0. Wcześniej można było je dorwać za 90 zł. Ktoś wie o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Domyślam się że chodzi o prawa rynku. Teraz sprzedawców jest bardzo mało (czasami nawet 1), więc jeżeli ktoś chce kupić zdrapkę bo nie ma karty i chce to zrobić przez allegro bo w jego mieście nie ma empiku to i tak jest skazany na tego sprzedawce. Poza tym kurs dolara cały czas ma tendencję wzrostową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba allegro jest innym rozwiązaniem. Jednak coś jest na rzeczy bo ceny nagle skoczyły do 120 zł za zdrapkę 100 zł 0_0. Wcześniej można było je dorwać za 90 zł. Ktoś wie o co chodzi?

Heh, przeczytałem Twojego posta i zajrzałem na allegro od razu, bo właśnie dziś chciałem sobie kupić zdrapkę. Jak na ironię, byłem dziś w Euro po odtwarzacz mp4 i mieli zdrapki w pudełkach po równo 100 złotych, ale pomyślałem właśnie "eee, nie biorę, wrócę z pracy to na allegro za 90 kupię". A tu zonk. Jutro jednak lecę do tego Euro.

Z kolei znów wykwit aukcji ze zdrapkami doładowującymi konta US... ostatnim razem jak patrzyłem posucha... ech, nie wiem o co tam chodzi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, przeczytałem Twojego posta i zajrzałem na allegro od razu, bo właśnie dziś chciałem sobie kupić zdrapkę. Jak na ironię, byłem dziś w Euro po odtwarzacz mp4 i mieli zdrapki w pudełkach po równo 100 złotych, ale pomyślałem właśnie "eee, nie biorę, wrócę z pracy to na allegro za 90 kupię". A tu zonk. Jutro jednak lecę do tego Euro.

Z kolei znów wykwit aukcji ze zdrapkami doładowującymi konta US... ostatnim razem jak patrzyłem posucha... ech, nie wiem o co tam chodzi :P

zdrapek szukaj na allegro, bo tam jak trafisz to 100zł kupisz za 80/85zł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W czym problem kupujesz co na ironie pieniądze za pieniądze tylko że wirtualne...

Więc waluta realna jest równa wirtualnej ale lepiej sie dziwić i kombinować jak zdobyć coś za darmo co ? xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korzystał ktoś z http://prepaid.bzwbk.pl/ ?

U mnie niestety jest jakiś problem i wyświetla, że dane są nieprawidłowe.

Ja używam i nie ma żadnego problemu, pamiętaj jednak że musi być min. 1zł na karcie w celu wykonania jej weryfikacji inaczej jej nie zarejestrujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nie mam problemów z kartą internetową. Na karcie musisz mieć minimum 20 zł żeby zrobić zakupy na psn. (miałem mniej i nie mogłem nic kupić). Za przelewy na kartę płaci się zgodnie z wykazem opłat (chyba 54 grosze)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda u was kwestia polskich znaków, jak wiadomo na PSS nie da się ich wprowadzić a niestety mam takie w nazwisku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiada ktoś kartę debetową Maestro w banku PEKAO SA? Gdzieś zasłyszałem, że można tą kartą dokonywać płatności online, w tym m.in. płacić za zakupy na PSS. Mógłby ktoś potwierdzić / obalić tę informację?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiada ktoś kartę debetową Maestro w banku PEKAO SA? Gdzieś zasłyszałem, że można tą kartą dokonywać płatności online, w tym m.in. płacić za zakupy na PSS. Mógłby ktoś potwierdzić / obalić tę informację?

Ja mam taką i co prawda nie działa, ale słyszałem, że po prostu opcja płatności internetowych jest na tej karcie domyślnie wyłączona i można ją włączyć w oddziale banku albo dzwoniąc do BOK. Najlepiej zadzwoń i się zapytaj. Osobiście tego nie sprawdzałem bo mam z Pekao zwykłą kredytową i jej używam do doładowywania PSS.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz zapomnieć o jakiejkolwiek karcie debetowej z PEKAO. Ich weryfikacja jest bardzo surowa i wymaga w nazwisku podania polskich znaków, niestety nie da się w PSS tego zrobić i kartę odrzuca. Przynajmniej u mnie tak było i pani na infolinii powiedziała, że nie da się nic z tym zrobić.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ostatnio problem z moją kartą w PS Store. Otóż chciałem sobie wykupić Plusa, jednak miałem limit na 150, dlatego najpierw wpłaciłem do wirtualnego portfela 100zł a potem zmieniłem limit i chciałem dopłacić resztę (56zł) jednak przy probie zapłaty (potwierdzenia zakupu) wyskakuje błąd o nr 80023102. Próbowałem także dodać fundusze do portfela, jednak pojawiał się komunikat, że portfel nie może zostać zasilony. Po wielu próbach i kilkukrotnym wpisywaniu danych karty także tutaj zaczął wyskakiwać błąd nr 80023102. Restart konsoli i internetu także nic nie dał.

Myślałem , że może muszę poczekać do następnego dnia, jednak to nic nie dało, bo ponownie wyskakiwał ten błąd.

Macie jakieś pomysły??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ostatnio problem z moją kartą w PS Store. Otóż chciałem sobie wykupić Plusa, jednak miałem limit na 150, dlatego najpierw wpłaciłem do wirtualnego portfela 100zł a potem zmieniłem limit i chciałem dopłacić resztę (56zł) jednak przy probie zapłaty (potwierdzenia zakupu) wyskakuje błąd o nr 80023102. Próbowałem także dodać fundusze do portfela, jednak pojawiał się komunikat, że portfel nie może zostać zasilony. Po wielu próbach i kilkukrotnym wpisywaniu danych karty także tutaj zaczął wyskakiwać błąd nr 80023102. Restart konsoli i internetu także nic nie dał.

Myślałem , że może muszę poczekać do następnego dnia, jednak to nic nie dało, bo ponownie wyskakiwał ten błąd.

Macie jakieś pomysły??

Spróbuj ponownie po 24h, po kilku błędach karta jest banowana, aby uniknąć kradzieży czy innych numerów.

Też tak miałem więc może i ty masz podobny problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..a potem zmieniłem limit ...

nie prosciej bylo od razu ustawic wiekszy limit?

ja zawsze jak cos kupuje to nie doladowuje wirtualnego portfela przed zakupem tylko daje buy now i samo mi sciaga odpowiednia kwote :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie prosciej bylo od razu ustawic wiekszy limit?

ja zawsze jak cos kupuje to nie doladowuje wirtualnego portfela przed zakupem tylko daje buy now i samo mi sciaga odpowiednia kwote :thumbsup:

Myślałem, że mam większy limit. A kasę dodałem do portfela, aby sprawdzić, czy w ogóle karta zadziała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taką i co prawda nie działa, ale słyszałem, że po prostu opcja płatności internetowych jest na tej karcie domyślnie wyłączona i można ją włączyć w oddziale banku albo dzwoniąc do BOK. Najlepiej zadzwoń i się zapytaj. Osobiście tego nie sprawdzałem bo mam z Pekao zwykłą kredytową i jej używam do doładowywania PSS.

OK, dzięki za radę. :thumbsup: Przejdę się do banku i zapytam.

Możesz zapomnieć o jakiejkolwiek karcie debetowej z PEKAO. Ich weryfikacja jest bardzo surowa i wymaga w nazwisku podania polskich znaków, niestety nie da się w PSS tego zrobić i kartę odrzuca. Przynajmniej u mnie tak było i pani na infolinii powiedziała, że nie da się nic z tym zrobić.

Akurat w moim nazwisku nie występują polskie znaki diakrytyczne (bo zapewne o te Ci chodzi), więc nie powinno być problemu. Ale najpierw załatwię sprawę z włączeniem płatności online. Również dzięki za odpowiedź. :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno tak. Inni sobie to chwalą, ale osobiście nie używałem tego rozwiązania.

no działa na europejskie psn ale na amerykańskim psn już nie wiadomo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mogę sprawdzić, na jaki kraj zakładałem konto PSN? W sumie robiłem to mniej niż miesiąc temu, ale już nie pamiętam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mogę sprawdzić, na jaki kraj zakładałem konto PSN? W sumie robiłem to mniej niż miesiąc temu, ale już nie pamiętam :)

Jeżeli chodzi Ci o to konto to ja widzę na Twojej sygnaturze na jaki kraj zakładałeś. Ale ogólnie - XMB -> PlayStation Network -> Zarządzanie kontem. Tam masz wszystkie dane Twojego profilu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Założyłem karte na http://prepaid.bzwbk.pl/ , przelałem na nią pieniądze. Teraz próbuję zakupić coś w PSS ale za każdym razem, komunikat, że numer karty nie prawidłowy. Sprawdzałem za każdym razem i na pewno podaję właściwe dane. Co jeszcze mogę źle robić ? Bo z tego co czytałem na forum, karta ta działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Założyłem karte na http://prepaid.bzwbk.pl/ , przelałem na nią pieniądze. Teraz próbuję zakupić coś w PSS ale za każdym razem, komunikat, że numer karty nie prawidłowy. Sprawdzałem za każdym razem i na pewno podaję właściwe dane. Co jeszcze mogę źle robić ? Bo z tego co czytałem na forum, karta ta działa.

Sprobuj bez polskich znakow i wielkimi literami...

Ja mam jeszcze pytanie odnosnie tej karty.. Rejestrujecie karte prepaid, czy karte internetową ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×